Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

martek
16. zář 2008

ja neberu nic a nic brat nebudu
na nic neverim, nic nepomaha..... po ovulaci budu akorat zobat femibion, kdyby nahodou 😉

my zaciname spermiem a pak uvidime

andreasek82
16. zář 2008

mne uz navsteva klepe na dvere 😠 😠 😠

martek
16. zář 2008

malinik se ma pit az pred porodem, ne?

makoush
16. zář 2008

opravdu? ja nekde vycetla ze je dobrej na tvorbu plodného hlenu...

luckamb
16. zář 2008

Ahoj holky

andreasek82
16. zář 2008

ahoj lucko
makoush: ja cetla tohle a nektere konikovky mi to potvrdily..
ale tak snad na skodu to byt nemuze.. ja nevim, radeji si precti na netu neco odbornejsiho.. ja jsem pouhy laik 🙂

luckamb
16. zář 2008

jj, taky jsem slyšela od kámošky co má dvě děti, že maliník až před porodem. Tak nevím

andreasek82
16. zář 2008

jj lucko presne..
je to stejne doba to cekani vid? ☹

martek
16. zář 2008

cekani je na prd...akorat nervy 😔

andreasek82
16. zář 2008

zakazala jsem si uz testovat.. proste NESMIM!

martek
16. zář 2008

tehu testovat?????
jako ja meskala deset dnu a stejne prd.....

andreasek82
16. zář 2008

hm ☹
ja testovala min. tyden, coz bylo dost brzy a nic, ale ani se fakt nedivim..
ale bricho me boli teda fest.. myslis, ze bricho boli, i kdyz jsi tehu? ale to by nebylo
presne v den, kdy to ma prijit vid, to by byla jo velka nahoda.. no nic.. mrcha proste prijde.. ☹

makoush
16. zář 2008

andej: taky jsem driv zezacatku porad testovala a pokud mas doma test,tak to cloveku neda. Ja mam dva testy doma ale uz 3 mesice jsem se jich nedotkla, jsou schovany pod oblecenim ktere nenosim a vzdycky rano, driv nez zacnu fungovat, rychle bezim na zachod..no, apak kdyz se mi to rozlezi,ze bych testla..je pozde.. 😉 zatim to funguje hahaha

makoush
16. zář 2008

martek: sice jsi meskala 10 dni, ale u tebe je to nestandardni situace..jak vime, zhuntovala sis telo nejakou ukrutnou dietou, takze tento mesic nejsi representativni vzorek 😉

andreasek82
16. zář 2008

take bych ale ted holky potrebovala par kilo dolu.. 😒
ale to radeji tehu a par nahore, nez byt vyzle bez tehu 😀

martek
16. zář 2008

makoush, neee, dieta to nebyla...to byl ten opar... 🙄

jenniffer
16. zář 2008

Ahoj holky, hlásím příjezd ze služebky. Mrcha je pryč, takže začínáme zase nanovo. Držte mi palce. 🙂

Martek: pásový opar? Jak se to projevuje? Jak dlouho se to hojí?

Andrea: holky, co jsou těhu říkají, že je ze začátku bolelo břicho jako na MS, nevzdávej to. 🙂

martek
16. zář 2008

ahoj Jen, projevilo se to hroznou bolesti hlavy, ktera strilela do ucha, ucho pak nateklo, palil me cely oblicej a nakonec na ucu klasickej opar.... no hnus....nastesti mam v sobe nejaky protilatky, takze tedka je to uz OK 😉

jenniffer
16. zář 2008

Martek: uff, nic příjemnýho 😠 Hlavně že už jsi v pohodě. 🙂 Zítra se asi objednám k dr. Třeba pak ustoupí stres a mimčo přijde samo. 😉 Hezký večer.

andreasek82
17. zář 2008

jenn: diky! nevzdavam, ale zaroven tomu neverim! 😀

kallimer
17. zář 2008

Ahoj holky,

dneská mám nějakou depku - všichni jsou těhotný, mrcha by měla by měla příjít příští tejden v pondělí. A tak nějak nevěřim, že by se nám to teď povedlo. Ach jo =) no jo začíná podzim a depky 🙄 .

Takže Martek napiš si mě a taky vyrážim do boje - sice nevim ještě jak, ale už mě to všechno štve.

martek
17. zář 2008

kal, treba mrcha neprijde a budes nas ucit!
hele, nestahuj kalhoty, brod je jeste daleko 😉

kallimer
17. zář 2008

Martek: myslim, že ne - tenhle měsíc sme snažílkování moc nedali. Takže se přidávám a tentokrát dám do toho taky všechno. Po mrše jdu stejně k Dr. =) tak snad mi napíše aspoň spermio pro manžela. 😉

andreasek82
17. zář 2008

martek to je dobry prislovi, nebo ja se to da nazvat.. 🙂
holky ja jsem zvedava, jsem 29DC, min. mesic dorazila 28 DC, tak uvidim.. ale bricho me boli fest.. ☹

martek
17. zář 2008

andri a testovalas????? 😉
to prislovi je moje nejoblibenejsi 😀

luckamb
17. zář 2008

čus ženy 😉

martek
17. zář 2008

cus zeno
😀

luckamb
17. zář 2008

jak se tu máte?
Co ta Andrejka?? Testuje bo co??

andreasek82
17. zář 2008

martek a luciku.. netestovala.. bojim se zklamani.. ☹

luckamb
17. zář 2008

To znám 😉
ALe kdyby náhodou přece jen ti to nedalo, tak napiš