Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

martek
18. zář 2008

jasan, pssssssssssssssssssssssssssssssst 😉 😉 😉 😉

kallimer
18. zář 2008

Ahoj holky,

díkes - ste mě uklidnili (už z toho začínám magořit) - uvidíme po víkendu 😉
makoush: držim pěstě - bylo by to super =) další těhulka 😉 ale psssssst

milin
18. zář 2008

Makoush tichounce gratuluji 🙂

andreasek82
19. zář 2008

makoush tedy to je goool! 🙂
at vse probiha tak jak ma ju! 🙂

jenniffer
19. zář 2008

Makoush: tak tedy jen šeptem: Gratuluji a moc ti to přeju. 🙂

Holky, kdo bude další??? 🙂

makoush
19. zář 2008

ahojda, díky moc moc moc.. 🙂 snad to bude ok

kallimer
20. zář 2008

Ahoj holky,
tak mrcha dorazila v plné polní ☹ . Bohužel už je to osmá 😠 . Tak snad příští měsíc - už sem tom tak nějak odevzdaná, že to nebude tak rychle 🙂

jenniffer
20. zář 2008

Kallimer: to je mi líto. Jsme na tom úplně stejně, teď je to devátý cyklus. Kéž by byl pro nás obě poslední snažící. 🙂 Byla jsi už u dr. nebo počkáš, aby to byl rok od začátku snažení?

kallimer
20. zář 2008

jeniffer: za 14 dnů jdu na normální kontrolu k dr. tak se sní o tom pobavit a uvidíme 😉 kéž bych otěhotněla aspoň do konce roku - myslim, že krásnější dárek k vánocům si s manžou nedovememe představit 😉 (myslim, že je pro většinu z nás =) snad se na nás všechny štěstí brzy usměje 😉 )

martek
20. zář 2008

holky, nas ceka perny tyden.... v utery spermio....v sobotu folikulocosi

petra123
20. zář 2008

holky hlasím se se pomali 6 cyklu a nic tak se hlasím do řad

Marti našla jsem tě 😀

kallimer
20. zář 2008

Ahoj martek: držim pěsti 😉 pak písni jak ste dopadli můžu se zeptat (možná si to už psala) - doktorka Vám napsala doporučení ikdyž se nesnažíte víc jak rok?

martek
20. zář 2008

petule, tady jsem jak doma! je tady fajn 😉

kall, nenapsala a ani tom nevi..... ani o jednom...na tu folikulocosi jedu za kamoskou, dela dr. na gynde, tak na me koukne 😉

kallimer
20. zář 2008

Ahojda Petro 😉 snad se brzy zadaří....... - tehnle měsíc koukám nebyl skoro vůbec plodnej ☹

petra123
20. zář 2008

kalimer díky ale dívam se na tabulku a jsem tam napsana tak chceš informace??o mě?? 😀 je mi 27,Příbor-HA 02/08....snažení 04/08 kyselina listová -MS 14.9 😀

jj dívam se Martinko 😀

jenniffer
21. zář 2008

Petra123: vítám novou příchozí. 🙂 I když upřímně řečeno bych byla raději, kdyby nás v tomto tématu bylo co nejméně. (Snad chápeš, jak to myslím.) Jak by to bylo jednoduché, kdyby každá ženská otěhotněla už první měsíc. 😀

Martek: to se máš, že máš kámošku gyndařku, s ní budeš moct alespoň všechno pořádně probrat. Dej vědět, jak jste dopadli.

kallimer
21. zář 2008

Petra123: znamenám si a zapíšu do tabulky 😉 až přibudou těhule (doufám, že brzy), tak tabulku zaktualizuju 😉

petra123
21. zář 2008

jennifer díky za přivítaní a věřím a chápu kéž by to bylo tak lehké jako u našich mamin kdy si oblekly tatovy trenky a byli v tom a my jsme v uvozovkách jalové a už mě to sere 😠 ale co nadělam od soboty co zkončila MS tak se zase snažíme a můj mi dneska řekl že by jse už mělo povést zasadit semínko tak doufám že to tento měsíc už vyjde tak se modlím 😔 😅

kallimer.díky a neboj za chvíli se to tu rozroste 😀 myslím mimiskama a těhulkama

andreasek82
22. zář 2008

holky ja jsem takovej blbec, az to hezky neni!!!!
si predstavte, ze ten clostillbegyt mam brat taky 5. - 9. DC!
a ja zacala prvni DC!!! ja ani nevim, jak me to napadlo!
on mi totiz gyndar rekl, ze mam pockat na dalsi ms, tak jsem si to nejak vsugerovala, netrpelive na ni
cekala a unahlila jsem se a sezobla dva hned prvni den ms a dva ten druhy a pak mi to doslo, kdyz jsem
si vzala ms kalendarik a mela to tam od nej namalovane.. ale co ted?

milin
22. zář 2008

Ahoj holky,
Andreasku no to fakt nevim, vis co zavolej normalne dr. a rekni co se stalo.Nu bohuzel si se spletla,ja si myslim ze se svet nezboří.Jen si myslim ze ti rekne at je tedy zacnes brat tak jak mas.Myslim ze se nic nestalo pokud si je vzala o neco driv. 😉

Petra 123 vítej mezi námi 🙂

Holky jdu Vas dočíst 😉

milin
22. zář 2008

Makoush tak co jak se citíš holka?Doufam ze // pekne sílí.Moc ti to preji at ty ledy tady prolomis.

Martek tak kamaradku gyndarku zavidim,to bych chtela taky.Tak preji hodne stesti a at to vyjde 🙂

makoush
22. zář 2008

milin, díííky. Jo jo sílí, teplota se drží na 37 a je mi docela blivno..vůbec nevím, jak to v tý práci těch 12tydnů zamaskuju... 😖 planuji vydrzet dva tydny a pak jit k dr. tak snad se moruše udrží...

martek
22. zář 2008

maky.....psssssssst..... gratulace 😵 😵 😵 😵

milin
22. zář 2008

Hlavne se dobre oblikej at neprochladnes,to je fakt duležitý 😉
Vsak uvidis jak se budes citit.Pokud se na to nebudes citit tak budes doma,vsak na tom nic neni 😉
Moc ti to preji 😀

andreasek82
22. zář 2008

milin dekuji za podporu, doufam, ze jsem si tim nerozhazela cyklus! 😒
jsem to ale trdlo.. vis co, asi jsem je mela vzit po skonceni ms, ale takhle jsem si je vzala prvni den.. no nevim, ms probihala normalka, take si myslim, ze mi rekne, abych je dobrala, mam uz jich totiz misto deseti sest.. 2/den..

milin
22. zář 2008

jj nemas zac.Jak říkam zkus raději zavolat dr. ale jak si píšem určo ti je nechá dojíst.Nevim jestli to bude mít nějaký vliv na MS,ale myslim ze ne 😉 Spis bych řekla že takhle můžeš dřív ovu, ne?

petra123
22. zář 2008

abdisku ja clostalbelgit brala mě nepomohl vůbec a to jsem si píchlala i pregnil,ale v létačku je přesně napsané ale měla by jsi maximalně mít dříve ovulku ale jinak nech si je napsat příští měsíc a uvidíš můžeš je brat max 3 měsíce po sobě,a ja po tom přibrala jak prasatko tak bacha na to je to svistvo ☹ 🙂 ale jinak hodně štastíčka doufám že aspoň někomu ty prášky pomůžou mě nepomohly ☹ 😢

petra123
22. zář 2008

Andrejko to bylo tobě 🙂

milin
23. zář 2008

Dobrý ranko holky 😎
Peťko nestraš, já mám začít též brát Clostilbegyt!Už nechvi přibírat!Už jsem přibrala dost a ne ještě tohle.
A smím vědět jakým způsobem ti nepomohl? 😉

Andreasku pak se ozvy jestli si volala dr. 😉 Věřim že to dopadne ok 😉

Dnes máme zase super počasí co?U nás je pěkně zamračeno tak doufám že se na chvíli ukáže sluníčko,aspoň má člověk hned lepší náladu 😀 😎

andreasek82
23. zář 2008

holky, doktor tam neni, budu volat zitra.. dam urco vedet!
peto to mi ani nerikej, ze se potom pribira! ja nechciiiiiii!!! 🙂