Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

milin
23. zář 2008

Andreasku a papas ten Clostilbegyt už tak jak máš?
Je tady diskuze na něj,tak zkus se tam zeptat holek.Ale ja si myslim ze to jen budes mit drív ovu 😉
Jinak ti budu prat aby to konecne tenhle mesíc vyslo 😉

milin
23. zář 2008

Andreasku a kolikatej mesic jis ten Clostilbegyt?Ja ho budu ted jist poprvé,tedy az dorazi mrcha 😀
Tak by nam to mohlo vyjit ne?To by bylo fajn 😀

andreasek82
23. zář 2008

milin jim ho prave poprve a jeste nepokracuju, az co mi rekne po telefonu doktor zitra vis.. 🙂

milin
23. zář 2008

jj ja prave nevedela,jestli pokracujes ci ne?No vsak uvidíš zítra.Papa 😉

petra123
23. zář 2008

Tak holky ahojky,

tak u nas to začalo spermiogramen 12/06 vyšel superně 96mil.spermii a pohyblivost 82%.....Ja začala 01/07 brat clostalbelgyt do 03/07 a pichala jsi ktomu pregnyl a vše přesně podle navodu a rad doktora a stejnak nic přibrala jsem ze 70kg na 75 a těžko jsem to pak zhazovala ☹ po tom jsem šla na HSG vyšetření a zjistili že jsem naprosto v pořadku není důvod abych neměla děti 🙂 ,ale pak po tom vyšetření tak se mi rozhazela mravně MS a tak jsem v zaří nasadila poprvé v životě HA Chloe a po nic jsem nepřibrala a zůstala jsem na vaze 70kg,v unoru 08 jsem vysadila HA a trocha čištění těla,ale v dubnu jsem byla těhu ale jen 3 dny bo jsem potratila(3 dny od doby co jsem to zjistila 🙂 )a pak z psychyky v práci mimisek odešel ale na revizi jsem nešla bo jsem byla na uplném začatku a DR říkal že mimi odejde ale kdyby byli problémy mam okamžitě přijit,komplikace nenastali a tak jse od té doby snažíme a pořad doufáme a to musí už vyjit ted beru jen vitamínky KL,někdy bylinky ale už to tak nehrotím kdyby něco tak hold nastoupí gyncetrum kde nam asi pomůžou DR ale ja doufám že se ted podaří bo to už není možné a dneska už mě pobolíva bříško tak se blíží ovulka tak doufám že bude štěstí knam nakloněno a povede se 🙂 kéžžž by no uvidíme

milin
23. zář 2008

Ahoj Petko tak tohle jsem vubec netusila.To je mi moc lito,ale preji ti aby vse vyslo podle tvych predstav 😉

jenniffer
23. zář 2008

Petra123: proč by se to nepovedlo, když to šlo jednou, půjde to i podruhé, rozdíl bude jen v tom, že budeš těhu celých 9 měsíců. 😉 🙂

Holky, a co vlastně vedlo ty vaše doktory k tomu, že vám napsali Clostil? Přišli na to, že nemáte ovulaci? Na co se to vlastně bere?

milin
23. zář 2008

Ahoj Jenn no ja jsem jeden mesic nemela ovu,a pak jsem mela nanejvejš jedno vajucho.No a je to aby se ti vice tvorilo vajuch a aby je vajicka vubec produkovaly.Tak snad jsem to napsala dobre 😀

martek
23. zář 2008

bry vecer...tak mame vysledky spermia...devet vysledku z deseti vynikajici...bohuzel ten desaty hoodne pod normou, takze spontalni otehotneni by byl vic nez zazrak 😔

milin
23. zář 2008

Tak jsem to nasla v letacku: tak je to tedy na vyvolani ovu.
Indikace : 1.vyvolani ovu u zen s anovulacnim cyklem za ucelem otehotneni
2.postantikoncepcni amenorrhea
3. galaktorrhoea
4.steinuv-leventhaluv syndrom
5.chiariho-fromeluv syndrom
6.oligospermie
7.anovulatorni poruchy cyklu centralniho hypothalamickeho původu, sekundarni amenorrhoey ruzneho puvodu resp. oligomenorrhoea

Tak nevim si s toho chytra ale ja tedy ne 😀 😀 😀

milin
23. zář 2008

Martek to je mi moc lito.Ale vem si to z te lepsi stranky aspon uz vis proc se nedarilo. 😉
Ted uz to bude jen lepsi.Uvidis. 😉

jenniffer
23. zář 2008

Holky a jak zjistli, že nemáte ovu? Tou folikulocosi?

Martek: to mě mrzí, ale abych tě potěšila, tak se zkus spojit s Apricot. Chodí do tématu Plánovalky. Dlouho se snažili, na spermiu jim taky řekli, že je to špatný a přirozeně to nepůjde a světe div se: za měsíc na to, byla v tom. Takže pak věř doktorům.
Jaký vám navrzhli další postup?

martek
23. zář 2008

jen, mame dva mesice pockat, vitaminy , trenky.... a pak kontrolni odber
holky v tematu sanus mi ale radi, at jdem do caru hnedka 😅

martek
23. zář 2008

manzeluv plan, nahradime kvalitu kvantitou a zapojime prstikovou metodu 😎

milin
23. zář 2008

Jenn nevim co je to to folikulocosi?Ale me to zjistily pres UTZ.Proste jeden mesic jsem ji mela,ale to se jsme se nesmeli snazit a pak kdyz uz jsme mohli tak zase jsem nemela ovu!Nu proste ja to nemuzu mit lehky 😉

milin
23. zář 2008

Martek prosimte co je to prstíkova metoda?

jenniffer
23. zář 2008

Martek: a spermio manžovi dělali kde, u té kámošky gyndařky?
Prstíkovku jsem taky párkrát použila, ale stejně nic. To ovšem neznamená, že vám nepomůže. 😉

Milin: na UTZ jdeš přesně v nějaký den cyklu?

jenniffer
23. zář 2008

Milin: no to se prostě po styku prstem namatlá sperma na čípek... 😀

martek
23. zář 2008

jen, v Sanusu v Jihlave 😉

jenniffer
23. zář 2008

Martek: a tam vás poslal gyndař?

martek
23. zář 2008

jen, nee, byli jsme tam bez doporuceni, platili jsme to, 272 kacek 😉

jenniffer
23. zář 2008

Aha, tak to budu asi muset zjistit, kde se to dělá někde v našem okolí. Ale počkám až co řekne dr. 3.11..

milin
23. zář 2008

Jenn jj chodi se na ko tak nejlepe 10DC.A tam uz pak nejak vypocitaji kdy mas ovu. 😎
Prstíkovou metodu tak teda nevim,vzdyt ja jsem strasny stydlin,to asi nezvladnu 😅 no myslim ze to necham na mojem.Vzdyt ja bych ten cipek ani nepoznala.

martek
23. zář 2008

ja jdu na tu foliklocosi v sobotu, jen tak pro sichr, jestli vubc tvorim vaja

cipek poznas 😉

jenniffer
23. zář 2008

Milin, tak to jsem na tom stejně. 😀 Patlala jsem to kdoví kde. 😀

milin
23. zář 2008

a co je to folikulocosi?A jak se to zjistuje?Tohle vubec neznam? 😉

jenniffer
23. zář 2008

Martek: jsem asi fakt natvrdlá, ale já ho prostě nepoznám. 😅

martek
23. zář 2008

folikuloCOSI je folikulometrie, me se to nikdy nechce psat cely 😀
mel by to byt UTZ 12DC, kouknou se, jestli se tvori folikul,popripade pichnou pregnyl, aby do 36hodin folik prasknul

milin
23. zář 2008

jenn ja ho tez nepoznam jeste ze me nevidite jak se stydim.Ja si tam ani nikdy nesahala,toz fakt neee 😅

martek
23. zář 2008

ja si tam taky nikdy nesahala, az minuly cyklus me Laada donutila, je to takovy vybezek, jak fazole, tam hooodne vzadu, nasla jsem to jen na WC v sede, v leze nee