Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

martek
3. říj 2008

to je desne divny, ze cvicite takovyhle cviky , resp. ze je cvicis ty hnedka na prvni hodine.....
jako ja chodim uz pres mesic a zacinema fakt jen s dychanim.....
byt tebou, tak zmenim kurz 😔

milin
3. říj 2008

Ja bych jej zmenila,ale nechci vypadat,ze jsem to nezvladla ☹
Pojedu dnes do mesta tak se podivam po necem jinym 😉

Martek moc dekuji 🙂 ale uz musim padit. 🙂

andreasek82
5. říj 2008

holky, je tu mrtvo, ale ani se nedivim, je vikend, takze ma asi kazda z nas co delat.. 🙂
my obkladame kuchyn, ale ted je chvili cas, tak jsem sem jukla.. tak zitra papa 🙂

ajuskab
5. říj 2008

ahojte holky, já už sem jednou psala, tak se mezi vás zase vetřu 😀 , já ted byla pořád v práci, dnes jsem po noční a zase když nejsem,tak se snažím doma něco podělat a tak
milin: já si četla že jsi taky od kroměříže, tak zdravím krajanku ;) já jsem přímo z km 🙂

andreasek82
6. říj 2008

dobre ranko holky! jak se mate? 😉
je to des, vstavat takhle do tmy.. 😒
ajuskab, mas muj obdiv, nocni jsem nikdy nedelala a nevim, zda bych zvladla.. 😨

ajuskab
6. říj 2008

ahojky, jsem tu 🙂
andrasek82: no zvládla bys to,nic jiného by ti nezbylo ;) mě taky nic jinýho nezbývá :(

andreasek82
6. říj 2008

ajuskab, to jo, asi bych musela.. ale ono zvyknout se da na lecos, ze? 🙂
koukam, ze uz mas trileteho adamka.. 🙂 to je moc hezke.. planujes sestricku? 😉

zanda81
6. říj 2008

Tak holky tenhle týden by měla přijít mrcha,tak jsem zvědavá zda dorazí a pak jsme se dohodli s přítelem že se budeme snažit pořád a že to snad dopadnout musí 😀

zanda81
6. říj 2008

Ještě jsem se chtěla zeptat:koupila jsem si kontryhel jak ho pijete?díky

ajuskab
6. říj 2008

no jo, plánujeme sestřičku, ale klidně bratříčka 🙂 moooc by jsme chtěli, ach jo, my se o malýho snažili necelé tři roky, ted v dubnu jsem otěhotněla sice hned, ale bohužel jsem musela v červnu na revizi, přestalo bít srdíčko, no a tak se snažíme znova a nějak to zase nejde :( proto jsem přišla mezi vás, at vím,že v tom nejsem sama, ikdyž bych raději byla, je to hrozný, kolik to dá práce a trápení, než se z toho vyklube mimíšek,že...
andreasku, kde pracuješ? já jsem sestřička a pracuju v nemocnici na poloviční úvazek, ta mateřská 3800 je prostě katastrofa 😠

andreasek82
6. říj 2008

zando pila jsem ho a nejak jsem prestala, nejak se nemuzu dokopat a to ho mam doma koupeny..
ajuskab, mas pravdu, je to prace a trapeni.. clovek ceka, zda ms prijde, to je to nejhorsi, ta nejistota..
moc ti preji, at to vyjde.. my se snazime od unora.. ted budu mit clostilbegyt, tak jsem zvedava, zda to neco udela.. moc bych si miminko prala.. je nam 26, nechci cekat.. jsem uz pripravena ted.. tak tfuj tfuj, at se to povede.. 🙂 jinak ty penize jsou desne.. to chapu.. ja pracuju jako asistentka..

ajuskab
6. říj 2008

jasné, tobě taky tfuj tfuj, teda vlastně nám všem 🙂 jo a po clostylbegytu otěhotní spousta holek hned první měsíc, takže šup na to a jsem zvědavá, jestli to u tebe taky tak zafunguje ;) mě je 27 takže chápu, že už bys mimíska chtěla, at ti to vyjde co nejdřív

andreasek82
6. říj 2008

ajuskab diky 🙂
s tim clostikem jsi me potesila.. 🙂
no kez by.. vsak uvidime..
nemas tu albicko?

zanda81
6. říj 2008

Prosím o radu.už asi 14dní mi je nějak divně.Mám návaly horka,je mi jak na omdlení a podlamují se mi kolena a taky mě bodá v břiše,někdy se zvednu a v třísle mi tak podne že musím chvíli stát.Myslíte že je to tím že má přijít mrcha??nebo co myslíte nemáte podobné zkušenosti? 😖

andreasek82
6. říj 2008

treba je to tehu, kdy ma prijit ms? 🙂

zanda81
6. říj 2008

no má přijít ve čtvrtek 😒

zanda81
6. říj 2008

no a taky jsem si všimla že docela jím jogurty a dřív jsem je vůbec nemusela jen tak občas a o víkendu jsem snědla 2,ale zase jsem měla o víkendu vínko,protože jsme slavili svátek přítele,tak si myslím že kdyby to bylo těhu,že by mi víno nechutnala,nebo nevím 😖

jenniffer
6. říj 2008

Zanda81: 14 dní nevolností je dost dlouho, většinou se příznaky projevují až kolem vynechání. Nemůže to být třeba nějaká viróza? Ale třeba je to taky těhu. 😉 Čtvrtek je tu za chvíli, zkus testnout a uvidíš. Přeju ti //. 🙂

Mě se dneska odpoledne taky pěkně motala hlava, hned jsem si samozřejmě říkala, jestli to náhodou třeba nevyšlo, ale jsem asi jen 6 DPO, což je na příznaky asi brzy, tak si spíš myslím, že to bylo způsobený mým odpoledním druhým kafčem. Už v minulosti se mi párkrát po kafi motala hlava. 😒

Ajuskab: když to vyšlo jednou a máte Adámka, tak proč by to nevyšlo i podruhé? Přeju ti ať se brzo zadaří a všechno skončí šťastným koncem. Píšeš, že o mimčo jste se snažili skoro tři roky, můžu se zeptat, jaký jste měli problém a jak se nakonec zadařilo?

Andrea: nezapomeň ten clostík začít brát, tak jak se má! 😀 😀 (Nic ve zlém. Nedalo mi to, musela jsem si rýpnout. 😀 😀 )

ajuskab
6. říj 2008

andreasek: polepším se a nějaký fotečky vložím 🙂 fakt jsem to mockrát četla, že holky po clostilbegytu otěhotněly hned první cyklus,tak třeba budeš další ;) přeju ti to

zanda81: no jsou to příznaky těhu, ale zdá se mi to taky moc brzy, ale všechno je možné, třeba jsi těhulka ;)

jenniffer:: no my se snažili dva roky a pořád nic a můj doktor mi pořád říkal,že je dost času, že jsem mladá atd, jednou jsem se naštvala a odešla ke své současné lékařce, moc hodné, která mě prohlídla, poslala manžela na spermiogram(ten byl dobrej), a vzhledem k tomu,že jsem měla cystičku,tak mě obědnala na laparoskopii, kde zjistili, že mám syndrom polycystických ovarii a jeden vejcovod neprůchodnej, takže nás doporučili do centra reprodukční medicíny, kde nám doporučili IVF, tak se to tak řešilo, šetřili jsme penízky na umělé, začala jsem cvičit Mojžíšovou (což si myslím,že pomohlo nejvíc) a pak jsme měli termín, kdy jsem při prvním dnu cyklu měla dojít na první injekci, jenomže ms nepřišla a na testíku byly dvě, prostě happy end 😀
no a ted v dubnu jsme spolu spali jednou za celý měsíc a byla jsem v tom, jednou jsme si (chtěně samozřejmě) nedávali pozor a byla jsem těhotná,už jsem myslela,že nás smůla opustila a ejhle, v 10 týdnu jsme zjistili, že miminko se nevyvíjí a musela jsem na revizi, ted se snažíme znova...
to jsem se rozepsala, snad vás to bude bavit číst 🙂

jenniffer
6. říj 2008

Ajuskab: díky za tvůj příběh. Chápu, že se po té revizi bojíš. Muselo to být něco hrozného, tohle zažít. Vůbec si to neumím představit. 😢 Ale neboj, brzy vás čeká druhý happy end. 🙂 🙂

Holky, vkládám vám se odkaz na dokument, co jsem tu našla v tématu idiopatická neplodnost. Právě to sleduji, je to jen pro silnější povahy. Mě tečou slzičky.

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1072666074...

ajuskab
6. říj 2008

no snad to bude happy end🙂 jinak se zblázním podruhé, úplně přesně totiž vím,jaký to je se nekonečně snažit o první miminko, to druhé je o něco lepší, sice ta touha je úplně stejná,ale mám oporu v tom bobanovi malym zlobivým ;)
na ten dokument se mrknu hned co půjdu spat a budu určitě brečet jak želva, znám se

andreasek82
6. říj 2008

zando uvidis, ja bych pockala do ctvrtka, uvidis, jestli ms prijde, zatim bych mozna ani netestovala.. pro me je vetsi zklamani mit / na testu nez kdyz primo vidim, ze jsem to dostala.. nevim proc..
zando a s tim vinkem, ja si myslim, ze v tehu se ti vinko nemusi nutne znechutit.. mozna i naopak.. 🙂
ajuskab, jukla jsem ti do albicka.. adamek je kouzelny, ale ted uz urcite o dost vetsi 🙂
vzdycky je smutne, kdyz se miminko nevyviji jak ma.. ale uvidis, ze kdyz to slo jednou, pujde i podruhe..
jennifer ja jsem zase 4DPO, tak to mame podobne.. to zas bude cekani vid? jestli uz jo nebo ne.. 🙂 ale co, jsme silne holky a jednou to prijde, chce to jen ten cas cekani necim vyplnit.. 😉
dobrou noc holky, jdu se jeste mrknout na ten odkazek od jenn.. papa

ajuskab
6. říj 2008

andrejko, já k tobě taky mrkla a máte náááádhernýho pejsánečka, je moc roztomilej, alespon máš odreagování a s kým se pomazlinkovat 🙂 je kouzelnej a to sestřenčino miminko taky 🙂
jo a ty si kočka ;) vypadáš mladě, kolik máš roků,jestli to není tajné 😎

milin
6. říj 2008

ahoj holky jsem opila pac se se mnou muj pritel rozesel.

Ale ja Vam preji at se Vam brzy zadari a at jste stasne maminy.Preji Vam to nejlepsi co ja nemam. 😔

marikap
6. říj 2008

milin, holko, neopijej se, snad se ten chlap umoudri a rozmysli si to 😉

milin
6. říj 2008

promin marikap,ale on se rozesel se mnou.Myslim ze nic jineho mi nezbyva 😔

zanda81
7. říj 2008

Dobré ranko,

Andreo:já taky počkám do čtvrtka testovat se nebudu lepší pro mě bude když men.příde než /.

No těch 14 dní jsem přehnala je mi divně od 3.10.,nějak mi to letí v práci a tak jsem myslela že mi je už dýl,ale stejně třeba to je špatný tlak nebo něco.Včera jsem byla na katastru a musela jsem si sednout protože mě nohy nechtěli už nést,chtěli se podlamovat a tak se divně třásli 😀 ,asi jsem už stará na dlouhé stání. 😀

No každopáně Vám napíšu jak jsem dopadla zda menst.přišla,nebudu se těšit na // a raději si řeknu že to je asi tlakem aspon pak nebudu smutná. 😉

milin:to mě mrzí a já bych se asi taky opila,ale to zvládneš uvidíš ještě budu škemrat aby ses vrátila.člověk zjistí co měl a ž když to stratí 🙂

jenniffer
7. říj 2008

Milin: coooože, to snad není pravda! Vždyť jste se snažili o mimčo! Bídák jeden. 😠 Neklapalo to mezi vámi delší dobu nebo to byl blesk z čistého nebe? Uvedl ti nějaký důvod? Jestli se ti o tom nechce psát, nemusíš. Ale jsme tu pro tebe. 🙂 Hlavně se kvůli tomu neopílej, trápení si tím nezmenšíš, jen to všechno oddálíš. Buď statečná. 🙂

Andrea: jsem na tom podobně, když to dostanu je to mnohem lepší pocit, než najít jen /. Minulý měsíc jsem nevydržela a poprvé testovala, bylo to hrozný vidět, že je čárka jen jedna. Tenhle měsíc vydržím a testnu po očekávané MS. Jinak teplota se drží stále nahoře, ale jinak začínám cítit, že ta mrcha mrchovatá zase přijde. 😠

Zanda: tak to vypadá fakt nadějně..asi budeš další, kdo se přesune do červnovek 2009. 😉

zanda81
8. říj 2008

Dobré ranko,

Tak jsem včera šla k doktorce,protože to bylo fakt už divný semnou.Zase jsem měla včera křeče a jak se znažíme tak se bojím tak jsem raději šla.Prý je vše ok,tlak normální,že pý nic nevidí.Ani jsem se neptala jestli to nemůže být těhu,ale to by na ultrazvuku poznala ne??No a pak jsem se jí ptala na průchodnost vaječníků jestli bych ne,ěla jít a ona že to je nebezpečný a že až po roce snažení se někam posílá a pak mi řekla že se na to moc soustředím,tak jsem šla domů a připadala jsem si jak debil,který se vymýšlí snad příznaky těhu ☹ ☹
Přitom na mimino nemyslím,tedk mám v hlavě svatbu a proto mi bylo divný že mám najednou návaly horka,podlamují se mi kolena a mám křeče,tak jsem zaní šla a asi jsem neměla připadala jsem si jako hlupák.No uvidíme zítra jestli příjde mrcha a jinak nevím od čeho by mi bylo takhle divně??

Děkuji že se můžu tady vypsat,včera jsem byla fakt vytočená,no uvidíme.

Jenniffer:děkuji za podporu a testovat se nebudu raději at to přijde než /.

milin:jak se máš a jak je?

andreasek82
8. říj 2008

Která pravidla porušuje: | Zruš ahoj holky, jupiiii konik uz funguje!!
vcera to tedy bylo desny vam povim!
den bez konika a clovek je cely nesvuj
jinak holky, od noveho roku budeme napojeni na nase rakouske vedeni, putuji zde zvesti,
jako ze budou moci sledovat i na jake webovky chodime, to by byl konec!