Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

zanda81
14. říj 2008

Milin:asi se budu řídit tvojí radou a podle krvácení udělám test.Ještě k tomu jsem před chvíli trochu zvracela 😖 ,já jsem fakt divný stvoření 😒

martek
14. říj 2008

zando, ahoj, test urcite udelej, muzes normalne menstruovat a byt tehu 😉

zanda81
14. říj 2008

milin a martek:Ok tak uvidíme jak krvácení a kdyžtak si zítra ráno udělám test co jsem měla připravený na dnešek 🙂 .Myslím si že padlá nejsem a hlavně jsem tyhle všechny pocity měla poprvé za celé snažení a taky jsem ani na mimčo nemyslela protože mě přítel koncem srpna požádal o ruku tak jsem celý září jen myslela na svatbu a četla na intenetu vše možné a sháněla časopisy,takže jsem si to ani podvědomě nemohla nějak vymyslet. 😉 No uvidíme každopádně dám vědět.

A jakpak Jenn?Má //?

hypo
14. říj 2008

snazime se "teprve" 7 mesicu, me je 31 let a manzovi 33 let
ja mam problemy s MS vlastne antiko mi MS srovnalo jinak jsem ho skoro nemela a po tom co jsem vysadila antiko tak MS zase nikde.... ted teda dorazila ale to jen diky Provere a pred tim jsem mela MS diky Agolutinu jinak za celym 7 mesicu nic.....

andreasek82
14. říj 2008

zando, vyjde to priste.. neboj se.. ja bych mela mit ms zitra nebo pozitri, ale uz fakt citim, ze klepe na vratka.. takze ani s nicim nepocitam.. rano jsem byla na gynde a napsal mi clostillbegyt, tak budu 5 - 9 den ms zobat..

zanda81
14. říj 2008

Tak holky přítel mě posílá k doktorce,abych prý neměla mimoděložní.Krvácení přestalo,takže nevím.Snad si o mě nebude myslet doktorka že jsem tele,ale půjdu je mi fakt divně slabo a pobolívá břicho,pak napíšu ☹

milin
14. říj 2008

Zando myslim ze to bude nejlepsi napad.Uvidis co ona ti rekne 🙂 Drzim palecky aby jsi byla tehulka.Hlavne se moc nestresuj at to neni jeste horsi. 🙂

zanda81
14. říj 2008

milin:neboj já se nijak nestresuju,ale taky se pak bojím co to semnou je.prsa na zmáčknutí bolí,ráno jsem trochu zvracela,já jsem snad z kosmu.

milin
14. říj 2008

ne nejsi s kosmu, ale neco se deje to je jasny 🙂 A kdy jdes k dr?

zanda81
14. říj 2008

milin:je tam ve čtvrtek,tak asi ráno zkusím ten test a kdyby něco tak tam zajdu ve čtvrtek.a nevíš jestli i momodělož.je vidět //?

martek
14. říj 2008

pri mimodeloznim jsou // videt 😉

luckamb
14. říj 2008

Zdárek holky, dlouho jsem se na vás nebyla podívat 😀 😀

zanda81
14. říj 2008

Tak to výborný mě tedka všichni říkali že měli menst. třeba ještě 4měsíce těhotenství a že moje příznaky jsou podivný 😲 .já myslela že nepříjdou a budu těhu a ne že buodu mrchy ještě chodit 🙂

andreasek82
14. říj 2008

ahojky luciku.. no a jak se mas? 🙂

milin
14. říj 2008

Zando jj test muze byt pozitivni i kdyz by jsi mela mimodelozni.Ale to si nemyslim.Hlavne zkus ten test a pak se uvidi 🙂 .

Luckamb zdravim jak se vede?

luckamb
14. říj 2008

Holky vede se fajn. Čekám jeslti dorazí mrcha (tak za týden) a pokud ano tak jdu na hormonální profil a manža na spermio.
Jak tady válčíte vy??
Máme tu nějakou těhuly krom naší zakladatelky?

andreasek82
14. říj 2008

lucko ja cekam ms kazdou chvili.. uz me ale vsechno boli jako obvykle, takze zase urcite nic.. 😢 nejak uz me to prestava bavit.. 😒

makoush
14. říj 2008

zanda... jéé, tak to je mi líto, ja jsem te brala jako tutovku... ☹ Jeste krvacis a nebo uz ne? Pokud je to jen spineni, tak to by melo byt ok, u nekoho to na zacatku tak je. No, uvidis, co ti rekne dr. budu drzet palce. Bud ted na sebe opatrna a v klidu, aby pokud jsi, se to udrželo...papa

jenniffer
14. říj 2008

Zando: pokud se MS ještě plně nerozjela, tak bych určitě testovala. Už to psaly holky, trocha krve na začátku klidně může být. Pro klid klidně zaběhni k dr., tím se nikdy nic nezkazí. 😉 Dej vědět jak pokračuješ.

Andrea: dokud tu mrcha není, tak je naděje... 🙂

Holky, asi se stal zázrak. Dneska ráno jsem na testíku objevila nádherné //. Hurááááááá. 😵 Fakt jsem tomu nemohla uvěřit, po takové době. 🙂
(Je mi líto vás všech, které musíte na své // čárky pořád čekat. Moc dobře si pamatuji, jak jsem byla sklamaná, když jsem slyšela ve svém okolí nebo četla taky na koníkovi, že to někomu vyšlo a u nás stále nic. Ale nebojte jednou to určitě přijde. Jsem toho důkazem 😉 ) Ten už jen abych to dotáhla úspěšně až do 40 tt. 🙂

milin
14. říj 2008

Jenn obrovska gratulace 🙂 Jsen stastna i za tebe 🙂

martek
14. říj 2008

jen, obrovsky gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jenniffer
14. říj 2008

Holky, díky. Vás to jednou taky čeká. 😉 🙂 Budu vás pilně sledovat, jak pokračujete.

makoush
14. říj 2008

jen, tak to je super. Moc moc moc Ti gratulujuuuuuuuu. Podle posledni MS, v kolikatem jsi tydnu? Jéé tak to si musíme po 3.listopadu písnout jak jsme dopadly 😉

kallimer
14. říj 2008

Ahoj holky,

jen: velikááááááááááá gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!! přeju ať vše probíhá tak jak má a doufám,že za náma budeš pořád chodit a koukej nás tady pěkně nakazit 🙂
takže když to shrnu tak po Míše:

sop - našla //
makoush - našla //
jen - našla //

andreasek: u mě začíná bolet břicho jako před ms,takže si taky nedělám naděje 😒 .
hypo: vítám tě tady - občas zajdu na "snažiliky o první mimi" tak tě trochu znám 😉

Holky a do vánoc ať sme všechny těhule.

Mějte se krásně 😎

andreasek82
15. říj 2008

jennifer: CONGRATULATIONS!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 😲
jak dlouho jste se prosim te snazili? a jake vitaminky jsi brala? ty se mas, holka jedna!! 😉

andreasek82
15. říj 2008

a kdy byla posledni ms?

luckamb
15. říj 2008

jen: gratuluju a přeju pohodové a klidné těhotenství

jinak dobré ráno holky

zanda81
15. říj 2008

Ahojky,

Jennifer:moooccccc gratuluuuuujjjjjiiiii!!!!!!!!!!!!!Tak to je supr zpráva.

Já si dělala ráno test a bohužel /.Nevím jeslti je ještě brzy,protože mám spíš špinění než menstr.A hlavně mě bolí na zmáčknutí prsa a je mi slabo.Už jsem začala přemýšlet jestli nemám žlotenku,jak je všude ta epidemie.Mám návaly horka,někdy zimy.No jsem ze sebe blázen ☹

andreasek82
15. říj 2008

zando ani slovo o zloutence! ☹
tom ji ma v praci a je poslan na vysetreni, jelikoz byl s danou osobou v kontaktu! ☹
se bojim, to bychom se nemohli ani snazit o mimco.. ☹

milin
15. říj 2008

Dobry ranko holky,

Jen hodne si to uzivej, ale taky ted na sebe davej pozor. 🙂

Zando je mi to lito,ale uvidis co bude do ctvrtka.Pokud se MS rozjede tak je to jasny, ale ty tvoje stavy navaly, nu myslim ze i tak by jsi mela zajit k dr.Prece te nevihodi.No myslim ze zloutenku nemas,prvni priznak by bylo zazloutle belmo ci kuze nazloutla.A neleze na tebe nejaka chripka?Radsi si zajdi k dr. at ti vezme krev a moc, zmeri tlak.A nemas treba stres v praci?Napada me spousta veci.Ju a neberes jeste treba nejake vitaminy?

Holky tak u nas je opet hnusne,venku bude urco zima,jen co se clovek podiva z okna 🙂 Vubec nevim co budu dnes delat, asi se unudim 😖 ach jo.Tak Vam preji hezky den 🙂