• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od půl roku a více

25. dubna 2013 
Milin:asi se budu řídit tvojí radou a podle krvácení udělám test.Ještě k tomu jsem před chvíli trochu zvracela :confounded: ,já jsem fakt divný stvoření :unamused:
14. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zando, ahoj, test urcite udelej, muzes normalne menstruovat a byt tehu :wink:
14. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
milin a martek:Ok tak uvidíme jak krvácení a kdyžtak si zítra ráno udělám test co jsem měla připravený na dnešek :slight_smile: .Myslím si že padlá nejsem a hlavně jsem tyhle všechny pocity měla poprvé za celé snažení a taky jsem ani na mimčo nemyslela protože mě přítel koncem srpna požádal o ruku tak jsem celý září jen myslela na svatbu a četla na intenetu vše možné a sháněla časopisy,takže jsem si to ani podvědomě nemohla nějak vymyslet. :wink: No uvidíme každopádně dám vědět.

A jakpak Jenn?Má //?
14. říj 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazime se "teprve" 7 mesicu, me je 31 let a manzovi 33 let
ja mam problemy s MS vlastne antiko mi MS srovnalo jinak jsem ho skoro nemela a po tom co jsem vysadila antiko tak MS zase nikde.... ted teda dorazila ale to jen diky Provere a pred tim jsem mela MS diky Agolutinu jinak za celym 7 mesicu nic.....
14. říj 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zando, vyjde to priste.. neboj se.. ja bych mela mit ms zitra nebo pozitri, ale uz fakt citim, ze klepe na vratka.. takze ani s nicim nepocitam.. rano jsem byla na gynde a napsal mi clostillbegyt, tak budu 5 - 9 den ms zobat..
14. říj 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky přítel mě posílá k doktorce,abych prý neměla mimoděložní.Krvácení přestalo,takže nevím.Snad si o mě nebude myslet doktorka že jsem tele,ale půjdu je mi fakt divně slabo a pobolívá břicho,pak napíšu :frowning2:
14. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zando myslim ze to bude nejlepsi napad.Uvidis co ona ti rekne :slight_smile: Drzim palecky aby jsi byla tehulka.Hlavne se moc nestresuj at to neni jeste horsi. :slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
milin:neboj já se nijak nestresuju,ale taky se pak bojím co to semnou je.prsa na zmáčknutí bolí,ráno jsem trochu zvracela,já jsem snad z kosmu.
14. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nejsi s kosmu, ale neco se deje to je jasny :slight_smile: A kdy jdes k dr?
14. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
milin:je tam ve čtvrtek,tak asi ráno zkusím ten test a kdyby něco tak tam zajdu ve čtvrtek.a nevíš jestli i momodělož.je vidět //?
14. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pri mimodeloznim jsou // videt :wink:
14. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek holky, dlouho jsem se na vás nebyla podívat :grinning: :grinning:
14. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to výborný mě tedka všichni říkali že měli menst. třeba ještě 4měsíce těhotenství a že moje příznaky jsou podivný :astonished: .já myslela že nepříjdou a budu těhu a ne že buodu mrchy ještě chodit :slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky luciku.. no a jak se mas? :slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zando jj test muze byt pozitivni i kdyz by jsi mela mimodelozni.Ale to si nemyslim.Hlavne zkus ten test a pak se uvidi :slight_smile: .

Luckamb zdravim jak se vede?
14. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vede se fajn. Čekám jeslti dorazí mrcha (tak za týden) a pokud ano tak jdu na hormonální profil a manža na spermio.
Jak tady válčíte vy??
Máme tu nějakou těhuly krom naší zakladatelky?
14. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko ja cekam ms kazdou chvili.. uz me ale vsechno boli jako obvykle, takze zase urcite nic.. :cry: nejak uz me to prestava bavit.. :unamused:
14. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanda... jéé, tak to je mi líto, ja jsem te brala jako tutovku... :frowning2: Jeste krvacis a nebo uz ne? Pokud je to jen spineni, tak to by melo byt ok, u nekoho to na zacatku tak je. No, uvidis, co ti rekne dr. budu drzet palce. Bud ted na sebe opatrna a v klidu, aby pokud jsi, se to udrželo...papa
14. říj 2008 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zando: pokud se MS ještě plně nerozjela, tak bych určitě testovala. Už to psaly holky, trocha krve na začátku klidně může být. Pro klid klidně zaběhni k dr., tím se nikdy nic nezkazí. :wink: Dej vědět jak pokračuješ.

Andrea: dokud tu mrcha není, tak je naděje... :slight_smile:

Holky, asi se stal zázrak. Dneska ráno jsem na testíku objevila nádherné //. Hurááááááá. :dizzy_face: Fakt jsem tomu nemohla uvěřit, po takové době. :slight_smile:
(Je mi líto vás všech, které musíte na své // čárky pořád čekat. Moc dobře si pamatuji, jak jsem byla sklamaná, když jsem slyšela ve svém okolí nebo četla taky na koníkovi, že to někomu vyšlo a u nás stále nic. Ale nebojte jednou to určitě přijde. Jsem toho důkazem :wink: ) Ten už jen abych to dotáhla úspěšně až do 40 tt. :slight_smile:
14. říj 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenn obrovska gratulace :slight_smile: Jsen stastna i za tebe :slight_smile:
14. říj 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen, obrovsky gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. říj 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky. Vás to jednou taky čeká. :wink: :slight_smile: Budu vás pilně sledovat, jak pokračujete.
14. říj 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen, tak to je super. Moc moc moc Ti gratulujuuuuuuuu. Podle posledni MS, v kolikatem jsi tydnu? Jéé tak to si musíme po 3.listopadu písnout jak jsme dopadly :wink:
14. říj 2008 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jen: velikááááááááááá gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!! přeju ať vše probíhá tak jak má a doufám,že za náma budeš pořád chodit a koukej nás tady pěkně nakazit :slight_smile:
takže když to shrnu tak po Míše:

sop - našla //
makoush - našla //
jen - našla //

andreasek: u mě začíná bolet břicho jako před ms,takže si taky nedělám naděje :unamused: .
hypo: vítám tě tady - občas zajdu na "snažiliky o první mimi" tak tě trochu znám :wink:

Holky a do vánoc ať sme všechny těhule.

Mějte se krásně :sunglasses:
14. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jennifer: CONGRATULATIONS!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :slight_smile: :astonished:
jak dlouho jste se prosim te snazili? a jake vitaminky jsi brala? ty se mas, holka jedna!! :wink:
15. říj 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy byla posledni ms?
15. říj 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen: gratuluju a přeju pohodové a klidné těhotenství

jinak dobré ráno holky
15. říj 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jennifer:moooccccc gratuluuuuujjjjjiiiii!!!!!!!!!!!!!Tak to je supr zpráva.

Já si dělala ráno test a bohužel /.Nevím jeslti je ještě brzy,protože mám spíš špinění než menstr.A hlavně mě bolí na zmáčknutí prsa a je mi slabo.Už jsem začala přemýšlet jestli nemám žlotenku,jak je všude ta epidemie.Mám návaly horka,někdy zimy.No jsem ze sebe blázen :frowning2:
15. říj 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zando ani slovo o zloutence! :frowning2:
tom ji ma v praci a je poslan na vysetreni, jelikoz byl s danou osobou v kontaktu! :frowning2:
se bojim, to bychom se nemohli ani snazit o mimco.. :frowning2:
15. říj 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry ranko holky,

Jen hodne si to uzivej, ale taky ted na sebe davej pozor. :slight_smile:

Zando je mi to lito,ale uvidis co bude do ctvrtka.Pokud se MS rozjede tak je to jasny, ale ty tvoje stavy navaly, nu myslim ze i tak by jsi mela zajit k dr.Prece te nevihodi.No myslim ze zloutenku nemas,prvni priznak by bylo zazloutle belmo ci kuze nazloutla.A neleze na tebe nejaka chripka?Radsi si zajdi k dr. at ti vezme krev a moc, zmeri tlak.A nemas treba stres v praci?Napada me spousta veci.Ju a neberes jeste treba nejake vitaminy?

Holky tak u nas je opet hnusne,venku bude urco zima,jen co se clovek podiva z okna :slight_smile: Vubec nevim co budu dnes delat, asi se unudim :confounded: ach jo.Tak Vam preji hezky den :slight_smile:
15. říj 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek