• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od půl roku a více

25. dubna 2013 
ja teda merim bazalni teplotu "tam dole"...je to presnejsi nez v podpazi :sweat_smile:
15. říj 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
martek:tak to abych si koupila ještě jeden teploměr :wink:
15. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi jsem se dohodli že budeme tento měsíc snažit pořád tak se snad musíme strefit :grinning:
15. říj 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a o kolik tak stoupne teplota když je ovu?
15. říj 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a když stoupne tak se pak snažit dokud zase nebude klesat nebo jak to je?to je otázek žejo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zando, tak to je asi vážně v pr.... :unamused: Ale každopádně je pak jasný, že z něčeho ti blbě být muselo. A jestli to nebylo psychický, tak třeba nějaká viróza. Nemělas teploty?
Tu BT určitě zkus, nebolí to, zabere to 2 minuty denně a stojí to jen pár korun za digit. teploměr. Určitě měř dole, je to fakt lepší. :wink: Je to dobrá pomůcka na určení ovulace. Holky taky radí ovulační testy, ale ty já jsem nikdy nezkoušela. :slight_smile: Ovšem pokud se budete snažit denně, tak to nebudeš potřebovat. Já bych teda denní sexík nedala :grinning: , ten byl jen kolem ovulky.
15. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenn:ok zítra koupím digi a budu měřit a jak jsi to měla ty?když ti stoupla tak jste se snažli asi týden a pk jsi čekala zda buodu //?
15. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
musis se snazit jeste nz ti stupne, pac BT ti ovuli ukaze az zpetne :wink:
15. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
martek:mě se ta stránka pořád kouše,tak já si pak o tom něco najdu,děkuju :slight_smile:
15. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
martek:ale ky budu vědět že se máme snažit teda???jsem asi tupá ale raději se na vše vyptám :grinning:
15. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
musis to vypozorovat, vetsinou byva ovule ve stejnou dobu, takze jeden cyklus zmeris, uvidis, ze ji mas treba 14dc, tak budete dasli kolo sexovat od 12dc do 15dc.....
a dalsi mereni je jen pro kontrolu, ze ovule probehla :wink:
15. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mažu něc počíst nanetu.Tak zítra paapapap a děkuju za rady :wink:
15. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,

andreasek: tak co, dorazila mrcha?

holky sem 29DC a 9DPO teplota dnes ráno 37,1 už dva dny mě bolí břicho jak před ms a mrcha nikde. Myslíte, že bych mohla být těhu? Jinak kromě bolení břicha, žádný příznaky. Nechci se radovat a zatim ani testovat, vidět / bych už asi nerozdejchala, občas u mě mrcha přijde klidně až po 35DC tak nevim - co myslíte vy? Manžovi sem zatim nic neřikala - předminule sem plašila a pak sme byli oba moc zklamaný
15. říj 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych jeste test nezkousela, zkus vydrzet aspon do soboty :wink:
15. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martek,

taky si řikám, strašně bych si to přála (to každá z nás) určo vydržim do soboty - třeba mrcha dorazí a nebo uvidim podle teploty, když zůstane nahoře, tak by to mohlo vypadat nadějně :wink: a když ne, tak se stejně po ms chystám k doktorce - musim na půlroční prohlídku - tak se s ní poradim co a jak.

Můžu se zeptat, kdyby mi pro manžela nenapsala spermiogram, tak stačí zavolat do nějakýho centra asistovaný reprodukce a objednat se na spermio a zaplatiti si to? Slyšela sem, že je stojí okolo 200-500 Kč? Nevíte do kdy jsou vědět výsledky?
15. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz ti da mudra doporuceni, tak to bude gratis :wink:
my meli vysledky do hodiny :dizzy_face:
postup je jak si napsala
15. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, díkes :wink: . Snad na mě nebude koukat divně, že je chci napsat spermio, když to neni ještě rok. A když tak ať si kouká - to pětikile oželim a aspoň budeme z půlky vědět co a jak :wink:
15. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas to stalo tri kila :wink:
odkud jsi?
15. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlim kousek za Prahou -hroznej prdelákov :grinning: , tak se budu objednávat asi do nějakýho CARu v Praze - už se začínám rozhlíšet kam asi :wink:
15. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kallimer,
tak s testikem jeste pockej, ale vypada to dobre.Moc bych ti to prala. :slight_smile:
My meli spg v CAr takze zadara.Ale myslim ze by to klidne dr. mohla napsat.Staci se jen zeptat :grinning: Ale verim tomu ze uz to potrebovat nebudete :slight_smile:
15. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kall, holky chodej do Gennetu :wink:
15. říj 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně, za zeptání nic nedám :wink: .

Martek: Hodně lidí píše dobrý reakce na Gennet - já se asi budu rozhodovat - co budu mít nejblíž k práci - nemůžu se moc uvolňovat a na dlouho a nechci, aby to v práci někdo tušil. Už vidim ty zvědavky od nás :wink: .
15. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli na lidi! rada nejdulezitejsi :wink:
15. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kallimer, Gennet můžu moc doporučit, my tam byli a byli jsme moc spokojený..přístup doktorů i sestříček je super :wink:
15. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martek přesně tak - co si myslej lidi je mi úplně jedno. Bohužel u nás v práci jsou některý lidi (bohužel ženský) docela hovada - otázky typu "tak co, jaktože ještě nejsi těhotná?" mě dokážou opravdu "nasrat" i od lidí, který sou mi buřt a tomu se chci vyhnout.
Ste měli vidět po svatbě - sem si řikala, že si snad koupim tričko s nápisem "Nejsem těhotná a až budu a bude se mi chtít, tak Vám to řeknu".
Bohužel tyhle lidi, asi nevědí, že občas ikdyž člověk chce, tak to trošku dýl trvá, než mimčo přijde.

jitie: díkes za tip - dělám si průzkum, tak každá zkušenost mi pomůže :wink:
15. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cizi lidi jsou v pohode...nejhorsi jsou doterny pribuzny..... :rolling_eyes:
15. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo moje babička už mi vyprala peřinky do kočárku co má na půdě ještě po mě :grinning: a to neví, že snažíme - to nechci vidět, až jí jednou řeknu, že čekáme mimčo :grinning:
15. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz mam doma pytel hadriku od segry :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
15. říj 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky slušný, zlatý moje peřinky, tak nějak babču nenapadlo, že bych si pro první mimčo, chtěla do kočárku koupit nový :slight_smile:
15. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek