Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

martek
15. říj 2008

perinky???? to se uz nenosi, ne? 😎 😀

kallimer
15. říj 2008

no bílí a s volánkama 😀 si koupim nějakou krásnou deku s roztomilejma obrázkama a na volánky prdim 😉 .

jdu hodit sprchu a do hajan. dobrou 😉

martek
15. říj 2008

mas recht 😎

dobrou 😉

milin
15. říj 2008

nu holky tak me nastesti nikdo takhle neborbarduje.Snad jen jedna kamaradka, ale ta je v poho zepta se vzdy slusne.Takze proste zatim v klidu 🙂

Holky tak perinky se uz snad nevozi ne?Ja teda na to nejsem 😀

andreasek82
16. říj 2008

dobre ranko holky 🙂
jsem uplne rozcarovana, nesoustredena a nevim co jeste..
vcera jsem testla a byly //, dnes rano // jeste silnejsi..
jenn!! to je gol, tys to na me normalne prenesla!
snazime se stejne a jeste stejne otehotnime!! 😀
ale vim, ze stat se muze cokoliv, takze se snazim nelitat v oblacich..
bojim se, ze se neco pokazi.. 😔

milin
16. říj 2008

Andreasku to je super moc gratuluji, kdyz uz tam jsou// tak ty uz ti nikdo neodpare!
Ty jo holky zacina se to tady pekne tehulkovatet 🙂

Andry opravdu moc gratuluji 🙂 to je super zpravicka.
Uz si vola dr.?Kdy pujdes na kontrolu?
Ja jsem normalne tak rada ze to tady nejde ani napsat 😀

martek
16. říj 2008

andryyyyyyyyyyyyyyyyy
jooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
super!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

luckamb
16. říj 2008

Adndrej: gratulace veliká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hypo
16. říj 2008

andy - uz jsem to psala na jine diskuzi a jeste jednou gratulace 🙂 velaaaaaa
ja byla vcera v tom Gennetu a vyfasla jsem Clostik tak doufam ze me nakazis 😀

milin
16. říj 2008

Andry tak treba ten Clostik zabral i kdyz si ho vzala driv.
Tak uvidime co zitra reknou me. 😵

Hypo taky zacinas s Clostikem tak to je super,myslim ze by to mohlo klapnout taktez 🙂

hypo
16. říj 2008

milin - vcera v tom Gennetu jsem byla zrovna 5DC tak mi doktorka rovnou dala at zacnu zobat, za tyden jdu na UTZ jestli se delaji folikuly, tak doufam ze tam budou.........
teda ja mam radost za Andy ze ji to pomohlo, ted by to mohlo pomoct i nam 🙂

andreasek82
16. říj 2008

holky, fakt jsem cucela.. neni to snad ani mozny.. od unora uz to je docela dlouha doba a tak jsem uz pomalu zacala ztracet nadeji..
ale fakt se bojim.. te zloutenky, mimodelozniho a tak.. vsak vy vite..
volala jsem tedy dnes na gyndu a dr. ma dovolenou az do 3.11... 😒
tak jsem objednana na 7.11.. to ma tomik narozeniny.. tak jestli by mi vyjeli i fotku, tak bych mu ji rovnou pribalila k tomu, co uz pro nej mam.. to je tricko budouci tata a dopis pro tatinka.. 😉
moc vam dekuji za gratulace.. ale ja se snazim drzet se pri zemi..

andreasek82
16. říj 2008

holky, fakt nedokazu posoudit, jestli to bylo clostillem, kdyz jsem ho vzala misto 5. - 9. den 1. a 2... ale proste mam //, tak se asi neco stalo..
a podle me, pokud ho holka bude brat spravne, jak ma, pohlida si ovulku a zasnazi se, melo by to vyjit!!!
HODNE STESTICKA VAM VSEM HOLKY!!! AT ZIJE CLOSTILL!! 😀

hypo
16. říj 2008

takze manzilek to jeste nevi? to jsi jasala vcera sama? 🙂 ja bych to asi nevydrzela, nicmene bodycko mam uz objednany taky tak snad prinese stesti 😉

andreasek82
16. říj 2008

hypo nevi.. a neni to manzilek jeste 😉 😀

milin
16. říj 2008

Andreasku ja bych to asi nevydrzela mu to nerict a jeste tak dlouhou dobu.Ale zase na druhou stranu chapu, aspon bude mit hezky narozky 🙂

zanda81
16. říj 2008

Andrej:veeeliiikááááá gratulace 🙂 Tak to je supr novina.Moc ti to pžeju 😉
Tak na sebe dávej ted pozor.
Docela se tedka daří s těma miminama že jo 😉

kallimer
16. říj 2008

Andreasku - to je bomba, moc moc Ti gratulujuuuuuuuuuu!!!!!!!!! Holky mám radost začíná to tu pěkně těhulkovatět - konečně 😉

hypo
16. říj 2008

no to je jedno jestli manzel nebo pritel hlavne je desne sikovnej 🙂 a bude mit uzasny narozky ......

andreasek82
16. říj 2008

holky ja vam tedy nevim, jestli to do tech narozenin vydrzim.. 😀

vov
16. říj 2008

Andreasku, Jen, GRATULUJI 🙂 😵 🙂 😵 Jsem ráda, že nám to tu začíná těhulkovat 😀 Já jsem si teď v úterý koupila Femigard, nemáte s tím některá zkušenost? Bohužel mám cykly dost nepravidelně, takže ani netuším, kdy mohu ovu očekávat. Teď jsem měla ovu asi 13.10., ale systém Wunschkinder ji ještě nezaznamenal, tak nevím... Minulý cyklus byla 19-21 DP. Takže mě trochu štve, že jsem to netušila dřív a nesnažili se 😢 Holky, ten Clostik je na co přesně? Tady můj cyklus - http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
Těhulky, opatrujte se!!!! A ať // jen sílí 😵 Pa

hypo
16. říj 2008

vov - ja pila Femigard i Kontryhel jelikoz jsem spise nez nepravidelnou MS nemela zadnou tak mi to bohuzel k nicemu nepomohlo, to ty mas vetsi sanci 🙂
a Clostik se beze na vyvolani OVU at se vytvari folikuly a muze se vesele plodit deti 🙂

andreasek82
16. říj 2008

vov dekuji..
clostilbegyt je na vyvolani ovulace a na zrani vajicek.. 😉

duha82
16. říj 2008

ahoj Andreasku jsem z tvého tématu(příznaky těhotenství velmi krátce po ovulaci) moooc gratuluju k 2//,konečně si se dočkala!vid!dluho si u nás nebyla tak zaskoč a a zděl tu krásnou novinku i ostatním!!!!pááá

makoush
16. říj 2008

ANDREJ, MOC MOC GRATULUJU GRATULUJU GRATULUJU..co takhle si pro nás založit nové téma? Takové pokračovaní tohoto? Opravdu super novina, uplne mi zvedla naladu 🙂 🙂 🙂

vov
16. říj 2008

Hypo, Ty nemáš normálně MS? Já dříve také ne, takže jsem byla ráda, když začaly cykly po 36dnech. Možná je to blbost, ale já v té době chodila na jogu a ta tělo prý dost srovná... Chci sehnat znova nějaké fitko s jogou za normální cenu 😉
Andreasku, Ty jsi neměla ovu? Nebo kdy MUDr. předepíše Clostík?
Omlouvám se za ty otázky, ale dříve jsem tomu nevěnovala moc pozornost, teď jsem si řekla, že do Vánoc se přeci už musí povést 😉 🙂
Tak těhulky, nestresujte se a užívejte si krásné chvíle. Pa

andreasek82
16. říj 2008

vov.. ovu jsem asi mela, ale presne jsem nevedela kdy, protoze jsem nemela uplne pravidelnou ms..
clostill ti tu ovu jakoby upravi a hlavne bys ji mela i citit, u me je to jako slabsi premenstruacni syndrom..

zanda81
16. říj 2008

andrej:nemáš nějaký návod na těhu 😉
Ty se máš doufám že brzy taky budu moct napsat // 🙂

andreasek82
16. říj 2008

zando neboj se, stejne je to vse zvlastni, jeste pred dvema dny jsem myslela, ze ses ty tehu a pak se to takhle otoci.. zando jak ze se dlouho snazite?
nestalo by to take za ten clostilbegyt?

milin
16. říj 2008

holky tak ja uz zacinam byt nervozni ze zitrka 🙂

Zando myslim ze budes mit jen nejaky nerviky ze svatby.Ju a kdy ji vlastne mas?Asi mi uteklo datum 🙂