Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

andreasek82
16. říj 2008

milin kam jdes vlastne zitra? 😨

zanda81
16. říj 2008

andrej:nějak v listopadu 2007 jsem přestala brát prášky,takže to bude skoro rok 😒 .No uvidíme,moje doktorka je taková keré moc nic dlat nechce.Prý je na to brzy,ale tedka měřím tu teplotu tak to sna dnějak půjde a hlavně jsme si řekli ž se zkusíme snažit mnohem víc tenhle měsíc 😀 .Takže každé 3dny nebo 2dny od toho 10DC -aspon do 20Dc 😉

milin:chceme se brát 20.6.2009,ale termíny z matrik budou až v listopadu tak uvidíme jestli to vyjde 😉 Já si taky myslím že až budu plně v přípravách že se to podaří 😉

zanda81
16. říj 2008

andrej:máš pravdu ty sisi byla jistá že mrcha přijde a nepřišla 😅 .já jsem si zase myslela že nepřijde apřišla 😅

luckamb
16. říj 2008

Zando: já se snažím od října 07 a mojí doktorce se taky do ničeho nechtělo. Tak jsem jí vyměnila a teď až to dostanu tak jdu na hormonální profila manža na spermio.

kallimer
16. říj 2008

Ahoj holky,

Milin: zítra Ti moc a moc držim palečky a pevně věřím, že budou //. Pak písni, jak to všechno probíhá 😉 a tfuj tfuj

jo holky jinak hlasim 30DC teplota dnes ráno 37, mrcha nikde, bolesti a píchání v podbřišku jako před ms, jinak žádný příznaky - tak nevim, testit zatim nebudu, ať nejsem zklamaná.

andreasek82
16. říj 2008

holky myslim na vas na vsechny.. ono vas to take prekvapi jako me.. ja uz tomu od toho unora ani neverila.. 😨

milin
16. říj 2008

Andreasku jdu zitra do Car na inseminaci.To je ze ti zavedou jen ty dobre spermijky pichnou ti neco aby jsi mela ovu a to je vse.Tak to vecer ci rano pojistime sexikem a hotovo.Pak uz se bude jen cekat 🙂

Kall zitra tam jdu na 13 hod takze pak se nahlasim a budu referovat 🙂 Uz se tesim,ale uz jsem i trochu nervozni 😉

jenniffer
16. říj 2008

Kallimer: s testíkem fakt počkej na 14 DPO. Teplota 37,1 může, ale taky nemusí znamenat vůbec nic. Kolik máš obvyklou teplotu po ovu? Já měla 37,1 každý cyklus, klesla vždy až tak 2 dny před MS. Teď poslední cyklus byla nějak záhadně vyšší, 37,2 a 37,3. To nebylo nikdy. Teď už vím proč. 😀

Taky jsem se dřív často lidí ptala, jestli náhodou nečekají rodinu. Byla jsem naivní a blbá. 😅 Po takový době našeho snažení už vím, jak tahle otázka může zabolet. Poslední dobou se už radši neptám nikoho, teda pokud na to sám nezavede řeč.

Andrea: no to je gooooooool! Super! Gratuluji! 😵 😵 Říjen je pěkně plodný měsíc. 😀 Jen tak dál holky, koukejte se od nás nakazit všechny. 😉 Jsme jasným důkazem, že i po takové době to jde! Vyfoť testíky a hoď je do alba.

Makoush: jasně klidně nové téma založ. A pak mi písni do IP, kde ho najdu. 😉

Andrea, Makoush: kdy jste měli poslední MS? Já 10.9. Nakonec se asi neplánovaně vypravím k dr. 27.10., i když jsem se už kdysi objednala na 3.11. Jsem nějaká nedočkavá.

jenniffer
16. říj 2008

Milin: tak ať to zítra dobře dopadne a za 14 dní nahlásíš //. 🙂 😉

milin
16. říj 2008

jj diky budu tedy budem se snazit 🙂

kallimer
16. říj 2008

jenn: měřim teprve druhý cyklus, tak se v tom moc nevyznám a určitě počkám - ikdyž mám pocit, že bych měla ještě jiný příznaky kromě bolení břicha, takže mrcha si asi jen dává na čas ☹ . Jinak sem koukala, že máš v albíčku pořádný dvě tlustice 😉

Mějte se krásně 😎

milin
16. říj 2008

Holky tak rano se jeste ozvu,ale jen na chvilku a pak budu cekat.Ju mozna jsem si nasla praci nechci to zakriknout, ale byla bych moc rada.Rano se tam pujdu zeptat tak uvidime 🙂

Tehulky jen se pekne opatrujte 🙂 i vy ostatni. 😉

Kall a co tabulka uz si ji zmenila?

andreasek82
17. říj 2008

ahoj holky!!
jenn, ty ses jak ja, mam jit k dr. az 7.11., ale zda se mi to dlouho, tak jdu uz 29.10..
ale 7.11. pujdu taky radeji.. 🙂 to ma tomik narozky.. ja vubec nevim, jestli mu to vydrzim nerict.. carka sili.. 😨

zanda81
17. říj 2008

Ahojda,
andrej:já bych to vydržela,to by bylo pro něj určitě nejkránější narozeniny 😉
Kalimer:držím palce na // 😉
teda holky vy všechny snad za chvíli utečete do června ne a já tady budu sama ☹ .Musíme se teda moc snažit at jsem tam už s vámi 😉

milin
17. říj 2008

Dobry ranko holky,

Zando neboj budem se snazit spolu 😀 😀 a je tu jeste Martek a spousta holek.Neboj sama urco nezustanes.
Boli me podbrisek jako blazen i celou noc.Tak nevim co to je asi ta ovulka.Tak uvidime co nam rekne pan dr. v CAR.Jsem trosku nervozni jak to bude probihat, ale mam strach aby to nebolelo.

Preji hezky den u nas sviti slunicko tak doufam ze to vydrzi cely den 🙂

andreasek82
17. říj 2008

jenn moje posledni ms byla 18.9.
testiky jsou v albicku, ale je to desna kvalita, foceno dnes rano mobilem narychlo.. 😖

zanda81
17. říj 2008

No holky já se s vámi loučím snad se o víkendu utrhnu a něco napíšu.Chtěla jsem se zeptat mám pít ten kontryhel?a mám ho pít celý cyklus?

andreasek82
17. říj 2008

zando ja ho pila jak se mi zachtelo.. opravdu nevim, jak by se mel pit, aby zaucinkoval.. 😒
hodne stesti zando!!! 😉 😲 a dej sanci clostiku..

kallimer
17. říj 2008

Zando, já piju každej den ráno půl litru 🙂 a neboj ještě nás tu trošku zbylo.
Milin: tabulku zaktualizuju až přibudou ještě nějaký těhulky 🙂 ale všechno si znamenám takže:

sop - našla //
makoush - našla //
jenniffer - našla //
andreasek - našla //

martek - návštěva CAR 21.10.
milin - návštěva CAR 17.10.
luckamb - po ms návštěva CAR
Zanda
Hypo
Kallimer
jitie
vov

ps: nedávala sem sem teď všechny holčiny s témátka - spousta už jich sem nechodí

Mějte se krásně 🙂

andreasek82
17. říj 2008

teda kallimer, ty mas prehled! 😉
vsechny budem mit //
holky krasny vikend a snazilkujte se!!
papaaa!! 🙂

jitie
17. říj 2008

jéé ahoj holky,
koukám, že sem v přehledu, to jsem ráda 🙂 u nás to se snažením nevypadá moc dobře, máme výsledky z genetiky, trombofilie a imnologie, mám alergii na sperma..taskže diagnóza?žádné snažení!víc se dovíme v lednu 😔
andreasku gratuluju k // 😵 přeju hodně štěstí a zdraví oboum

jenniffer
17. říj 2008

Andreo: krásný testíky.. 🙂 😉 Jsi dobrá, jestli to vydržíš manželovi neříct. Kdyby měl můj manžel tak brzo narozky, tak bych se možná taky překonala a vydržela. 😀 Jen nevím, jak bych zdůvodnila, proč ještě nemám MS. Od té doby, co se snažíme, má o ní manžel dost slušný přehled. 😀

Mě dneska asi začali první nevolnosti a dá mi dost práce to před holkama v kanceláři utajit. Naštění nezvracím, tak se to dá vydržet. 😀

milin
17. říj 2008

Kuk holky, tak jsem doma a mam to za sebou 🙂
Inseminace se zadarila v nedeli jdu na kontrolu a kdyz tak pripadne na druhou Inseminaci.
Ju jinak to nebolelo. 🙂

makoush
17. říj 2008

jenn, takze moje poslední ms byla 22.8. 😉 at máš přehled

milin - tak to je výborné, budu držet palce aby se to chytlo 😉

Jinak ja dnes poprve zvracela i v praci. Blby je, ze delam mezi samyma chlapama, i kdyz naštěstí to moje oddělení je ted věčně rozjetý, tak jsem měla celý týden kancl jen pro sebe. Ještě štěstí, jinak by to už asi prasklo. Je to legrace, kluci kdyz jednou za čas prijedou, tak se ptaj.."tak cooo, co je novýho? nějaký novinky? pikantnosti?" hihihihi kdyby tak tušili co na ně chystám. Jinak na prvni dva tydny v listopadu mi pristaly dve služebky, uf, jedna luxembourg, druhá oslo..tak doufam, ze to bude ok..že snad neohodím zákazníka...

milin
17. říj 2008

Makoush dekuji, taky jsem zvedava jak to dopadne 🙂 Hlavne v tu nedeli. 🙂

makoush
17. říj 2008

milin, no, uvidíš. Snad jo, snaž se myslet pozitivně, aby se mimoušovi chtelo prijit
😉

milin
17. říj 2008

Ja se snazim, jen nevim kdy se treba jeste snazilkovat.Treba zitra rano a pak to nechat az na nedeli co nam reknou.Nu nevim 🙂

makoush
17. říj 2008

no, a co cítíš? pokud máš pocit, že bys měla tak to udělej. Pokud máš nějakou pochybnost, tak počkej do neděle, vždyt je se jen 2x vyspíš 😉

milin
17. říj 2008

Ja vim ale pro takovy ten pocit ze by se to mohlo povest.Nevim pockam na pritele a pak uvidime 😀 😅

kallimer
17. říj 2008

Milin: moc moc držim palečky, ať všechno vyjde!!!

Jinak holky čekám na mrchu a nic, když nepřijde do konce přištího týdne - tak pudu na vyvolávačku. A pak už se mnou snad Dr. něco udělá - do vánoc se to prostě musí povést!! 😎 (vim, že nemusí, ale člověk musí myslet pozitivně)

Jinak těhulky moje - napište mi pak datumy porodu, ať to doplním do tabulky 😉 A doufám, že za náma budete pořád chodit a informovat nás jak to všechno u Vás probíhá 😉