• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od půl roku a více

25. dubna 2013 
Kall neboj urco to zvladnem do Vanoc obe :slight_smile:
17. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si piš!!! A všechny :sunglasses:
17. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenn si nemysli, ze to je jednoduche.. ja tu ms musim predstirat a chodim doma s vlozkou! :grinning:
dnes rano je carka zase o neco silnejsi.. jsem stastna, ale kdyby to uz vedel i tomik, tak by to bylo dvojnasobne stesti, takhle o tom doma vubec nesmim mluvit, takze je to takove divne.. ale musim to vydrzet, bude to stat za to.. chci ho na narozky pozvat do restaurace tam, kde mi letos v lednu rekl, ze uz by se mnou chtel mimi.. :slight_smile:
tak snad to vse dobre dopadne a tehu mi 29.10. a nasledne 7.11. potvrdi.. drzim nam palecky..
ostatni holky snazte se, snazte se, snazte se.. od unora to byla dlouha doba, a vyslo to!!!
kdo si pocka ten se docka, verte tomu!!
milin, zando, kallimer, drzim moc palecky.. vam vsem je drzim.. at jsou ty vysnene // na testiku!! :slight_smile:
18. říj 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry ranko holky
Andry tak drzim palecky at tve velke tajemstvi udrzis do jeho narozenin.Urcite to bude tezky, ale ty to zvladnes :wink:
18. říj 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak hlásim, že mrcha se dostavila se vší parádou :rolling_eyes: v pondělí volám Dr. a objednávám se.

Andreasku: pak nám musíš napsat, jak dopadlo překvápko - já tě obdivuju, já bych to asi samym štěstím nevydržela a běžela to říct hned manžovi :wink: chce to fakt pevný nervy, ale určitě to bude stát za to :wink:

Milin: doufám, že to v pátek klaplo a že budeš mít letní mimi :wink:
18. říj 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ja to nevydrzela.. tomik uz to vi.. :grinning:
a brecel jako zelva.. :slight_smile: pry jeste ze jsem mu to rekla uz ted, castecne totiz rekonstruujem a chtel me pry pekne zaprahnout.. :slight_smile: je stastny a naoko se zlobil, ze mu to rikam az 4 dny po prvnim pozitivnim testu! :slight_smile: pry by mi dal, kdyby se to dozvedel az toho 7. 11. a ja byla v buh vi jakem tydnu.. :grinning: no ale stejne me trochu stve, ze jsem to nedokazala vydrzet.. :astonished:
18. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andreasku, verim ze te to trosku mrzi, ale k tem jeho narozeninam mu muzes preci dat fotecku z UTZ. :wink:
18. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
milin to je fakt, taky to tak udelam, kdyz to vse pujde tak jak ma.. :wink:
zatim carka stale sili.. tak uvidime.. :slight_smile:
hodne stesticka!
19. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím po víkendu.Myslím že do zítra nebo poýítra se budeme zase snažílkovat,tak snad tu mrchu přelstíme :grinning:
Andrej:já bych to taky nevydržela,ale jsi šikula že aspon chvilku jsi to zvládla :wink: Tak si to moc užívejte a pak dej vědět po kontrole :wink:
20. říj 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zando dam urcite vedet.. :wink:
20. říj 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
andrej: to se prostě vydržet nedá :grinning:
20. říj 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko to mas pravdu.. opravdu to neslo.. :angry: :grinning:
20. říj 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu za vámi jen na skok s nejnovějšími informacemi. O víkendu jsem začala trošku špinit, tak jsem se vyděsila a mazala k dr. už dneska ráno. Těhotná prý jsem. Hurááá. :slight_smile: Zatím ale nebylo vidět srdíčko, tak mně nařídil ležet, nasadil Duphaston a znovu objednal na kontrolní sono na 29.10. Takže doufám, že pak bude všechno, jak má být. :wink: A abych to čekání neměla tak fádní, tak mám od neděle luxusní nevolnosti. Na jídlo a pití se nemůžu ani podívat a párkrát jsem si už bezvadně popovídala se záchodovou mísou. :angry:

Kallimer: škoda, k dr. si dojdi, udělá pár vyšetření a hned budete vědět, na čem jste.

Andrea: jsem tušila, že to nevydržíš. :grinning: :grinning:
20. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen: tak to ddržím palce ať to všechno hezky klapne a jste oba v pořádku.
20. říj 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem dobastila Closzik a cekam na stredu kdy jdu na UTZ abych videla ty zazraky folikuly o kterych jsem zatim jen cetla :slight_smile: tak snad tam budou nejaky pekny.........
20. říj 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: si piš, tam bude takovej pěknejch folikulů :wink:
20. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenn tak at vse slape tak jak ma..
mne zatim docela chutna, tak doufam, ze ze me nebude brzy koule.. :slight_smile:
ja jdu na potvrzeni taky 29.10. :slight_smile:
tak pak pisnu.. :slight_smile:
jsem ale porad dost unavena.. :unamused:
20. říj 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dnes jsem tu jeste nebyla.Mam za sebou dve IUI .Tak uvidime jak dopadneme :grinning:

Jen je mi lito ze je ti spatne ale za chvili se nevolnosti vytrati.U kazdeho to trva sice jinak dlouho, ale dockas se.

Hypo to je fajn ze si zacala s Clostikem, uvidis ze na KO bude foliku dost :wink: Ja mela 4 a to je dost :wink:
20. říj 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jestli jsem to dobre pochopila tak nestaci aby tam byli ale jeste musi byt i pekne velky a ve finale musi prasknout, co? :slight_smile: tak to si toho budu prat asi vic nez jen aby tam byly :slight_smile:
20. říj 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hypo to je dulezity aby praskly, ale na to se picha Pregnyl, ale to nevim jestli picha i obvodni dr(gynekolog).
20. říj 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodim do CAR..... uz se celkem tesim co mi povi, tak doufam ze mi nadseni vydrzi
20. říj 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak to ti ho urco pichnou, bud 36hod pred inseminaci nebo ten den.Mi ho pichali v ten den :grinning:
20. říj 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.radiomix.cz
to vytvořil kamarád, jsou tam naprosto všechna rádia, zrovna co na kterém hraje, jednou klikneš a posloucháš zrovna to co se ti líbí. Prosil mě abych poslala odkaz dál.
20. říj 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde dneska jste?Jindy ukecane a dnes nic :wink:

Zando tak copak ty holka?Uz se zacinate snazilkovat, to je dobre :slight_smile:
20. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem tadyyyyyyyyyyyy :grinning:
20. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóóóóóóóój :grinning: :grinning:

jak je kocko?
20. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nervy jak svina, ale jinac v pohode :grinning:
zitra valime do caru
20. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemej nervy, vse probehne v pohode :slight_smile:
ja sice byla nervozni jak blazen, a tak jsem se na vse ptala asi 3krat.Sobek ze me asi silel :grinning:
V kolik tam jdete?
20. říj 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ze az na 14h..... takze mazec...
premyslim, ze si vezmu nejaky zapisnik :sunglasses: :grinning:
na co vsechno ses ptala? na co se ptali tebe?
20. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny snažilky,jsem tu prvně
20. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek