Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

milin
17. říj 2008

Kall neboj urco to zvladnem do Vanoc obe 🙂

kallimer
17. říj 2008

Si piš!!! A všechny 😎

andreasek82
18. říj 2008

jenn si nemysli, ze to je jednoduche.. ja tu ms musim predstirat a chodim doma s vlozkou! 😀
dnes rano je carka zase o neco silnejsi.. jsem stastna, ale kdyby to uz vedel i tomik, tak by to bylo dvojnasobne stesti, takhle o tom doma vubec nesmim mluvit, takze je to takove divne.. ale musim to vydrzet, bude to stat za to.. chci ho na narozky pozvat do restaurace tam, kde mi letos v lednu rekl, ze uz by se mnou chtel mimi.. 🙂
tak snad to vse dobre dopadne a tehu mi 29.10. a nasledne 7.11. potvrdi.. drzim nam palecky..
ostatni holky snazte se, snazte se, snazte se.. od unora to byla dlouha doba, a vyslo to!!!
kdo si pocka ten se docka, verte tomu!!
milin, zando, kallimer, drzim moc palecky.. vam vsem je drzim.. at jsou ty vysnene // na testiku!! 🙂

milin
18. říj 2008

Dobry ranko holky
Andry tak drzim palecky at tve velke tajemstvi udrzis do jeho narozenin.Urcite to bude tezky, ale ty to zvladnes 😉

kallimer
18. říj 2008

Ahoj holky,

tak hlásim, že mrcha se dostavila se vší parádou 🙄 v pondělí volám Dr. a objednávám se.

Andreasku: pak nám musíš napsat, jak dopadlo překvápko - já tě obdivuju, já bych to asi samym štěstím nevydržela a běžela to říct hned manžovi 😉 chce to fakt pevný nervy, ale určitě to bude stát za to 😉

Milin: doufám, že to v pátek klaplo a že budeš mít letní mimi 😉

andreasek82
18. říj 2008

holky, tak ja to nevydrzela.. tomik uz to vi.. 😀
a brecel jako zelva.. 🙂 pry jeste ze jsem mu to rekla uz ted, castecne totiz rekonstruujem a chtel me pry pekne zaprahnout.. 🙂 je stastny a naoko se zlobil, ze mu to rikam az 4 dny po prvnim pozitivnim testu! 🙂 pry by mi dal, kdyby se to dozvedel az toho 7. 11. a ja byla v buh vi jakem tydnu.. 😀 no ale stejne me trochu stve, ze jsem to nedokazala vydrzet.. 😲

milin
18. říj 2008

Andreasku, verim ze te to trosku mrzi, ale k tem jeho narozeninam mu muzes preci dat fotecku z UTZ. 😉

andreasek82
19. říj 2008

milin to je fakt, taky to tak udelam, kdyz to vse pujde tak jak ma.. 😉
zatim carka stale sili.. tak uvidime.. 🙂
hodne stesticka!

zanda81
20. říj 2008

zdravím po víkendu.Myslím že do zítra nebo poýítra se budeme zase snažílkovat,tak snad tu mrchu přelstíme 😀
Andrej:já bych to taky nevydržela,ale jsi šikula že aspon chvilku jsi to zvládla 😉 Tak si to moc užívejte a pak dej vědět po kontrole 😉

andreasek82
20. říj 2008

zando dam urcite vedet.. 😉

luckamb
20. říj 2008

Ahoj holky,
andrej: to se prostě vydržet nedá 😀

andreasek82
20. říj 2008

lucko to mas pravdu.. opravdu to neslo.. 😠 😀

jenniffer
20. říj 2008

Holky, jdu za vámi jen na skok s nejnovějšími informacemi. O víkendu jsem začala trošku špinit, tak jsem se vyděsila a mazala k dr. už dneska ráno. Těhotná prý jsem. Hurááá. 🙂 Zatím ale nebylo vidět srdíčko, tak mně nařídil ležet, nasadil Duphaston a znovu objednal na kontrolní sono na 29.10. Takže doufám, že pak bude všechno, jak má být. 😉 A abych to čekání neměla tak fádní, tak mám od neděle luxusní nevolnosti. Na jídlo a pití se nemůžu ani podívat a párkrát jsem si už bezvadně popovídala se záchodovou mísou. 😠

Kallimer: škoda, k dr. si dojdi, udělá pár vyšetření a hned budete vědět, na čem jste.

Andrea: jsem tušila, že to nevydržíš. 😀 😀

luckamb
20. říj 2008

Jen: tak to ddržím palce ať to všechno hezky klapne a jste oba v pořádku.

hypo
20. říj 2008

ahojky, tak jsem dobastila Closzik a cekam na stredu kdy jdu na UTZ abych videla ty zazraky folikuly o kterych jsem zatim jen cetla 🙂 tak snad tam budou nejaky pekny.........

luckamb
20. říj 2008

Hypo: si piš, tam bude takovej pěknejch folikulů 😉

andreasek82
20. říj 2008

jenn tak at vse slape tak jak ma..
mne zatim docela chutna, tak doufam, ze ze me nebude brzy koule.. 🙂
ja jdu na potvrzeni taky 29.10. 🙂
tak pak pisnu.. 🙂
jsem ale porad dost unavena.. 😒

milin
20. říj 2008

Ahoj holky dnes jsem tu jeste nebyla.Mam za sebou dve IUI .Tak uvidime jak dopadneme 😀

Jen je mi lito ze je ti spatne ale za chvili se nevolnosti vytrati.U kazdeho to trva sice jinak dlouho, ale dockas se.

Hypo to je fajn ze si zacala s Clostikem, uvidis ze na KO bude foliku dost 😉 Ja mela 4 a to je dost 😉

hypo
20. říj 2008

a jestli jsem to dobre pochopila tak nestaci aby tam byli ale jeste musi byt i pekne velky a ve finale musi prasknout, co? 🙂 tak to si toho budu prat asi vic nez jen aby tam byly 🙂

milin
20. říj 2008

jj hypo to je dulezity aby praskly, ale na to se picha Pregnyl, ale to nevim jestli picha i obvodni dr(gynekolog).

hypo
20. říj 2008

chodim do CAR..... uz se celkem tesim co mi povi, tak doufam ze mi nadseni vydrzi

milin
20. říj 2008

jj tak to ti ho urco pichnou, bud 36hod pred inseminaci nebo ten den.Mi ho pichali v ten den 😀

luckamb
20. říj 2008

www.radiomix.cz
to vytvořil kamarád, jsou tam naprosto všechna rádia, zrovna co na kterém hraje, jednou klikneš a posloucháš zrovna to co se ti líbí. Prosil mě abych poslala odkaz dál.

milin
20. říj 2008

Holky kde dneska jste?Jindy ukecane a dnes nic 😉

Zando tak copak ty holka?Uz se zacinate snazilkovat, to je dobre 🙂

martek
20. říj 2008

sem tadyyyyyyyyyyyy 😀

milin
20. říj 2008

Ahóóóóóóóój 😀 😀

jak je kocko?

martek
20. říj 2008

nervy jak svina, ale jinac v pohode 😀
zitra valime do caru

milin
20. říj 2008

nemej nervy, vse probehne v pohode 🙂
ja sice byla nervozni jak blazen, a tak jsem se na vse ptala asi 3krat.Sobek ze me asi silel 😀
V kolik tam jdete?

martek
20. říj 2008

prave ze az na 14h..... takze mazec...
premyslim, ze si vezmu nejaky zapisnik 😎 😀
na co vsechno ses ptala? na co se ptali tebe?

kikca009
20. říj 2008

Zdravím všechny snažilky,jsem tu prvně