• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od půl roku a více

25. dubna 2013 
ajuskab:neboj neutečeme já tady ještě chvilku budu.No nejlepsí by bylo kdyby tento měsíc naposledy :wink: .
Tak všem držím moooccc palce
21. říj 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Zanda děkuji za pozdrav aj já tě zdravím :slight_smile:
21. říj 2008 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
zando, jdem dneska odpoledne, tak uvidime, co nam reknou :pensive:
21. říj 2008 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
sop, makoush, jennifer!!
zalozime tedy to nove temicko? :slight_smile:
napiste!!!
21. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda andrej:tak jak je?
Martek:tak to jsem moc zvědavá co vám poví a držím mooocccc palce.
21. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detail.php
holky mrkněte na to a posílejte dál, myslím že to za to stojí.
21. říj 2008 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej: jo jo, jsem pro. Jenom me nenapadá žádný příhodný název :frowning2: nějak mi chybí inspirace...
21. říj 2008 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak příští pátek jdu k Dr. - tak snad už se něco začně řešit. Začínáme devatý kolo :unamused: (kéž by bylo poslední).

Kikca: Vítám tě mezi náma :wink: bohužel depky máme všechny - mě pomáhá se z toho "vyřvat"
Jenn: co nevolnosti? A co zbytek těhulek ?
Makoush: A co takhle - "snažilky, co se konečně dočkali" :wink:

zatim páčko
21. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
zando.. je dobre, ale mam strach, to vis.. aby bylo vse v poradku.. sem tam udelam testik a carka uz je temer silna jak ta kontrolni..
makoush co čerstvé těhulky? :slight_smile: treba.. :slight_smile:
kallimer, nam to vyslo prave devaty cyklus! :wink:
22. říj 2008 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobry ranko holky,
preji krasny a slunny den :slight_smile: :grinning:

Tak co tehulky jak se mate?Doufam ze nemate ranni nevolnosti a jste v pohode :wink:

Martek jak si vcera dopadla v CAR, doufam ze si vse zvladla na jednicku :wink:

Kallimer tak ja se v podstate uz snazim 11 mesicu a stale nic.Urco v patek u dr se neco zacne dit.A kdyz tak ji trosku popostrc :grinning: Myslim ze by ti mela vyhovet :wink:
22. říj 2008 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Mili
22. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak včera jsem byla odpol po práci za kámoškou má 2 měs kluka a s chlopem jsem se začala bavit až v 9 večer. :slight_smile:
22. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kikco, pred chvili jsem vstavala :grinning:
Dnes jdu do ty prace na 12hod tak uvidime :grinning: Nechci to zakriknout tak o tom moc nemluvim :wink:
22. říj 2008 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
A co uz ma lepsi naladu? :wink:
22. říj 2008 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky, v caru to dopadlo na 1*
dr. udela vse pro to, abysme prorozene otehotneli, nevidi duvod, proc ivf :dizzy_face:
22. říj 2008 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Milin ,jj mám už lepší náladu.Martek tak to je super zpráva.A co ti řekl konkrétně :slight_smile:
22. říj 2008 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Martek tak to je super :slight_smile: :slight_smile:

A smim vedet co Vam navrhli? :wink:
22. říj 2008 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Mili tak to na tebe budu myslet,kolem 12.Přeji ti at te moc netrápí!A co tak budeš dělat? :wink:
22. říj 2008 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Kikco a co mamza aspon se omluvil nebo se choval jako by nic. :wink:

Martek jsem moc rada, ze to takhle dopadlo, verim tomu ze se to podari :wink:
22. říj 2008 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Mili neomluvil se dělá jako by nic se nestalo.Ale zařekla jsem se,že mu už nebudu nic péct.Ho sere,když to nedokáže ani ocenit a má u toho miliony keců :dizzy_face:
22. říj 2008 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
plan je, napred me vysetrit....a uvidime...kazdopadne me moc uklidnil, coz povazuju za nejdulezitejsi :wink:
22. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je super že máš tak dobré zprávy :wink:
22. říj 2008 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to se ti bude dobře snažílkovat :sweat_smile:
22. říj 2008 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Martek:tak to je supr,tak držím palečky.
já jsem včer ačetla o tak zvaném plodném hlenu a tak to budu taky pozorovat a snad holky už mrchu přelstíme :grinning: .
A copak jenn?už tady dlouho nebyla jak dopadla u doktora se špiněním? :confounded:
Tak já mažu pracovat tak se opatrujte a mějte se hezky,zase seukážu s novýma informacema a poznatkama :grinning:
22. říj 2008 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčeny,tak jak to jde?Chtěla jsem vám napsat z jiného soudku že mě kamarádka uvrtala do prodeje šperků,tak kdyby jste něco chtěli tak pošli IP s infem a nebo i možnost přivýdělku se šperkama taky napíšu IP.
JInak držím palečky se snažílkováním. :slight_smile:
22. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte těhule i snažile :slight_smile: já už jsem dnes na tom líp, snad už depka odešla :slight_smile: včera jsme měli s kámoškama babskej sněm, u vínka :slight_smile: a dnes jdeme s kámoškou do kina a zítra si manžel bere dovču a jedem na výlet a večer s další kámoškou do kina, řekla jsem si že potřebuju nějaký zážitky, prostě abych nemyslela pořád na to samé a neutápěla se v tom :( v pátek mi odjíždí na služebku a tak budu celé dny a noci doma s adámkem sama, tak si to nahonim :grinning:
22. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

martek: super! snad brzo bude mimčo, nevim jestli si to už psala - ale vy ste se objednali do CARu sami nebo si měla doporučení?
ajuska: přesně tak, nejlepší je se něčim zaměstnat, ikdyž u mě už občas ani to nezabírá :grinning:
22. říj 2008 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej, a co rikaš tomuhle? "Těhu po půl roce a více" - aby současné snažilky pak mohli plynule přejít sem :wink:
23. říj 2008 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, diky....at to bude kdykoliv, hlavni je, ze me pan doktor strasne moc uklidnil :dizzy_face:

kal, zadny doporuceni jsem nemela...proste jsem tam zavolala a objednala se :sunglasses:
23. říj 2008 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,tak hlásím začátek snažílkování.doufám že to vyjde.Přítel má v listopadu narozeniny,tak by to byl jako u andrej supr dárek :wink: .Nesmím na to myslet a zabavit se nečím jiným aby to vyšlo :slight_smile: .
Jinak přeju krásný den a mějte se fajnově
23. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek