Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

zanda81
21. říj 2008

ajuskab:neboj neutečeme já tady ještě chvilku budu.No nejlepsí by bylo kdyby tento měsíc naposledy 😉 .
Tak všem držím moooccc palce

kikca009
21. říj 2008

Zanda děkuji za pozdrav aj já tě zdravím 🙂

martek
21. říj 2008

zando, jdem dneska odpoledne, tak uvidime, co nam reknou 😔

andreasek82
21. říj 2008

sop, makoush, jennifer!!
zalozime tedy to nove temicko? 🙂
napiste!!!

zanda81
21. říj 2008

Ahojda andrej:tak jak je?
Martek:tak to jsem moc zvědavá co vám poví a držím mooocccc palce.

luckamb
21. říj 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky mrkněte na to a posílejte dál, myslím že to za to stojí.

makoush
21. říj 2008

andrej: jo jo, jsem pro. Jenom me nenapadá žádný příhodný název ☹ nějak mi chybí inspirace...

kallimer
21. říj 2008

Ahoj holky,

tak příští pátek jdu k Dr. - tak snad už se něco začně řešit. Začínáme devatý kolo 😒 (kéž by bylo poslední).

Kikca: Vítám tě mezi náma 😉 bohužel depky máme všechny - mě pomáhá se z toho "vyřvat"
Jenn: co nevolnosti? A co zbytek těhulek ?
Makoush: A co takhle - "snažilky, co se konečně dočkali" 😉

zatim páčko

andreasek82
22. říj 2008

zando.. je dobre, ale mam strach, to vis.. aby bylo vse v poradku.. sem tam udelam testik a carka uz je temer silna jak ta kontrolni..
makoush co čerstvé těhulky? 🙂 treba.. 🙂
kallimer, nam to vyslo prave devaty cyklus! 😉

milin
22. říj 2008

Dobry ranko holky,
preji krasny a slunny den 🙂 😀

Tak co tehulky jak se mate?Doufam ze nemate ranni nevolnosti a jste v pohode 😉

Martek jak si vcera dopadla v CAR, doufam ze si vse zvladla na jednicku 😉

Kallimer tak ja se v podstate uz snazim 11 mesicu a stale nic.Urco v patek u dr se neco zacne dit.A kdyz tak ji trosku popostrc 😀 Myslim ze by ti mela vyhovet 😉

kikca009
22. říj 2008

Ahojky Mili

kikca009
22. říj 2008

Tak včera jsem byla odpol po práci za kámoškou má 2 měs kluka a s chlopem jsem se začala bavit až v 9 večer. 🙂

milin
22. říj 2008

Ahoj Kikco, pred chvili jsem vstavala 😀
Dnes jdu do ty prace na 12hod tak uvidime 😀 Nechci to zakriknout tak o tom moc nemluvim 😉

milin
22. říj 2008

A co uz ma lepsi naladu? 😉

martek
22. říj 2008

cau holky, v caru to dopadlo na 1*
dr. udela vse pro to, abysme prorozene otehotneli, nevidi duvod, proc ivf 😵

kikca009
22. říj 2008

Milin ,jj mám už lepší náladu.Martek tak to je super zpráva.A co ti řekl konkrétně 🙂

milin
22. říj 2008

Martek tak to je super 🙂 🙂

A smim vedet co Vam navrhli? 😉

kikca009
22. říj 2008

Mili tak to na tebe budu myslet,kolem 12.Přeji ti at te moc netrápí!A co tak budeš dělat? 😉

milin
22. říj 2008

Kikco a co mamza aspon se omluvil nebo se choval jako by nic. 😉

Martek jsem moc rada, ze to takhle dopadlo, verim tomu ze se to podari 😉

kikca009
22. říj 2008

Mili neomluvil se dělá jako by nic se nestalo.Ale zařekla jsem se,že mu už nebudu nic péct.Ho sere,když to nedokáže ani ocenit a má u toho miliony keců 😵

martek
22. říj 2008

plan je, napred me vysetrit....a uvidime...kazdopadne me moc uklidnil, coz povazuju za nejdulezitejsi 😉

kikca009
22. říj 2008

tak to je super že máš tak dobré zprávy 😉

kikca009
22. říj 2008

tak to se ti bude dobře snažílkovat 😅

zanda81
22. říj 2008

Martek:tak to je supr,tak držím palečky.
já jsem včer ačetla o tak zvaném plodném hlenu a tak to budu taky pozorovat a snad holky už mrchu přelstíme 😀 .
A copak jenn?už tady dlouho nebyla jak dopadla u doktora se špiněním? 😖
Tak já mažu pracovat tak se opatrujte a mějte se hezky,zase seukážu s novýma informacema a poznatkama 😀

zanda81
22. říj 2008

Ahoj holčeny,tak jak to jde?Chtěla jsem vám napsat z jiného soudku že mě kamarádka uvrtala do prodeje šperků,tak kdyby jste něco chtěli tak pošli IP s infem a nebo i možnost přivýdělku se šperkama taky napíšu IP.
JInak držím palečky se snažílkováním. 🙂

ajuskab
22. říj 2008

ahojte těhule i snažile 🙂 já už jsem dnes na tom líp, snad už depka odešla 🙂 včera jsme měli s kámoškama babskej sněm, u vínka 🙂 a dnes jdeme s kámoškou do kina a zítra si manžel bere dovču a jedem na výlet a večer s další kámoškou do kina, řekla jsem si že potřebuju nějaký zážitky, prostě abych nemyslela pořád na to samé a neutápěla se v tom :( v pátek mi odjíždí na služebku a tak budu celé dny a noci doma s adámkem sama, tak si to nahonim 😀

kallimer
22. říj 2008

Ahojky holky,

martek: super! snad brzo bude mimčo, nevim jestli si to už psala - ale vy ste se objednali do CARu sami nebo si měla doporučení?
ajuska: přesně tak, nejlepší je se něčim zaměstnat, ikdyž u mě už občas ani to nezabírá 😀

makoush
23. říj 2008

andrej, a co rikaš tomuhle? "Těhu po půl roce a více" - aby současné snažilky pak mohli plynule přejít sem 😉

martek
23. říj 2008

holky, diky....at to bude kdykoliv, hlavni je, ze me pan doktor strasne moc uklidnil 😵

kal, zadny doporuceni jsem nemela...proste jsem tam zavolala a objednala se 😎

zanda81
23. říj 2008

Dobré ranko,tak hlásím začátek snažílkování.doufám že to vyjde.Přítel má v listopadu narozeniny,tak by to byl jako u andrej supr dárek 😉 .Nesmím na to myslet a zabavit se nečím jiným aby to vyšlo 🙂 .
Jinak přeju krásný den a mějte se fajnově