Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

kikca009
23. říj 2008

Dobré ranko a krásný den.Chtěla bych se zeptat,zda máme nějaká zkušenosti s MS při praní Clostíku.Beru 2měsíc Clostík a MS ted co přišla,je hodně ale hodně slabá.Jsem z toho docela zmatená.

Milin,a jaký byl včerejší pracovní den?Myslela jsem na tebe celé odpoledne.
Zanda81,tak tri držím palečky,at se zadaří a příteli k naroznám dáš super dárek.

Holky,tak se nám rozpršelo venku a je ošklivo.Tak že usměv až máme ten dnešní den za sebou 🙂 🙂 🙂

kallimer
23. říj 2008

Makoush: jéé super nápad =) snad Vás budeme brzy následovat 😉

zanda81
23. říj 2008

jeee to by bylo supr kdyby jsme se zase pak společně přesunuli do další diskuze a bylo by jedno jeslti budeme odit,leden,srpen,listopad. 🙂
kikca:byl by to pro něj ten nejhezčí dárek a ještě mu bude 30,tak to by bylo úžasný jen kdyby to vyšlo a pak ještě vánoce,ale dýl už ne 😀 .Myslím že na to nebudu moc myslte,jina budu zase skalamnaná,tažkže žádné myšlenky na mimi a jen dobrá nálada,optimismus a hlavně žádná mrcha 😉

makoush
23. říj 2008

děvčata, druhý level naší diskuze naleznete pod názvem "Těhu po půl roce a více" link je tento: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... Tak si pospěšte, čekáme tam na vás 😉

milin
23. říj 2008

Makoush nu mi se budem tesit 😎

andreasek82
24. říj 2008

makoush tak ju.. 🙂 jdu te hned navstivit!!
a holky tfuj tfuj, prskam na vas tehulkovsky bacil, at jste za nama coby dup! 😉

zanda81
25. říj 2008

Ahojda holky,
dneska jsem byla u doktorky a předepsala mi proveru.Mám jí brát 16den cyklu pak 12dní a pak zase od záačátku cyklu 16den a 12dní.Nemáte nědo zkušenosti s proverou?Jestli by mohla pomoct otěhotnět nebo jak?Mám jí brát tedka od 30.10.12dní tak se chci zeptat.díky moc

kallimer
26. říj 2008

Ahoj holky,

jak se všechny máte? U mě mrcha skončila takže huráá se snažit =) snad už to vyjde 😉

Zando: bohužel nevim nemám zkušenosti, ale mrkni se do tématek na koníkovi a určo něco objevíš 😉

milin
26. říj 2008

Ahoj Zando,
Provera je na upraveni cyklu.Ne zadny stimulant jako je Clostilbelgyt.
Na kazdeho to pusobi jinak nekomu to pomuze a ma diky tomu pravidelnou MS a tim lip zjisti ovu, ale ja i kdyz jsem ji brala tak jsem stejne mela MS nepravidelnou.Takze asi tak.A brala jsem ji 16 - 26DC 2x1.
Jinak asi nic vic nevim, ale treba ti to pomuze a copak ti rekla dr?To ti dala jen proveru?

Kall preji ti mnoho stesti ve snazenicku 🙂

Jinak u me nic noveho ve stredu jdu na kontrolu tak uvidime co tam bude, ale myslim si ze nic.Citim se uplne v pohode mam jen hodne citlive bradavky a porad mam na neco chut, ale to muze byt tema hormonama co jsem dostala 😠 A taky me porad boli spodek tak uvidime? 😉

modena11
26. říj 2008

Ahoj holky,mohu k vám????Jsem taky dlouhodobá čekatelka!!!!

ajuskab
26. říj 2008

čaute holky, je tu někdo?
jak se všechny máte?

zanda81
27. říj 2008

Ahojky,
milin:já k ní šla protože jsem začala krvácet no a praska mi cysta a ješta tam nějakou viděla,takže mi dal proveru 😒 .říkala že by mi mohla pomoct otěhotnět tak uvidíme. 😉 Jinak pořád snažílkujeme,tak snad to vychytáme 🙂 .A co ty jak jsi dopadla?
Ahojky modeno,vítej 🙂
ajuskab:no já se mám pracovně pořád je co dělat.připravujeme baráček na zimu a kolem baráku taky takže žádná nuda.No a jinak se vesele snažíme a co ty jak se máš?

kikca009
27. říj 2008

Ahojky,
tak od sobotu beru Clostík a 3.11 jdu na UTZ,tak jsem zvědavá,zda tak vajíčko-a budou. 🙂 A pokud ano,tak včeličku a huráááááááááááá,do snažilkování!!!

kikca009
27. říj 2008

Holky a jaký byl víkend?Já jsem ho měla odpočinkový,byli jsem na chalupě a super.Ani se mi nechtělo dnes do práce 😢

hypo
27. říj 2008

ahojky, proveru bastim, je na upravu MS....... k tomu mam jeste Clostik na OVU....Provera tzv. blokuje ovu v dobe kdyji beres, ma v sobe totiz nejaky hormon (nebo latku ted nevim jak se jmenuje) a ta zapricini ze se folikul prestane vyvijet, tudis se bere prave az od 16 - 17 DC kdy je uz po OVU teda v pripade ze mas klasicky dlouhy cyklus a ovulujes v te dobe
u me se to teprve vychytava poradne nevim kdy mam ovu a prave proto ji musime vyvolat Clostikem.....
ja bych bez Provery nemela MS a bez Clostiku nemam OVU (teda ja ji bohuzel nemela ani pri prvni davce Clostiku)

hypo
27. říj 2008

ja si proveru po dohode s dr. posunula davkovani az na 19 DC protoze potrebujem do te doby zjistit jestli jsem ovulovala nebo ne a kdybych zacala bastit proveru od 17 DC jak mi rekla dr. tak bych si tu ovulaci blokla (prestali by rust folikuly tudis by nic neprasklo a nenastala ovulace)

zanda81
27. říj 2008

Hypo děkuji moc za rady a info.Takže vlastně nejlepší je sanžílkovat se do 16Dc,protože pak jak začnu brát proveru tak bych už neotěhotněla že jo?Chápu to dobře?No to je komplikací.Dřív měli děti ani nevěděli jak a my takhle laborujeme 🙂

zanda81
27. říj 2008

no dneska mě taky trochu pobolívá na vaječníkách tak to je znamení na snažení,žejo 🙂 Asi se uvolnilo vajíčko jsm 14DC tak uvidíme 😉

kallimer
27. říj 2008

milin: a nebo to taky můžou bejt příznaky těhu 😉 , takže držím palce
modena: vítej a písni něco o sobě - jak dlouho se snažíte, řešíte to s doktorama nebo tomu zatim necháváte na přírodě 😉
zanda: ať nám to snažení vyjde 😉

milin
27. říj 2008

Ahoj holky,
nejak to vse vubec nestiham, ale nebojte budu se snazit psat vickrat. 😀

Kall opravdu nevim zda jsou to priznaky tehu?Ale klidne to muze byt priznak prichazejici MS.
Zando moc preji aby se to konecne uz povedlo 🙂
Modena klidne se k nam pridej, a jak dlouho se snazite, kdyz pises dlouhodoba?

Kikco moc se omlouvam ze nejak nemam cas psat, ale jsem v praci a na net se dostanu jedine vecer, takze tak.Je mi to lito, ale verim ze snad si budem psat i nadale.To je dobre ze uz papas Clostik, to ti brzy narostou folikuly a budete se moci snazolkovat.Co tak se snazilkovat na chate?Jine prostredi klid pohoda 😉 To by mohlo klapnout ne?Moc bych ti to prala 🙂

Zitra uz je utery a pak streda a to se mozna dozvim co a jak. 😉 Ale nebojte plany nadeje si nedelam. 🙂

azhra
27. říj 2008

Ahojte holky,tohle je muj uplne 1.prispevek.Objevila jsem vase stranky predevcirem a jsem z nich primo nadsena.Rada bych se trochu predstavila.
S manzelem se snazime o mimi od prosince 2007.Antikoncepci neberu od cervna 2007.Ze zacatku jsem si z toho nelamala hlavu. V breznu jsem zacala mit neurcite obtize,ktere se zhorsovaly. Dr.mi rikala,ze jsem stale Ok.V kvetnu jsem uz menila lekarku s docela silnymi bolestmi,nateklym podbriskem,MS po 45 dnech,bolelo me i sedet,byla jsem unavena. Nova dr.se zdesila,jak mam silny zanet,dostala jsem leky[ATB] a poslala me na doleceni cipku na kliniku onkolog.prevence. Mela jsem nejaky dlouhodoby chronic.zanet,ktery nikdo nikdy neresil. Mam tedy nejspise srusty.. a mam i jinak natocene vnitrni organy,takze z klasicke polohy vubec neotehotnim..to mi taky do te doby nikdo nerekl. Zatim jsem tedy snad prelecena z infekce,tedy doufam[dr.rikal,ze bakteriologicky jsem Ok,ale o Chlamydiich treba nic nerikal.kdyz jsem se na ne primo ptala,tak neodpovedel], mam za sebou 3 cytologie a chystam se na biopsii. V listopadu bych mela jit na kontrolu k praktic.gynekolozce. Na vase doporuceni,co si tady ctu, si vyzadam hormonalni rozbor,spermio a vysetreni srustu.. Aby se to nekam hnulo..Uz jsme s manzelem dost nevozni,jeste se to vse dlooouho potahne. Mj.od vcera se merim BT 🙂 😎 Dik Zdravim vas vsechny

ajuskab
28. říj 2008

ahojte holky 🙂
zandi, zdravím, my se taky pořád snažílkujeme, teda ted je manžel na služebce celý týden, ale než odjel, tak jsem měla ovulaci, takže jsme se snažili v pravý čas, ted jen čekat, zda to vyšlo nebo ne......
milin: držím moc moc pěsti, chodím tu pořád okounět, jak jsi dopadla 🙂
mějte se holčiny všechny fajn a přeju brzo // čárečky ;)

kallimer
28. říj 2008

Ahojky holky,

azhra: vítej mezi náma, koukám, že Vaše cesta za miminkem taky neni jednoduchá. Moc držim pěstě ať si v pořádku a můžete se do toho opřít a snad brzo objevíš vysněné //.

Stejně holky, je to strašně nespravedlivý, že holčiny, který o mimčo pořádně nestojej do toho vlítnou hned a mi co ho opravdu chceme musíme čekat až se na nás to štěští usměje - snad už na všechny brzo: Takže do vánoc ať sme všichni těhule a najdemet ten nejkrásnější dárek =) //.

zanda81
29. říj 2008

Dobré ranko,tak jakpak je po volnu?Já ho nějak pro pracovala,proválela,no všechno dohromady.
No a jinak mám brát od zítra tu proveru 12dní.Akortá nevím jestli kdybych byl teoretcky těhotná jestli to nevadí že jí človk bere,co myslíte?Já jsem z toho trochu blázen,ale myslím si že by mi jí snad doktorka nenapsla když se snažíme.Protože když jí mám brát od 16DC 12dní tak co kdybych do 16dne otěhotněla a nevěděla to a pak proveru 12dní brala-nemůže to ublížit plodu??No možná nad tím moc laboruju vidte 😠 .No uvidíme,necháme se překvapit,snažílkujeme se pořád tak snad to dopadne 😉
A vy jak pokračujete?
milin:a jak ty budou //?

hypo
29. říj 2008

ahojky, ja zacinam brat proveru zitra a dnes jsem si polozila stejnou otazku a jelikoz jdu dnes k Dr. tak se na to rovnou zeptam 🙂 zitra dam vedet co mi rekla Dr. ale dle me by to vadit nemelo.....

zanda81
29. říj 2008

jeee hypo,tak to budeš moc zlatá moje dr,tam není má volno s dětma 🙂 .Tak se budu zítra těšit na odpověd 😉

milin
29. říj 2008

Ahoj holky nemam zadnou dobrou zpravu.Tehule nevim jestli jsem test si mam udelat nekdy pristi tyden ve stredu pokud bude negativni tak mam par dni pockat a znovu ho udelat.Na UTZ asi nebylo nic videt pac mi dr nechtel nic rict.Tedy proste nic mi nerek.Jen se na UTZ ukazala krasna nefalsovana CYSTA jak Brno, mam 4x4cm.Je krvava takze k ovu doslo.Vubec nevim jestli tehu jsem ci ne.Ale rek mi ze pokud se budou cysty vytvaret dal tak ze mi nebude zbyvat nic jinyho nez jit na IVF tedy umely.Hold uz me to pekne sere!Jsem nastvana a vse okolo.To je desny!

Vam ostatnim preji at Vam to brzy vyjde a muzete byt statsne tehulky.
Provera nevadi pokud otehotnis.Plodu to nijak neublizi 😉

vov
29. říj 2008

Ahoj holky, držím vám palce, ať Provera zabere!!!!
Miin, teda, nemáš to jednoduché ☹ Kolegyně v práci má také cystu, bere hormony a chudák trpí, jak jí to bolí ☹ jak to zvládáš Ty?
U nás tento měsíc vypadal nadějně, teploty se držely nahoře a už pár dní "jen" špiním, MS otálí, ale teploty jdou dolů, takže to vidím na další měsíc snažilkování
Přidám graf:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
Holky, ať se co nejdříve zadaří 😵

azhra
29. říj 2008

Ahoj holky, vysetreni pruchodosti vejcovodu se provadi laparoskopicky v celkovy narkoze? Nejsou jiny metody? Takovy ten profuk,jak se drive delal,se uz nedela? Mate nektera dobrou zkusenost s nejakym prazskym carem?
Asi je nejlepsi se rovnou objednat tam a oni uz si udelaji vsechna vysetreni a rychle za sebou..
Kallimer,dekuju moc za povzbuzeni. 😵
a vsem preju uspesne a zabavne snazilkovani . 😝 A.

kallimer
29. říj 2008

Milin: ☹ takže myslíš, že když se to teď nepovede a tě hned poženou na IVF?
Azhra: průchodnost nevim. Hodně lidí chvalí Gennet, ale i CAR Apolinář, asi spíš záleží co máš nejblíž, zkus se juknou do diskuzí. Já uvažuju o Gennetu 😉

Jo holky (možná Vám budu připadat jako totální neznalec), ale docela by mě zajímalo - co znamenaj různý zkratky jaku IVF, KET, UIU a tak - já si totiž pod tim všim představim umělý oplodnění (asi každý jinou metodou) ale nevim co který je 😕

Mějte se a pěkně snažílkujte - ať přibudou další těhule. Minulej měsíc byl docela plodnej 😉