Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

kallimer
5. lis 2008

Ahoj holky,

milin: ach jo 😒 proč lidem, který tak moc chtěji miminko jako my to nejde hned a musej tak dlouho čekat a prožívat tyhle útrapy a s každou mrchou je to horší a horší. Snad Ti v CARu co nejdří pomůžou a budeš mít krásný mimčo 😉
ajuskab: myslim, že vim jak Ti je - já sem z toho,taky vždycky smutná když přijde mrcha (občas mám depky, pobrečim si a tak...), ale někdy mám pozitivní náladu a prostě si řeknu, že to sakra už musí vyjít!!! ne hned, ale vyjde =) takže prskám na Vás všechny pozitivní náladu a prostě nám to všem vyjde a basta!!! každá se dočká a doufám, že už to bude brzo 😉

milin
5. lis 2008

Kall, mas pravdu. Tenhle svět je nespravedlivý. Tobe i všem ostatním holkám to moc přeji.
Hlavně ať je to u všech velmi brzo a bez problémů 😉

A s tím kýcháním no tak já kýchám pořád 😀 , mám nějakou alergii a nevim na co 😀 Nebo hold na mě něco leze 😀 Ale cítím so ok.

Přeji hezký večer 😎

milin
6. lis 2008

Holky kde jste musim Vas hledat az na treti strance 😀 😎

martek
6. lis 2008

ja jsem tadyyyyyyyyyyyyyyy 😎 😀

zanda81
7. lis 2008

Dobré ranko,
já jsem taky tady 😀
No jsem 25DC,tak za chvíli začne bud čekání na MS a nebo snad mimi.Ale nic mi není jsem jako normálka🙂
No do pondělí beru proveru a pak bych to měla dostat za 3-7dní,tak se necháme překvapit,ale snažílkovali jsme se pořád tak třeba to konečně vyšlo 🙂
Tak všem přeju at do vánoc máme všechny // 😉
Mějte se moc hezky

kallimer
7. lis 2008

Ahoj holky,

koukám, že už sem moc lidí nechodí - to už sou všichni těhulky? Jinak moje optimistická nálada je ta tam. Sem 22DC dle měření BT ovulace nebyla (pořád nízké teploty) - nevim jestli mi to způsobil duphaston (ikdyž ten by měl prý teplotu zvyšovat) - vim, že 9 měsíců neni zas tak dlouhá doba (sou holčiny co se snažej dýl - ja vim), ale pro mě už je to dlouhá doba a já už prostě nemám sílu ......a představa, že nás čeká kolečko CAR, umělý apod mě děsí... no zítra snad bude líp

Martek: jak to vypadá -co v CARu (jestli se smím zeptat)

Mějte se krásně 😎

martek
7. lis 2008

ahoj Kal, v Caru dobry, nevidi zatim zadny duvod, proc bysme meli podstoupit neco umelyho, takze nas cekaji tedka vysetreni: homonalni profil, kontrolni spermio, foliky, genetika....a uvidime

azhra
8. lis 2008

Ahoj Kallimer,
nejsou vsichni tehu. Ja tedy ne 😠
Jak sem ted poslednim dobou chodim a porad se tu vyklada o MS,tak jsem z toho tak zblbla a vystresovana, ze se mi tento cyklus posunula mrcha o 4 dny.. skoro jsem se uz zacala radovat-BT mi vsak normalne klesla.. a nic.
Ja se do CARu tesim..snad mi reknou neco noveho,udelaji konecne nejaky testy.. ty mi doted nikdo za celej rok nedelal. ..a nekam se posunu.. U nas s tehotenstvim zatim vic stresuje manzel, radeji se o tom nebavime..ja zatim pevne verim,ze to vyjde..

milin
8. lis 2008

Ahoj Azhro,
ja jsem tady a tehu nejsem mam MS jak svina 😀 cysta sama praskla takze se ted trapim se silnyma MS.

azhra
8. lis 2008

Ahoj Milin, vubec ti to nezavidim..dovedu si predstavit, jak se ted kroutis.. 😒
Ty chodis do CARu v Olomouci? Jsi tam spokojena? Bavila jsem se o CARu v Olomouci s jednou kolegyni, ktera pochazi z Prerova a rikala,ze o Olomouci moc chvaly neslysela..ze jeji znama radeji jezdila do Brna..

milin
8. lis 2008

Azhro tak v Olomouci jsou 3 centra, ja chodim do fertimedu.Zalezi na tom ktery ta tvoje znama si vybrala.
A smim vedet s cim byla nespokojena?
Promin ted musim odjet, ale jeste se objevim 😀

zanda81
10. lis 2008

Ahojda holky,
tak Vás po dlouhé době zase zdravím.Dneska jsem si vzala poslední tabletu provery a tedka budu čekat cca 3-7dní na mrchy pokud přijde🙂 Ale příznaky těhu nemám tak asi přijde a nebo taky třeba příznaky mít nemusím a můžu být - kéž by 🙂
Tak všem držím palce a určitě napíšu jak jsem dopadla 😉

milin
10. lis 2008

Ahoj holky, toz jak vidim tak uz sem skoro nikdo nechodi, ale to nevadi.
No tak ja mam od soboty MS takze zadnou injekci jsem nedostala.Citim se strasne v pohode a v klidu, mam dobrou naladu a nejradsi bych vsechny rozesmala, aby meli dobrou naladu tak jako ja.

Zando neboj drzim palecky a pak dej vedet 🙂

A co vy ostatni holky, kde pak se toulate 🙂

azhra
10. lis 2008

Ahoj Milin, zdravim.. dokoncuju predesly prispevek..ja nevim zadne podrobnosti o CARech v Ol. Jen to,co jsem ti vys napsala..ta znama me kolegyne v praci rikala,ze se to tam dlouho tahlo a bez vysledku..nevim,jestli menila tech CARu vic..nakonec otehotnela po IVF v Brne.Jeji holcicka ma uz tak 4 roky.
Mne uz menses konci.. ve stredu jdu na biopsii cipku..pry je to hnusny.

petrala
10. lis 2008

ahoj vsem...

azhra
10. lis 2008

Ahoj Petro 😎

petrala
10. lis 2008

my uz se snazime 1,5 roku a porad bez uspechu...co ty? 🙂

azhra
10. lis 2008

My se snazime rok. ..a taky jsem z Prahy 🙂

petrala
10. lis 2008

vazne??to je super...kolik ti je let? 🙂 me je 24

petrala
10. lis 2008

Co jste vsechno vyskouseli??My snad uplne vsechno...i zmenu gynekologa mam ted soukromeho a ten se mi venuje...beru taky ultogestan... 🙂

milin
10. lis 2008

Azhro dekuji, za odpoved.
Ty jo biopsii cipku, to te asi uspi ne? To by preci jinak bolelo, ne?

Petrala ahoj a vitam te mezi nami. 🙂
Utrogestan jsem brala taktez.Je dobrej i pri tehu 🙂 Smim vedet co jste vse zkousely?V celku me to zajima 😀

petrala
10. lis 2008

😀 prstičkovou metodu,kyselinu listovou,Proveru,a stojky po sexiku 😀

petrala
10. lis 2008

jo jeste piju Kontryhel,a merim bazalni teplotu...mam toho docela dost 😎

milin
10. lis 2008

Tak to jsi me fakt rozesmala, s tou stojkou 😀 To musi byt super 😀 😀
Tak kyselinu listovou papam taky, kontryhel piji taky, proveru jsem do sebe cpala taktez, jinak prstikovou metodu jsem nezkousela a baz. teplotu si nemerim.
A mate za sebou uz nejaky vesetreni, kdyz uz se snazite tak dlouho?

petrala
10. lis 2008

koukam ze jsem asi vsechny vylekala... ☹

azhra
10. lis 2008

My jsme prave jeste nic nezkouseli !!! 😠 Jeste se mnou nic nedelali. Proto me to tak stve. Predchozi gynekolozka mi rikala jak jsem zdrava a ze se muzem snazit...po 4 mesicich snazeni jsem dostala hrozny bolesti bricha podbrisku,menses po 45 dnech.. jak ja jsem se radovala,ze jsem tehotna.. zmenila jsem lekare...nova doktorka se velice divila,ze mam neprelecenou infekci... hovela si u me pekne dlouho.. takze mam srusty +pry navic lehce pretocenou delohu[spermie maji stizenou cestu do delohy].. a poslala me do centra onkologicke prevence,kde me pry doleci.. udelali dvakrat stery.. pry Ok..Ok. HPV nebezpecny virus bych pry mit nemele..nicmene napotreti se jim to nelibilo a jsem objednana na biopsii. Doktor mi rekl,ze se o dite snazit muzem,ze to nevadi. Takze za rok snazeni nemam udelany ani hormonalni rozbor !! 😢 Pry snazit se rok az rok a pul je normalni... mozna ano,ale ne s moji anamnezou. Cela nastvana jsem hledala nejake info na netu a narazila na konika 😀 😝 A jsem tu 😅
Primo jsem se objednala do CARu. Dosla mi trpelivost.

Milin,biopsie pry neboli. Jen to lehce stipne a pak to dost krvaci.Pry je to podobny pocit jako kdyz delaji stery na infekci. Jen neni doporuceno pak dlouhodobe do vecera sedet.

azhra
10. lis 2008

Kontryhel ma pomahat k otehotneni? To neznam. Jinak BT si taky merim, od me registrace tu 😀 Takze asi 14 dni.
Stojku jsem nezkousela. Nohy nahoru mi rikala gynekolozka, ale taky jsem to jeste neprovadela.
Neznate tu nebo nekde jinde odkaz na tyhle info?

milin
10. lis 2008

No tak kontryhel se ma pit 1 - 14 DC a pak malinik. Kontryhel podporuje rust sliznice 😀 je dobry i na procisteni apod. Na koniku najdes spoustu odkazu staci je zadat do vyhledavace 😉
Ja si bazalni teplotu nemerim, vubec bych se nedokopala vstavat o vikendu treba o pul sedme 😀

Petralo a proc by si nas mela vylekat 😨

azhra
10. lis 2008

Aha, tak ja kontryhel zkusim.
Vstavani pri mereni BT mi tolik nevadi jako to provadeni 😒 Ja pak hned zase usnu. Jsem desne zvedava na mou krivku. Jsem zacatecnik. Po case me to asi bavit prestane .

milin
10. lis 2008

me rekla dr at to nedelam, ze se tim pry budu vic stresovat.Tak to proste nedelam.parkrat jsem o tom premyslela, ale vzdy rano jsem zapomela 🤐 😀