Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

milin
4. únor 2009

Ahojky holky
jdu jen pozdravit 🙂
Jsem dnes 30DC a zatím nic jen špiním ze včerejšího sexíku ale podle mě stejně mrcha dorazí.Je někde za rohem ačíhá na mě 😀 Holky tak snad nám to tentokrát vyjde všem 😉

DCkami drž se a přeji mnoho štěstí 😉

kallimer
5. únor 2009

Ahoj holky,

hanik: aha, to je taky dobry - no já už mám skoro rok taky nepravidelný cyklus, ale už se to zlepšuje (už to neni tak hrozný jako dřív a teď co beru duphaston, tak se to zlepšilo 🙂.

milin: kéž by mrcha nedorazila a ty si byla těhulka 🙂

Mějte se krásně 😎

milin
5. únor 2009

Ahojky holky

Kall tak musím tě zklamat tetička nebudeš 😀 mrcha včera dorazila ve sprše.Sotva jsem to napsala na koníku tak to bylo jasný.Začalo mě bolet břicho tak jsem si říkala a je to tady a je to jasný.Nu a taky že jo.V podstatě jsem měla pravdu v tom že je někde za rohem 😀 Ale opravdu jsem zvědavá kdo z nás bude těhulinka první a prolomí tady ty ledy.Tolik bych nám to všem přála.Myslím že si to všechny moc zasloužíme 😉

Kall a do kterého centra se chceš objednat?Promiň jestli si to už psala 🙂

Papa holky přeji hezký víkend 😝

kallimer
8. únor 2009

Ahojda holky,

Milin: ☹ to je mi líto. Chjo. Uvažuju o Gestu v Praze - super je, že sou tam každý den do 7 a i v sobotu, ale něják pořád doufám, že tam nebudu muset volat, ale asi nás to stejně nemine. Taky sem zvědavá, kdo to tady prolomí - už dlouho nic - tak snad brzo.

Mějte se krásně a hezký zbytek víkendu 🙂

milin
8. únor 2009

Ahojky Kall
jj máš pravdu jsem opravdu zvědavá kdo to tady prolomí.Ale věřím tomu že já to určo nebudu 😀 na tyhle věci mám opravdu štěstí.
Nu já si myslím že tvoje dr by ti mohla udělat testy na hormonálni profil a taky ten spermiogram.Myslím že tohle je opravdu důležitý a směrodatný. 🙂
A já už ani nevím zda li si změnila dr nebo ne?

Taky mě napadlo,že do toho centra klidně zavolej a můžete si aspoň nezávazně udělat pohovor a třeba nechta udělat ty základní odběry apod.A pak tam klidně dál nemusíte chodit.
Co ty na to? 😉

zanda81
9. únor 2009

Ahojda holky,tak jsem 5DC a vesele piju čajík.Docela mi chutná.Piju ho 2x denně,tak uvidíme co se stane za zázrak🙂
A jakpak se máte vy co je nového?
Taky jsem jsem zvědavá kdo to prolomí a myslím že ten kdo to prolomí tak to už prolomí nám všem.Moc nám Všem to přeju.
Mějte se hezky 😉

hanik2
9. únor 2009

Ahojky holčiny tak já jsem dnes 8 DC čajík piju taky ráno půl litr a večer čtvrtlitr...sice pořád lítám čůrat ale to se zvládá..jsem zvědavá jestli zabere....Jo jak tu píšete o tom prolomení nevím jestli si pamatujete Ajuskab odtud...je v 6 tt...takže prolomeno teď už začneme těhotnět my ostatní 😉

Držím palečky 🙂

milin
9. únor 2009

Ahojky holky
tak já jsem dnes 5DC.Čajík piji Femigard užívám.Hold víc dělat nemůžu.A nějak holky mi dochází síly bojovat,prostě mě to už nebaví.Asi tenhle měsíc to hážu na hřebík no nevím.Dnes nějak nemám náladu, tak ji nebudu kazit ještě vám.

Já Vám přeji ať máte více síly bojovat.a Věřím tomu že všechny budete brzy těhulky 😉

ajuskab
9. únor 2009

ahojte holky, jdu vás podpořit, jak už haník psala (haníku děkuju) tak se nám zadařilo, ted jen budem čekat, jestli bude vše ok
když se podařilo nám, podotýkám že jsem měla ovulaci na levé straně, kde nemám funkční vejcovod ;) tak se podaří všem, fakt, věřte tomu

milin
10. únor 2009

Ahojky holky
Ajuskab gratuluji, a přeji mnoho zdravíčka a štěstíčka 😀

kallimer
11. únor 2009

Ahoj holky,

Ajuskab: i já se připojuji a moc moc gratuluji!!! A snad tu přibude brzy další těhulka 🙂

Jinak já sem se dneska konečně objednala do CAR - 10.března máme s manžou vstupní pohovor 🙂. Sice bych byla radši, kdybych tam nemusela, ale snad nám k miminku pomůžou nebo aspoň udělají testy, jestli sme v pořádku 🙂.

Držim nám všem palečky, každá z nás by si tady ten malej uzlíček pořádně zasloužila !!!

Mějte se krásně 😎

hanik2
11. únor 2009

Ahojky,

Ajuško já už ti gratulovala na těhotenství,ale i tak ještě jednou gratuluju 😉

Kall: Tak držím palečky..určitě pomůžou 😉

Milin: Hlavu vzhůru...i když já mám tyhle dny taky tak tě chápu

Tak držím palečky všem 🙂

milin
11. únor 2009

Ahoj holky
nu moje nálada se nějak nezlepšila,ale nebudu Vás tím zatěžovat.

Kall tak gratuluji k odhodlání.A věřím tomu že určo najdou příčinu kde je problém.A pak už to bude zase o krok blíž.Hlavně Ať jsi tam zpokojená to je hodně důležitý a cítíš se tam dobře.Pokud se tam nebudeš cítit dobře tak je to k ničemu.To mi věř vím očem mluvím.A hlavně jdeš dřív do CAR než 😀 tak si pak předáme info 😉

Hanik po pití čajíku cítíš na sobě nějaký změny?

Já užívám ještě ten Femigard a mám pocit jako by jsme mi zlepšily vlasy.U6 se tolik nemastí.Tak uvidíme jak to bude pokraovat dál.

Holky papa zítra přeji lepší dny než mám já.

kallimer
12. únor 2009

Milin: myslim, že vim jak se citíš - prostě já už někdy taky nemám sílu a všechno mi přijde marný 😔 . Zkus ještě vydržet kočko - mi to všechny zvládnem a určitě budeme mít ty nejkrásnější miminka na světě 🙂

Nevim, proč zrovna nás osud takhle zkouší, ale musíme věřit !!! (ikdyž i já mám občas pocit, že už nemůžu a že skončim asi u chocholouška)

Tfuj tfuj .... prskám na tebe optimistický bacil a dobrou náladu a chuť bojovat dál 🙂

hanik2
12. únor 2009

Ahojik,

Milin : změny já ani nevím..hodně mě pročištuje..a mám pocit že mi srovnává cyklus,protože to vypadá,že OVU asi proběhla už včera..ale uvidíme jak bude BT pokračovat...jinak mám docela citlivá prsa..a to je asi vše
a tobě?

Kall: někdy s tím chocholouškem mám stejný pocit 😉

držím palečky

milin
13. únor 2009

Ahojky holky
nu moje nálada stále ni moc.NO třeba se to zlepší,el nějak tomu nevěřím.Zítra Valentýn a já budu doma sedět sama.Ale nedá se nic dělat.

Holky nu snad nám to vyjde všem brzy pač tohle trápení už musí skončit.Všechny nás to psychicky ubíjí a to je děsný.

Ahojky jj chcocholouška bych potřebovala už teď.Holky chtěla bych zhubnout máte nějaký recept?

dckami
14. únor 2009

ahojky,
tak mě se dneska rozjela mrcha hnusná červená v pln síle 😠 , takže IVF se nezdařilo 😢 . v pondělí jedu na krev, ale je to zbytečné........ Mám po náladě.

Vám ostatním přeji krásného Valentýna. 😵

hanik2
16. únor 2009

Ahojky

DCKAMI: to je mi líto...příště už se to určitě povede 😉

MILIN : pravidelná strava a cvičení...jinou radu nemám...já jsem tímto shodila od léta 8 kg...sice jsem 2 kg zase nabrala teď v zimě ale už to pomalu jde zase dolů 😉

Držím palečky všem

kallimer
16. únor 2009

Ahoj holky,

Dckami: co říct, taky je mi líto a přeju hodně síly a štěstí, aby se to nejdříve povedlo 😉

u mě nic nového, čekám až dorazí mrcha

Mějte se krásně

dckami
17. únor 2009

holčiny,
tak z krve mám potvrzené hcg nula 😢 , na další ivf můžeme jít nejdříve v květnu, do té doby možná zkusíme IUI.
Musela jsem se objednat i ke své gyndařce na prevenci, tak zvažuju,že jí požádám, aby mi napsala doporučení na cvičení Mojžíšky, máte s tím někdo zkušenosti?

Včera jsem si musela udělat radost, do návštěvě CARu jsem si zajela do nákupního centra a utrácela jsem - mám nový džíny, asi 4 trička , holce jsem koupila capri kalhoty a triko.

Teď sedím od rána u pc a hledám nápady, Elí odjede na jarní prázdiny hory s našima a my jí chceme vymalovat pokojíček, tak sháním inpiraci. 😉 Musím se nějak zabavit...jinak musím žehlit, fuuuuj.

milin
17. únor 2009

Ahojky holky

dckami to je mi líto,hlavně že to bereš relativně v pohodě.Cvičení je dobrá věc jen to zkus a uvidíš. 😉

Papa holky u mě nic nového,jen na mě něco vlezlo,takže už mám druhý den dovolenou a jen se potím. 😉

dckami
17. únor 2009

ahoj,
tak hlásím,že dneska jsem "žena činu". Rozhodla jsem se, že prostě nemůžu jen tak sedět a brečet nad neúspěšným ivf, proto jsem se rozhodla, že začnu cvičit Mojžíšku, a to hned. Sehnala jsem si u nás rehabilitaci, kde je vyškolená fyzioterapetka a zítra tam jdu na 1.cvičení. Nemám doporučení, zaplatím si to sama. Hned mi řekla, že pokud budu mít doporuční od lékaře, hradí to pojišťovna. Tak jsem nelenila a volala do Pronatalu, recepční mi řekla, že to zkonzultuje s lékařem a zítra si mám zavolat. Snad mi to napíšou a třeba mi cvičení k miminku pomůže.... 😵 😀

milin
17. únor 2009

Dckami držím palečky ať ti cvičení pomůže. 🙂

dckami
18. únor 2009

Hele, holky, zrovna dnes je na Rodině na hlavní stránce zajímavé téma na přetřes ( nemyšlení na otěhotnění), tohle jsem tam zkopčila v diskuzi, přišlo mi to naprosto trefný... :

Místo snažit, začněte věřit.
(18.2.2009 10:19:10)
Je těžké na něco nemyslet, když se mimčo stane smyslem života. Největší problém je mít strach. Když člověk začne mít strach a pochybnosti, začne se roztáčet ona pomyslná spirála neúspěchu. Když Bůh zaslíbil Abrahamovi a Sáře Izáka, byli oba ve věku, kdy už to lidsky nebylo možné. Sára byla stará a neplodná. Abraham se bál, že nedokážou naplnit Boží zaslíbení a začal dělat věci, které byli úplně mimo. Teprve, až když vírou přijal naplnění Boží vůle, tak Sára počala a porodila zaslíbeného syna Izáka.
Tenhle příběh je hodně povzbudivý pro všechny lidi, kteří se snaží o miminko a ono nepřichází.
Když člověk věří Božím zaslíbením, může se přestat ,,snažit" a být neustále v napětí, co když to nevyjde! Prostě místo slova ,,snažit začne věřit," psychyka a tělo se uvolní a věci, které se zdají být nedostižné, se začnou stávat reálnými. 😉

aneta52
20. únor 2009

Ahojky holky,
můžu se přidat??Snažíme se s manželem o miminko už od ledna 2008,sice jsem mezitím otěhotněla,ale potratila jsem. 😢 Od té doby nemůžu otěhotnět..

Kami:Určitě něco na tom bude.Držím palečky,at Mojžíška zabere. 🙂

Milin:Jak ti je?Kolem nás jsou taky všichni nemocný,tak čekám,až lehnem taky..

milin
21. únor 2009

Ahojky holky
Anet klidně se přidej. 🙂 Aspoň nás tu bude více 😉
Neztrácej naději vždyt máš doma jednoho kulihráška a ten druhý bude coby dub.A bereš nějaký vitamíny či bylinky?Nebo nějaké jiné podobné věci?

Jinak mi líp ani není,stále jsem strašně nachcípaná,takže mě něco zkolilo co nemělo.Ale nevadí aspoň budu mít zase na dlouhou dobu pokoj 😉

Přeji hezký víkend 😉

aneta52
21. únor 2009

Ahojky,
Milin:já beru Femibion a piju kontryhel..Jinak nic..a co ty?Já jsem chtěla mít děti blízko u sebe..aby si rozuměly..tak uvidíme,doufám,že to vyjde..Koukala jsem do albíčka.Ty sis toho prošla,vid?Moc držím palečky at to konečně vyjde. 😉 😉

kallimer
23. únor 2009

Ahoj holky,

anet: vitám tě tady a snad budeš brzo těhulka - je to přání tady nás všech 🙂 mi se snažíme přes rok o první mimčo a březnu sme objednaní do Car.

milin: ať se brzo vykurýruješ 🙂

tak snad nám to letos všem vyjde 🙂 škoda, že už sem skoro nikdo nechodí

mějte se krásně a snažení zdar

zanda81
24. únor 2009

Ahojda holky,zdravím anet 🙂 ,je fajn že nás je víc 🙂
Jinak já jsem 18DC,piju čajík bylinkový a tak uvidíme co to semnou udělá 😀
Moc přeju at Nám to letos dopadne a máme pěkná břicha,mějte se hezky a já se zase ukážu 😉

aneta52
24. únor 2009

Ahojky,
už jsem myslela,že se tady nikdo neobjeví...
Jinak si dělám ovu testy,ny vyšetření nejsme nikam objednaní...uvidíme,jak to pujde..Já si myslím,že jsem těhotná každý měsíc..každý měsíc mám příznaky.. 😀 🙂 🙂

Kallimer:Snad se to už zlomí a pujde to.Určitě vám v Caru pomůžou. 😉

Zanda:Já jsem dnes 14 DC,ovulku mívám kolem 16DC,dělám si testy.S tou naší malou čerticí bych si ráno teplotu nezměřila...

Mějte se krásně.pa