Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

kallimer
25. únor 2009

Ahoj holky,

úplně se to bojim napsat, ale ms mi mešká už tejden. Udělala sem si test a objevily se // 🙂 !!!. Jenže jestli si pamatuje, jak to dopadlo minule (radovala sem se jak blázen - skončila u Dr. se šílenejma bolestma a do tejdne to dostala).

Sem objednaná k novýmu Dr. na utz, ale až za 14 dnů - do tý doby musim vydržet. Strašně se bojim, že to zase nevyjde - bolesti sice nemám jako minule, ale břicho mě bolí. Těhu příznaky žádný nemám - takže musim vydržet.

Držte mi palce, další zklamaní v podobě dvou čárek a následné ms bych už asi nerozdejchala 😔. ještě mě napadlo, jestli mi nevycházej pozitivní testy po duphastonu co mi napsala bývalá Dr.??

Až budu něco vědět tak napíšu - mějte se krásně 🙂

hanik2
25. únor 2009

Ahojky holky

Anet: Vítám tě a držím palečky...s těmi pocity to znám taky má mkaždý měsíc pocit že už musím být těhu 😉

Kall: moc držím palečky raději nebudu ještě gratulovat aby jsme to nezakřikly,bude to dobrý věř tomu...a ten Duphaston rozhodně dvě čárky nezařídí to buď v klidu ...

Jinak já byla v pondělí na pravidelné injekci Agolutinu na srovnání..říkala jsem dr o tom mém velkém spoždění minulý cyklus,raději mi dělala UZ, cysta tam naštěstí není...ptala jsem se jí na ovulaci jestli proběhla nebo probíhá bohužel mě sklamala ale ona tomu odpovídala i teplota ...píchla mi injekci silnější(aby MS dorazila v termínu) s nějakým přídavkem který OVU zaručeně vyvolá jen jsem se zapoměla zeptat jestli teď nebo další cyklus...v úterý teplota klesla ještě více než předtím tak jsem si říkala a je to v háji úplně a dneska ráno vylítla nahoru takže doufám že OVu proběhla...
jo a nechala jsem si napsat doporučení do centra pro neplodnost..počkám až MS (ne)dorazí a objednám nás.

Tak holky držím všem palce

zanda81
26. únor 2009

Ahojda,
Kalli:taky nebudu ještě gratulovat,ale moc ti to přeju a určitě bude vše fajn.A jakpka dlouho se snažíte a pila jsi ten bylinkový čajík?

Jinak všem přeju at mám brzy // a zase se ukážu.pa 🙂

milin
26. únor 2009

Ahojky holky
dlouho jesm tu nebyla ale nějak vše nestíhám a čas prostě není.

Kall moc na tebe myslím a věřím že tentokrát to určo klapne.Ze začátku můžeš mít trošinku bolesti jak na MS ale to je v podstatě dobře pač se tam to embryjko pěkně zavrtává a tím pádem se začíná roztahovat děloha.
Myslím na tebe 🙂

Holky všem nám držím palečky aby nám to už konečně všem vyšlo. 🙂

kallimer
26. únor 2009

Ahoj holky,

hanik: určitě se zkus do Caru objednat - nemusíš jít hned na úmělý, ale aspoň zjistěj jestli všechno ok 🙂

zanda: snažíme se přes rok a čajík sem nepila

děkuju Vám za podporu - za 14 dnů se uvidí.... Moc držim palečky každý z nás - prostě letos už to sakra musí vyjít 🙂

mějte se krásně a já se zase ozvu

milin
26. únor 2009

Kall jen neboj,vše bude dobrý.
Já nenašla na testu // nikdy 😔

aneta52
26. únor 2009

Ahojky holky,

kalimer:to je super,snad to konečně vyjde 😉 🙂 🙂

Milin:Nesmutni..určitě se tak čárky brzy objeví. 🙂

My jdem s manžou v sobotu na ples,tak už se moc těším.Konečně taky nekam vyrazíme..Nějak na to ted není čas.. 😒 Jinak se pořád snažíme,tak uvidíme..Snad už konečně budou vidět nějaký výsledky... 🙂

Mějte se krásně

milin
26. únor 2009

Anet moc děkuji,ale já už ani nějak nedoufám 🙂
Jsem ve fázi mimózi,prostě teď nemám sílu.Ale 10.března máme pohovor v CAR tak uvidím co mi nabídnou.Jinak bych šla do IVF 🙂 🙂

dckami
26. únor 2009

Kalli, tichounká gratulace k úspěchu 😵 , ty se máš..... Konečně to tady někdo dotáhl ke zdárnému konci a má //.

Já jsem včera byla na masáži - jmenovalo se to masáž pro zdraví a bylo to úžasný... 😵 V pondělí jdu znovu a za týden mi doporučil lymfatickou masáž celého těla. Je to teda balík, platila jsem za hodinu tisícovku, ale stálo to za to. Lepší jsem nikdy nezažila a masér byl fakt fešák. Nejenom, že má zlaté ručičky, ale je to šíleně pozitivně naladěný člověk, měl jsem potm z té návštěvy moc dobrý pocit. 😅

aneta52
26. únor 2009

milin:Koukala jsem do albíčka a musím se přiznat,že spoustu pojmů jsou pro mě španělská vesnice...my to tak nějak pořád necháváme bez doktorů,říkám si,že Verunka nám taky trvala dlouho..nakonec jsme si museli zajet do Egypta..a při zpátečním letu už byla v bříšku.. 🙂 Tak jsem manželovi říkala,že zas musíme někam vyrazit...

Dckami:Teda to je pálka..ale hlavně,že sis to užila.A jak to vypadá s tou Mojžíšovkou??

dckami
26. únor 2009

Mám za sebou 2 návštěvy na rehabilitaci - umím 6 cviků z 10, jedu tam zase v úterý. Potom musím sama civičit doma a asi 2 měsíce a následuje mobilizace. Nejprve si musím cvičením zpevnit svalstvo. Tak denně doma makám, třeba to pomůže. 😉

strapco13
26. únor 2009

Ahojte. Pridavam sa.
V lete som vysadila HAK po 9.r. Gynekolog mi povedal, ze menzes bude nepravidelny na zaciatku, kym sa telo da dokopy...a chodil mi takmer presne plus minus 2 dni...ovulacia ma pekne naskocila...ale nic..svadobna cesta v Tunisku..tez nic...na Vianoce som mala mat menzes...meskalo mi vyse 2 tyzdne...zacali sme sa s manzelom bavit na temu asi mame vianocne dieta...sla som na USG ...nieco sa naslo...ale povedal, ze nic nie je iste, moze to byt len dutinka v sliznici...nasledne odber HCG...hladina nenameratelna...takze mi len blbne cyklus...tak som dostala inj. na spustenie cyklu..mala som 13.01. po skonceni mi spravil Hysterosalpingografiu /som po odstáneni apendixu a mala som aj zápal vajecnika/...ale zrasty sa nepotvrili, nastastie.
Takze mam v plane nejake odbery, ked mi znovu nabehne cyklu...lenze zatial nic...v pondelok idem na gyn., tak uvidime.
Mam strach spravit si test...co ked bude zas negativny...ale na gyn. pojdem..ak nie som v tom..tak potom sa nieco deje...normalne by bolo keby mi po vysadeni HAK cyklus strajkoval na zaciatku a nie az po polroku.

milin
27. únor 2009

Ahojky holky

Anetko pojmy klidně vysvětlim 🙂 To víš já mám problémů až nad hlavu,ale co nadělám asi už nic.Snad to bude brzy a někdo nám konečně pomůže.Nu a u tebe si myslím že pokud vyrazíte opět na dovolenou takurčo budeš těhulinka.Když se to přeci podařilo jednou tak se to podaří i po druhé 😉

Dckami super masáž,sice ty peníze bych nedala,ale určo to stálo za to.

Strapco klidně si test udělej.Aspoň budeš vědět na čem si a nebudeš se přeci stresovat jestli jo či ne.Pokud máš zpoždění tak to zkus. Někde jsem četla že HA je v těle ženy i klidně půl roku i více.A potom půl roce je tělo vyčištěný a pak se musí dát dohromady.Takže neboj určo se to zpraví a když ne tak tvoje dr. ti určo pomůže 🙂

makoush
4. bře 2009

ahojda děvčata...doufam, ze brzo nekterou z vas budeme moci privítat v pokračovacím tématu..

Kalimer..donesla se nam zpráva, ze to je víc než nadějné 😉 to je super..gratuluju a držím palce. Věřím, že nás brzy navštívíš v druhém levelu...

andreasek82
4. bře 2009

ahoooj holky!!
kalimer velke gratulace!! kdy prijdes k nam? 😵
holky, na vas take ceka testik se //, driv nebo pozdeji se objevi! 😉
budte trpelive i kdyz sama z vlastni zkusenosti vim, ze to nejde porad..
drzte se.. a koukejte k nam dorazit 🙂

kallimer
4. bře 2009

Andreasek, Makoush: Moc děkuji, ale zatím jen tichounké gratulace - uvidí se příští týden 🙂

Milin a vlastně všechny co jste tady 🙂 doufám, že už se na Vás všechny konečně (už byste si to sakra zasloužili) usměje štěstí a budete těhulky !!! Ani nevíte jak moc bych Vám to přála 🙂
Jestli to vyjde, tak Vás všechny poprskám těhu bacilem a budeme všechny mít krásný bříška 🙂.

strapco13
4. bře 2009

Test som si vydrzala nespravi...ale v pondelok som bola na USG a huraaa som v tom...snad sa nic nestane... o tyzden idem na kontrolne USG

petra123
5. bře 2009

čaute holky dlouho jsem ti nebyla a vidím že těhulky se rozmnožují a je to krásné a přeji klidný průběh všem těhulká počas těhu 😉

JInak já nic ☹ čekam na testy na chlamidie a 3 měsíce každého 24DC jdu na injekci na MS vyvolavačku gyndař si myslí že mi to možna pomůže k mimisku ale ja mu řekla že tomu moc nevěřím a že už mi pomůžou až někde v centru ☹

Jinak aspon že práce je smlouva bude prodloužena ale jdu i ted v sobotu do práce a od přištího tydne zase začínam noční holky mě trefí jak ja byla štasná že nedělam už půl roku noční a zase je to zpět ☹ Já nevím mě to dítko asi nevyjde nikdy ☹

Jinak do tabulky co jsem si všimla u jedné z Vás mě je 28 let jsem z Příbora a beru kyselinu listovou.Kdyby něco napiště a napíšu zpět co bude potřeba 😉

petra123
5. bře 2009

Jinak vysazení HA 02/08 a snažení taky tak 02/08 at je to vše 😉

strapco13
5. bře 2009

Peta: kamoska mala chlamydie...nevedela otehotniet...robili jej snad vsetky testy..az potom jej ich zistili...preliecili ju riadne ATB a uz ma polrocneho chlapceka...

petra123
5. bře 2009

strapco díky moc ja podle DR je nemam spíše mam je prodělané a mam je v krvi ale prí je nemam jako na čípku ale uvidíme až jak dopadnou testy ale raději bych se přelečila a gyndařovi nakopala dupu bo jak jsem mu to řikala že jsem sice byla na testech před 3 lety a byli negativní a ted je mam v krvi no nerozumím tomu ale uvidíme jak jsem napsala až jak vyjdou testy

milin
5. bře 2009

Ahojky holky
opravdu nějak nestíhám jsem chodit,ale dnes jsem si našla aspoň malou chvilku na pár slovíček.

Kall holka já ti tichounce gratuluji.A jak na jiné diskuzi říkáme DRŽ PLOD 😉
Moc tito přeji konečně se to tady někomu po dlouhé době povedlo 🙂

Já opět nic dnes jsem začala špinit,takže prostě nic opět.Bohužel 😖 10.března jdu na pohovor do CAR tak uvidíme co nám tam řeknou 🙂

Holky papa 😵

zanda81
6. bře 2009

Dobre ranko holky 🙂
tak já jsem 30DC,takže každým dnem dorazí mrška.čajík piju tedka to bude měsíc a zezačátku fakt 2x denně ,ale tedka tak 14dní jen jak kdy někdy 1xdenně někdy 2x.
Kalli:držím palce 😉

hanik2
6. bře 2009

Ahojky holky tak vás jdu taky obeznámit se svým stavem.

Dnes jsem 33 DC,MS měla dorazit po injekci max do středy nic...podle Bt grafu má dorazit v pondělí tak uvidíme co bude...čajík jsem pila asi do 25 DC pak už mi došel no uvidíme...je to napínání k prasknutí...hlavně po té injekci by MS měla prostě dojít v termínu a to mi ještě doktorka dala nějakou silnější

držím palečky

kallimer
6. bře 2009

Ahoj holky,

Milin: 10. na tebe budu myslet - sem zvědavá co Vám řeknou 🙂 určitě písni jak to probíhalo

Hanik: a test si zkoušela? 33 DC by mohlo bejt poznat jestli ms jenom mešká nebo jestli si těhulka

Jinak já sem si dneska vzala dovču, protože od včerá mě tak divně píchá napravo v podbřišku a když ležim tak je lepší. Tak budu celej víkend ležet a pak k doktorovi - snad bude všechno v pořádku a nedopadne to jako minule......

Mějte se krásně a hezký víkend 😎

hanik2
6. bře 2009

Kall: testík ještě dělat nebudu protože jsem měla OVU až 23 DC,takže by se to ještě nejspíš neukázalo kdyby tam něco bylo...vydržím ještě týden...test udělám nejdřív ve středu ale spíš až v pátek...

Dávej na sebe pozor 😉

kvetinka7
6. bře 2009

Ahoj holky,
vsechny vas tu zdravim.. dlouho jsem tu mezi vama nebyla. Zmenila jsem si nick- driv jsem se jmenovala Azhra. Vzpominate? Jsou tu nove holciny
Jake tu jsou novinky?
Kallimer-snad budu moct pozdeji jistojiste pogratulovat 😅
A jak se ma Dckami a Milin? 🙂

ma.ja
6. bře 2009

ahojte,
můžu k vám??? Snažíme se od 8/2008, už mi to nedalo, a objednala jsem se k pani dr. Máme za sebou spermiogram- oligozoospermie 19mil/ml. Já mam za sebou 25.2. horm. profil a včera 10DC folikulometrii. A teď budu dlouhý týden čekat, než pujdu k dr na další folikulometrii (?) a domlouvat se co dál s námi.

milin
8. bře 2009

Ahojte holky

Kall děkuji v úterý dám vědět,ale asi až večer.Snad zprávy budou pozitivní.A jak pak se cítíš ty?

Azhro alias kvetinko ahoj,já myslela že jsi na nás zapoměla.Copak je u tebe nového?

ma.ja ahoj klidně se přidej a vítám tě tady.

Holky úterý je za rohem a já začínám být poněkud nervózní co nám řeknou.Snad to bude něco nového a jiného.

Nu jdu spinkat zítra nakouknu 🙂

zanda81
9. bře 2009

Ahojda,tak já jsem 33DC a zatím mrcha nikde.Myslím že ale je někde za rohem 🙂 .Břicho mě začíná bolet a když rychleji vstanu tak mě bodne dost v třísle 😒 .Takže to vše začne zae na novo.Nevím jestli dělat test,ale příznaky nemám tak uvidíme 😉 .
milin:budu na tebe myslet🙂
kalli:tak jakpak je?