Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

milin
12. srp 2008

Andreasku,a to bude stale takhle malinke,promin nikoho okolo sebe neznam kdo by ho mel. 😀

Katuska jen nemej strach,ve vsech centrech jsou prijemni,a hlavne prijdou na ten problem,pak uz to bude zase o neco lepsi.

milin
12. srp 2008

Wrtulka preci jen uvidis,vyhra je kdyz je pritel ok.Pak je to 50 na 50.No nezni to hezky,ale pro pripadne pokracovani je to lepsi. 😎

wrtulka
12. srp 2008

milin tak já věřím že manža je ok. já těm jeho potvůrkám věřím 😀
spíš mám pocit že problém je někde uvnitř mě..
hormony že zlobí nebo tak víš...že mám sice ovu ale ten konec že se nedotáhne dokonce..
protože poslední měsíc jsem našla 14 DPO na testu slabounkou druhou čárečku ale pak přišla ms..takže si myslím že je problém u mě třeba se zahnízděním nebo tak..
no na to spermio se objednáme tenhle měsíc tak budeme vědět..

luckamb
12. srp 2008

HOlky, takže já ji zkusím přesvědčit, abychom něco podnikly a když ne, tak holt půjdu jinam.
andrej: krásnej hafík, já mám štěně mopse, pak asi 7letého voříška z útulku a kocoura, jo a dvě vodní želvičky a jednu rybičku 😀 a bydlíme v paneláku

digiprochy
12. srp 2008

wrtulka: já vím, že to není sranda. Dřív jsem měla dost velký bolesti břicha a doktorka se na mě koukala jak na simulanta. Tak jsem začala chodit k tutomu doktoru. Je to bývalý primář, tak snad by měl mít zkušenosti. On jediný mi řekl, že by to mohla být endometrioza. Ale zase to nechce hned uspěchat. Po laparoskopii můžu mít srůsty a taky jsem byla na slepáku a to můžou být další srůsty. Teď bolesti nemám a tak řekl, že to třeba vyjde přirozeně. Jen mám chodit na kontroly, jestli je vše v pořádku. Kdyžtak začátkem příštího roku půjdu na tu laparku a uvidíme jak to vypadá. Snad to nebude tak hrozný. Lepší na to ani nemyslet.

misa.ottovka
autor
12. srp 2008

Holky tak to já byla u mojí doktorky v červnu a nedělala se mnou vůbec nic a to jsem jí řekla že se sanžíme půl roku.....Tak ted nevím jestli udělat změnu doktora jako wrtulka, nebo na ní zatlačit

milin
12. srp 2008

No myslim ze to zena pozna kdyz je v ni problem.Nez jsme se zacali snazit tak jsem rikala vzdy ze budu mit problem otehotnet nu a je to tady 😅
Je to v kazdem proste jinak.Jen jsem strasne rada ze pritel je v poho. 😎
Neboj prijdou na to a to je moc dulezite,pac pak se stim da neco delat 😉

luckamb
12. srp 2008

míšo: první plán je zatlačit 😉

katuska23
12. srp 2008

milin já vím už jsem se tam něco nachodila jen se bojím co te´d bude....

luckamb
12. srp 2008

Katu: teď už to právě bude dobrý a podaří se to

digiprochy
12. srp 2008

No, já jsem si taky říkala, že budu mít problém. Teď se cítím naprosto v pohodě. A dokonce minulý měsíc jsem si myslela, že se zadařilo. No, bohužel. Všichni říkají, že na to nemám myslet. Sice mě štvou, že to nechápou. Oni nemají problém a pak si zase na druhou stranu říkám, že to chce fakt trochu zvolnit. Teď budeme mít dovču, tak třeba .......

katuska23
12. srp 2008

no hlavně ať se mnou už něco dělají jestli mi zase vemou krev a budu tři týdny čekat.....Na konci září mi končí smlouva tak bych to docela ráda rozjela 😉

wrtulka
12. srp 2008

holky já se teda přiznám že jsem taky byla co nejvíc pro to aby to vyšlo přirozeně.. mám podrobnosti v pasu jo..
takže jsem začala Mojžíšovkou to je super věc.. tam chtěli abych měřila tak měřím..
ale když mi ta sestra na Mojžíšovce řekla že se máme snažit že jsem relativně v tomhle měru ok - mám cvičit ale nikde není nic co by vadilo otěhu! Jako u jiných holek tak jsem si říkala sakryš, ovu evidentně mám - dle grafů, záda taky jakž takž dobrý, tak co je? Jo a femigard tu někdo zkoušel? Už ho piju druhej měsíc a myslím že není od věci.. 😉
No a takže jsem nakonec zvolila jinou dotkorku a ta se s tím už vůbec nepárala..
Prostě hned začala jednat tak to beru že ví co dělá a jsem ráda..
Protože pokud je někde nedostatek nějakýho hormonu tak na to příjde 😵
A pokud je problém jinde tak taky.. hlavně jsem mnohem klidnější že už se hnuly ledy.. a to podle mě taky dělá hooodně.. 😉 😵 😵

milin
12. srp 2008

Digiprochy no je jasne ze muzes mit srusty ja je mela,je to pekna bolest v brise.Clovek nemuze udelat prudky pohyb zadny cviceni a pri sexiku to taky neni ono. 😉 Laparka neni zase tak hrozna da se to prezit,jsou sice potom jizvy,ale ty se daji schovat do spodniho pradla ci do plavek. 😀

Misa, tak zalezi jen na tobe jak pak se rozhodnes,ale doktorku si klidne muzes zmenit kdykoliv. 😉

andreasek82
12. srp 2008

milin trosku jeste vyroste, ted je ji pet mesice a deset dni.. je to jako bisonek.. 🙂

misa.ottovka
autor
12. srp 2008

Taky si myslím že to ženská prostě vycítí že je u ní problém

jitie
12. srp 2008

jsem zpět
wrtulko já zkoušela Femigard, cykly se mi zkrátily a dokonce jsem i otěhotněla, jenže bohužel se to opět neudrželo...ale myslim si, že je fakt dobrý

luckamb
12. srp 2008

wrtul: záda by mohla být problém????

milin
12. srp 2008

Katus urco ti v centru pomuzou,jenze vsude se musi zacinat od zacatku. 😉

Femigard jsem neskousela ale slysela jsem ze neco do sebe to ma. 😎

wrtulka
12. srp 2008

luckmb no to víš že se koukni tady je někde téma o metodě dle Mojžíšový..
můžeš mít různě zablokovaný žebra atd. a to ti pak můžez zpsobovat křeč tam kde by mělo být vše ok a nemusí se kvůli tomu dařit otěhu, nebo pak udržet mimíska..
sem četla že holkám se třeba dělala mobilizace přes konečník..
ona Mojžíšovka podle mě není špatná páč se člověk na těhu fyzicky připraví si posílí svaly tak..
no a třeba mě to fakt pomáhá že mě pak ty záda míň bolej..

digiprochy
12. srp 2008

milin: já jsem už na laparce byla. měla jsem slepák a prasklou cystu. Takže vím co to obnáší. Hodně dlouho jsem měla bolesti břicha. Před i po operaci. A teď mám klid. Takže to nechci uspěchat. Chceme to zkusit přirozeně. Teď si dělám ovulační testy, ovulku bych mít měla. Tak uvidíme.Možná to do konce roku nevydržím a půjdu za doktorem dřív, nevím.

luckamb
12. srp 2008

wrtul: a ty na to cvičení někam chodíš?? Já nevím jak bych to kde našla

martek
12. srp 2008

ja na mojziskou chodila cely jaro, tri mesice v kuse, dvakrat do tydne....zada nebolely...ale vliv na plodnost zadna 🙄

milin
12. srp 2008

Digi uvidis jak se budes citit,a budu ti prat aby tito brzo vyslo.

Holky moc dekuji za pokec ale musim padit makat,az bude zase chvile tak se uzvu papa a mejte se krasne. 😀

luckamb
12. srp 2008

milin pa
martek: a kdes jí našla?

martek
12. srp 2008

luci, na poliklinice 😀

wrtulka
12. srp 2008

luckamb no já to udělala jednoduše našla si na netu seznam rehabilitačních sester který mají na metodu dle Mojžíšový oprávnění - že ji dělají. No a dále jsem pak jsem si našla tu co je neblíž tam jsem si zašla a zeptala se..
řekla mi že mi to může napsat i gynekoložka a tím pádem to pak nemusím hradit. Tak se taky stalo - ukecala jsem doktorku a ta mi to napsala takže pohoda. Mám to zadarmo a v pohodě..

wrtulka
12. srp 2008

jo holky a moje mojžíšovka se mi chlubila že za léto mají už 3 děti 😵 úspěšnost..
a já chodím jednou za měsíc zhruba vždycky mě narovná kde co je blbě a já cvičím dál..

luckamb
12. srp 2008

holky když já na netu tady v MB nemůžu nic najít, jsem asi střevo

jana85
12. srp 2008

Ahoj holky, mužu se k vám přidat?My už se snažíme půl roku a prášky neberu od prosince.