Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

luckamb
13. srp 2008

Holky tady je dneska nějak mrtvo

andreasek82
13. srp 2008

to jo lucko.. ale ja jsem dneska taky nejaka mrtva.. 🙂

luckamb
13. srp 2008

no tak to já taky, ale hledám právě nějaký vzpružení 😀

dckami
13. srp 2008

Já jsem v práci, takže nestíhám číst, ani psát na MK. 😝

Jsem i tak vyřízená, spalal jsem asi 4 hodiny, bolí mě zub. Už to zlobilo na dovolené, ale k zubaři jsem nešla, a tak mě to asi teď nemine. Zítra jedu do Pronatalu na kontrolu a v pátek asi k zubařce, hrůza. Auuuauuuauuu 😖

jenniffer
13. srp 2008

Len: díky za ten dodatek k mojžíšový. Jako vždy perfektní info, vždycky přesně napíšeš to, co potřebuju vědět. 😉 Vážně díky. 🙂 Moc ti přeju, aby vám to brzy vyšlo a našla jsi // čárky na testu. 🙂 A to samozřejmě přeju i všem dalším snažilkám v tomhle tématu. 🙂

milin
13. srp 2008

Ahoj holky,tak tedy dnes jsem byla v centru.Pristi tyden ve stredu me ceka ma prvni IUI.Jsem natesena ale i mam strach.Sice nedavam moc nadeji ze to vyjde,ale zkusit se to musi.Dr. rikal ze prvni zkusime 2 IUI a kdyz to neklapne tak pujdu na to vysetreni pruchodnosti.Takze doufam ze se tomu nejak vyhnu. 🙂
Tak asi uz tady spinkate,tak pa zitra.

luckamb
14. srp 2008

Dobré ráno holky,
tak jak jste se vyspinkali?? Já moc ne, šla jsem spát ve tři ráno a vstávala v sedm 😀

zmuzle
14. srp 2008

Dobre rano,
Lucko, to ja asi spaal za Tebe. Vytuhla jsem nekdy v 21.30 a spala az do rana. Desny. Ke vsemu jsem mela nejaky tehu sny. To se mi ted stalo podruhe, nikdy predtim jsem to jeste nemela.

luckamb
14. srp 2008

Ahoj Zmuz,
tak to je dobře že si spala za mě. Alespoň nejsem tak unavená 😀

misa.ottovka
autor
14. srp 2008

Ahoj holky 🙂
Milin: držím ve středu palce 😉

Jinak já jsem včera spala už od 20:15h až do rána do 6:00h 😀

luckamb
14. srp 2008

Ahoj Míšo 😉

milin
14. srp 2008

Ahoj holky,ja dnes tez spala jako mimino.Konecne po dlouhe dobe 🙂
Myslim ze to bude tim ze se moje nerviky a podvedomi sklidnilo.A tesi se na stredu 😅
Jsem zvedava jak to dopadne.

Lucka a prosim te to jsi nemohla spat? 😔

luckamb
14. srp 2008

Ale jo, já bych mohla spát, ale měli jsem návštěvu a hráli jsme dosttihy a kecali a najednou byli tři hodiny. 😅

milin
14. srp 2008

Hm tak to bych rano asi nevstala,to bych byla uplne mrtva 😀
Hlavne ze si bavila a byla ok to je dulezity. 😀

luckamb
14. srp 2008

jj, bylo to fajn. Hrozně rychle to uteklo 😀

milin
14. srp 2008

Holky padim nakoupit vyvencit ratafu a uvarit ryzi na sladko.Tak zatim zdarec papa 😎

grej
14. srp 2008

Dckami - jojo, jsme na tom stejně. Akorát já už jdu na 2. IVF 😉

Dnes byla nějaká dobrá noc. Já taky spala jak miminko 😵

luckamb
14. srp 2008

KOukám, že teda jenom já jsem ponocovala 😀

grej
14. srp 2008

My šli chrnět teda nějak kolem půlnoci. Zakoukali jsme se ještě na olympiádu. Ty američtí plavci, jsou fakt neuvěřitelný! Hlavně teda ten jeden. A ty těla! Vypadaj už spíš jak roboti. To už ani neni hezký, jak maj vymakaný to "véčko"...

misa.ottovka
autor
14. srp 2008

Jj ten Michael Phelps je prostě zázrak

ivanalysonkova
14. srp 2008

Ahoj holky, my se snažíme od září-října 07, a zatím nic. Byli jsme už i na IUI, a nepovedla se. Teď chodíme k léčiteli a vypadá to, že je to na dobré cestě. Tak uvidíme.

renni11
14. srp 2008

Ahojky 🙂
ivanalysonkova: jak tě léčí ten léčitel?

makoush
14. srp 2008

ahojik Půlročky..🙂 mam na vas takovy průzkum..co dělate ke zdarnému zadaření? Vitamíny, měření, cvičení...? Ja první měsíc měřím (zatim z toho moudra nejsem ale docela me to bavi) a kdyz si vzpomenu tak zbaštim listovku...

dckami
14. srp 2008

ahoj,
tak já jsem byla dneska v Pronatalu na kontrolních stěrech, prý na pohlavně přenosné choroby a tak. HP dopadal zcela v pořádku. Velké překvapení pro mě bylo, když mi dr. říkala, že tam vidí "plodný hlen" a že brzo budu mít ovulaci. Pro jistotu mi udělala utz a mám vpravo 1 folík 20 mm, sliznici ukázkovou 9,8mm. Tak mi hned sestra píchla Pregnyl a zítra večer máme doporučený styk 😅 Prý by byla škoda to nevyužít, takže to zkusíme.
Jinak budu mít dlouhý protokol z folikulární fáze, vyfasovala jsem poučení a tiskopisy, další návštěvu máme 25.8. 😵

milin
14. srp 2008

Ahoj Makoush,vis me rekla dr. hned at jen tak pocitam plodne dny.Ale MS mam stene halabala takze je to v skutku k nicemu.Jinak jim zdrave hodne zeleniny,ryby apod.Jinak si zadnou teplotu nemerim proste nic.
Podle me je to lepsi.Cim vic se na to soutredis tim je to horsi.
Ani zadne bylinky ci nejake vitaminy,jen obcas kdyz si vzpomenu tak jim listovku. 😀

luckamb
15. srp 2008

Ivana: Ahojky, vítám tě tady
markoush: já listovu, minulý měsíc Calibrum BAbyplan a kontryhel a to je všechno, ale většinou jen tu listovku.
dckami: tak to ti budu držet palce ať ten dnešní sex vyjde a je z toho drobeček

milin
15. srp 2008

Ahoj holky,tak vsichni kde si pisi me rekli ze je dore cpat se listovkou. 🙂
No tak ji tedy dnes zacinam papat znovu. 😉
Nerada se necim cpu,ale kdyz uz to vsichni tak vychvaluji do nebes a mohlo by to pomoci,tak jdu do toho. 😉
Preji Vam hezky den,a vsem Hanulkam co tu dnes jsou tak vse nejlepsi 😀

vov
15. srp 2008

Ahojky, můžu se přidat? Snažíme se od března...
Zatím dlabu listovku a BabyPlan. Ani mi to nepříjde, předtím jsem 11let do sebe ládovala antikoncepci, takže teď jsem je vyměnila 1 tabletku za 2 😉
Dckami, to je fajn, že Ti takhle MUDr. poradila, držím palečky 😉

milin
15. srp 2008

Ahoj Vov. ja jedla HA asi 9 - 10 let.To je silena doba.Ani se nedivim,ze si chudak telo musi zvykat na to ze si musi pomoci samo.No listovku jsem papala,myslim,ze jsem po ni pribirala a tak jsem ji nechala.Ale ted zacnu znovu.Tak snad nepujdou kila znovu nahoru. 😠

misa.ottovka
autor
15. srp 2008

Ahoj holky 😉 Já jím listovku od března a nepřijde mi že bych po ní přibírala, vždyt to je jen vitamin.........Jinak já jsem za celý život brala HA jen 10 měsíců a stejně, tělo nechce otěhu ☹

Jinak holky, kdo je kuřačka, četla jsem, že kouření způsobuje problémy s ovulací.......