Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

luckamb
15. srp 2008

Ahojky Míšo 😉

milin
15. srp 2008

Ahoj ja nastesti kuracka nejsem,ale taky nam rekli v Car ze pokud je chlap kurak takze to hodne prispiva k jeho neplodnosti.Ale taky jak u koho.Moji kamaradky manzel kouri a maji 2 zdrave deti.No tak pak si vyberte. 😉

luckamb
15. srp 2008

No my kouříme oba ☹

misa.ottovka
autor
15. srp 2008

No my jsme s manželem právě oba kuřáci, i když já kouřím hodně málo, ale přece ☹ manža už jedno dítko má, ale to prý vůbec nic neznamená, může se to zhoršit kdykoliv 😖 A ted mám výčitky, protože mám opožděnou ovulaci, jestli to není kouřením ☹

luckamb
15. srp 2008

Míšo vem si všechny takový ty pochybný existence co hulej a chlastaj a dětí mají jak smetí

zmuzle
15. srp 2008

Holky, my nekourime oba dva a taky jsme na tom stejne, takze jasne, hraje to roli, ale ne zasadni.

luckamb
15. srp 2008

to jsem chtěla slyšet 😀 😀 😀

misa.ottovka
autor
15. srp 2008

To máš Luci naprostou pravdu, ale za to bych střílela ☹ Jak je to nespravedlivý...A včera tady na soudě samá cikánka a samý děti a ještě břichanec a další.........Ty asi umělý moc nepotřebujou, jsem naštvaná, fakt že jo

luckamb
15. srp 2008

jj, takovejmhle lidem co mají děti jen kvůli přídavkům by to měli normálně soudně zakázat jich mít tolik

vov
15. srp 2008

Ahojky, díky. Osobně si myslím, že kouření neprospívá ničemu 😉 a plánování mimča se zdá jako dobrá motivace 😉 Ale když to vezmu do důsledku, neznám nikoho, kdo by jen kvůli kouření nemohl mít mimčo..

Milin, po listovce bys přibrat neměla!! To spíše po vysazení HA, když mělo tělo šok z poklesu hladiny hormonů..

Holky, jak to zvádáte psychicky?

milin
15. srp 2008

Holky tak to s vama plne souhlasim,takovym by to meli zakazat!U nas maji deti uz od 15 let 😠 to je fakt mazec.A beha jich tady jak mraku a jsou absolutne nevychovani.Musela bych i sproste nadavat! 😅

luckamb
15. srp 2008

Taky si myslím, že by se po listovce nemělo přibrat. No a po vysazení HA já jsem ještě zhubala s někam mi utekly prsa 😀

zmuzle
15. srp 2008

Vov, u me to je s psychikou jak na houpacce. Nekdy dobry, nekdy horsi. 😅

Holky, nevite, kdyz bych chtela zmenit praci a otehotnela bych? To musim byt urcite po zkusebce, pak mam narok na materskou, ne? Ja jsem otravena z prace, nechtela jsem menit kvuli diteti, ale jestli bych tu mela byt dalsi rok, tak nevim. Nemuzu se furt odhodlat a jsem z toho zmatena. Zase je nefer jit do nove prace s tim, ze treba hned odejdu...A kdyby mi dali treba rizikovy pred koncem zkusebky?

luckamb
15. srp 2008

Vov, moje psychika je si myslím zatím docela v pohodě. Tenhle měsíc na začátku jsem poprvé byla docela dost rozhozená, ale zas jsem se srovnala a jde se dál. 😉
zmu: tak to fakt nevím a něco podobného ted řeší i jedna moje kamarádka

milin
15. srp 2008

Vov tak je mozny ze jsem pribrala po tech hormonech.A jeste k tomu jsem doma bez prace.Ale snad v zari se neco rysuje tak doufam ze to vyjde.

Zmuzle tak ja jsem ted bez prace a snazime se o mimi a praci si hledam.Ale na pracaku jsem se neptala jak by to bylo?Takze teda neporadim ☹

zmuzle
15. srp 2008

Holky, nevim co s tim. V praci se ucetni muzu tezko ptat...Zkusim to nekde vyzjistit.

luckamb
15. srp 2008

jo někde to musí být napsané

vov
15. srp 2008

Zmuzle, řeším stejný problém.. Také bych chtěla změnit práci, ale pak jsme o tom dlooooho diskutovali s manžílkem a rozhodla jsem se počkat. Ono je opravdu nefér,když nastoupíš do nové práce a jen co Tě zaučí, odejdeš na mateřskou.. Jde i o to, že v nové práci budeš začínat od začátku a to bývá často stresující, nehledě na to, že pak odejdeš např. na 3 roky na mateřskou a po návratu to bude ještě těžší..
Kdyby se v době zkušebky ukázalo, že jsi těhu, může Tě nový zaměstnavatel vyhodit bez udání důvodu a kde pak hledat práci...
Počítala jsem, že když mám 2 měsíční výpovědní lhůtu + 3 měsíce zkušebku v nové práci, je to dalších min. 5 měsíců, kdy se otěhotnění nesmí povést.. A to nechci 😉 Chceme mimčo co nejdříve 😀

Takže zůstávám ve staré práci a snažím se to brát pozitivně 😉

Holky, já se snažila brát i snažilkování úplně v poho, ale včera to na mě nějak padlo.. Takový stav jsem fakt ještě nezažila. Co ty naše hormony vyvádí?!? Dnes už naštěstí v poho, hrozně se těším na víkend, že budeme venku!!!

chrobacek
15. srp 2008

zmuzle: takže.....nefér je to vůči novému zaměstnavateli, ale pokoušíte se už dlouho bez úspěchu, tak ač ti to nepřeju, tak se může stát, že to ještě nějakou dobu potrvá.....takže jestli je to ve stávající práci neúnosné, tak to taky může být důvod proč se nedaří s mimi stres z práce dělá divy.....vyhodit tě v nové práci pokud budeš těhu nemůžou.....a když odejdeš na rizikový tak taky ne, protože jsi době nemoci taky nemůžou

misa.ottovka
autor
15. srp 2008

Zmužli ze zákona jsi chráněná až po zkušební době, během ní tě můžou vyhodit kdykoli, a z jakýhokoliv důvodu. Co se týče nároku na mateřskou, tak na mateřskou máš nárok, pokud před nástupem na MD jsi odpracovala min. 270 dní kdy jsi byla pojištěna, a je jedno v jaký práci, to se sčítá

zmuzle
15. srp 2008

Vov, ja vim, ze rozumove by to tak bylo lepsi. Jenze ted to je v praci takove divne, nemame co delat a tak se i bojim, jak to bude dal. Kazdopadne uz se snazime 6 mesicu a doufam, ze to co nejdrive vyjde. Ale treba taky ne a pak se tu budu trapit. Treba by ta zmena cloveku prospela, nove podnety, ukoly by daly zapomenout na snazeni o mimi. Proste o tom uvazuju, ale jak se znam, ze stejnych duvodu co pises to asi neudelam. Jo a taky vim, ze se do tehle prace pak vratit nebudu moc (po matersky), takze mozna i proto by bylo lepsi zmenit ted.

chrobacek
15. srp 2008

jo tak misa to vysvětlila líp jak já.....nemůžou tě vyhodit ve zkušebce když budeš na rizikovým, ale o to se ta zkušebka prodlužuje.....

vov
15. srp 2008

Zmuzle, přesně jak píše Chrobáček, pokud jsi ve zkušebce a odejdeš na rizikové, nemůže Tě zaměstnavatel vyhodit, neboť jsi vlastně na nemocenské..
To je pravda.
Ale já pořád doufám v tu lepší variantu, že brzy otěhotníme a vše bude v poho, bez komplikací 😉 🙂

zmuzle
15. srp 2008

Holky, diky za nazory. Uvidime co s tim udelam. Ja tu jsem uz 7 let a spravnou dobu na odchod jsem promeskala.
A ted treba neni do ceho "pichnout" a to je hruza. Cely den nemit co delat, to mi nedela dobre. Ja taky doufam, ze brzy otehotnim, ale nechci na to tady cekat do duchodu 😀

vov
15. srp 2008

Zmuzle, já tak toužila po změně, že jsem se znovu přihlásila do školy 😀
Také nepocítám, že bych po mateřské tady pokračovala.. Ale mohu se sem vrátit (zaměstnavatel se postará o pojištění během mateřské) a pak hned hledat jinde, to se nevylučuje 😉

luckamb
15. srp 2008

TAk koukám, že už jste to tu se změnou práce vyřešily 😉

milin
15. srp 2008

Holky a nevite jak to je kdyz je zenska na pracaku a otehotni?viz muj pripad.

zmuzle
15. srp 2008

Luci, vyresili jsme to na Konikovi, ale osobne ne.

Milin, tak to nevim. Zeptej se na uradu prace, musi to vedet a poradit Ti.

luckamb
15. srp 2008

Koukám, že ona je nakonec výhoda pracovat u tatínka 🙂

milin
15. srp 2008

Luckamb tak to mas opravdu vyhodu 🙂

Zmuzle nechci se moc ptat,prijde mi to blby,aby si potom nemysleli ze si treba praci nehledam.