Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

milin
2. říj 2008

Folikulometrie je že si te zavola ten 10DC ten a zjisti jestli tam mas folikuly(vajíčka) a pak by ti mela říct z jejich vypoctu kdy by zhruba mela probehnout ovu.Klidne si te muze zavolat i potom jeste jednou o par dni pozdeji.Aby se ujistila. 🙂

Myslim si ze kdyby si dr. poprosila tak by ti tu krev vzít mohla.Nebo jsi zajdi k obvodakovi ten by mohl taky 😉

ducky
2. říj 2008

Žando doufám, že máš prima doktorku, protože někteří lékaři o těchto vyšetřeních nechtějí slyšet dřív jak po ročním snažení, ale toto je naprosto nenáročné, max trochu na tvůj čas.
Folikulometrie je ultrazvukové vyšetření, zda ti dozrávají vajíčka.
Většinou podle délky cyklu si tě doktor pozve v jednom měsíci na několik vyšetření. První třeba 12. den, pak 15. den, pak třeba 17. den a tak a vždy se podívá, jestli ti zraje vajíčko.
Taky zkontroluje sliznici, to je další faktor.
Toto je naprosto průkazné vyšetření, zda skutečně ovuluješ či ne.
Tak se zeptej své dr., zda by ti to udělala a uvidíš, budu držet palce 😉

milin
2. říj 2008

Andreasku papa a uzij si prochazku s chlupackem 🙂

zanda81
2. říj 2008

Ok děkuji moc tak já k doktorce v pondělí naklušu a poprosím jí o tohle všechno tak uvidíme pak Vám písnu jak jsem dopadla 😉 Jste hodný že mě takhle radíte,já jsem si myslela že to mám na háku že na to nemyslím a dneska mě to nějak dostalo ☹ .Tak se mějte mažu domů

milin
2. říj 2008

Zando jen nebud smutna,myslim ze nejsem jedina,ale tohle tu zname vsechny.
JJ v pondeli to setrne rekni dr a uvidis co ona nato.Drim palecky at to klapne 🙂

jenniffer
2. říj 2008

Milin: k té prác: Vůbec jsi mě neurazila, chápu tvoji situaci. Nevím, jakou práci by sis chtěla najít, na tom taky záleží. Jestli př. pracuješ jako prodavačka, tak je to myslím jedno, zda otěhotníš nebo ne, v takové práci jsi snadno zastupitelná. Ale pokud bys byla třeba ekonom, tak bych asi byla pěkně naštvaná, že jdeš tak brzo po nástupu do práce na mateřskou. V každým případě by asi bylo fér budoucímu zaměstnavateli už při pohovoru naznačit, že se chystáš mít brzo děti. Otázkou ovšem pak je, jestli by tě i s tímto přijali. 🙂 Ale dost už o práci, jsme tu přeci na koníkovi....... 😉

Makoush: tak teď už oficiálně a nahlas: moc gratuluji...... 😵

Zanda: takový depresivní dny taky znám. Naposledy asi před 2 měsíci mi těhu oznámila moje kámoška. A prý to bylo hned. Přála jsem jí to, ale vnitřně to bylo i velký zklámání, protože my po 3/4 roce nic. ☹ Kdy jsi byla naposledy u dr.? Klidně bych se objednala a řekla, že se snažíte už rok a chceš to začít řešit. Uvidíš, jaký zvolí postup. Ten hormonální profil a spermio si v každým případě vydupej. Já jdu k dr. za měsíc a vydupu si to taky. Tedy pokud nezjistí hned nějakou jinou zradu. 😒

kallimer
2. říj 2008

Ahojky Holky 😉

vítám nově příchozí 😉

zanda, jenn: taky mívám ty samý pocity co vy - je to jak na houpačce - někdy je to v pohodě a jindy totální depka =) bohužel žádná moje kámoška neprožívá to co já (všechny už jsou těhule a samozřejmě hned), takže ještě, že mám koníka, kde vim, že to samý prožívá spousta holek 😉

kallimer
2. říj 2008

Makoush: taky velikáááááá gratulace !!!!!!!!- pak napiš termín porodu, ať si to napíšu do tabulky 😉
tak holky kdo bude další ...? 😉

jenniffer
2. říj 2008

Kallimer: já chci být dalšííííí. 😀 Ale to chceme asi každá, co? 😀 Tak ať je říjen šťastný měsíc a všechny nahlásíme //. Moc v to nedoufám, ale naděje umírá poslední. 🙂

ajuskab
3. říj 2008

ahojte holky, děkuji za přivítání, budu tu s vámi ráda, protože vy úplně přesně víte, jak mi je 😀 a všem vám přeji jako sobě, at jsme brzo těhule a at je hlavně vše v pořádku ;)

andreasek82
3. říj 2008

dobre ranko holky! 🙂
milin, nevidim nikde tveho chlupacka ☹
holky vcera jsem chtela jeste na mimiskovi zapracovat, jenze ja usnula.. ☹ a vzbudila se az rano.. no doufam,
ze ovulka uz vcera nebyla a ze byla predevcirem nebo prepredevcirem, to jsme se snazilkovali oba dny a mozna, ze kdyby byla vcera, ze by si mrsky pockaly.. no budu v to doufat 🙂

andreasek82
3. říj 2008

holky, chtela jsem se vas zeptat, kolik mg mate v jedne tablete kyseliny listove?
neboli kolik mg jite denne?
ja mam totiz pocit, ze jsem pribrala prave po ni.. jim 400 mg denne
neni to moc?

milin
3. říj 2008

Dobrý ranko holky,
tak u nás zase prší jako z konve 😠 .Nu moc se mi to nelíbí,ale lepší už to nebude.

Andreasku,promin za psa,ale muj mi nedal fotky zmobilu do PC a fotak nevlastnim ani jej nemam v mobilu. 🙂 Zkusim jej dnes ukecat aby mi je dal do PC.Ju jinak jsem tam dala jednu fotku a tam je trochu videt tak mrkni 🙂
A ja papam kyselinu listovou a tam je v jedné tabl. 10mg acidum folicum(kysel.listova).
A nejis kyselinu listovou forte v takeve zelene krabicce a je to ve skle?

martek
3. říj 2008

cus bus
Andri, 400mg je myslim blbost, neni to mikrogramu?????
ja beru femibion a tam je 800 μg

andreasek82
3. říj 2008

jo holky asi to tedy bude 400 mikrogramu 😀
a berete to denne?
milin jdu se juknout 🙂

andreasek82
3. říj 2008

milin uz ho vidim smudlu jednoho! 🙂
asi se rad foti 😀

martek
3. říj 2008

ja beru denne....
ale jen po ovulaci 🙄 😀

milin
3. říj 2008

Andreasku ja papam kyselinu 😀 denne tedy 1krat.Takhle mi to napsali v CAR 😉

martek
3. říj 2008

milin, a jakou mas listovku????

milin
3. říj 2008

Je to od Zentivy na krabicce ce jen napsano : Acidum Folicum Léčiva, dostala jsem to v CAr.
A je tam napsano Acidum Folicum 10mg v 1 obalovane tablete. 🙂

martek
3. říj 2008

tyjoo, 10mg!
a to je jen na predpis???

milin
3. říj 2008

Martek tak jsem to nasla na krabicce.Ano je to na lekarsky predpis 🙂

martek
3. říj 2008

stejne me to od brezna uz nebavi brat 😠

andreasek82
3. říj 2008

no martek, to me tedy taky ne..
ale je fakt, ze to neberu extra pravidelne.. 😅

milin
3. říj 2008

njn holky me se taky do sebe nechce stale neco cpat,ale tez obcas zapomenu.Ale snazim se to nedelat. 😀

martek
3. říj 2008

ja teda po ty ovuli poctive, furt si rikam, co kdyby, tak at mam miminko listovku....a vono prd 🙄

milin
3. říj 2008

Martek prosim te.Ja byla vcera cvicit pilates.Pri jednom cviku me nebolelo to co melo,ale strasne me bolely trisla.Kdyz jsem to rekla tak jsem tam byla za blbce.I po pondeli me strasne bolely trisla.Myslis ze jsem to cvicila blbe?Promin ale ta holka co me tam predcvicuje tak rekla ze to neni mozny a ze to nechape.Dekuji za odpoved 🙂

Neboj brzy se zadarí 🙂

martek
3. říj 2008

milin a chodis na klasicky pilates, nebo na aktivaci panevniho dna? pozna se to, jestli "klasicky" cvicite, nebo cvicite se zatazenym panevnim dnem (a ani se necvici, spis jen dycha)

jako, jestli ti tohle rekla, tak je divny....a blbec je ona....proste mas asi neco zkracenyho - muj nazor 😔

milin
3. říj 2008

Martek je to pilates a power joga.Vzdy rika ze pri vydechu mame vztahovat bricho jako pri zasunu tamponu.Ale opravdu,je to spis cviceni a posilovani.

Mela jsem pocit ze to cvicem spatne,ale pak kdyz jsem to cvicila sama tak mi rekli ze to cvicim dobre a ze porad nechape jak me muze bolet v trislech.

Sedeli jsme na zadku nohy byli natazany,ruce byli jako kduz se chytis tyce nad hlavou a pak je davas do urovne ramen a zada mas v mirném záklonu.Melo by te bolet bricho a zada, ale me s toho prave boli trisla.Tak se mi tam vsichni vysmali 😀 Cítila jsem se jako trotl 😔