Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

andreasek82
13. říj 2008

ses hodna 🙂
ja jdu zitra na gyndu pro clostik, tak jsem zvedava..

martek
13. říj 2008

clostik? to je na vyvolani ovulace?

andreasek82
13. říj 2008

no ja myslim, ze ji mam, ale spis abych mela poradna vajicka.. nechces si o to take na gynde rict jeste pred car?
ale zase jste uz objednani.. bere se nejak 5 - 9 DC

andreasek82
13. říj 2008

zkousela sis vytvorit vase mimco? 😉

martek
13. říj 2008

ja mam poradny vajicka 😉

to mimco sem zkousela vcera, vysel mi dvakrat cernousek 😀 😀 😀 😀 😀

zanda81
13. říj 2008

Dobré ranko holky,tak jsem byla v lékarně pro testík 😉 ,tak mi zítra držte palce.řeknu vám že mi to dalo pěkně zabrat šůa jsem jen kousek a byla jsem zadýchaná jak lokomotiva,tak jestli i tohle je příznak těhu tak potěš koště to abych nikam nechodila jinak budu splavená jako čuba 😀 .Tak mi je dneska ¨teplo a všichni říkají že je zima,tak jsem z toho blázen a to já jsem zimumřivý člověk 🙂

A jak jenn a //??

Martek,budu se taky těšit na info 😉

andreasek82
13. říj 2008

zando drzim palecky, at tam jsou zitra krasne //!!!
u me asi za nedlouho prijde ms.. no jo no.. tak priste..
jenn, pochlub se!

zanda81
13. říj 2008

andrej víš co já se toho testíku úplně bojím 😒

andreasek82
13. říj 2008

zando, vim co citis..
ja se jich take uplne bojim..
ta jedna carka je horsi nez cokoli jineho..
ale u tebe to opravdicky vypada na dve!! 😉

makoush
13. říj 2008

zanda: návaly horka je taky příznak 😉 ten znám to si člověk připadá jak mamka v přechodu.. Hele, nenapínej nás a zkus testnout 😉 pokud meskaš už delší domu, tak pokud jsi tak alespon pidi-slaba čarka bude videt...

zanda81
13. říj 2008

makoush:když já jsem v práci tak jedině po práci,ale není lepší po ránu?

andreasek82
13. říj 2008

zando, nedej na makoushe a testuj az rano! 😉 😀
makoush nic proti tobe! 😀

makoush
13. říj 2008

😀 😀 😀 když ono je to tak napínavýýý, úplná telenovela 😉

zanda81
13. říj 2008

No napínavé to je 😀 ,ale asi počkám do rána.Takže zítra ráno vámnapíšu verdikt 😉 No jestli tyhle příznaky nebudou těhu tak jsem asi fakt v přechodu 🙂 .šla jsem do schodů a i to mi srdce tlouklo jak o život 😀

andreasek82
13. říj 2008

makoushi, taky jsem na zandu pekne zvedava!!
zando, drz se holka, tehu to proste budu, tusim to! 😀

milin
13. říj 2008

Zando na zitra ti drzim vsechny palecky co mam 🙂 , neboj vse dopadne ok, myslim na tebe 🙂

Tak holky mam 4vajicka o velikosti 1.4cm. Pocet pry staci.Toz v patek jdu na inseminaci.Tak uvidime zda se to podari. 🙂 Jsem nejaka nervozni, ale snad to prejde.

zanda81
13. říj 2008

Ahojda,děkuji moc že na mě myslíte.Já Vám určitě hnedka ráno napíšu.Ještě i vezmu k posteli teploměr a zkusím se před vstaním změřit 😉 .

Milin:přeju at se vše podaří 🙂

Tak se mějte moc hezky a zítra napíšu,přeji hezký zbytek dne 🙂

jenniffer
13. říj 2008

Kallimer: měření BT můžu taky doporučit, krásně to označí ovulku. 😉

Zanda: já mám pravý opak, je mi pořád zima, jako bych měla slabou zvýšenou teplotu. 😅 Jestli se teplotka zítra udrží nahoře, tak taky testnu, budu 35DC, 14 DPO. Držte palce, jsem z toho pěkně nervózní, to bude noc. 😀 Musím říct, že tomu moc nevěřím, po takové době by to byl zázrak... 😅

Milin: super zprávičky. Tak ať se v pátek zadaří. 🙂 Na co všechno se v CAR ptají, když se tam jde poprvé? Vyšetřují tě hned na křesle?

Martek: dej určo vědět, jak jste dopadli a co všechno vyzvídali?

Holky, chci se ještě zeptat, testovala jsem jen jednou - mamatest. Psali, že se čárky objeví do tří minut. Ale mě se čárka objevila hned. Musí se obě čárky objevit najednou nebo nejdřív je jedna a pak druhá. Má vliv teplota moči?

makoush
13. říj 2008

jenni: v tomhle ti snad poradím, mám jich za sebou asi deset 😉 Takze nejdřív, v ranných stádiích, kdy je koncentrace hcg nizka je prubeh takovyhle: namočíš (u mamatestu podle me teplota zas tak roli nehraje, kdyz mas jen malinko, na dne jogurtovyho kelimku tak to schladne driv nez otevres baleni), po namoceni mezi barva smerem nahoru. Nejdrive vyskoci horni testovaci caska a pak pomalu se zacne objevovat ta druha. Muze byt slaba, takova skoro neviditelna. Za nekolik dnů, když je koncentrace hcg uz vyssi, tak carka bezi tak, ze zase nejdriv ta testovaci a za ni se vybarvi ta druha. No a treti varianta je, a to uz ale cca tak 10-13 dnů po vynechani, ze driv nez barva dobehne k testovaci čárce, tak je tehu čárka uz pekně tlusta a viditelna...

makoush
13. říj 2008

jinak v rannych stadiich se pry carka muze objevit klidne az po limitu. V tom pripade je pry dobre test za par dni zopakovat. A jeste, pokud byste si testy chteli schovat, tak se nedeste. Probehne tam nejaka fotochemicka reakce a carky vyblednou a jsou takove, lidove receno "vyblite" 😉

jenniffer
13. říj 2008

Makoush: vyčerpávájící, děkuji. Snad bude ještě ráno co testovat. 😅 Když už zavedeš tt do profilu?

makoush
13. říj 2008

jeni, až po 3.11. to jdu na prvni vetsi prohlidku. Ten samy den ma moje mamka narozeniny, tak ji to chci dat jako darek 😉 Mimojine, jsem dneska poprve neustala nas odpadkovy kos...pekne se to rozjizdi 😉 ale vsak uvidite samy..

jenniffer
13. říj 2008

Makoush: přeju ti, ať tě ty nevolnosti brzo přejdou. Jé tak to jdeme k dr. ve stejný den. Já jsem taky objednaná na 3.11. Jen nevím, jestli tam půjdu s // nebo (a to je spíš pravděpodobné) s tím, že se neúspěšně snažíme. Zatím dobrou.

milin
13. říj 2008

Ahoj Jenn, nas prvni pohovor probihal asi tak 45minut.Dr. se ptal ne vse kdy jsem zacala mit MS,jestli jsem brala HA,jak dlouho jak dlouho se snazime,jestli jsem mela nejake problemy.Proste spousta otazek,ktere jsou dulezite.Po sepsani vsech formalit, me dr vysetril pred pritelem(na koze i prsa).Potom sel dat pritel vzorek spermatu na vysetreni.Vzali nam krev na krev. skupiny a nemoci.Pak nam rekli vysledky spermiogramu a sli jsme domu.Proste nic hrozneho tedy aspon pro me. 🙂

Neboj drzim ti palecky aby brzy vysly //

zanda81
14. říj 2008

Dobré ranko holky,
moc děkuji že jste na mě mysleli.Večer jsem si připravila skleničku na moč a i teploměr k posteli 😀 .No ráno jsem se změřila a měla jsem 36,1,takže první rána no a pak jsem šla načůrat do skleničky a když jsem se utírala tak krev,takže druhá rána ☹ ☹ ☹ .Tak jsem skleničky vylila a ani netestovala,protože to očividně nemělo cenu ☹ .Takže jsem si vzala tampon a jsem 1DC asi.Takže pak nevím co se s tím mojím tělem děje,asi jsem měla předmenstruační syndrom nebo co.Přítel byl taky smutnej,ale nedá se nic dělat budeme zkoušet nanovo.To bylo 38DC,takže to vypadalo nadějně,ale bohužel.Tak si nechám u postele teploměr a zkusím i měřit.A dneska si uvařím kontryhel 😉

Takže ted Vám ostatním držím moooccc palečky at Vám vyjdou //.

milin
14. říj 2008

Dobry ranko holky,

Zando je mi to opravdu lito, ale verim ze priste to urco vyjde.Myslim ale i ze tak jsi mohla zkusit test.Treba by se tam neco ukazalo.38dni je opravdu velka nadeje.Moc jsem ti to prala.Vsak neboj 14dni utece jako voda a snazilkovat se muzete znova 🙂 A co ta tvoje dr. udelala ti nejake to vysetreni? 🙂

Holky Vam ostatnim moc drzim palecky 😉 U nas je opet hnusne mlha ze by se dala krajet.Vecer kdyz jsem sla se psem tak jsem na nej ani nevidela 😀

zanda81
14. říj 2008

Milin:to máš pravdu uteče to a zase se mlžeme snažit.
Akorát mě vrtá hlavou co se to semnou teda děje.Včera návaly horka,dneska se to střídá,chvíli ziimnici chvíli úplné horko,je mi slabo,prsa mě bolí na dotek.Já jsem fakt nějaká divná.36,1mě příjde taky nějak mála nebo jestli je blbí teploměr??Kdybych si ty těhu příznaky vymýšlela tak to bych je přeci měla pokaždé a ne poprvé za celé znažení???Krve nebylo moc jen tak trochu,no fakt nevím a dr.jít nechci aby neřekla že jsem blázen.
No holky fakt nevím.

hypo
14. říj 2008

ahojky, muzu se pridat do rozjete diskuze?
mili - me nebo nas ceka zitra CAR v Gennetu muzu se zeptat kde jis byla ty? mam prvni konzultaci tak jsem zvedava jak to zvladnem, teda hlavne manza je uplne grogy ze spermiogramu ☹

milin
14. říj 2008

Zando, ja si myslim ze tvoje priznaky ted muzou byt i s toho pocasi.Je jiny tlak porad nejaka zmena.Na kazdeho to pusobi jinak 🙂 Ale ty prsa jsou mi zahadou,pokud te boli tak by to klidne tehu mohlo byt.Urcite si nic nevymyslis,preci nejsi promin, padla na hlavu 🙂 Klidne si ten test udelejPokud krve je jen malo nemusi to nic znamenat.Znam holky co zacaly krvacet,ale tehu byli.Zkus ten test a potom uvidis.Nebo pokud se mrcha rozjela uz dostatecne tak je to zbytecne.Je to tezke posuzovat s moji strany.Asi bych se ridila tim krvacenimPokud je jen mirne skusila bych test pokud je uz silne tak je to asi zbytecne 🙂 A ta teplota muze byt po ranu takhle nizka.Zkus to a uvidis 🙂

Hypo vitam te mezi nama.Klidne se pridej privitame mezi nas novou snazilku 🙂
Nu ja jsem z Moravy, a tak jsem zvolila Fertimed Olomouc.Je to soukroma klinika.Prvni pohovor urco zvladnete.Nic na tom neni, ja byla tak strasne nervozni ze kdyz jsem s tama odesla tak jsem si vubec nic nepamatovala.Na vse jsem se ptala 3krat, jako nejaky pako.Ale verim ze to zvladnete 🙂 No manzovi se trosku nedivim,ze ma strach.Ale nesmi ho mit musi si rict ze to bude ok.Aby se ty spermijky nezalekly 🙂
A jak pak se dlouho snazite?

martek
14. říj 2008

Cau holky

hypo, at me manzel v klidku, spermio je v pohode 😉

milin, ja premyslela, ze si snad vezmu s sebou na tu prvni konzultaci blocek a budu si vsechno zapisovat 😀