Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

martek
11. srp 2008

len, super vycerpavajici 😉

katuska23
11. srp 2008

halo halo jsem tu 🙂

jitie
11. srp 2008

já taky jsem tu
ty jo holky,já dneska nosila kýble s vodou a začali mě strašně bolet vaječníky 😖 doufám, že to nic nebude 😕

martek
11. srp 2008

jitie, mela by ses setrit... 😉

katuska23
11. srp 2008

jitie musíš se šetřit 😉

jitie
11. srp 2008

já vim, ale nikdo by to za mě neudělal 😅

katuska23
11. srp 2008

martek tak jsme se shodly 😉

lucule
11. srp 2008

miso: ma Dr. mi řekla, že to může být problém, protože pokud bych otěhotněla, tak vajíčko nemusí mít dostatečně dlouhou dobu na uhnízdění a mohlo by odejít s menstruací. Proto mi napsala Utrogestan, aby se mi luteal. faze prodlouzila na 12 dni. Podle ní je 9-10 dní málo.

jenniffer
11. srp 2008

Ahoj holky, taky patřím mezi vás. Bohužel. ☹ Máme za sebou 7 cyklů snažení a nic. Začínám z toho být nesvá navíc proto, že už mi je 30. Závidím vám všem mladším. 😀

Len: opět díky za vyčerpávající odpověď. A taky díky za tvoje webový stránky. Začala jsem díky nim měřit BT, takže vím, že ovulace probíhá.

Můj plán je zatím takový, že v září navštívím dr., požádám o HP a spermio a uvidí se co dál. 😉

andreasek82
11. srp 2008

ahojky jenniffer, tak to se snazime podobne.. take zacinam byt nejista.. clovek kdyz se chrani, tak se boji, aby neotehotnel, v okamziku, kdy se zacnes o miminko snazit to nejde a nejde.. ach jo.. 😖

dckami
11. srp 2008

Jenniffer, věk neřeš, já jsem ještě starší než ty. Letos mi bude 34 😵 a chceme druhé miminko.
Z vlasní zkušenosti mohu všem doporučit horm. profil. Se mnou moje dr. nic nedělala 18 měsíců, do CARu jsem si zavolala sama a vzali mě i bez doporučení. Hned mi nabrali krev na HP a zjistili poruchu štítné žlázy(beru denně Letrox), protilátky proti spermiím (užívala jsem Prednison). S tím bych přirozně nikdy neotěhotněla. 😠 Spg má manžel naštěstí zcela v pohodě.

jitie
11. srp 2008

holky nevíte náhodou co ten Utrogestan přímo je a na co se používá????já ho dostala na Krétě, když jsem potrácela, že mi prý buď pomůže a nebo ne...ale už mi neřekli co mi to dávají..jsou to nějaký hormony nebo co?????

marcelapetrikova
11. srp 2008

jitie jsou to hormony progesteron jsou na udržení těhu a nebo na prodloužení lutealní fáze já je brala 6 cyklů na to že když otěhotním tak at mimo udržím a právě na upravu cyklu pomohl mi ale měla jsem z něj šílené návaly a taky jsem za toho půl roku přibrala 😠

andreasek82
11. srp 2008

jee jitie, ty ses z berouna? 🙂 ja taky.. ale bydlim ted v praze..

jitie
11. srp 2008

marcel díky, já si to myslela, akorát mi právě bylo divný že se dávají i když nejsi těhu...jsem opět chytřejší 🙂

andrea jj, jsem z Berouna 🙂

andreasek82
11. srp 2008

ja jsem z hlinek a chodila jsem na obchodku u vlak. nadrazi.. je mi 25...
jak dlouho se snazite o miminko?

jitie
11. srp 2008

já bydlela nad hlinkama, nad hřbitovem v těch řadovkách..no mě je 22 a do školy jsem chodila na manažerku do prahy, ale na ZŠ na Jungmannku 😉
my se snažíme rok, 2x se nám to povedlo,ale ani jednou ne dokonce 😔
a co ty???

andreasek82
11. srp 2008

jee tak to jsme bydlely kousek od sebe 😉
ja taky na jungmannku 🙂
tak do tretice vam to urcite vyjde! musi!!
my se snazime od unora 2008.. no snazime.. nechavame tomu
volny prubeh, ale ted uz se zaciname snazit poradne 😀

marcelapetrikova
11. srp 2008

koukám jitie že tě potkalo to ceo mě za poslední 2 roky taky je to smutné ale doufám že už se to konečně povede až do konce protože to není féér že každá fetka je těhu hned a donosí to viz jedna u nás ve dvoře ještě loni fetovala toluen v parku z bandou debilů a dneska chodí s pupkem a je jí 18 no maras 😠 😠 😠

jitie
11. srp 2008

to jo, skoro sousedky 😀
ale fotka mi nic neříká, to spíš bys znala mýho bráchu,ten je ročník 83

nejlepší je nemyslet na to, a snažit se a snažit, což samozřejmě nejde, každá holka na to prostě musí myslet, těch myšlenek se nezbaví 😅
já poslední 2 cykly měřila BT, docela jsem se začala orientovat ve svém těle, teď už vím, že ovu nemám jako hodně holek kolem 14DC,ale třeba až 24-26 DC....

holky loučím se, jdu se umýt a spát,ráno vstávám do práce po 14 dnech dovolené 🙄
zítra se zase ukážu, tak paaaaa

jitie
11. srp 2008

marcel, máš přesně stejný názor, tohle jsem říkala manželovi, že takovýhle holky maj prostě štěstí a nic jim neni...a my co se snažíme a doufáme v to, tak máme takovýhle hrozný problémy, život je stejně nespravedlivej 🙄

martek
12. srp 2008

dobre rano, damy 😵

luckamb
12. srp 2008

Dobré ráno holky

andreasek82
12. srp 2008

dobre ranko snazilky! 🙂

luckamb
12. srp 2008

Ahoj Andrejko,
dneska s nám aasi nikdo nemluví.

andreasek82
12. srp 2008

no koukam 🙂
ses v praci?

marcelapetrikova
12. srp 2008

ahoj holky jsem tu 🙄

andreasek82
12. srp 2008

ahojky marcel 🙂
holky taky u vas byla takova burina v noci? 😕

marcelapetrikova
12. srp 2008

néé u nás čisto jasno akorát denska je tady sice slunečno ale fučí věter holky stavím se valím na rehabky jinak martek děkuju už to funguje ten odkaz 😀 😀 😀 😀

andreasek82
12. srp 2008

no u nas (praha 8 - dolni chabry) byla silena burina!