Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

martek
13. lis 2008

nee, nebyldim v Praze, ja jsem z Vysociny 😉

andreasek82
13. lis 2008

ahoj holky, jdu vas nakazit!!
sup sup k nam do tehu!! 😉

martek
13. lis 2008

andri, kez by to bylo tak lehky 😔

zanda81
13. lis 2008

Ahojda holky,
andrej si hodná že si nás přišla nakazit,ale asi není to lehký ☹ .
Jinak já dneska uačala špinit,tak nevím jestli už přišla mrcha.břicho mě nebolí jen mě tlačí jakoby na vaječníku.Tak nevím jestli jsem už 1DC nebo ne.Já se z toho zblázním,no uvidíme jak se to rozjede.No těhu příznaky taky asi nemám tak to bude asi zase ta mrcha 😠 .No tak snažení začne na novo,ale do vánoc je ještě čas aby bylo mimi pod stromeček žejo 😉
Holky držím moc palce at jsme brzy těhu 😅
mějte se moc hezky a já zase napíšu

vladimura
13. lis 2008

ahoj holky moc děkuji za rady,je to bezva kdzž Vám někdo pomůže.No zítra jdu na gyndu a nechám si změnit léky.Ten ORGAMETRIL už mi leze krkem,tak snad už mi napíše něco co více provokuje ovulaci. 🙂 Všem moooc držím pěstičky ať jsou brzo dětičky 😀 😀 😀

kallimer
13. lis 2008

Ahojda holky,

andreasek: chytám těhu bacil, tak snad už brzy přejdeme do "těhu od půl roku a více" doufám, že je vše ok a že nám s holkama z těhulí držíte fleka 😉

zanda: přesně tenhle problém sem měla předminulý cyklus - 3 dny sem špinila a pak teprve přišla mrcha a taky nevim jestli to špinění se počítá do novýho cyklu nebo do starýho - kdo se v tom má vyznat 😉 a nebo některý holčiny špiněj a sou těhu - tak uvidíš jestli se to rozjede nebo ne

martek: držim pěstě ať horm. profil dopadne dobře 😉

azhra
13. lis 2008

Mne by taky nevadilo, kdybych skoncila na umelym. I treba s dvojcaty..aspon bych mela dve deti jisty.
Driv jsem se stavela k IVF negativne..rikala jsem si,ze treba deti z umelyho budou mit take snizenou schopnost otehotneni a tak to pujde dokola. Ale pry to tak neni.
Moc vam vsem drzim palce.
Milin,treba kdyz ted praskla velika cysta,tak se tenhle cyklus dalsi neobjevi 😅

andreasek82
14. lis 2008

holky ja vim, ze to neni tak jednoduche, vzdyt jsme se i my nesnazili zrovna kratce.. od 02/08 do 09/08
ono to vyjde!
bere nektera z vas clostil?
prijde mi, ze se to povedlo v mesici, kdy jsem na to nejak extra nemyslela a vzala jsem si prvne clostil, i kdyz spatne, ale proste asi nejak zabral anebo na to ani vliv nemel, ale proste si telo reklo: tak ted! 🙂
vyjde vam to vsem!
kallimer, to je jasny, ze fam drzime fleka!! 😉

zanda81
14. lis 2008

Dobré ranko,
Kali:to máš pravdu jsem z toho blázen.Beru první měsíc proveru od 16DC a pak 12dní.V pondělí jsem jí dobrala a včera špinění a dneska taky nic moc a vůbec mě nebolí břicho jako když mám klasicky menst.Jen mi přijde že mě tlačí na vaječníkách.Nevím jestli to je tou proverou že bych měla slabpu menst. a bez bolesti břicha 😖 😖 ,vůbec nevím.Tak nevím no jestli jsem 2DC,já se fakt zblázním a pak jak mám počítat tu další proveru 😠 .Nemáte někdo zkušenosti jak to funguje u té provery?
Jinak jestli se to nerozjede tak snad zkusím test,ale příznaky žádný nemám,ale Andrea taky psala že nic žádný příznak a najednou //. 😒 Fakt jsem z toho cvok.

hypo
14. lis 2008

zanda - proveru jsem bastila taky, MA mas dostat 3-7 den po dobrani tak jeste pockej ono se to treba rozjede
ja to mela stejny nejdriv spineni asi jen jeden den a az 7 den po dobrani normalni MS

zanda81
14. lis 2008

hypo děkuju no a mám už včerejšek počítat jako 1DC?

hypo
14. lis 2008

ja bych pockala pokud to do 7 dnu nedostanes, pokud ano vis od kdy pocitat pokud to nedostanes tak pocitej to spineni a nebo se zeptej mudry, nekomu totiz provera nezabere vubec ale to asi nebude tvuj pripad kdyz aspon spinis...

hypo
14. lis 2008

jo a k tem bolestem asi to ma kazdy jinak ale me pri brani proveru desne braly vajecniky, myslela jsem ze mam ovu ale dr. mi to vyvratila protoze provera blokuje ovu..... bolely me i desne prsa......

zanda81
14. lis 2008

Děkuji za rady.to je hrozný trápení s tím tělem.Když člověk bral HA ta nic takového nezažil a pka by chtěl člověk mimi a je to složitý fakt že jo 😠 .

azhra
14. lis 2008

Ahojte holky, dnes jsem byla na pulrocni ko u dr. a docela trapas.Desne se stydim. Normalne bych to nikomu nerekla,ale tady muzu. 😔 😝
Jsem v 11 DC,tak jsme se vcera snazili[na vikend odjizdim pryc]. Ona na me koukla a hned z dalky: Vy mate zanet jak hrom... ja:Vzdyt ale ve stredu jsem byla na biopsii a vse bylo Ok.. a ja pak:Vite,my se snazime.. ,od 10dne ob den.Dnes mam 11DC,tak abysme neco neprosvihli . A ona: Aha, tak to asi bude sperma.. a zacala mi ho ukazovat na vaticce.. Ja byla ruda az za usima. 😲
Ona uplne v pohode hlasema s usmevem: Kocicko,tak to je uplne v poradku. Tak to ma byt. Jen v tom pokracujte.
Pak jsem ji zacala popisovat bolesti,ktere mam nejspise behem ovulace..jestli opravdu souvisi s ovulaci atd.. a ona rikala,ze to tak pry muze byt a rekla mi stare gynekologicke prislovi: Kde neni bolest,neni ovulace. 🙂
Slysela jsem ho mj.poprve .
Pak se mi koukla na vajecnik a delohu. Pry po zanetu nemam ani stopy. Slava. Dikybohu.Srusty vsak nemuze vyloucit. Na pravym vajecniku mam pripraveny tvorici se vajicko 15,6 mm. Docela kus na 11DC,co ? 😀 Jak to tak pocitala,tak se zarazila a rekla: Ty bolesti,co popisujete a vajicko 15,6mm v DC ...Vy musite mit ovulaci jako prase! To rekla doslova. Ja jsem byla v tu chvili mrtva smichy 🙂
Pak mi rekla,at urcite zkusim Mojzise a objednam se nekam do CARu,ze ona nevidi zadny problem..
Od Pronatalu me zrazovala. Pry odmitaji resit komplikace.

Ted vaham. Mam jet o vikendu do pondeli navstivit rodice. Uz jsem to slibila. Bez manzela. Manzel se s tchyni nejak nemusi. A vaham.. abych neprosvihla ovulaci 😝 Budu to muset nejak zkratit.

Jojo, ta HA je zradna. Ja jsem na ni uplne zanevrela. Rozhazi to cyklus a jen to bere penize.. 😠

azhra
14. lis 2008

Zavaznost cele situace jsem prave vysvetlila manzelovi..a zrejme pochopil. Rekl,ze pojede se mnou na vikend k rodicum. Pry ale jen do nedele. Do pondeli by to nevydrzel 🙄 😎

zanda81
15. lis 2008

Dobrý večer holky🙂
Tak já zatím teda fakt nevím.Zatím se mi mens.nerozjela.je to 5dní po dobrání provery a spíš jen tak špiním. 😒
Počkám do pondělí a pak raději testnu abych nebrala proveru zbytečně znova a asi dojdu i k doktorce jestli to je normální po té proveře. ☹ to je fakt děs tohleto,kdyby aspon člověk věděl co se s ním děje a jak má všechno fungovat a vypadat 😠
No nic no taku mě žádné novinky a jakpak vy?Co snažílkování?

azhra
15. lis 2008

Ahoj Zando,zkus kouknout na diskuzi venovanou Provere..mela by tam byt tvoje otazka probrana. At zbytecne nenervis.. ja bych si asi ten testik sla koupit i driv nez v pondeli..

azhra
17. lis 2008

Holky, tady je mrtvo.. asi sem pisu uz jen ja. Takovy muj monolog. 😀
Dnes jsem si udelala ovulacni test.. ovulaci jsem jeste nemela.. 😒

petra123
17. lis 2008

čaute holky tak jak dneska mi měla přijit mrcha a doufám že už nedosjde jak moc jsi to přeji snažíme se od 02/08-?neštěstí zoufalství už je moje druhé jméno 🙄 😅 ☹

milin
17. lis 2008

Ahoj Petro, dlouho jsem te zde nevidela 🙂
No pokud mrcha nedorazila tak je tu dosti velka sance ne 😉 Zkus jeste pockat ze dva dny a pak bych udelala test.Moc ti to preji 🙂 Pak se ozvy kocko.

Zando ja vzdy po provere spinila a pak se mrcha rozjela. Byt tebou skusim test. Pokud bude negativni coz ti nepreji tak zkus sexik ten vzdy mrchu rozjede 😅 Jinak drzim palecky, a kdyz nic tak si zajdi k dr.

Azhro ne nejsi tu sama ja denne nakukuji, ale jen si prectu prispevky a padim neco delat.Je to tezky kdyz clovek chodi do prace tak uz se tak neda vsemu venovat na plno. 😀
Jo a tvuj prispevek s dr me teda pekne rozesmal.Ty jo takovy trapas asi bych se propadla do zeme jak pises ty.Ale zvladla si to na jednicku 😉

petra123
17. lis 2008

Milin ahojky taky jsem tě dlouho neviděla ale moc se neraduji minuly měséc jsem měla 12 zpoždění a nakonec vyvolavačka vyvolala opět znova a zas mrchu a ted nevím sice podbříšek bolí ale stejnak moc nadějí si nedavam i když na kraji duše si to moc přeji ani nevíš jak a měla bych termín jak moje babička když se narodila pře měsícem umřela 😢 tak by jsem byla moc ráda kdyby to vyšlo aspon bych si vždycky vzpoměla jak by mělo mimisko narozeniny tak i by je slavila babička snama ☹ 🙂 i když už tady není ☹

milin
17. lis 2008

Petro s tvoji babickou je mi to opravdu lito, ale bohuzel je to zivot.
Taky se rika ze kdyz nekdo v rodine umre tak ze se zase nekdo narodi.Presne neznam to porekadlo, moc na to nejsem, ale slysela jsem ze se to tak rika 🙂
A ja verim ze ted to urco vyjde, moc ti to preji. 🙂
A neboj vyvolavacku znam tez a nic moc prijemnyho 🙂

petra123
17. lis 2008

Milín máš pravdu kdo umře v rodině většinou uvolní místo někomu malinkému človíčku kéžž by to tak bylo,a vyvolavačku jsem ani necítěla modlila jsem se at mrcha nepříjde ale ona přišla pomali ale přece ☹ ale ted doufám že nepříjde a splní se mi můj sen o mimiskovi 😅

ted jsem před chvíli dovitírala chodbu měla jsem službu 5 tydnu tak sousedka měla radost 😀

milin
17. lis 2008

jj Petro.Moc ti to preji treba to fakt klaplo. Pokud tak zkus jeste par dni vydrzet a udelej test to je asi nejlepsi reseni.
JJ ja taky uklizim ale jen tak light.Ale aspon jsem si postrikala kyticky proti msicim 😀 Takze ted musim vse uklidit 😖

petra123
17. lis 2008

tak jsi na tom jako já skopřela a nic se ti nechce mě čekaji ještě okna ale asi se na ně vykašliu jen zaclony vyperu bo stejnak se na jaře se budem stěhovat tak už to nechám na jinych zase tak špinavé nejsou ale pokud se dám na vanoční uklid tak se do toho vrhnu 🙂 možná 😀 ale jinak kvítka ty zalívam na etapy chudáci kdyby uměli mluvit tak by mi řekli jak jsem krutá 😀 ale jinak asi se jim líbí bo rostou 😀

milin
17. lis 2008

no tak vidis jak jsi sikovna 🙂 Ja mam okna uz umyty a jinak uz je umyvat nebudu je zima a to se mi fakt nechce az na jare.Snad mozna jen ty zaclony 😀 a zavesy. ale pokud budeme menit okna tak mi asi nic jinyho nezbyde 😀 😀
A copak mas za kyticky? 🙂

petra123
17. lis 2008

myslím ty domáci jako palmu dracenu travu myslím jako trávu domací ne mariuanu 😀 prostě domací květenu 😀 jak říka Werich v pohadce sůl nad zlato 😀

milin
17. lis 2008

jj tak to jsme na tom nejak stejne, ale ja mam orchideje a pak kalu apod. Nektere mi jeste chybi takze musim neco dokoupit nebo od nekoho dostat 🙂

azhra
17. lis 2008

Jsem rada Milin,ze jsem te pobavila.. s odstupem casu se tomu taky mozna budu smat 😀
Myslim,ze mam podobny kytky a plany s umyvanim oken jako vy . 🙂 Taky se mi do pece o ne nechce,ale musi to byt 😎