Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

luckamb
12. srp 2008

adrej: já jsem v práci ale dnes jen do 12. Ty jo bouřka nevím jestli byla, já v noci spím jak medvěd. Ale ráno bylo mokro, takže pršelo určitě
marcel: dobré ráno, jakej odkaz? Nějakej co by se mi taky hodil???

andreasek82
12. srp 2008

lucko se mas ze jen do 12, ja normalka do 16.. 😒

andreasek82
12. srp 2008

lucko, jak dlouho se snazite?

jitie
12. srp 2008

ahoj holky 🙂
u nás taky byla šílená bouřka 😒

martek
12. srp 2008

huz sem tady takyyyyy 😵

andreasek82
12. srp 2008

holky zatim to tu moc tedy nezije.. ale aspon muzu pracovat 😝

luckamb
12. srp 2008

andrej - snažíme se od přelomu října/listopad 07

luckamb
12. srp 2008

u nás teda bouřka nebyla vůbec, ptala jsem se taťky a říkal že jen pršelo.

martek
12. srp 2008

u nas vubec neprselo, ale doufam, ze prset bude.....potrebuju zalit zahradu, mame nasazeny travni semeno 😉

luckamb
12. srp 2008

jj, travní semeno, to leda že bych si vysázela na balkon.

andreasek82
12. srp 2008

teeda mne se chce ale spat.. 😔

luckamb
12. srp 2008

andrej vy se snažíte od dubna nebo od kdy??

milin
12. srp 2008

Ahoj holky,jen doufam ze se k vam mohu pridat 🙂 .
My se s pritelm snazime od prosince 07 no a zatim stale nic ☹ .V breznu jsem mela dalsi laparo. na odsrtaneni cysty(jiz 4).Mam toho uz celkem hodne za sebou ☹ .V cervnu jsme zacali chodit do centra,abychom vedeli,kde je skrytej problem.Moje dr. mi rekla ze az po roce snazeni,ale to mi jsme nechteli cekat a dobre jsme udelali.Mam za sebou odbery ktery jsou ok,pritel je tez ok.Jen me ceka vysetreni na pruchodnost vejcovodu.Uz abych to mela za sebou.Zrejme tady bude zakopanej pes. 😠

andreasek82
12. srp 2008

lucko my od unora.. nejdriv jsme se ale nesnazili tak uplne, spis jsme tomu nechavali volny prubeh, ted uz sleduji plodne dny a tak a plne se snazime 😀
no ale jak je videt, tak to nebude jen tak.. 😠

misa.ottovka
autor
12. srp 2008

Ahojík, zdravím všechny 😉

luckamb
12. srp 2008

ahoj milin, koukám, snažíme se skoro stejně dlouho. A u nás pořád taky nic. Taky mi řekli až po roce, ale jdu tam 26.8. že už prostě nechci čekat a chci něco podniknout. 😉
andrej: tak snad to brzy vyjde

milin
12. srp 2008

Mila Luckamb,myslim si ze odebrani krevnich testu,ktere jsou stejne po sobe a daji se vzit v jednom cyklu,by mohla dr. udelat klidne prave po pul roce.To si myslim ze je snad uz takova hranice ze bud a nebo.Nam zatim navrhli inseminaci,ale uvidime po tom vysetreni.A kdyby nic tak pujdem ivf.Bude to trosku drazsi,ale budeme mit vytouzeneho prcka. 😉

wrtulka
12. srp 2008

Ahojky všem..
holky taky k vám patřím vysadila jsem HA už před rokem a 3 měsíci ale snažíme se až od ledna 2008 podrobnosti viz. můj pas..
zatím to vypadá že jsem úplně ok ovulace a všechno dle grafů.. ale kdo ví proč se tedy nedaří..
nicméně doktorka už manžu poslala na spermio a začínají se hýbat ledy..
bude následovat genetika, taky hormonální profil atd.

andreasek82
12. srp 2008

holky, tady posilam odkazek, muzete se juknout na naseho chlupacka 🙂
http://andreasek82.rajce.idnes.cz/Bellinka/#album

misa.ottovka
autor
12. srp 2008

Holky ty jo když to tak slyším tak na doktrorku asi zatlačím hnedka v dalším cyklu........už mi to taky nebaví, aspon tu krev vzít může a povím jí o té mojí krátké luteální fázi, divím se že jí to nebylo divný už tehdy v dubnu když jsme mimčo neudržela

digiprochy
12. srp 2008

ahojky, tam my se snažíme od března 08. Doktor taky říká, že až po roce snažení nás pošle na různá vyšetření. Přitom mě řekl, že mám "možná" endometriozu a teď naposled říkal myom. No, nevím. Ze začátku jsem plašila. Teď tomu dávám volný průběh do konce roku a pokud se nezadaří, tak manžel půjde na spermio a já pak na laparku. A pak uvidíme.

milin
12. srp 2008

Andrasku krasny hafak,copak je to za rasu kdyz je tak krasne malinka?

wrtulka
12. srp 2008

digiprochy hele ale s tou endometriozou bych si teda nezahrávala 😖 😖 to se mi moc nelíbí

luckamb
12. srp 2008

Holky, takže myslíte, že je správně, když na doktorku budu tlačit teď po 10 skoro 11 měsících? Že jako nemusím čekat ten rok. A co když mi řekne že nic? Nebo já nevím. Zatím to beru tak nějak v pohodě, ale když se zase nebude nic dít tak nevím.

milin
12. srp 2008

wrtulka a nebyla si nekdy na laparo. pro odstraneni slepaku?Nebo si nemal nejaky zanet.Se divim ze te neposlala na vysetreni pruchodnosti vejcovodu?

misa.ottovka
autor
12. srp 2008

Můj osobní názor je že někde prostě chyba je když se nezadaří do půl roku..............

katuska23
12. srp 2008

dobré ránko Luci řekla bych že 10 měsíců je dost a pokud řekne ať čekáš šla bych pryč.Vím co říkám,já to tak nechala a už se nsažíme tři roky 😔

zítra jedu do caru tak mám docela strach....

andreasek82
12. srp 2008

milin je to boloňáček 🙂

milin
12. srp 2008

Luckamb zalezi to jen na tobe.Klidne se doktorky zeptej a kdyz ti rekne ze mas jeste pockat tak to bude zalezet jen na tobe.Bud ji presvedcis,nebo se bez ni objednas nekde v centru tak jako jsem to udelala ja.A moje doktorka o tom nevi do ted.Neni to povinnost.

Digiprochy plne souhlasim s wrtulkou,normalne se tohle leci 🙂

wrtulka
12. srp 2008

milin ne na laparo jsem ještě nebyla..
ona zatím poslala manžu na spermio a když bude ok tak bude pokračovat se mnou.. říkala že je klidně možný že to co nevidí je problém - např. průchodnost vejcovodů a pod.
já měla totiž vzrozenou srdeční vadu takže jsem po operaci srdce a proto ta genetika ale jinak jsem nic vážnýho neměla..
luckamb hele já šla za doktorkou a řekla jí že se sice ještě nesnažíme rok ale už je to dlouho a ona to hned začala řešit, ale na to jsem musela změnit doktorku páč ta první by mě nechala trápit tak ještě minimálně půl roku určitě.. pořá říkala že jsem ok..tak že se to povede a ono pořád nic..