Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

milin
15. led 2009

Ahoj holky kdepak všechny jste? 😉

hanik2
15. led 2009

Ahojky tak jsem dnes byla u své gynekoložky..píchla mi injekci agolutin na MS a dohodli jsme že dáme v únoru ještě jednu pak zkusíme zda MS přijde i bez injekce..pak jsme se dohodli že pokud do května neotěhotním vypíše nám žádost do specializovaného centra...čajík mi schválila že na bylinky hodně dá,že je to lepší než jakékoli hormony...tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne....jestli příští týden dorazí MS tak už budeme načínat 17 měsíc snažení..to je hrozné číslo. ☹

Tak holčiny moc držím palečky ať nám čajík zabere 😉

P.S: Konečně jsem se dokopala k měření BT sice od půlky cyklu ale aspoň si navyknu na pravidelnost 😉

milin
15. led 2009

Hanik to je bezva ze jsi se s dr.aspon nejak domluvila.Čajík nám může pomoci, ale pokud v těle bude něco v nepořádku tak je to stejně jedno.Tělo hold někdy potřebuje i tu lékařskou pomoc.Bohužel bez ní se nějak neobejdeme 😔 😉

Ale přesto doufám že brzy budeme všechny těhulky a že tenhle rok bude úspěšný 😉 🙂

dckami
15. led 2009

ahoj kočky,
tak my se snažíme o mimi 2,5 roku. Dnes jsem začala se stimulací k IVF - mám krátký protokol - Synarel, Puregon. Na utz pojedeme ve středu, tak uvidím. Snad to tentokrát dopadne dobře... 🙂 a nový rok bude pro nás všehyn úspěšný a hlavně plodný 😀 😀 .

milin
15. led 2009

dckami moc držim palečky ať to vyjde 🙂 a ty za několik dní nám oznámíš //
Přeji mnoho štěstí 🙂

kallimer
15. led 2009

Ahojky holky,

dckami: připojuju se k milin a držim palce - už bys sis ten malej uzliček v náručí zasloužila 🙂. Myslim, že mi všechny tady, některý holky do toho hupnou ani nevědi jak a mi pořád nic. Rok 2009 je v začátku, tak snad už se ta smůla prolomí 🙂.

Jinak včera sem měla po dlouhý době strašnou depku, přišla sem domu z práce a propukla v totální pláč (ještě, že manža nebyl doma) a pořád sem bulela a bulela a prosila Boha (a tom sem nevěřící) o miminko..... Asi už z toho totálně magořim, ale prostě ať si kdo chce to chce říká - je to strašnej nápor na psychiku (doufám, že nejsem jediná, která má takovýhle stavy...), ale dneska je mi už líp - potřebovala sem se z toho vybrečet a prostě si ulevit a ono to pomohlo.

Jinak teď uvažujeme s manžou, že abysme pořád nemysleli na miminko, že bysme si koupili psa - zabaví nás a stejně sme si ho chtěli pořídit - sice až pozdějc, ale takhle bysme chodili se psem na cvičák, procházky a starali se o něj a přestali tolik myslet na mimčo.

Zatim ahoj a držim nám Všem pěstě -už tu nebyla dlouho žádná nová těhulka, tak čekám, která z nás to bude 🙂

Mějte se krásně

zanda81
16. led 2009

Dobré dopoledne,jakpak se máte a jak jde snažení??Já jsem 12DC a snažílkujeme se a i jsem po snažení 10min v klidu a nohy nahoře 😀 .Jinak jakmile bude 1Dc tak nasazujím čajík.A nebo třeba ani nebudu muset,ale spíše budu muset.Hlavně doufám že už letos se to podařří 😉 .
Tak at vše zvládnete.At brzy máme další s // 🙂

milin
16. led 2009

Ahoj Zando jj my se teď milujeme jen když chceme.Jsme si řekli že si od toho trošku odpočinem.Ve středu mám jít stejně do centra tak jsem opět zvědavá co mi řeknou,ale tentokrát na ně nebudu hezká 😠
Čajík jsem si též objednala tak snad dorazí co nevidět 🙂 Objednala jsem si rovnou dvě krabičky tak jsem zvědavá jak mi bude chutnat 😀 😅 A neboj určo tenhle rok se dočkáme všechny 😵

Kall máš právo se takhle vyplakat.Aspoň sis ulevila a teď je ti určitě lépe.Vím jak je to moc těžké sama to zažívám.Občas si pobrečim taky, ale vesměs přítelovi do náruče.A ten mě hned rozesměje.Neboj nemagoříš jen toužíš po miminku a to není nic špatného.Zkus se obědnat do toho centra.Třeba až se tam objednáš tak se ti trochu uleví.A budeš vědět že se to pohlo trošku dopředu 🙂
Jinak pejsek je dobrá věc, já mám psa už 8let.Není to žádná rasa, ale aspoň sním chodím po venku zahraju si s nim apod.Je to starost, ale i radost 🙂 Pokud máte možnost s ním chodit po venku a starat se o něj tak proč ne.Jen bych vybírala pejska vhodného i k dětem.Třeba vím že náš pes by nikdy nikomu neublížil.
Neboj vše se k dobrému obrátí.

Máš pravdu s tou poslední větou že už tu dlouho nebyla žádná těhule, jsem opravdu zvědavá kdo z nás to bude.
Mějte se krásně holky 🙂

hanik2
17. led 2009

ahojky holčiny tak včera mi dorazila mmska s pozitivním testem od kamarádky,která taky pije čajík...já asi začnu věřit na zázraky..to už je pátá nebo šestá v pořadí..to už nemůže být jen náhoda,pít jeden měsíc a těhu je tu...
Čajík je chutově dobrý..ne jako kontryhel ten mě nechutnal a hlavně jsem po něm měla docela bolení prsou a podbřišku

tak holčiny držím palečky 😉

milin
17. led 2009

Haník tak si jej objednej já už to udělala a čekám až přijde 🙂
Akorát nevím jak se má pít myslím tím dny, ale snad to tam bude napsáno.
Mě zase kontryhel chutná dám si do něj lžíci medu a mnam mnam a nemám po něm nějaké potíže 🙂

Tak jsem zvědavá holky kdo z nás po tom čajíku otěhotní 🙂 😀

hanik2
17. led 2009

Kočko asi moc nečteš co píšu 😉ten odkaz jsem sem dávala já ... mám ho doma od pondělka... piju od 20 DC ,objednávala jsem si ho 30.12.
Mě kontryhel nedělal dobře..jen takový možná blbý dotaz když tam dáš ten med neničí to ten účinek kontryhelu?já nevím jen se ptám 😉
Hlavně to prosím neber ve zlém smyslu. 🙂 😉

milin
17. led 2009

Hanik promin já právě nevěděla kdo to jsem hodil ten odkaz a už jsem v tom měla guláš tak jsem to nehledala.To se omlouvám jsem pako 😅 🤐 😉

No na ten med v Kontryhelu já se na to ptala v lékárně a ta mi řekla že radši med než cukr.Tak nevím tohle mě nenapadlo.

A ten čajík na neplodnost se pije každý den?Nebo jen určité dny? 🙂

hanik2
17. led 2009

V pohodě já to nemyslela zle 😉 ....tak to jo já že jsem někde četla že bylinky by se měli pít bez ničeho...pije se každý den od 1 DC,.....2-3 denně po 250 ml..to je všechno na tom čaji napsané neboj...já ho tedy začala pít dřív ale piju jen dva hrnky denně a od 1 DC začnu tři denně...teď ta poslední kamarádka ho pila od půlky cyklu MS dostala přesně v termínu a teď čeká MS v pondělí ale už nedorazí podle těch testů takže vlastně pila jeden a půl cyklu...jen se ještě zeptám dokdy ho vlastně pily

milin
17. led 2009

Hanik tak to je opravdu záhada s těma tvojima kamarádkama.Ale samo jim to přeji že nemají žádné potíže 🙂 a jsou v tom raz dva.
A jak dlouho se snažily ty tvoje kamarádky než začaly pít tenhle čajík?A posléze byli těhule. 😉

hanik2
17. led 2009

No dvě 10 měsíců,jedna dokonce 20 měsíců a teď ta poslední jen 5 měsíců...já píšu kamarádky ale jsou to vlastně jen netové kamrádky z webové stránky mojetěhotenství.cz........ty ostatní taky kolem roku...jen s těmi já si nepíšu...a ta holčina co se snažila 20 měsíců tak měla minimální šanci na přirozené otěhotnění měla slíbené umělé oplodnění a řekla že ještě zkusí bylinky a bum je to tu...já vím že ti to přejde neuvěřitelné ale klidně si na stránku koukni 😉

milin
17. led 2009

Ne Hani to je v poho já ti věřim proč by sis to taky vymýšlela že jo? 😉
A ty holky měly nějaký problémy?
Víš pokud máš nějaký problém tak si myslim že jen bylinky nepomohou.Ale za zkoušku nic nedám tak snad mi přijde čajík tenhle týden.A uvidíme.
A zkoušela jsi někdy Femigard? 🙂

hanik2
17. led 2009

to jsem ráda že mi věříš 😉
no jedna dvakrát potratila ale vždy ten 7 tt..takže naštěstí bez revize...ta co se snažila 20 měsíců ta problémy měla ale jaké přesně ti neřeknu to si už nepamatuju...v létě vysadila všechny hormony co jí doktoři dali aby si tělo odpočinulo a od nového roku měla začít s nimi znovu no už nemusí...jinak ty ostatní bezproblémové
jen jim to nešlo

já vím že někdy to bez toho nejde...ale asi něco na něm bude že pomohl
nezkoušela jsem..chci zkusit tento čaj a pak jak píšu nahoře půjdeme v květnu do nějakého centra pro neplodnost...doufám že nebudu muset 🙂

a můžu ti říct že já na bylinky vůbec nevěřila doteď tedy..ale abych já zase nebyla vyjímka které to nevyjde ☹

smisek21
17. led 2009

ahoj holky tak jsem si 8. 1. dělala těhu test a měla jsem tam 2 čárky. Sice ta druhá je slabá ale je. Každopádně je mi zle od 5.1. zvracím. Jen mám obavy, mám léčenou funkci štítné žlázy,od rolu 2007 léčenou. Teď mám velmi dobré výsledky ale bojím se, Nemáte se štítnicí zkušenosti. A dotaz kdy k dr. na potvrzení těhu? Ahoj a přeju krásný víkend 😉 😵

milin
17. led 2009

Ahoj Smisek pokud jsi našla na testu // tak bych hned volala dr o kontrolu.
A pokud máš výsledky se štít. žlázou ok tak bych se nebála.Určo by jsi chodila jen na kontrolní odběry nebo tak něco.
V pondělí určo zavolej dr.Přeji mnoho štěstí a zdravíčka. 🙂

milin
19. led 2009

hoh hoj holky jen v rychlosti.
Dnes mi došel ten čajik 😀 objednala jsem si rovnou dvě balení.Ale teda řeknu Vám moc mi to nevoní a to jsem ho ještě ani neochutnala 😀 😀

zanda81
20. led 2009

Ahojky holky,
haník:to je snad zázrak nebo co.Tak to jsem na sebe zvědavá,já cca za 14dní začnu taky pít tak uvidíme🙂
jinka leze na mě nějaká chřipka,jsou tedka ty epidemie.
A jak vy jak se máte co nového??
Držím všem moc palce at čajík pomůže🙂

hanik2
20. led 2009

Ahojky,
zanda81 : mě to přijde taky jak zázrak...dnes ta holčina házela fotku testíků na mojetehotenstvi.cz ...o chřipce mi ani nemluv už jí mám týden a nemůžu se z toho dostat a dcerka jí chytila taky jenže ta má u toho docela vysoký teploty ☹
Jinak dnes nebo zítra dorazí MS i klesla BT takže jí očekávám sice žádné jiné přiznaky nemám ale dorazí

Takže doufám že příští měsíc už dá na dalších 9 měsíců pokoj....čajík sem teď pila od 20 DC po dvou hrnkách takže až mrcha dojde začnu 3 denně a to by bylo aby nebylo

Milin: mě tedy voní víc než kontryhel a chutově mi přijde lepší, tak uvidíš jak bude chutnat tobě

Držím palečky

kallimer
21. led 2009

Ahoj holky,

dneska bude můj příspěvek trochu delší (tak snad to přelouskáte,, ale potřebuju to někomu říct) - ještě teď to rozdejchávám ☹ . Minulý týden sem vysadila duphaston a jako minulý cyklus sem čekala, že druhý den dostanu ms... A ejhle ms nikde, tak sem si po 3 dnech po vynechání udělala test - neuvěřitelné - byla tam slabá druhá čárka (tichounce sem radovala ☹) , to samé se dělo další dny + se přídalo bolení prsou, ale měla sem strašný bolesti a hrozně mě píchalo v podbřišku, tak sem objednala k Dr. s tim, že asi něco neni v pořádku. Dr. (kráva - jinak to fakt napsat nejde) mě sprdla, co tam lezu tak brzo, že na utz stejně nic neuvidí a ať se nedivim, že holt jinej stav je jinej stav. Každopádně mě vyšetřila a asi byla naštvaná nebo co, protože takovouhle bolestivou prohlídku sem ještě nezažila - ani sem se potom doma nemohla vyčůrat jak to bolelo a na to píchání mi řekla, že to je asi slepák, že to neni možný. Vzala mi krev a že mám počkat na výsledky.

Ovšem po tý šílený bolestivý prohlídce mi píchání ustalo i bolesti. Když sem se jí ptala, jestli mám začít brát duphaston (který se dává i na udržení), tak řekla, že ne, že tim už nic nezachráníme. Dnes mi volala výsledky - hodnota hcg je nízká, ale mám přijít za 14 dnů na utz a uvidíme. Jenže dneska v práci sem to dostala - musela sem odejít dřív (aby na mě v práci nic nepoznali) a cestou s práce sem šla po ulici a už sem to nevydržela a prostě sem řvala jak želva (lidi nelidi) - sem smutná, sem si jistá, že mimčo tam asi bylo ale prostě se nechytlo (třeba to nebylo tou prohlídkou, ale mohla pro mě udělat víc..) asi se to mělo takhle stát, ale je mi hrozně. Rok se snažíme a pak tohle..... vim, že bude líp, ale teď je mi prostě smutno..

Jenom nevim, jestli teď mám chodit k Dr. na kontrolu - řikala, že kdyby něco, tak mám přijít, ale vždyť, proto sem tak šla, že mám šílený bolesti.

Mějte se krásně a hlavně, ať najdete brzo dvě čárky a dopadne to u Vás líp než u mě

zanda81
22. led 2009

Ahojda holčeny,
kalli:tak to mi je moc líto a dostala jsi to plně nebo jen trochu.Třeba ještě těhotná jsi,zkoušel ajsi ještě test??Musám říct že ta doktorka byla opravdu neskutečná kráva,co si ty doktoři o sobě myslí,přece jsi tam šla protože ti nebylo dobře a klidně to mohlo být mimoděložní.Je to neuvěřitelný co se děje,přece mají pomáhat a ne se takhle chovat to mohli být teda nčím jným. 😠 Každopádně moc na tebe myslím a napiš jak to vypadá,třeba není ještě nic straceno 😉 ,bud statečná a držím moc palce a třba zkus zajít k jinému doktorovi.Hlavně bud silná 🙂
Jinak já jsem 18DC takže za chvíli budu pít čajík,tak jsem na něj zvědavá 🙂
Přeji všem at jste silné

milin
22. led 2009

Ahoj holky,

Kall tohle je opravdu strašlivé.Ale pokud tvoje MS se nerozjela uplně mohutně tak šance tam je.Pokud je slabá zkus test.Pokud se ale stále necítíš dobře zkus si urychleně najít jiného dr.A zajdi k němu.Vše mu řekni a je to.Nevim odkud si že bych ti pomohla s hledáním dr.Ale určo budeš mimo moji lokalitu.Ale přesto radím ti jít k jiné dr.Takhle by se neměla chovat.Kall pokud máš i tak silné bolesti běž normálně do nemocnice tam tě musejí prohlídnout.A určitě tam budou vědět více.Myslím na tebe a nevzdávej se naděje určitě to zvládneš.Klidně si poplakej nic na tom není aspoň se ti trošku uleví.Více opravdu nevím co bych ti poradila. 🙂

Zando tobě držim palečky taktéž, čajík mi teda moc nechutná, ale každý máme jiné chutě 😉

Haník jen jsem teda nedostala pokyny od kdy ho mám pít?Dostala jsem ho v pondělí a to jsem byla 14dc a začala jsem ho pít 2krát denně.A jsem si říkala že od MS začnu 3krát.Ale nejsou tam psané dny kdy přesně ho začít pít?Já si myslím že je to jedno který den MS?Když tak mi teda napiš prosím jak to je ať to nějak nespletu.Jinak si dávám do čaje med fakt bych to jinak nevypila.Hold každý máme jiný chutě 😀

A teď tedy já.Byla jsem včera v CAR.Odmítla jsem umělý.DR byla na mě pěkně naštvaná.Pač ve mě viděly penízky.A já jim řekla že ne.Prostě nedovedla pochopit že chci otěhotnět přirozeně.Řekla mi že u mě to nepůjde a hotovo.Tak jsem se naštvala,a řekla jim že od nich odcházím!To jsem dr naštvala ještě více.Ihned po odchodu od nich jsem zavolala do státního centra kde je prý výborný dr. A jsem objednaná na 18.března.Ale tajně doufám že do tý doby otěhotním doma. 🙂 Byla jsem i u mojí dr a ta se na mě též naštvala pač jsem jí řekla že chodím do CAR.A tak se mnou nechtěla nic dělat,že teď prý spadám pod ně a hotovo.A tak taky teď přemýšlím že co nebudu v CAR tak jestli jít ke svojí dr a nebo tomu prostě nechat volný průběh.
Holky vidím že tenhle rok nezačal moc dobře, ale snad se to zlepší pro nás všechny 😉

Papa holky mějte se krásně.Kall dávej na sebe pozor a neboj vše dopadne dobře 😉

hanik2
22. led 2009

Ahojky

Kall: Přístup doktorky je fakt hrozný asi bych si hledala jiného a jak píšou holky asi bych zkusila test pokud je MS slabá..dej určitě vědět

Žanda 81 :držím palce ať čajík pomůže

Milin : žádné pokyny jsem taky nedostala,beru to jen jak mi radily holky pít to od 1 DC,ale jak jsem psala já už ho piji od toho 20 DC jen po dvou hrnkách a od MS budu pít tři...nebo tam zkus napsat mailik co ti napíšou ale já takhle budu pokračovat dál... 😉

P.S.: Mám dva dny spoždění a to jsem po injekci...tak jsem zvědavá co bude 😲

milin
22. led 2009

Hanik jak jsem psala, vzala jsem si ho hned jak přišel.Spíše mě zajímá jestli ho pít vkuse celý cyklus nebo třeba jen 20dní a pak přestat nebo jak to je, ale zkusím tam napsat email,Pak dám vědět 😉

Přeji aby MS vůbec nedorazila a ty jsi byla těhulinka 🙂

kallimer
22. led 2009

Ahoj holky,

moc děkuju za podporu. Ms se pořádně rozjela a bolesti mám jako při ms (sice trošku silnější, ale píchání přestalo). Už sem si našla jiného doktora - sice ne na doporučení, ale zkusim to (každej lepší, než tohle). Tak se tam objednám a uvidíme co mi po mém vyprávění řekne.

Hanik: taky moc držim palečky, aby si byla těhulka 😉 . Zkoušela si test? Tak tfuj tfuj ať to vyjde 😉

Milin: koukám, že to taky s těma doktorama nemáš jednoduchý - a je dobře, že se nebojíš ozvat a dupnout si. Když se zatím na umělý necejtíš, tak bych do toho taky nešla. Držim palce, aby si do nového centra vůbec v březnu nemusela 😉 .

Holky moc bych chtěla, aby už nám to všem konečně vyšlo a všechny měly krásný zdravý miminka
😉

Mějte se

milin
22. led 2009

Kall jsem ráda že jsi si našla nového dr uvidíš že ti určo pomůže a třeba zjistí příčinu co se vlastně stalo.Věřím tomu že vše bude v pořádku.Myslím na tebe.Pujdes k němu asi po MS viď?

jj já mám v životě pech na vše 😠 už bych si na to mohla i zvyknout co,ale jaksi vždy přijde nějaká rána pod pás.Hold člověk musí bojovat dál jinak by to asi nijak nešlo.Uvidíme jak vše dopadne 😉 Ale naděje se nevzdávám ale držím se při zemi, nechci být moc zklamaná.
Jak jsem byal v CAR tak mi aspoň udělali UTZ a mám tam dva folikuly,tak aspoň něco vím.

Též nám všem přeji brzké //

hanik2
22. led 2009

Milin já to špatně pochopila jo pij ho celý cyklus aspoň tak to ty holčiny pily...až odpoví určitě dej vědět..díky za palečky 😉

Kall: Test jsem nedělala už jsem zažila tolik zklamání že byl negativní tak se mi do toho vůbec nechce...i když asi zítra ráno to zkusím nebo v sobotu nevím...pořád mám takový ten pocit že to musí každou minutou přijít a ono nic ani špinění.Díky za palečky

Kdyby byla změna hned vás informuju 😉