Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

hypo
30. říj 2008

ahojky - tak jsem byla u dr. a ptala se na tu proveru
pry by to nemelovadit s tim ze jakmile zjistis ze jsi tehu tak ji prestanes brat to je jasny 😉
jinak u me se objevila folikulka 11mm zatim prdoch tak jdu na druhy UTZ v pondeli jestli roste a proveru mam ted zakazanou aby jsem ten folikul nezastavila 😉
pry mam tentokrat dobre narostlou sliznici takze by MS mela prijit sama i bez provery... to byl totiz muj duvod brani provery, MS nechodila vubec

zanda81
30. říj 2008

Dobré ranko,
hypo:děkuji moc za info.Doufám že ti vše dopadne dobře 🙂
kallimer:já taky netuším co to znamená 😖 ,třeba nás někdo zasvětí.
No jinak dneska si teda vezmu první tabletku provery tak uvidíme snad to na mě nebude mít žádné dopady 🙂 .Jinak mě asi 2dny bolí celé břicho.Někdy to je jako před menstr.,ale to těžko jsem16DC.
Tak nevím jestli mám nějakou nervozu nebo nevím co to moje tělo zlobí.No a dneska jdu poprvé na aqua aerobic tak jsem na to zvědavá 🙂

hypo
30. říj 2008

k tem zkratkam tak ve velke zkratce : 😉
IUI - inseminace (dopraveni spermije k vajicku)
IVF - oplodneni vajicka ve zkumavce
ET - prenos opl. vajicka do delohy
ICSI - injekce kdy se spermie napichne primo do vajicka

hypo
30. říj 2008

podivejte se napr. sem :
http://www.gennet.cz/asist_reprodukce/slovnicek...

jinak ja do Gennetu chodim necely mesic a velka spokojenost, vysledky jdou videt uz ted 🙂

zanda81
30. říj 2008

Hypo:ještě že tě máme,ty vššchno víš 😉
no tak jsem si lupla jednu proveru tak sand to bude ok a nebudu mít žádné vedlejší účinky.Doufám že neztloustnu no nejlepší by bylo kdybych malinko zhubla 😉

zanda81
30. říj 2008

tak přeji at máme brzy //.
mějte se a zase zítra papaa

hypo
30. říj 2008

no ja po Provere vypadala jak pubertak samej pupinek, bolelo me bricho a prsa konkretne bradavky 🙂 tak snad to na tebe bude lepe ucinkovat....
a MS jsem dostala az 7 den (mela prijit 3-7 den tak ja pekne az ten posledni den) 🙂

kallimer
30. říj 2008

Čauves holky 😉

hypo: tak konečně vim, co je co díky 😉 Ještě ohledně Gennetu - měla si doporučko nebo sis jenom zavolala? Já se totiž bojim, aby na nás po 8 měsících snažení nekoukali divně co tam chcem. Spolupracujou s pojištovnama nebo si všechno platíš? No juknu se stránky a držím pěstě 😉

Já jdu zejtra k normální Dr. tak sem zvědává co mi řekně - držtě mi palce ať se mnou něco provede, pak napíšu jak sem dopadla 😉 .

azhra
30. říj 2008

Ahoj holky, prohlizela jsem si vcera nejaky diskuse.. a uz jsou tu nekde plusy a minusy jednotlivych center v Praze probrany.Holky si nejvic chvalili Apolinare a Pronatal. Nemusi byt do nich doporuceni. Na www.pronatalu je napsany,ze si tam jednoduse zavolas a sestricka si te objedna.Jen se te zbezne zepta,jak dlouho se snazite a jestli si myslis,ze vis,v cem je problem.. Ja o nejakem CARu dost intenzivne uvazuju . Uvidim,jak dopadne ma biopsie a jestli se ma doktorka k necemu rozhoupe a udela mi nejaky testy nebo ne. Holky tady psaly,ze do 6 tydnu od 1.objednani mely vysledky vsech testu a vedely,na cem jsou. To je velice slusny. 🙂

andreasek82
31. říj 2008

vov co to vidim? 🙂
tys nasla //!! 😉 to je mooc super, gratuluji ti!! 🙂

andreasek82
31. říj 2008

vov pojd za nami do tehu po pul roce a vice.. 🙂

hypo
31. říj 2008

ahojky, tak ja si myslim ze kazdy bude chvalit to kam chodi tudis ja chvalim Gennet a naopak me vsichni zrazovali od Apolinare, ale s tim by samozrejme nesouhlasili vsichni co tam chodi 😉 asi si clovek musi udelam obrazek a nazor sam
doporuceni jsem nemela, jen jsem se objednala po telefonu..... a zatim neplatim nic krome poplatku 30,- za vysetreni 🙂
udelali nam zakladni vysetreni jako je hormonalni profil, spermiogram, nasadili Clostik a ted chodim na UTZ na kontroly
jo a vysledky vsech mojich vystreni vyse popsanych byl za tyden kdyz jsem sla na dalsi kontrolu

jenniffer
31. říj 2008

Holky, jdu na vás prsknout těhu bacily. Honem, ať už jste všechny v našem pokračovacím tématu. 🙂

Vov: gratulace. Ty // čárky jsou úplně jasný. 😵

kallimer
31. říj 2008

Ahoj holky,

tak sem dnes byla u Dr. na to,že sem 15DC to u mě vypadá dle UZT na 8DC 😒 . Každopádně byla strašně moc hodná a řekla, že to trošku popoženeme ode dneška beru Estrofen a ke konci cyklu Duphaston - po ms mám přijít na další utz. Tak sem zvědavá co ty hormony se mnou provedou - snad mi nebude blbě.
Jinak mi vynadala, že měřim BT - že do postele teploměr nepatří a ať si s manžou někam vyrazíme a pořádně na to hupsnem 🙂. Mám z toho hrozně dobrej pocit - konečně se začalo něco díť =) tak kéž by to mělo smysl 😉 .

vov
31. říj 2008

Ahojky,
Andreasku, Jenn, děkuji 😵 Ale nechci to zakřiknout, včera byl test negativní a dnes ráno byly ty čárky ještě opravdu slaboučké, raději zítra zkusím ještě jeden test 😅
Holky, já si myslela, že tenhle měsíc nic, v době ovu jsme se milovali jen 1x a to jsem ještě netušila, že je to ovu, neboť normálně chodila později..
Říkala jsem si, že ten tlak na vaječníkách bude nějaká cysta, neboť jsem neměla ani citlivá prsa, nic.. To začalo až dnes, tak snad se Štěstíčko udrží.
Holky, máte někdo info, jak je to s vitamíny? Asi 10 let nejím červené maso a 2 roky už ani bílé, kromě ryb, ty mám ráda 🙂 Teď beru BabyPlan.

Kallimer, mít prima doktorku je základ!!! Jsem ráda za Tebe, že se Ti po setkání s ní ulevilo.
Zandra, Hypo, Azhra, Kallimer, přeji vám hodně štěstíčka při snažilkování!!
Četla jsem v jedné diskuzi pěkná slova: Děti si nás vybírají a pokud na mimi někdo čeká déle, je to jen tím, že v nebíčku není zrovna žádné volné. Nejsem věřící, ale ta slova jsou pěkná, že?

kallimer
1. lis 2008

Vov: velká gratulace!!!!!!!! Držim pěstě 😉 hezky si to napsala s těma mimčama 😉 s vitamínkama nevim - ale určitě zobat listovku 😉

azhra
1. lis 2008

Baby plan mi doktorka doporucovala. Jsou to pry jediny vitaminy na trhu,ktery je dobry brat dopredu, pri planovanem tehotenstvi. pripravuji a zesiluji telo na tehotenstvi a pak jsou pry velmi dobry v 1.trech mesicich. Me kamaradce bylo ze zacatku tehotenstvi dost spatne, dr. ji rekla,at bere Baby plan a normalne se ji pak ulevilo a byla v pohode[asi mela nedostatek nejakych vitaminu ci co].

Vov,ma znama, porodni asistentka a laktacni poradkyne, doporucuje makrobiotickam a vegetariankam v tehotenstvi a na kojeni rasu chlorellu? Znas ji? Vyhledej si ji na netu a vyjede ti info. Ma to byt sladkovodni rasa,ktera obsahuje spoustu dulezitych aminokyselin,peptidu,nukleovych kyselin,stopove prvky,asi i vit.C a antioxidanty. Ma posilovat imunitni system,detoxikovat organismus,upravuje travici system, odstranuje zacpu,plynatost,usnadnuje zivot probiotickych kultur v travicim traktu. Takze toho obsahuje dost. Ja jsem si ji koupila v lekarne, 250tbl. za 180Kc, chut se a prezit. Pak muzu dat vedet,jestli mi zabrala 😎

zanda81
2. lis 2008

Ahojda holky snažilky🙂
vov:moooccc gratuluju je to supr novina,snad se od tebe nakazíme 😉
No jinak já jim 4den proveru a mlžu říct že mě bolí občas hlava,poklesla mi váha(což je supr 😀 ) a bolí mě občas břicho jako kdyby měla přijít mrcha,ale jsem 20DC takže to asi ne.No ještě mě bolí docelapravbý vaječník jako by v něm bodá.Tak teda příznaky to teda z braní má to jo,tak snad pomůže 😉 .
A jak vy?
A co milin?

milin
2. lis 2008

Ahoj holky,
Zando neboj stale na Vas koukam z povzdali 🙂 Jen me ted hodne trapi ta cysta.Ve stredu chci zkusit jeste test,ale pokud do ty doby nedojde MS a test bude negativni tak to bude spatny.Budu muset jit na injekci v tom lepsim pripade.A pokud ani po injekci nepraskne budu muset jit na pukci.
Uz nemam silu bojovat, jsem z toho unavena.A strasne me to stve!

Tobe a vsem ostatnim preji mnoho stesti. 🙂

zanda81
3. lis 2008

Dobré ranko,
milin:nevzdávej to a bojuj,uvidíš že to všechno dobře dopadne 😉
U mě zatím klasika snažílkujeme se a pak beru tu proveru tak uvidíme cca za 14dní co se stane zda dorazí MS a nebo ne 😉
Na všechny moc myslím a snad se to nám všem brzy podaří a musím říct VOV že to co jsi napsala o dětech jak si nás vybírají bylo nádherný. 🙂

andreasek82
3. lis 2008

zando presne tak!
milin bojuj!! co pracicka? rysuje se neco?

vov
3. lis 2008

Ahojky, Azro, díky moc za tip na řasu, hned se na ní podívám 🙂
Zando, tak to je super, že Ti po Provera jde váha dolů!! Přeji příjemné snažilkování, bude to brzy, uvidíš!!
Holky, já nedávno rozeslala životopisy na novou práci, takže tak...
Milin, chápu, že jsi otrávená, ono je nejhorší, když doufáš, že jsi fit a pak se zase něco objeví 😠 Ale vydrž, bojuj, ať cysta brzy zmizí!! Držím palce!!!!

hypo
3. lis 2008

ahojky, tak hlasim ze dnesni UTZ byl ukazkovej, folikul narostl do 24mm sliznice je prej vyborna tak jsem dostala injekci Pregnylu a do 38 hodin by mela dorazit OVU 🙂 takze se manzel muze tesit na vasnive dny a noci 🙂
pak mam pocakt 14 dnu a delat testik, nebo prijde MS ....

zanda81
4. lis 2008

Ahojda holky:
Hypo:tak to je moc fajn.Tak snad se zadaří budu držet pěsti 🙂
Vov:no snad ta váha půjde dolů ještě tak o 2kila a budu happy 😀 ,no jinak snad mi pomůže i s mimčem.
A jak vy jak pokračujete nějaké nové //??

hypo
4. lis 2008

zando tak pesti muzes pustit....manzel ma anginu horecky a o sexu nechce ani slyset, coz se mu nedivim, bohzel to nestihnem behem ovu, ta je dnes a on vypada jak hodinu pred so´konem ☹ vcera jsem malem rvala vzteky ale ted jsem se s tim uz smirila 🙂
konecne se zadari ovulovat a on lehne ale ne se mnou ☹

milin
4. lis 2008

Ahoj holky,
jen nakukuji.Jak vidim moc jste toho nenapsaly 😀
No zitra rano si chci udelat test, ale stejne vim ze bude negativni.MS taky nedorazila takze me ceka injekce Agolutinu. A pak se uvidi. 🙂

Preji Vam mnoho stesti holky 😉

kallimer
4. lis 2008

Ahoj holky,

hypo: to je pech, tak konečně ovule a manžel je nemocnej ☹
milin: třeba ne - třeba objevíš //

mějte se a ať už nám to konečně všem vyjde 😉

andreasek82
5. lis 2008

milin drzim ti palecky!!! 🙂

ajuskab
5. lis 2008

ahojte holky, nevím jestli si mě tu ještě někdo pamatuje, došla jsem se na vás mrknout, my se tento měsíc snažili, přesně podle ovu, dělala jsem si i testy a stejně nic :( ach jo, už jsem to dostala, jsem smutná, ale co,nic nenadělám,že 🙂

milin
5. lis 2008

Ahoj holky,
dekuji ze na me myslite, ale bylo to marny.MS sice nikde, ale test absolutne negativni.Hold te moji cyste se u me dari.V patek jdu na kontrolu do CAR tak uvidime, stejne dostanu injekci Agolutinu.A pak zase budu cekat na MS. Je to fakt desny, myslela jsem si naivne ze to do Vanoc klapne, ale jak to tak vidim tak jsem se hodne zpletla.Dnes v praci jsem videla jedny dvojcata holcicku a chlapecka, byli tak nadherni hned bych si je vzala.Pak tam byl jeden vychovatel s detma s domova.Holky mel tam jednu holciciku ona byla jak panenka, uplne nadherna.Kdybych mohla hned bych si ji vzala domu.Asi Vam prijdu prastena, ale jsem nejak smutna ze to nevyslo.

Hypo tak manzovi se nedivim s anginou by se mi do toho asi taky nechtelo.Vim ze te to stve,ale zkus ho pochopit.

Ajuskab jasne ze si te pamatujem 😉 , jak pak se mas? Co Adamek neni nemocny kdyz ted litaji vselijaky ty nemoci?Je mi lito, ze to nevyslo, ale verim ze to brzy vyjde.Jen se neboj.A smim vedet kde vlastne bydlis(myslim presne)?Jestli tak mi to napis do IP.

Holky uzivejte si teplicka 😉 🙂