Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

consti
13. kvě 2009

Ahoj holky, můžu se připojit? 😉
Do této diskuze totiž asi zapadám 😝 .

dckami
13. kvě 2009

ahoj,
tak nám napiš něco o sobě, jak dlouho se snažíte, co máte za sebou a tak. 😉

consti
13. kvě 2009

ahoj dckami.
Mně je 27, manžovi 32 a volný průběh jsme mimču nechali od října 2008. Takže cca půl roku snažení. Ovšem přiznávám, že nehrotíme plodné dny a milování na povel atd. Už ale začínám přemýšlet o tom, že bychom to měli nějak řešit. Zatím bych chtěla zkusit třeba nějaké vitamíny jak pro mě, tak pro manžela. 😉 Nemáte holky nějaké tipy? 😎

dckami
14. kvě 2009

Consti - já užívá Calibrum babyplan, prp manžela jse dobrý vitamin E.

u nás je to opět špatný, mám tam pouze 3 folikly 6-8mm ☹ , tak mi dr. zýšil dávkování a v pondlěí jedu znovu na utz, vůbec nevím, zda to bude na odběr. Jsem z toho vyřízená, už jsem se ani nevracela do práce, jsem ráda, že jsem sama doma a 😢 😢 😢......

hanik2
14. kvě 2009

consti : vítám tě...to je dobře že to nehrotíš pak je z toho člověk jen nervozní

dckami :držím palečky to bude určitě dobré nevzdávej to předčasně

consti
14. kvě 2009

dckami díky za tipy. O tom éčku jsem taky četla, že je dobré 😉 . Calibrum mi doporučoval doktor, ale já mu nějak nedůvěřuji 😔 . Teda tomu Calibru, ne doktorovi 😉. Je mi líto, že máte problémy, i když nevím jaké 😅 .
hanik no spíš se to snažím nehroti, ale mám chilky, kdy upadám do depresí 😝 . Ale dost lidí mi říká, že se jim taky zadařilo tak po půl roce a to se hooodně snažili. Takže my, co to tak nehrotíme se nemůžeme divit, že se ješště nezadařilo 😝 .

hanik2
15. kvě 2009

consti : já ty deprese měla taky ...malá nám trvala přes sedm měsíců a o druhé jsme se snažili doteď což je 19 měsíců...jenže jsem nastoupila do práce tak musím aspoň dokonce roku neotěhulit raději dýl říkala jsem si že začneme znovu až příští léto...ale nechráníme se takže když to přijde tak to bude...došly mi síly...

iriska0210
16. kvě 2009

Ahoj holky můžu se k vám přidat?Snažíme se s manžou 3roky a nic ☹

milin
16. kvě 2009

Ahojky Irisko klidně se přidej 🙂 To už je dlouhá doba co se snažíte?
Smím vědět u koho z Vás je problém?

iriska0210
16. kvě 2009

Ahoj milin,děkuji za přivítání 🙂 No u nás byl problém spíše u pana doktora,páč mojí situaci nijak neřešil - měla jsem nepravidelně MS - tak 6x do roka a někdy i na 3 týdny 😠 a na konci loňského roku se mi podařilo najít báječnýho pana doktora,který se mě ujal - teď mám pravidelnou MS a díky clostilbegytu i vajíčka, minulý měsíc to nevyšlo teď jdeme bojovat nanovo 🙂

consti
17. kvě 2009

hanik tak s novou prací budou i nové myšlenky a mimčo se zadaří 😉!
iriska držím pěsti! já si budu nového doktora vybírat teď. Můj současný doktor je super, ale je daleko, tak ho bohužel musím vyměnit 😒 . Snad narazím na někoho fajn a uvažovala jsem alespoň o hormonálním profilu pro začátek 😉 .

iriska0210
18. kvě 2009

Consty,přeji hlavně dobrý výběr,mě teda hodně pomohla stránka www.znamylekar.cz a tak jsem našla i mojeho nynějšího doktora. Jinak hormonální profil mi udělal hned na začátku co jsem k němu přišla a hormony jsem měla v pořádku 🙂

dckami
18. kvě 2009

ahoj,
tak u nás je bohužel také smutné skore ☹ - po stimulaci vyrostl pouze 1 velký folikl, ostatní jsou mrňaví. Takže ještě pícháme 2 dny, ve středu pojedu na utz a uvidíme. Ptala jsem se, zda má cenu pokračovat ve stimulaci, lékař mi sdělil, že je to již rozjetý pokus a pokud zastaví stimulaci, propadá mi i pojišťovnou hrazený odběr a transfer. Takže to prý zkusíme s tím jedním. Zvažujeme, že zrušíme PK, u 1 to nemá cenu, pokud ve foliklu vůbec bude vajíčko... Jsem vyřízená, prostě moje tělo nereaguje na žádnou stimulaci . 😢 😢

dckami
22. kvě 2009

ahoj holky,
tak jsem se vrátila z porodnice, byla jsem se podívat na malou Barunku ( 52cm a 3460g), je to krásnýýýý pocit pochovat si třídenní miminko 😵... Tak snad jsem se "nakazila" 😀.

Jinak dnešní utz nepřinesl žádné změny, jsou tam pouze 2 folikly a OPU v pondělí. Tak se asi začnu modlit, aby tam byla i dvě kvalitní vajíčka. 😉

iriska0210
23. kvě 2009

Dckami - držím pěsti ať to dobře dopadne, já byla včera na UTZ po dobrání clostilu a nic ☹ ještě dneska jsem z toho nějak přejetá,navíc manža je pryč a nikdo o našem snažení neví tak si nemám ani s kým popovídat,chjo 😢

dckami
25. kvě 2009

ahoj Irisko, - znamená to, že ti po Clostylbegytu nic nenarostlo? třeba si měla slabé dávkování.Mě před IUI zabíral Clomhexal. To je něco podobného.

Tak já mám dneska po OPU - holky, dělali mi to BEZ narkozy. Dr. mi řekla, že když jsou tam jenom 2 folikly, že to uděláme bez ní. Tak jsem se vyděsila, ale bylo to hned hotové, trochu to teda zabolelo, ale dalo se to vydržet. To teď to bolí víc. Nemusela jsem tam ležet jak obvykle po narkoze a za pár minut jsem se šla obléknout a mohli jsem jet domů. Jo, ze dvou foliků mám 2 vajíčka. 😉

dckami
27. kvě 2009

Holky, jsem v prd**** 😢 😢 😢 , před chvilinkou mi volal doktor a sdělil, že se embryo přestalo vyvíjet. Již máme jenom jediný pokus, takže to naposledy zkusíme někdy na podzim...
Jsem úplně vyřízená S .

milin
27. kvě 2009

Ahojky holky
tak u mě nic nového.Uvidíme do léta.Tak snad pak už to bude lepší.Sice píchání do břicha asi nepřežiju,ale neva.Stále se modlím aby to klaplo dřív 😉

Dckami je mi to líto.Ale se divím že si ten pokus nestopla když jsi měla jen jedno vajíčko.Promiň,ale je to můj názor. 🙂

hanik2
28. kvě 2009

ahojky

dckami to je mi líto...

u mě žádná změna klasické spoždění dnes jsem 42 DC...nebyla jsem na injekci tak je mi jasné proč MS nejde...takže příští týden holt zase půjdu...ach jo ☹

milin
28. kvě 2009

Ahoj Haník
jak je možný že máš takhle dlouhý cykly? 🙂

iriska0210
28. kvě 2009

dckami - mě narostlo vajíčko po clostilu minulej měsíc teď nic, tak ještě ento měsíc to zkusíme a pak se uvidí co dál 😔
A je mi líto že vám to nevyšlo, moc vám budu držet pěstičky, aby se zadařilo na podzim 😉

dckami
12. čer 2009

holky, díky za podporu. Už jsem to nejhoší překousla a teď se sanžím radosvat z naší dncerky, která ve středu oslavila 7. narozeniny.
Pro dnešek se loučím, za chvíli mažu z práce, musím udělat velký nákup a jedem na chatu. Sejdeme se tam celá rodinka a oslavíme Elišku, dodatečně i můj svátek.

Jsem zvědavá, zda si manžel vzpomene, dnes máme 10.výročí svatby.

Milin, ty jsoi těhulka? Já jsem si toho vůbec nevšimla - takže dodatečně moooc gratuluji. 😉 Jsi po ivf?

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

milin
15. črc 2009

Ahojky holky
vidím že tahle diskuze nějak opadla.To je moc škoda. ☹
Zřejmě si teď všechny užíváte léta co?Nu já se Vám nedivím já jsem doma tak si ho užívám taktéž.Holky ráda Vás tu zase někdy uvidím.Když tak jen nakukněte a dejte o sobě vědět 🙂 .

Dckami já po všech peripetiích s dr. jsemotěhotněla zcela přirozeně.Bez stimulace a bez IUI.Prostě nám udělali jen UTZ řekli že spolu máme spát ten a ten den mi to zkusily a bylo to.Sice na ten večer jsem se připravila,ale dobrý.Koupila jsem si sexy prádýlko a ono to klaplo.Ne tím to určo nebylo.Spíše tím že jsem měla jít v srpnu na své první IVF.Léky jsem měla v ledničce a moje tělo se toho zaleklo a tak radši svolilo než aby se nechalo napichovat hormonama.Jsem moc ráda,že to takhle skončilo.

Moc Vám všem držím palečky aby i vy jste byli brzy těhulinky 🙂

dckami
15. črc 2009

Milin, tak to je krásný, že se to takto povedlo. 🙂

Já jedu v pátek na utz a pokud bude folikl, zkusíme IUI. JInak poslední pokud ivf někd na podzim.
Včera se mi dítko vrátilo z Tunisu, kde byla s našima, je krásně opálená, na hlavě má dredy.... 😀. Doma je teď veselo, máme křečky - dostala ho k narozeninám, byla to samice a za 10 dní porodila mláďata. Teď jich máme 6. Dnes jsem odnesla první k novým rodičům a dokonce týdne se zbavíme i ostatních, rozebraly si je kolegyně v práci a zbytek dám do zooshopu.... Alespoň někdo v naší rodině se množí 😀........

Tak si užívejte léta a dovolených. 😵 Já jsem v práci a makám, dovču máme až za 3 týdny a hurá k moři. 😅

dckami
17. črc 2009

ahoj snažilky,
mám za sebou utz, v pondělí jedeme na IUI. Předběžně jsem se s dr. domluvila na poslední pokus ivf v termínu září/říjen, zkusíme ultrakrátký protokol.

milin
17. črc 2009

Ahojky Dckami
promiň že se ptám, ale jaký je u Vás vlastně problém?Promiň jen přemýšlím jak bych ti třeba nějak pomohla 😉

A na pondělí držím palečky všechny co máme 🙂

dckami
18. črc 2009

ahoj,
vlasně nám nic nezjistili - manžel je zcela OK, mě loni na laparce zjsitili chlamydie, měli jsem je oba, ale po měsíční léčbě antibiotiky jsme přeléčení. Z HP jsem měla protilátky pro spermiím, ale brala jsem prednison a je to v pohodě. Moje diagnoza je sekundární sterilita, idiopatická neplodnost. 😕

milin
20. črc 2009

Ahojky Dckami
o tomhle jsem moc neslyšela,ale vím že je tu tahle diskuze.To je mi líto.A dá se to nějak léčit?Aspoň trošku.
Ať Vám to dneska klapne na IUI to by bylol super. 🙂 Moc na tebe budu myslet. 😉

petra123
20. črc 2009

čauky holky jak je??u mě nic nového jen jdeme 19.8 do CARu do Polanky u OV tak se bojím co nas čeka už ted jsem trochu na nervy a co jinak nas čeka za vysledky.

dckami:tak chlamidie taky nemam chvála bohu bo mi je zjistili v krvi jak jsem byla na infekční v Ostravě mam boreliozu tak jsem se vylekala ale mam obava byla zbytečna ale stejnak nechápu jak to že je mam v krvi.