Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

zanda81
1. říj 2008

milin:No beru jen listovku,jinak zatím nic.Menstr.mám pravidelně konečně každých 28dní.Doktorka mi říkala že pokud do jaro neotěhotním tak že mě někam pošle tak uvidím.Zatím tomu nechávám volný průběh,prtože plánujeme svatbu na jaro-léto.

zanda81
1. říj 2008

no já mažu domů.zítra se sem zase juknu.mějte s e hezky a díky že jste mě vzali mezi sebe 🙂

kallimer
1. říj 2008

Ahojí holčiny 🙂 ,

tak od příštího tejdne - chodim na pilates - ať pro sebe taky něco dělám. S prací ještě uvidim, jak se to vyvrbí 🙂
andreasku: pracuju jako účetní - takže stresíku v práci si občas užiju, ale dá se to,ikdyž občas je to na budku (ale to asi všude).
v pondělí jdu holky k Dr.- tak chci, aby mě trošku víc prohlídla - v něděli mám podle fertility mít ovulku, tak to by tam v pondělí mohla vidět ještě nějaký folíky ne? (nebo si to myslim špatně).

Začínám zjišťovat, že plození dětí vůbec neni jednoduchý 😀 .

Mějte se 😎

jenniffer
1. říj 2008

Ahoj holky, to je fajn, jak máme podobný cykly. Uvidíme, jestli taky všechny podobně nahlásíme //. Jinak já budu testovat nejdřív 14.10. Co vy? Dneska jsem poprvé za tenhle cyklus měřila BT - 37,1, takže podle minulých zkušeností ovu už proběhla. 🙂

Zanda: ovulace nemusí být vždy mezi 10-16, já ji mívám i 21 DC. Doporučuji zkusit měřit BT nebo ovu testy, pak budeš mít jasno.

Kallimer: naše firma zaměstnává několik žen a musím říct, že by mě pěkně naštvalo, že by mi některá třeba měsíc po nástupu řekla, že je těhotná. 😠 Věř tomu, že se ti brzo zadaří otěhotnět a pak budeš všechno brát jinak. Prostě tě budou lidi míň štvát, když budeš vědět, že stejně půjdeš na MD. 😉

milin
1. říj 2008

Ahoj Jenn nechci neco namitat ani byt zla.Ale ja bych rada pracovala.A též by jsme chteli uz prcka.Jenze kdyz jsem chodila do prace a tak se mimisek stale nedaril.Pak jsem musela kvuli operaci opustit praci, ktera byla fyzicka narocna.A od te doby si nejak nemuzu najit zamestnani.Bohuzel je to pro me velmi obtizne,ale pokud bych si praci nasla a potom treba otehotnela,tak mi to nemuze nikdo zazlivat.Bohuzel jsou lidi jako ja.Ale pokud by to slo tak bych do prace klidne chodila i pres tehu.
Vím ze treba pro tebe jako zamestnavatele je to jine, ale zkus se vcitit do me situace.Nechci mimi odkladat dal.Proste jsme se jednou rozhodli a tak to je.A zase nechci sedet doma na zadku.Je lepsi kdyz budu chodit do prace.

Nu snad si me pochopila co jsem ti tim chtela rict.Omlouvam se jestli jsem te nejak urazila,ci nazlobila to nebylo v planu.Jen nechci aby si nekoho odsuzovala aniz by si vedela. 😉

martek
1. říj 2008

kal, pokud mas v nedeli ovuli, tak v pondeli nic dr. neuvidi, ja mela ovuli v pondeli a dr. v pondeli uz nic nevidela, folik uz byl prasklej 😉

kallimer
1. říj 2008

Jenn: No právě - takže ještě asi počkám ikdyž mě to tam pěkně "sere"
Milin: Myslím, že u tebe je to úplně jiná situace než u mě - takže neni co řešit a snad brzo najdeš práci a snad se brzo zadaří i mimísek 😉
Martek: ach jo - to je škoda - no třeba si mě pozve na jindy a nebo mi taky řekne, že do roka mě řešit nebude - uvidíme v pondělí poreferuju 😉

milin
2. říj 2008

Dobrý ranko holky,
Tak u nás hezky svítí sluníčko, ale ten větr by nemusel být.Pac máme tolik jablek že člověk neví co stim 😀 Asi napeču štrůdle a pozvu armádu 😀
Kallimer vím že u mě je to jiné,ale jen jsem chtěla říct že nekteré ženy to třeba nedělají naschvál.Třeba ode mě to tak bude vtypadat, ale skutečnost je jiná. 🙂
Přeji hezký den 😉

andreasek82
2. říj 2008

dobre ranko holky,
chtela jsem se vas zeptat.. pochopila jsem spravne, ze je lepsi se snazilkovat den - dva dny pred ovu, nez v den ovu?

makoush
2. říj 2008

ahodja děvčata, tak jsem dnes byla u Dr. A JE TO POTVRZENÝÝÝÝ juchuchu, napsal mi toto: 5+6 týden, 1živý zárodek s pomalou srdeční akcí (prý je to takle brzo ok, srdce se zrejme vylihlo nedavno). 3.11. mam prijit na další kontrolu. Dokonce mi podal ruku a pogratuloval...uplne jsem z toho na měkko.. tak snad to bude ok a moruse pekne poroste..

andrej: nejde rict co je lepsi, ale nektere prameny pisi, ze den dva dny pred ovu jsou vyhodne v tom, ze spermousi v tome prezijou a jakmile folik praskne, jsou pripraveny zasahnout a nepropasnout ho.. 😉

andreasek82
2. říj 2008

makoushi jeezis no to je super!! moc ti gratuluji ty mamino jedna!!!
🙂
jukni se na tento odkazek, treba by se ti tricka libila 😉 http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iCateg...
jo a s tou ovulkou diky za explanation 🙂
snad spermijky prezily a nepropasly folik 🙂

milin
2. říj 2008

Ahoj Makoush tak to je super zprávička móóóóóóóóóóóóóóc a ještě víve gratuluji 😉
Hlavně na sebe dávejte pozor 🙂

Andreasku tak ja nevim jak je to stou ovu,rekla bych ze pokud je spermijka ok ,tak je to jedno.Ale pokud ne tak bych to brala v den ovu.Myslim že u každého je to trošku jinak. 🙂

ajuskab
2. říj 2008

ahojte holky, můžu mezi vás? já vlastně nevím,jestli mezi vás patřím, ale od března jsme se snažili o mimi, sice to v dubnu vyšlo, ale bohužel jsem musela v červnu na revizi, ted se snažíme znova 🙂

zanda81
2. říj 2008

Holky dneska mám nějaký smutný den 😢 moje kamarádka čeká mimi a dneska náš účetní přišel s tím že budou mít taky mimi,měl ajsem radost ale uvnotře jsem byla hrozně smutná a utrápená že my ještě nic 😢

zanda81
2. říj 2008

Tak já mám mít za cca týden menst.takže pak to zkusím vypočítat a uvidíme 😉 není to jednoduchý tohle otěhotnění 😢

andreasek82
2. říj 2008

zando, jak dlouho ze se snazite?

zanda81
2. říj 2008

andreasek:no já přestala brát prášky 10/2007 takže nějak od té doby

zanda81
2. říj 2008

Pijete někdo nějaké bylinky nebo tak něco?

milin
2. říj 2008

Ahoj Ajuskab, klidne se pridej, každá dobrá duše je vítána 🙂
Já jsem též od KM to je super,že je tu taky někdo blízko me 😉

Zando nebuď smutná,vím že to jde těžko,ale uvidíš že se i na Vas usměje štěstíčko.A co kdyby si zkusila říct dr. ať ti udělá hormonální profil?Je to jen odebrání krve 🙂 třeba se z toho něco dozví.A pokud bude vše ok tak zkuste zajít na spermiogram.Můžete se obědnat i bez doporučení a korát to něco stojí.Nebo si to nech napsat od dr. Myslim žev tomhle by ti mohla vyhovět.Zkusto 🙂 za to nic nedáš 😉 budu držet palečky.

andreasek82
2. říj 2008

ajuskab jasnacka, pojd k nam.. ja si te nejdriv vubec nevsimla.. 😀
zando, my se snazime od 02/08..
vcera jsem asi mela ovulku, snazilkovali jsme se, tak jsem zvedava..
ja se snazim pit kontryhel a jist listovku, tom kotvicnik a ji vitamin e a zinek.. ale jen kdyz mu to dam pod nos 😀
jinak mam predepsany clostilbegyt..

zanda81
2. říj 2008

andej:taky jsem přemýšlela že bych pila kontryhel,tak si ho asi koupím a zkusím to.já jím listovku a jinak nic.Když já si myslím že tu ovulku ani neumím njak dopočítat.Počíta se to od prvního dne menstr. 10-16 dní že jo?Nebo máte nějaké příznyky ze je ovu.Mě někdy dost píchá v podbříšku,někdy na pravo někdy na levo a někdy po celém tak nevím jestli to je ono.Za týden bych měla dostst mrchu a tak jsem tedka nafouklá a taková unavená.No a třeba jsme se snažílkovali 17den po mrše tak nevím jestli by to taky mohlo být ono a pak ještě 24den,tak nevím.Přála bych si aby to ten jeden den z toho byl 😒

zanda81
2. říj 2008

no je to alchymie,ale snad se to nějak podaří.

Milin:na ten profil se zeptám,asi za zkoušku člověk nic nedá 😉

andreasek82
2. říj 2008

zando:
mne rekl minule gyndar tohle:
pri cyklu 28 dni je ovulka den 14., proste polovina.. idealni je, kdyz ji mas pravidelnou..
pri cyklu 29 dni je ovulka den 15., asi to chapu tak, ze pri cyklu 30 dni je to den 16. atd..
mne napsal ten clostil, abych opravdu vedela, kdy ji mam.. no zdalo se mi, ze asi vcera, dost me bolelo bricho i hlava.. jak mas dlouhe cykly?

zanda81
2. říj 2008

já mám tedka 2 měsíce po sobě 27.No to znamená 13 den a ten je nejplodnější a nebo ty 2-3 před a 1 po?

zanda81
2. říj 2008

Omlouvám se že se ptát jak blbá,ale raději se poradím 🙂

ducky
2. říj 2008

Andrej, Zando, to jsou jenom tvrzení. Každá ženská je úplně jiná a jsou i anomálie.
Např. moje máma ovulovala těsně před menstruací a cyklus měla 28 dní.
Tímhle se vůbec neřiďte. Proto si holky měří BT a dělají ovu testy, i když ani to není stoprocentní.
Na 100% vám to může říct jedině doktor, který vám udělá folikulometrii.
Jo a Zando, priznakem ovulky urcite muzou byt i bolesti podbrisku, ja se poprve vylekala, jestli nemam slepak.
Akorat ze bolesti jsem mela, ale stejne jsem neovulovala kvuli koralkove strukture vajecniku.

milin
2. říj 2008

Ten profil ti klidne muže udelat.Jen se klidne zeptej 🙂 Já taky piji Kontryhelovy caj pije se 1DC - 14DC a 15DC - 28DC Maliník.Zkus to?Ja si uvarim cajík a dám si do nej Lžíci medu.A moc mi to chutná.Záleží na tobe,ale kontryhel není špatnej.Co mas s toho ja ovu vubec nepoznam.Más pravdu ovu se počítá od 1DC tak cca 10-16DC,ale je dobrý si měřit tu BT, ale ja to nedelam.Co máš s toho my se taky snažíme od prosince 07 a nic.A to nám zjistily že jsem ok ja i muj.Bohuzel se asi neumime trefit,nebo je tu jeste neco o cem nikdo nevime 🙂 Hold bohuzel je to beh na dlouhou trat. 🙂
Zkus ten hormonalni profil dela se 3DC a 10DC.A pak myslim jeste 21DC ale to mi nikdy krev nebrali.Nebo se zkus zeptat dr. aby ti udelal UTZ zhruba v den ovu.To by snad mohl taky.Nebo aby si te pozval tak 10DC a rek ti za jak dlouho zhruba budes mit ovu.Proste je to o ochote dr. 🙂

Držim ti pěstičky 🙂 😉

zanda81
2. říj 2008

ducky:tak tedka jsem fakt bezradná,takže mám jít k doktorce a říct jí at mi udělá ten hormonální profil a nebo co to je ta folikulometrie?

zanda81
2. říj 2008

no to mě přijde že doktorka moc ochotná není,řeka mi že pokud do jara neotěhotním že mě někam pošle 😠

andreasek82
2. říj 2008

ducky, zando, milin.. ja vim, je to slozite.. ale mne to asi +-vychazi takhle nejak ten 14. den, zalezi, jak mam cyklus.. ach jo.. clovek si mysli, ze sve telo zna a pritom opak je pravdou 😒
padim dom holky za chlupackem.. 🙂