Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

martek
8. říj 2008

cau andri, v lednu uz budem davno tehule a budem mit jiny starosti 😉

andreasek82
8. říj 2008

zando, nic si z toho nedelej, nekdy ani doktorky nemaji svuj den a treba je jeste opravdu brzy na to, aby na ultrazvuku bylo uz neco videt..
uvidis zitra, ale radeji netestuj, vyhnes se tak velkemu zklamani..
vcera konik nesel, jeste ze uz dnes ano 🙂

zanda81
8. říj 2008

Andrej:máš pravdu třeba měla blbí den,ale zamrzelo mě to.No nic dneska mě nějak divně bolí břicho tak si myslím že třeba mrcha dorazí i když bych si přála opak,ale nevadí tak začneme zkoušet znovu a bude vždyt se nic neděje 🙂 řekli jsem si že když dorazí tak se tenhle měsíc budeme snažit víc a trefit se musíme 😀

andreasek82
8. říj 2008

zando jukni, co jsem objednala na zvlastni prilezitost, az reknu drahe polovicce, ze bude tata.. http://bess.sk/files/products/triko-otec-dl-ruk...[1].jpg ale je to tam samozrejme cesky 🙂

zanda81
8. říj 2008

Andrej:koukla jsem a supr nápad 😉

Jinka zítra písnu jestli přišla ta menst.No uvidíme 🙂

jenniffer
8. říj 2008

Zanda81: divný, co ti řekla ta dr. Ale pokud bys byla těhu už př. těch 14 dní, tak by asi něco málo vidět mohla, pokud jsi třeba otěhotněla později, tak asi nemusela ještě vidět nic. V každém případě písni, jestli MS dorazila. Zítřejší testování je asi fakt zbytečný. 😒

Andrea: dobrý nápad. Máme v plánu případné těhu tajit co nejdéle, takže obléknout na veřejnosti by ho manžel mohl až za dlouho. 😀
Ty nemáš net doma? U nás v práci sledujeme, na jaké stránky, kdo chodí. A když se to přežene, tak zatrhneme přístup. Třeba naposledy jeden kolega hodinu pro sebe vybíral jízdní kolo. 😠 Takže jsme to rázně zatrhli. 😀 V každým případě máš asi super šéfy, že ti to tolerují. 😉 Plně chápu, že se bojíš koníkovského absťáku. Já bych ho měla taky. 😀

Milin: holka, jak ti je?

U mě zatím žádná změna. Teplota se drží nahoře, na MS je ještě brzo, tak nezbývá než doufat a trpělivě čekat. Ty dny po ovulce se vždycky hrozně vlečou.

kallimer
8. říj 2008

Ahoj holky,

tak v pondělí sem měla jít k Dr. - jenže mi volali, že doktorka bude 14 dnů marod a jestli chci přeobjednat (bych se ráda objednala, jenže s mojí nepravidelnou ms nevim kdy. Už sem se těšila, že se něco pohne a zase nic. Tak snad příští měsíc. Už je to pro mě nekonečný!
jo jinak sem zkoušela ovu testy a dva byli pozitivní - ovšem na fertility sem 22 DC a ovulace ještě neproběhla =) já už se v tom fakt nevyznám

Milin: to je mi líto, pořádně se vybreč a ikdyž teď to zní divně =) bude líp a určitě budeš mít super chlapa a pak vytoužené mimi

Jenn: u nás v práci to taky začali kontrolovat, tak teď chodim na koníka jenom doma

Mějte se krásně holky 😎

zanda81
9. říj 2008

Dobré ranko,tak zatím nedorazila.Nebudu to nějak řešit může být hromada důvodů proč je zpoždění 😉 .Sice tedka 3měsíce chodila jak švýcarské hodinky 😀 ,ale uvidíme.

A co ta milin ještě se neobjevila 😒

andreasek82
9. říj 2008

zando urco pisne, zda dorazila!! pokud ano, tak neves hlavu, zase aspon budete moci zacit znovu nacisto! 🙂
jenn net doma mam, ale snazime se s pritelem doma na pc moc nechodit, jelikoz oba v praci pracujeme osm hodin u pc, pritel je pc analytik, tak se spis venujeme sami sobe, protoze oba vime, jak je to navykove 😀
milin, ses tu nekde? napis ju.. 🙂
ja jsem 8DPO, to cekani je fakt silene! ☹
kallimer, ty kontroly jsou des, ale ja byt zamestnavatel, tak asi delam to same.. 😎

martek
9. říj 2008

holky, ja jsem uz 11DPO 😎
ale bojim se testovat 😔

andreasek82
9. říj 2008

martek to verim..
radeji to vydrz.. jak jsem uz psala..
pro me je lepsi videt mrchu, nez / na testu..
protoze si porad rikas, neni ten test spatny, netestovala jsem ve spatnou dobu?
ale kdyz prijde ms, tak proste vis na stopro, ze je tady.. nedelas si nadeje..
vydrz ju 🙂 i kdyz je to tezke.. me to za par dni ceka taky.. jsem 8 DPO..

martek
9. říj 2008

mrcha ma prijit v pondeli, tak testnu v pondeli, jestli teda bude jeste duvod 😔

andreasek82
9. říj 2008

ale to vis ze jo 😉

zanda81
9. říj 2008

Martek:budu držet palce at to dopadne 😉

No mě bolí už od včera břicho jako kdyb to mělo přijít,ale zatím nic.Ještě asi počkám do zítra nebo soboty a když nepříjde tak zkusím test.je mi celkem slabo jsem jako moucha,ale uvidíme.Nesmím se radovat předčastně 🙂

andreasek82
9. říj 2008

zando tak moc ti drzim palce! vim jake je to cekani! HROZNE!!!

jenniffer
9. říj 2008

Holky máme ty naše MS fakt sladěný. 😀 Já dneska zatím nic, ale začíná mě pobolívat břicho a teplotka klesla, takže asi zase mrcha přijde. Už to tak nějak poznám. ☹ Jsem 30 DC, nejdelší cyklus byl 35 dní, tak uvidíme, co bude. Dokud tu mrcha není, je naděje. 😉

Martek: zkus vydržet do 14DPO, pak bych testla. 🙂

Zanda: to tvoje tělo je nějaký záhadný. Hned jak testneš, tak dej vědět, jak to dopadlo. Jo a mimochodem, až budeš kupovat test, tak řekni, že chceš ten dvoučárkový. 😀

Kallimer: hoď odkaz na grafík. Mrknu a řeknu ti, co si o tom myslím. Fertility označí ovulaci až třetí den zvýšených teplot. Já bych asi víc věřila těm ovutestům, přeci jen fer..je jen PC program.

zanda81
9. říj 2008

Jen:no jo no,moje tělo je fakt nějaký divný.Akorát se mi tedka cyklus fakt urovnal 3měsíce chodil jak hodinky a tak teda nevím co se děje.Tak divně mi je od 3.10.(slabo,klepou se mi nohy,návaly horka) a tak fakt nevím,včera a dneska chvilku mě bolelo břicho tak že mrcha asi přijde a ona nic.Zatím ještě odolávám a netustuju a neboj řeknu že chci test kde jsou // 😀 Pokud nepříjde ani zítra tak zkusím v sobotu ten testík a napíšu.Ani nemáme stres období že by nepřišla kvůli tomu 😒 no nevím

zanda81
9. říj 2008

no jak tedka vše zapisuju 😀 ,tak bych teoreticky mohla otěhotnět 22.9. to byla ovu,no nevím nevím.Necháme se překvapit 😉

jenniffer
9. říj 2008

Jestli byla ovu toho 22.9., tak na testu by už něco vidět být mohlo. Držím palce. 🙂 Máš můj obdiv, v tvém případě bych asi netrpělivě testoval každý den. 😀

kallimer
9. říj 2008

Ahojky holky,

jen: tak už se mi to na fertility ukázalo dneska sem 3DPO a ovu se zakreslila. Jinak mi to píše, že mám krátkou luteární fázi (nevim jestli sem to napsala dobře) - minule sem ji měla jen 9 dnů a prej má bejt mezi 10-16, jinak prej vajíčko nemá čas se uhnízdit =) no uvidíme,stejně půjdu v lístopadu k Dr. tak jí to řeknu.

zanda, martek: držim palečky ať jsou tam //

Jo holky a další kolegyně z práce je těhu =) po měsíci snažení a já pořád nic =) neni to spravedlivý

Tak zatim sa majte
😎

makoush
9. říj 2008

Jdu vás pozdravit děvčata a něco na vás naprskat. Pravě si "užívám" nevolností. Vadí mi smrady, nejvic myčka a regál masa v Albertu 😉

zanda: čistě teoreticky se v tvých příznacích poznávám. Taky mě docela dost řezalo v břiše (tak, že jsem se musela zastavit a počkat) a měla jsem návaly horka. Ale je fakt, ze každý tělo reaguje jinak..mimochodem, měříš teplotu? pokud ti ještě neklesla, tak máš naději celkem dobrou, budu držet palce

zanda81
10. říj 2008

Dobré ranko,tak hlasím že zatím mrcha nepřišla 🙂

Jen:já když jsme se začali snažit tak jsem se testovala pořád 😀 ,tedka jsem si řekla že jsem pak akorát sklamaná tak čekám na mrchu a pokud dlouho nepřichází tak testuju.Myslím že zítra zkusím testnout 😉

Makoush:Já tyhle příznaky mám poprvé,tak nevím.Budu ti držet taky palečky at mrcha nepříjde a jsou //.No a teplotu neměřím 😒

Kalimar:já jsem taky sklamaná když kolem mě jsou samé těhu,ale věřím že to přijde až to bude mít přijít tak nevěš hlavu 😉

andreasek82
10. říj 2008

tyy jo zando, to vypada fakt nadejne!! 🙂

zanda81
10. říj 2008

Andrej:vypadá to nadějně,ale raději abych to nezakřikla. 🙂 Zítra zkusím testnout a uvidíme,ale ani prsa mě nebolí 😒

milin
10. říj 2008

Ahoj holky,
ja Vam moc dekuji ze jste na me mysleli.Ale uz je dobre.Diky bohu se vse nejak vysvetlilo,on si to dal v hlave dohromady.Nu trvalo to delsi dobu, ale ted zehli jak muze.A uz ted se snazi o mimiska i kdyz ovu jeste ani nemam.Tak nevim jestli tohle tempo mu vydrzi az do konce 😀

Nu jsem stastna a zaroven mam pekny strach,aby se tohle uz v zivote neopakovalo.Tohle bych uz asi nezvladla.Ted jsem to nezvladala vubec,ale byla to strela z cisteho nebe.Takze jsem to moc nedokazala ustat.

Ten Clostik beru, v pondeli jedu do Car na KO.Tak uvidime jaka bude uroda vajuch.Mam trochu strach jako obvykle.Priteli jsem to zatim nerekla,ale to se hodlam udelat dnes.Tak doufam ze jeho reakce bude normalni, nebo ho proste asi prastim.

Holky a muzu rict ze kdyz jsem se opila tak na druhy den mi nic nebylo,proste jako kdybych vecer nevypila 7 vína.Ale bylo dobre a on nedostal ani kapku.

Moc Vam vsem dekuji obvzlast jedne moji berusce,VELKE DIKY.Vsak ona bude vedet 🙂

milin
10. říj 2008

Zando moc drzim pesticky at to vyjde. 🙂

Makoush tak snad ty pachy te prejdou, a nevolnosti hold asi budes muset vydrzet, ale neboj ty prejdou taky 🙂

Jinak Vam ostatnim drzim palecky taky 🙂

andreasek82
10. říj 2008

milin tak to je super, ze se vse vyjasnilo!! tak at se zadari!! 🙂
😉 papa..

jenniffer
10. říj 2008

Kallimer: tak vidíš, ovu je potvrzena i programem. 😉 Doufám, že jste snažilkovali, abys mohla být napnutá. 😀 Taky jsem četla, že luterární fáze by měla být aspoň 10 dní, ale vajíčko se prý uhnízďuje už klidně 7 den.... 😉

Makoush: beru klidně i nevolnosti, hlavně ať už se nám zadaří. Neboj nikdo nemá nevolnosti věčně, přeju ti ať máš od nich brzo pokoj. 🙂

Zanda: tak super, těším se zítra, až písneš, že to klaplo. Tak mě nezklam. 😉 😀

Milin: jsem ráda, že jste si to vyjasnili. Dej vědět, jak jsi v CAR dopadla. 🙂

zanda81
11. říj 2008

Dobré ranko,tak zatím mrcha nepřišla a včera jsem nestihla koupit těhot.test 😠 ,takže musím vydžet do pondělí pokud nedorazí.

Mám takový dotaz od kdy bybyli vidět //?Už když se vajíčko oplodní a nebo až když dojde do dělohy? 😒 Děkuju.

Milin:tak to je fajn že je to ok,tak snad to bude pořád ok a přijde brzy to mimi.budu držet palce.

Tak se mějte musím pracovat(žehlení,praní,uklízení...no znáte to).Tak papapa

zanda81
11. říj 2008

Tak si přžedstvte že jsem začala špinit,takový bílí to je,tak nevím jestli to je před mens. nemáte zkušenosti???Tedka jsem uklízela a musím si dávat pořád pauzy,protože jsem hnedka hotová.Tak já nevím co to moje tělo dělá???

Tak papapapa a hezký víkend.