Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

kallimer
5. pro 2008

Dckami: Tak moc moc držim pěstičky ať už to vyjde 😉

gasha
5. pro 2008

Azhri, tak co ten tvuj testik? Byly //? Moc drzim palce, aby se uz ukazaly! :o)

Dckami, ted uz to urcite vyjde a bude z toho ten nejhezci vanocni darek ;o) Taky drzim palecky.

azhra
6. pro 2008

Ahoj Gasho a holky, bojim se to napsat..
vi to zatim jen muj manzel.. a nechci to zatim nikde sirit..
Chtela jsem ohlasit ve stredu,kdy jdu ke sve dr. na kontrolu a budu vedet vic.
Menses uz 3 dny nikde a tehotenske testy od uterka pozitivni ! 😀
Dosud na sobe nepozoruju zadne zmeny. 🙂

Verco,jestli se snazite od 2/08,tak bych uz s tim pomalu zacala neco delat.
Nemusite hned zkouset centrum asistovane reprodukce [CAR] ,ale mela bys mit jakz takz srovnany cyklus,znat alespon svuj hormonalni profil..+zkus si zacit merit svou bazalni teplotu,at vis,kdy ovulujes..+kolik dni mas potom na oplodneni a zahnizdeni vajicka[melo by to byt alespon 12dni].

Gasho, Pillates mam ted ze zacatku do znacny miry omezeny.. pry muzu jen nejake lehci a protahovaci cviky,nic noveho,co telo nezna ☹
Ve stredu jsem sla poprve na Mojzisove cviceni[byla jsm tam objednana pres mesic] s tim,ze uz jsem nesjpis tehu,takze s krizem po funuse..a fyzioterapeutka mi rikala,co vsechno z cviceni ted nemuzu .

Ja myslim,ze vsechny brzo dopadnete podobne,ne-li lip 😀 😵
Ja ted doufam,ze vsechno bude probihat,jak ma..jestli nemam mimodelozni..jestli se plod bude vyvijet,jestli se nepusti apod .

milin
8. pro 2008

Ahoj holky,

Azhro, tichounce gratuluji.A tesim se na stredu az to bude oficialni.Krasny darek pod vanocni stromecek 😉
Neboj se vse bude v poradku, jinak cviceni bych asi ted na chvili opustila 😉

No jinak ja nic.Krvacim, ale poradna MS to neni.Takze uvidime jestli se jeste nejak rozjede.Jinak ve CAR nam navrhli IVF tedy umely.Mam s toho strach.Jeste nevime jestli do toho pujdeme.Navrhli nam to na leden takze uvidime.Musime si to nechat projit hlavou.

Holky a co vy ostatni? 🙂

milin
9. pro 2008

Holky co je s Vama?Kde jste vsechny, nerikejte ze mate tolik peceni uklizeni apod? 🙂

kallimer
9. pro 2008

Milin: já tu sem 😉 . Ještě sem nezačala péct a dárky taky ještě nemám - chystám se na to o víkendu. Jinak cysta pořád bolí - ale dá se to vydržet - jestli tam bude i po ms - tak mi ji snad odstraněj. Ode dneška papkám 2 tabletky duphastonu a lednu na kontrolu.

Nějak to mě padá - už bych tak strašně chtěla mimčo a ono pořád nic. V únoru už to bude rok - ach jo 😒 . Ale příští rok už se to povede, asi nám nemine IVF - ale to jedno, hlavně, že bude mimčo 😉

A co ty? Rozjela se ms nebo to vypadá slibně 😉 A co IVF - už ste se rozhodli nebo nebude zapotřebí ?

Azhra: také tichounce gratuluju a doufám, že těhulek do konce roku přibude 😉

milin
9. pro 2008

Kall no MS se jeste nerozjela poradne, snad se ale rozjede brzy, pac me to nebavi chodit se porad kontrolovat na zachod.Test byl negativni, ale pokud se MS nerozjede tak to jeste zkusim, ale zadnou nadeji tomu nedavam.
Ty by jsi sla do IVF? 🙂

zanda81
10. pro 2008

Ahojky,
já mám málo dárku,péct budeme příští víkend a dneska beru poslední proveru a pak by měla pžijít mrcha tak uvidíme.
jinak azhra taky tichounce gratuluji a je to supr dárek pod stromeček🙂 určitě se po kontrole ozvi.
holky mějte se a já zase napíšu 🙂

petra123
10. pro 2008

čaute holky dlouho jsem ti nebyla ale žadna změna jen takova že už jsem vyčeropana k smrti a unavena jako kotě ☹ barak barak a barak nic jiného v hlavě nemam žadny dárek žadny pečení žadny uklid tak nevím ale zítra to zkončí pač nam zalijou podlahu a konečně mame 14 dní volnoooooooooo 😝 konečně a snažení bylo ted o víkendu tak nevím jsem tak vyčerpana že to zase nevyšlo bo jsem vyčerpana a hotová tak zase měsíc snažení opět zase znova zas ☹

a jak vy všechny ???

kallimer
11. pro 2008

Ahojky,

Milin: nevim co přesně IVF obnáší, ale už sem naprosto zoufalá a už mě nebaví to nechávat na přírodě a různejch pokusech mí Dr. o otěhotnění, takže asi jo. Stejně do mě cpou hormony a nic - a miminko moc chceme a každoměsíční depky a očekávání zázraku, kterej ne a ne příjít mě už nebaví. Navíc mám pocit, že od tý doby co mi Dr. nasadila hormony asi neovuluju, ikdyž na fertility se mo ovu ukáže - moje nevyšší teplata byla 36,8 bez hormonu byla, ale klíďo 37,3 achjo. Tak nevim...... A co ty? Rozjela se ms ?

Každopádně Všem dlouhodobejm snažilkám moc přeju, ať nám to už vyjde!!!! Už bysme si to všechny zasloužili!!!

hanik2
12. pro 2008

ahojky jsem tu nová o miminko se snažíme už 15 měsíc je pravda že je to teď trochu s pauzou kvůli práci,protože mi skončila mateřská s dcerkou,ale ochrana není taková jak by měla být a poslední dny vůbec žádná...někdy mám pocit,že už se mi otěhotnět ani nepodaří 😢

azhra
12. pro 2008

Ahoj holky, taky se hlasim po delsi odmlce..
ve stredu jsem byla na prvnim vysetreni u sve dr.,ze jsem nejspis tehotna[MS tyden nikde, testy pozitivni] a je mi celkem dobre,jen dva dny po sobe jsem mela v noc krece[neznala situace jsem si myslela,ze je to normalni] a odchazela jsem zarazena do rizikoveho tehu[ ackoliv na UZV jeste ani nebylo nic videt, byla jsem 20.den po ovu]s neschopenkou v ruce na minimalne prvnich 12tt ! Dr. mi nasla na vajecniku 4.5cm cystu, musela se mi udelat jak naschval z tohohle oplodneneho vajicka-tedy jejiho zluteho tesliska. Jeste nikdy jsem pritom cystu nemela ☹ Neschopenku jsem si tedy hned nevzala,musela jsem to nejak stravit,ale dalsi den rano jsem si pro ni bezela i pro Utrogestan,ktery jsem den predtim odmitla ..
Ja mam naklonenou delohu dozadu a ta cysta mi na ni zezadu tlaci a jeste jak se asi naliva a zvetsuje,tak se to zhorsuje . Picha me pri stoji a predklonu nebo i zvednuti nohou v boku jako kdyz bezite a zacne vas pichat v boku... takze moje doporucena aktivita behem dalsich 8 tydnu[pokud se tech par bunek,co tam zatim jsou nepusti,nebo je ta cysta neohrozi] je lezeni na brichu nebo max.na levem boku ☹
Uvidime,jak se to bde dale vyvijet 🙂

Vsem vam drzim pesticky 🙂 Ono to vyjde.
Milin,ja bych mozna s IVF taky otalela,pokud bysme byli ja i manza relativne zdravi..
haniku, pokud uz mate jedno mimco,tak by druhy taky melo jit . Treba jsi jen ted unavena a tak to telo odmita 🙂

sop
12. pro 2008

Ahoj holky,
taky jsem tu k vám patřila a chodila, tak jsme vás tu přišla opět po dlouhé době nakazit těhu bacilkem.
Moc vám přeji k těm letošním vánocům, abyste pod stromečkem našly ty vytoužené //
Tak moc moc držím palečky, papa

kallimer
13. pro 2008

Ahoj holky,

Hanik: bohužel tyhle pocity mám taky, už si to nějak řešila s tvojí Dr.?

Azhra: cystu mám taky a taky mě bolí - takže je to fakt hrůza. Když budeš v klidu, tak bude určitě mimčo v pořádku - moc držím pěstičky 😉

Sop: snad už brzo budu moc přejít k Vám do těhulí, ale bohužel nějak se pořád nedaří. Takže chytám těhu bacil a snad mě nakazil 😉 Jinak ať se tobě a mimču vede dobře. Už víš co to bude nebo se necháš překvapit ?

hanik2
13. pro 2008

Ahojky řešily jsme to, v září mě chtěla poslat na vyšetření do specializovaného centra,ale domluvily jsme se nakonec až po Novém roce...o dcerku jsme se také snažily sice jen 7 měsíců,ale stačilo to...mám průbežně cysty,už mi přes půl roku srovnáva MS,brala jsem Duphaston,ale pokaždé po něm mám cystu tak chodím na injekce Agolutinu...a jak dlouho jsi snažilka ty?

kallimer
13. pro 2008

Hanik: Snažíme se od února, předposlední cyklus sem brala estrofen a duphaston, teď kvůli cystě jen duphaston a v lednu jdu na kontrolu s cystou a na utz, tak uvidíme. Určitě si k Dr. zajdi. Nědko tvrdí, že některý cysty můžou bránit otěhotnění - někdo otěhotněl i s cystou - kdo se v tom má vyznat. Kéž bysme ani jedna nepotřebovala jít k Dr. a byly sme už těhule 😉

zanda81
15. pro 2008

Ahojda snažilky 🙂
tak já jsem2DC,tak pod stromeček // nebudou.Nedá se nic dělat.Dostala jsem kontakt od kamarádky na dobrýho doktora který je šikovný a že pomohl otěhotnět hodně holkám a bez umělého.Tak po novém roce mu zavolám.A nebo taky možná na to podvědomě moc myslím,ale po novém roce začnu myslet na svatbu a přípravy tak se to třeba podaří a ani nebudeme vědět jak 😉
Mějte se moc hezky a držím nám všem moooocccc palečky 🙂

jenniffer
15. pro 2008

Zanda: jé to mě moc mrzí. 😢 Když to nevyšlo pod stromeček, tak to určitě vyjde příště. 😉
Upřímně bych vám to všem snažilkám v tomhle tématu přála. 🙂 Věřte, jednou se to určitě podaří. 🙂 Moc dobře si vzpomínám, jak to bolelo, když mrcha už po kolikáté za sebou dorazila. 😢

Martek, Kallimer, Milin, holčiny, hodně jste toho nakecaly a nechce se mi vás dočítat (to by bylo na dlouho), jak to s vámi vypadá? Čekáme na vás v pokračovacím tématu. 😉

kallimer
15. pro 2008

Ahojda holky,

Jenn: doufám, že už je vše ok a že se tobě a mimču daří dobře 😉 U nás to bude asi běh na dlouhou trať, ale doufám, že příští rok bude plodný a že brzy přibudu do těhulek - tak mi tam s holkama držte fleka 😉

Milin: A co ty? Jak to vypadá?

ajuskab
15. pro 2008

ahojte holky, zdravím vás zase po čase 🙂 koukám, že se to tu rozjelo a taky jste se rozjely s těhotenstvím to jsem moc ráda 🙂

ajuskab
15. pro 2008

haníku, my se známe,že, tak vidíš, kde jsme se to potkaly 😎

milin
15. pro 2008

Ahoj holky,
no tak mrcha se samo rozjela v plne parade.Ale uz je za mnou.Takze ted premyslim mam jit do ovu testu nebo se na to vyprdnout?A dalsi otazka je jit do IVF ci jeste pockat?
Nevim co delat je to strasne rozhodnuti mimi chci, ale IVF se bojim mam s toho divny pocit.
A vsichni mi rozmlouvaji ovu testy.Nikdy jsem to nedelala nikdy jsem si je nekoupila, tak nevim.

Holky z cystou si neni zadarmo zahravat, kvuli moji posledni cyste musim chodit na onkologicke prohlidky.Coz je sice ster a hlavne odber krve, ale i tak uz je u mne vyssi riziko rakoviny.Nu je to desny, ale nic nenadelam.

Hanik zdravim te mezi nami.

ajuskab
16. pro 2008

milin, určitě to udělej podle toho jak to cítíš, jestli cítíš,že máš čas a že ještě počkáte, tak určitě počkej, protože ivf je velká zátěž pro tělo a taky to není bez rizika, já jsem měla na ivf jít a zjistila jsem, že jsem těhulka 🙂 ale my se snažili už tři roky a už jsem toho měla plný zuby, těšila jsem se, že je další možnost jak otěhotnět
já být tebou, tak zkusím nejdřív jiné metody - cvičení mojžíšové, ovu testy atd
potíže s cystou znám, vím o čem mluvíš
tak držím pěsti, je to těžké rozhodování 😖

hanik2
17. pro 2008

ahojky Ajuško to víš že se známe z mojetehu.cz,co malý ve školce je to lepší?

Milin:děkuji za přivítání

Kallimer:Moje doktorka mi Duphaston vysadila kvůli cystě a píchala mi injekce Agolutinu aby cysta praskla,naštěstí injekce zabrala hned.Jen mi dr.řekla že asi budu ten typ ženský co se jí dělají cysty pořád,měla jsem během 3 měsíců dvě...včera jsem byla opět na injekci Agolutinu na srovnání MS,jsem zvědavá kdy MS dorazí...břicho mě bolí už od víkendu a zároveň k tomu mě tlačí prsa tak nevim co z toho zase bude 😨

milin
18. pro 2008

Ahoj holky,
tak se omlouvam ze pisi az dneska,ale ty Vanoce davaji zabrat i me 🙂 a ja je fakt nemusim 😀
Jsem unavena a strasne me boli v zadech.No snad na me neco neleze 😀

Ajuskab nevim nevim jak se rozhodneme, ale bude to spis rozhodovani o vsem.Jak o penezich, jestli jeste nepockat a zkouset normalne.Je to strasne tezke rozhodnuti.Mozna bych i do toho sla, ale bojim se.

Hanik ahoj , jak vidim tak taky zapasis s cystama.Copak ti na to rekla tvoje dr., ze se ti porad delaji? Kazdymu kazdej dr. rekne jinak tak se jen ptam 😉

Holky papa zitra. 🙂

kallimer
20. pro 2008

Ahoj holky,

dneska sem 26 DC a nečekaně mě překvapila mrcha (min. cyklus 38), takže // pod stromečkem nenajdu. 😒 . Aspoň jedno pozitivum to má, kéž by mi při mrše praskla ta cysta. A snad se nám příští rok zadaří.

Jinak Vám přeju krásné a pohodové Vánoce a konečně už mimča v náručí 🙂. 😎

milin
20. pro 2008

Ahoj Kall to je mi lito, ze mrcha dorazila takhle brzy. Ale jak pises jedno pozitivum to ma cysta urco praskne, poznas to tak ze MS bude vice bolestivejsi.Ale taky to nemusis vubec poznat.Je mi to lito.
Uvidis ze pristim rokem to pujde samo a brzy se dockame vsechny 😉

petra123
20. pro 2008

čaute hpolky jak je??my už máme stromeček a poklizeno zítra zabalím dárečky a jsem nachystaná na vánoce 😀
jinak to vypada že mam den zpoždění ale dneska nebo už zítra to dostanu zase opět zas a už jsem doopravdy zoufala tak jsem se ted rozhodla budu si měřit BT a uvidíme jesli vůbec funguji jak mam tedy jediné co o sobě nevím to je jesli mam ovulku ale uprostřed cyklu mě bolí vždycky 3 dny podbříšek tak si myslím že ovulku mam doufám 😅

milin
21. pro 2008

Ahoj holky preji hezkou nedeli 🙂

Petro zkus si merit teplotu, ale nebudes tim vic myslet na mimi?Me rekla dr at to nedelam ze se tim budu vic stresovat.Tento mesic si zrejme nekopupim ovu testy, chtela jsem ale nechci si kazit Vanoce, tak to nechavam tak.Ale tobe preji mnoho stesti a co vis mrcha treba vubec nedorazi 😉 a najdes na testiku // moc bych ti to prala. 🙂

Jen ja mam jit v lednu do CAR kde mi chteji udelat IVF ale ja stale vaham mam s toho strach.I muj se toho obava.Chceme s tim jeste pockat.Ale treba se to zmeni.Ted pres Vanoce si nechavame volno a treba to zrovna vyjde. 🙂 Uvidime. 🙂

petra123
21. pro 2008

Ahojky Milinko,taky nevím jak to budu dávat měřit si teplotu ve stejnou hodinu ale musím to zkusit jesli jsem vůbec v pořadku.Můj mi říka at změním DR bo můj gyndař stoji za prt bo už mam 4 měsíc nepravidelnou menzes 6-14 dní zpoždění to jsme nikdy neměla tak musím zjistit jesli funguji dobře.A neboj se umělého jesli nezapúadnu taky normálně jdu na uměle a kalím to možna to druhé už vyjde normalní přírodní cestou to se necháme překvapit neboj se toho bavím se na chatu na seznamu s hollkama co mají všechny umělé oplodnění za sebou a maji dítka a jsou na pohodu jesli si snima chceš pokecat jsou super jdu na seznam ,,chat" a místnost,,UMĚLÉ OPLODNĚNÍ A VŠE KOLEM NĚJ"najdeš to v oddělení OSTATNÍ tak se tam stav a pokecej s holkama poradí ti a pomůžou a neboj ja tam za nima chodím už pár let a jsou na pohodu holky žadné kecky že by kecali 😉 tak možna po tom změníte nazor...

test jsem si dělala 27DC odpoledne a nic tak už na to seru mam druhy den teprve zpoždění tak ještě nic neřeším