Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

martek
15. říj 2008

ja teda merim bazalni teplotu "tam dole"...je to presnejsi nez v podpazi 😅

zanda81
15. říj 2008

martek:tak to abych si koupila ještě jeden teploměr 😉

zanda81
15. říj 2008

no mi jsem se dohodli že budeme tento měsíc snažit pořád tak se snad musíme strefit 😀

zanda81
15. říj 2008

no a o kolik tak stoupne teplota když je ovu?

zanda81
15. říj 2008

no a když stoupne tak se pak snažit dokud zase nebude klesat nebo jak to je?to je otázek žejo 😝

jenniffer
15. říj 2008

Zando, tak to je asi vážně v pr.... 😒 Ale každopádně je pak jasný, že z něčeho ti blbě být muselo. A jestli to nebylo psychický, tak třeba nějaká viróza. Nemělas teploty?
Tu BT určitě zkus, nebolí to, zabere to 2 minuty denně a stojí to jen pár korun za digit. teploměr. Určitě měř dole, je to fakt lepší. 😉 Je to dobrá pomůcka na určení ovulace. Holky taky radí ovulační testy, ale ty já jsem nikdy nezkoušela. 🙂 Ovšem pokud se budete snažit denně, tak to nebudeš potřebovat. Já bych teda denní sexík nedala 😀 , ten byl jen kolem ovulky.

zanda81
15. říj 2008

jenn:ok zítra koupím digi a budu měřit a jak jsi to měla ty?když ti stoupla tak jste se snažli asi týden a pk jsi čekala zda buodu //?

martek
15. říj 2008

musis se snazit jeste nz ti stupne, pac BT ti ovuli ukaze az zpetne 😉

zanda81
15. říj 2008

martek:mě se ta stránka pořád kouše,tak já si pak o tom něco najdu,děkuju 🙂

zanda81
15. říj 2008

martek:ale ky budu vědět že se máme snažit teda???jsem asi tupá ale raději se na vše vyptám 😀

martek
15. říj 2008

musis to vypozorovat, vetsinou byva ovule ve stejnou dobu, takze jeden cyklus zmeris, uvidis, ze ji mas treba 14dc, tak budete dasli kolo sexovat od 12dc do 15dc.....
a dalsi mereni je jen pro kontrolu, ze ovule probehla 😉

zanda81
15. říj 2008

Tak já mažu něc počíst nanetu.Tak zítra paapapap a děkuju za rady 😉

kallimer
15. říj 2008

Ahojík holky,

andreasek: tak co, dorazila mrcha?

holky sem 29DC a 9DPO teplota dnes ráno 37,1 už dva dny mě bolí břicho jak před ms a mrcha nikde. Myslíte, že bych mohla být těhu? Jinak kromě bolení břicha, žádný příznaky. Nechci se radovat a zatim ani testovat, vidět / bych už asi nerozdejchala, občas u mě mrcha přijde klidně až po 35DC tak nevim - co myslíte vy? Manžovi sem zatim nic neřikala - předminule sem plašila a pak sme byli oba moc zklamaný

martek
15. říj 2008

taky bych jeste test nezkousela, zkus vydrzet aspon do soboty 😉

kallimer
15. říj 2008

Ahoj Martek,

taky si řikám, strašně bych si to přála (to každá z nás) určo vydržim do soboty - třeba mrcha dorazí a nebo uvidim podle teploty, když zůstane nahoře, tak by to mohlo vypadat nadějně 😉 a když ne, tak se stejně po ms chystám k doktorce - musim na půlroční prohlídku - tak se s ní poradim co a jak.

Můžu se zeptat, kdyby mi pro manžela nenapsala spermiogram, tak stačí zavolat do nějakýho centra asistovaný reprodukce a objednat se na spermio a zaplatiti si to? Slyšela sem, že je stojí okolo 200-500 Kč? Nevíte do kdy jsou vědět výsledky?

martek
15. říj 2008

kdyz ti da mudra doporuceni, tak to bude gratis 😉
my meli vysledky do hodiny 😵
postup je jak si napsala

kallimer
15. říj 2008

Ok, díkes 😉 . Snad na mě nebude koukat divně, že je chci napsat spermio, když to neni ještě rok. A když tak ať si kouká - to pětikile oželim a aspoň budeme z půlky vědět co a jak 😉

martek
15. říj 2008

nas to stalo tri kila 😉
odkud jsi?

kallimer
15. říj 2008

Bydlim kousek za Prahou -hroznej prdelákov 😀 , tak se budu objednávat asi do nějakýho CARu v Praze - už se začínám rozhlíšet kam asi 😉

milin
15. říj 2008

Ahoj Kallimer,
tak s testikem jeste pockej, ale vypada to dobre.Moc bych ti to prala. 🙂
My meli spg v CAr takze zadara.Ale myslim ze by to klidne dr. mohla napsat.Staci se jen zeptat 😀 Ale verim tomu ze uz to potrebovat nebudete 🙂

martek
15. říj 2008

kall, holky chodej do Gennetu 😉

kallimer
15. říj 2008

Přesně, za zeptání nic nedám 😉 .

Martek: Hodně lidí píše dobrý reakce na Gennet - já se asi budu rozhodovat - co budu mít nejblíž k práci - nemůžu se moc uvolňovat a na dlouho a nechci, aby to v práci někdo tušil. Už vidim ty zvědavky od nás 😉 .

martek
15. říj 2008

kasli na lidi! rada nejdulezitejsi 😉

jitie
15. říj 2008

kallimer, Gennet můžu moc doporučit, my tam byli a byli jsme moc spokojený..přístup doktorů i sestříček je super 😉

kallimer
15. říj 2008

Martek přesně tak - co si myslej lidi je mi úplně jedno. Bohužel u nás v práci jsou některý lidi (bohužel ženský) docela hovada - otázky typu "tak co, jaktože ještě nejsi těhotná?" mě dokážou opravdu "nasrat" i od lidí, který sou mi buřt a tomu se chci vyhnout.
Ste měli vidět po svatbě - sem si řikala, že si snad koupim tričko s nápisem "Nejsem těhotná a až budu a bude se mi chtít, tak Vám to řeknu".
Bohužel tyhle lidi, asi nevědí, že občas ikdyž člověk chce, tak to trošku dýl trvá, než mimčo přijde.

jitie: díkes za tip - dělám si průzkum, tak každá zkušenost mi pomůže 😉

martek
15. říj 2008

cizi lidi jsou v pohode...nejhorsi jsou doterny pribuzny..... 🙄

kallimer
15. říj 2008

jo jo moje babička už mi vyprala peřinky do kočárku co má na půdě ještě po mě 😀 a to neví, že snažíme - to nechci vidět, až jí jednou řeknu, že čekáme mimčo 😀

martek
15. říj 2008

ja uz mam doma pytel hadriku od segry 🙄 😀 😀

kallimer
15. říj 2008

taky slušný, zlatý moje peřinky, tak nějak babču nenapadlo, že bych si pro první mimčo, chtěla do kočárku koupit nový 🙂