Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

milin
21. pro 2008

Asi jsem slepa ale nemuzo to najit 😀

milin
21. pro 2008

uz jsem to nasla a jsem tam 🙂

zanda81
24. pro 2008

Milé snažilky přeji Vám krásné vánoce a pod stromečkem hodně dárků v kterých bude štěstí, láska a zdraví.A at brzy dostanete největš dárek a to // 🙂 žanet

hanik2
24. pro 2008

Holčiny já vám všem také přeji krásné Vánoce...hlavně zdravíčko a mimíska do bříška....já už dostala ráno svůj první dárek a nebyl tedy vůbec příjemný hádejte co?po dvou dnech spoždění mrška dorazila ☹ ,ale co když ne teď tak příště 😉

milin
26. pro 2008

Ano, chtěli jsme Vám poslat vánoční sms přání a krásné. Ale my jsme řekli ne! Žádný ježíšek s nadílkou, který vrtí prdýlkou žádní falešní sobi. Nic! Tak Vám přejem, jako obvykle na Vánoce spousty sněhu na Nobvý rok lásku, něhu. Hodně zdraví, smůly málo, štěstí, co by za to stálo. Hodně sladkostí a ovoce, prostě nejkrásnější Vánoce!

Snažilky, přeji mnoho dárečků pod stromečkem všem bych Vám ze srdce přála // , ale nebojte se všechny se dočkáme 🙂

milin
30. pro 2008

Ahoj holky,
kde pak vsechny jste? 🙂

dckami
30. pro 2008

ahoj, tak nám nevyšla ani 5.IUI a koncem ledna začnu se stimulací na IVF.

Ale dneska jsem s nervama v prd***, měli jsem krásné vánoce i celé svátky, spoustu návštěv, zařízeného silvestra a těšila jsem se na novoroční lyžovačku ve Francii. Bohužel, na hory nejedeme , manžel šel včera s klukama do tělocvičny hrát basket,špatně šlápnul a má obrovský výron. V noci jsem nespali, hrozně ho to bolelo a tak ho ráno brácha odvezl na chirurgii, hned si ho nechali ve špitále s podezřením na přetrhané vazy. Před chvílí mi volal, je po operaci. Něco mu tam sešívali. tak máme po horách. A já se tolik těšila.......... 😢

milin
30. pro 2008

Dckami to je mi moc lito.Ale neboj vse zle je pro neco dobre 🙂
Je mi lito ze nevyslo IUI. Jsme na tom stejne ja mam jit v lednu tez na konzultaci o IVF a zacit stimulovat, ale ja se toho strasne bojim a muj pritel do toho tez moc nechce jit.Takze uvidime co do ty doby bude.
A jak se ty citis na IVF?

dckami
30. pro 2008

Milin, já se těším. Už jsem se stimulovala na ivf v září, ale měla jsem chybně zvolený protokol a byl tam pouze 1 folík, tak jsem nešla na i na OPU. tak zhruba vím, co nás čeká. Hlavně to nechci víc oddalovat, je mi čerstvých 34 let, manželovi o rok víc, takže máme nejvyšší čas na druhého potomka. Navíc se snažíme už 2,5 roku 😒 ..., z toho rok v CARu.

milin
30. pro 2008

Dckami, njn ty si rikas ze te tlaci cas.Ale to tvoje vec.
Mi je 25 a priteli 29 sice v lednu nam bude oboum o rok vice.Ale si rikame ze na IVF je jeste brzy.
I tak tolik hormonu do tela, nevim nevim.Na tohle se musim pripravit.Jeste uvidime.

Ale tobe preji at vse zvladnete na jednicku a hlavne at se zadari 🙂

dckami
30. pro 2008

Mě nejvíc vadí, že valsně nevíme,proč se to nedaří přirozeně. Na lapqrce mi zjistily chlamydie, které jsou již přeléčené, manžel má spg vynikající. Takže dr. neví, proč se nám to nedaří 😢 , zkoušeli jsem letos 5xIUI a lékař mi doporučil i kvůli věku ivf. Touha po miminku zvítězila, tak jdeme do toho. 😵 Snad se nám to s pomocí lékaří podaří....//

milin
30. pro 2008

Nu my jsme pry tez oba v poradku.Takze nevim nevim.Zkusime tomu nechat ted po Novem volnejsi prubeh.A taky uvidime co nam reknou v CAR.
Tobe preji at to klapne 🙂

dckami
30. pro 2008

díky 😵 .

Všem snažilkám přeji krásného silvestra, spokojený, úspěšný a hlavně plodný rok 2009. 😅

zanda81
2. led 2009

Ahojda holky,přeji krásný nový,hodně zdarví a lásky a at se brzy ukáží//.Mějte se hezky 🙂

kallimer
4. led 2009

Ahojky,

tak všem snažilkám přeji plodný rok 2009 a ať už najdeme // 😉 .

Jinak zítra jdu k Dr. na utz (kéž by cysta praskla), tak mi držte palce. V únoru to bude rok, co se snažíme, tak doufám, že konečně prolomíme smůlu a mimčo se zadaří přirozeně. 😉 .

Mějte se krásně a písněte, jak ste na tom vy 😎

sop
4. led 2009

Ahoj děvčata,

tak já Vás tu jdu v tom novém roce poplivat těhu bacilem.
Moc, moc, moc Vám všem přeji abyste už co nejdříve našly vytoužené // 😵

Držím palečky, a jinač přeji taky hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky.

milin
4. led 2009

Ahoj holky,
Vsem Vam preji krasny Novy rok 2009.
Nu pro nas byl prosinec rokem snazeni.MS mam dostat nekdy v lednu tak uvidime jestli jako dorazi 😖
Se ted hodne snazime, ale nevim jestli bude k necemu.

Vam preji tenhle rok v brzke dobe // a to vsem snazilkam 🙂

kallimer
5. led 2009

Ahojky holky,

tak sem dneska byla u Dr. na utz - cysta zřejmě praskla (na utz po ní nebylo ani památky) sem 17 DC a Dr. viděla jen žluté tělísko na pravém vaječníku - tak aspoň známka toho, že ovu už asi proběhla. Od půlky cyklu mám brát duhphaston. V březnu si mám dát bezhormonální cyklus a v dubnu mám přijít na kontrolu. Jenže příští měsíc už to bude rok a když sem Dr. řekla, jestli by nemohla manžu poslat na spermiogram, tak řekla, že je ještě čas (že nás nechce stresovat) a že se to určitě podaří a že na to nemám myslet.
Jenže já nevim - vždyť bysme aspoň věděli, že sme oba v pořádku a po roce snažení si myslim, že nějaké celkové vyšetření je na místě. Dr. se mi měnit nechce a objednat se jen tak do Caru sice jde, ale já nevim. A ještě jedna věc - bolesti pravého podbřišku nepřestávájí (myslela, že je to tou cystou) - na sonu ohledně slepáku sem byla a je to v pořádku. Tak poradtě - čekat další tři měsíce se mi moc nechce - už prostě chci, aby se začalo něco dít (nemyslim tim hned umělý), ale něco....
A ještě mi řekla, že dneska otěhotně bohužel neni sranda a že idkyž budu těhu, tak v dnešní době je vysoká ztrátovost.

Holky, tak snad se nám v tom roce 2009 povede všechno až do zdárného konce a my budeme chovat krásné zdravé uzlíčky v náručí.

Zatim pa a držte se
😉

zanda81
6. led 2009

Ahojda holky tak jsem 2DC.Tentokrát mě to přepadlo ve 23DC,nevím jestli to je z těch svátků,jídla stresu.- no nevím,ale začínáme v roce 2009 nanovo. 😒
Kallimer:doktoři jsou hrozný my se snažíme už 15měsíců a nic.Ted mi dala kamarádka tele na doktora co je prý moc dobrý a že podle jeho rad a všeho holky otěhotněli,tak mu zkusím asi zavolat nějak zítra nebo spíše v pondělí nechám mu ještě po novém roce týden na zotavení 🙂 .Nejhorší je že já chodím k doktorce a on je doktor,nevím mám z toho prostě divný pocit,ale snad to nějak zvládnu 😉 .
Jinak přeji at se nám to podaří a jsme brzy maminy 😀
A jak vy ostatní jak válčíte??

hanik2
6. led 2009

Ahojky holčiny dnes mi psala kamrádka smsku že je těhotná po 20 měsících snažení...doktoři jim řekli že mají velmi malou šanci mít miminko přirozeně,už jim nabízeli i umělé oplodnění...kamarádka dostala doporučení na jeden čaj...potom čaji otěhotněly už 4 holky během první měsíce pití..všechny tyto holčiny chodí na mojetehotenstvi.cz...i tato kamarádka..já také...zkusila ho a ono to zabralo i u ní...takže holčiny tady je složení plus adresa já ho mám už objednaný od minulého týdne jen čekám kdy dorazí 😎

Obsahuje to Dubovou kuru, rozmaryn, materidousku,jalovec,medunku, hluchavku, preslicku, rebricek, srdecnik a trezalku...stoji to 60 kc a jmenuje se to jen caj na neplodnost. pít dvakrat denne po pul litru takže celkem litr denně ...Adresa: Bylinkarstvi-korenarstvi s. r. o., se sídlem Sádek 98, 572 01 Polička, tel: 461 721 800, email: bylinarstvi@jukl.cz

Snad se zadaří i nám ostatním držím palečky 😉

milin
6. led 2009

Ahoj holky,

Kall myslim ze tvoje dr by Vam mohla udelat spg a hp. Myslim ze tim nema co zkazit a aspon budete vedet ze manza je ok.A ze ty mas hormony ok.Ju a gratuluji k tomu ze cysta zmizla.To je moc dobre.Jo tak tam kde jsi mela cystu budes mit chvilku bolesti, ale nemely by byt moc silne.
Drz se holka tenhle rok se to musi podarit kazde z nas 🙂

Zando co mas z toho ja si vcera udelala uvu test vysel pozitivni a dnes jsem 26DC a dostala jsem pekne silnou MS tak ze mi je zle!Mam migrenu a chce se mi zvracet.

Hanik dik za adresu email hned tam napisi a zkusim si jej objednat tak uvidime 🙂

Holky moc Vam vsem drzim palecky at se nam brzy vsem ukazou // 🙂

zanda81
7. led 2009

Ahojky holky,
Haník moc děkuju za tip,už jsem jim také psala a objednala jsem si ho.Tak se necháme překvapi 🙂 Ty jsi po něm také otěhoněla a nebo teprve čekáš až dorazí a pak bude mimi?

Milin:držím palce at je vše ok a čajík nám pomůže 🙂

hanik2
8. led 2009

Ahojky,

Zanda81 : já jsem si ho také objednávala teprve minulý týden,čekám že každým dnem dorazí...doufám,že budu jako mé spolusnažilky a otěhotním hned po prvním měsíci pití...těch 16 měsíců už je opravdu dlouhých...má se začít pít první den cyklu...právě se rozmýšlím jestli ho mám pít hned jak dorazí,protože jsem v půlce cyklu tak jestli to má smysl držím palce ať to vyjde

Milin: doufám že zabere taky držím palce

zanda81
11. led 2009

Ahojda,
hanik:já jsem to užtaké objednala a jsem 7DC takže jak jsi psala tak také počkám do 1DC a jsem moc zvědavá zda to vyjde.Dneska byli u mamky známý s 16měsíční holčičkou a byla jsem z ní uplně unešená a už bych měla nejraději svojí 😉 A myslíš že stačí pít 1měsíc a nebo když to nevyjde tak se může pokračovata a objenat si třeba další porci čajíku??
Tak nám držím mocccc palce at máme po čajíku brzy //.

zanda81
12. led 2009

Ahojda hlásím dorazil čajík🙂) Akorát že jsem 8DC tak asi budu muset počkat na 1DC,nebo co myslíte mám ho začít pít ted a nebo mám čekat??

hanik2
12. led 2009

Ahojky no mě dnes taky tak asi rozesílali všem...já jsem 20 DC a začala jsem to pít už dnes ale jen dvakrát denně a od toho 1 DC budu pít třikrát denně..tak to by bylo aby nebylo holky ne? teď se nám to musí povést všem 😉

kallimer
12. led 2009

Ahoj holky,

tak pořád váhám - poradtě... K mojí Dr. mám přijít na kontrolu v dubnu, ale já nevim - zdá se mi její přístup trochu laxní - jinak je fajn a sem s ní spokojená. Uvažuju, že bych nás s manžou objednala do CARu (asi do Genetu v Praze - mám to nejblíž a tak..), ale nevim. Snad nás vemou i bez doporučení, ale už konečně chci, aby nás někdo pořádně vyšetřil - do dneška pořádně nevim, jestli skutečně ovuluju, pořád mé nevysvětlitelné bolesti pravého podbřišku. Už se mi nechce moc čekat... co myslíte - mám nás s manžou do toho Genetu objednat? Sem rozhodnutá, spíš že jo, nic tim nemůžu zkazit... stejně budu čekat, než se objednám než provedou potřebná vyšetření, je tu jaro coby dub a já bych už konečně opravdu letos chtěla být těhulka - aspoň do léta. Co myslíte? Nebo mám ještě počkat a nechat to přírodě - přeci jen to je rok?

A jak snažílkujete vy? Snad nám to všem brzo vyjde.

Mějte se krásně 😎

milin
13. led 2009

Ahoj holky,
tak si představte že jsem měla opět cystu.Minulý týden v úterý jsem dostala MS byla pěkně silna takovou jsem hodně dlouho neměla snad někdy v pubertě.Ale od té doby mám žaludek na ruby je mi na zvraceni a boli me cely spodek.Tak jsem šla včera ke svojí obvo´dačce tak ta mě poslala na gyndu.Nu a tam mi dneska řekla dr že jsem měla cystu a že praskla.Takže mi nedokazou pomoci ani v centru a to tam jedu pristí středu.Myslim že jim tam pěkně nadám.O žádný IVF nebude dokud nebudu pořádně vyšetřená!Pokud mi nevyhoví odchazím od nich.Dostali ode mně už hodně peněz a stále nic.Takže někde je nějaký problém a oni jej neřeší!Jen vidí peníze a to je celé!
Čajík jsem si objednala dneska, jindy jsem to nějak nestíhala nebo mi nešel net tak doufam ze nám všem pomůže.

Kall do CAR tě vezmou i bez doporučení tvojí lékařky.A jak píšeš sama nic tím nemůžeš pokazit.Pač než Vám udělaji veškerá vyšetření co Vám budou dělat tak skutečně to jaro skoro bude.Ja bych ti radila za zkusenou nic.

Holky preji nam at uz jsme brzy tehulky a nemame tyhle strasne problemy! 🙂

Papapa holky ju a pijete nektera z Vas uz ten čajík?

kallimer
13. led 2009

Ahoj holky,

Milin: tak to je taky dobrý s tou cystou, a pak běž k doktorům. Je divný, že ti na to v CAR nepřišli... no aspoň, že praskla. Sem zvědavá co Ti řeknou v CAR.

Jinak si objednám asi taky ten čaj a asi se příští týden objednám do toho CARu... pořád váhám, já měla bejt "váha"

😀

Zatim čauky a snažilkování zdar 😎

milin
13. led 2009

Kall ja se ti nedivim ze vahas.
Ja dnes napsla do jineho centra a to jsem tez vahala.
Ale neboj verim tomu ze tenhle rok bude urco uspesny. 🙂

Cajik si klidne objednej myslim ze tim clovek nic nepokazi. 🙂