Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

kallimer
9. bře 2009

Ahojda holky 🙂,

Milin: ještě jednou tfuj tfuj ať máš z návštěvy CARu dobrý pocit a super doktory 😉

Jinak já jdu na kontrolu zítra odpoledne, tak pak napíšu a popřípadě Vás nakazim 🙂 - snad mi Dr. těhu potvrdí - jinak mi začíná bejt pěkně špatně, ale to nevadí, hlavně ať tam mimčo zůstane a pěkně se v bříšku zabydluje 🙂.

mějte se krásně a snažílkování Zdar 🙂

milin
9. bře 2009

Ahojky holky
Zítra tam jdu na 11.45 tak snad to vše bude dobré a já budu mít dobré zprávy.Jen jsem nervózní už teď.Holky já bych tak chtěla najít // nikdy jsem je nenašla a tak ani nevím jaký to je.Ale nebojte zítra podám zprávu.

Kall zítra na tebe budu myslet taky a neboj se vše dopadne dobře. 🙂 Neboj nevolnosti přejdou a ty jsi pak budeš krásně užívat těhulinkování.

Zanda jak pokračují tvoje přípravy na svadbu? 🙂 Ani nevím kdy a kde ji vlastně máte?

hanik2
10. bře 2009

Ahojky tak bohužel MS dorazila po týdnu spoždění...takže 18 měsíc snažení...nějak dochází síla...uvažuju nad pauzou ☹

kallimer
10. bře 2009

Ahoj holky,

hanik: ☹........ je mi to líto

milin: tak jak v CAR?

jinak sem dneska byla u Dr. a potvrdil mi těhu - máme malou fazolku, který krásně tluče srdíčko 🙂 - Dr. mi radši předepsal utrogestan na udržení mimča - tak snad to klapne 🙂. Držte mi palce 🙂
Moc moc bych chtěla a moc moc bych Vám přála // a zdárný konec !!! Takže - tfujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjj - prskám na Vás všechny těhu bacil !!!!!!!!!!!! Já už po roce snažení ztratila naději a najednou to vyšlo, tak snad i na Vás se brzy usměje štěštíčko 🙂.

Mějte se krásně a držim Vám moc pěstě 🙂.

kvetinka7
10. bře 2009

Ahoj holky, u me tak nejak nic moc. 🙂 Od kvetna zase zacinam snažílkovat,takze se k vam opet připojím 😀
Včera jsem byla na kompletni mobilizaci podle Mojžísky a reknu vam:byla to sila ! Uf 😖
Je mi lito,ze me zname tvare jeste nejsou tehu.. Milin a Dckami jsem tipovala,ze uz budou "v tom" 😒

hanik2
11. bře 2009

Kall : mooooooooooooooc gratuluju...koukala jsem i na fotku super....pořádně prskej ať se nakazíme a opatruj se 😉

zanda81
11. bře 2009

Kalli:mooooccc gratuluju a chytám bacil🙂)
Jinak já jsem po 34DC dnes začala špinit takže snažení jede nanovo.čaj budu pít tedka 2 měsíc,tak uvidíme 😉
Jinak moc Vám to všem přeju.Já jsem tedka nějaká unavená a taková bez sil,ale špiním tak těhu nejsem.Myslím že bych to poznala🙂

milin
11. bře 2009

Ahoj holky
promiň te že píši až dnes,ale bohužel nemám ani náladu ani chuť něco psát.Ale přemluvila jsem se a zapla tedy pc.
Včerejší návštěva byla otřesná!Byly jsme objednáni na 11.45 po cestě do FN nám volal Dostál jestli bychom nemohli přijet dříve.Tak jsme se dostavili dřív s hledáním a parkováním.Vyplnily nějaký papíry pak další a sestra mi dala zkumavky na HP.Přítel se objednal na SPG ihned a jde v pondělí jediné rychlé vyšetření! Bylo skoro 12.30 a přišel za námi Dostál že měl pacientky které byli trošku složitější a zdrželi se.Což by nám nevadilo.pak řekl že musí jít na 12.30 k ředitely.A že máme přijít na 13hod.Na řadu jsme se dostaly až ve 14hod.Děsný.Do toho jsem začala pěkně krvácet.Ano psala jsem že jsem mrchu dostala už ve čtvrtek ale byla tak stále slabá že jsem si říkala že je to tím Femigardem.Takže jsme se nakonec dostaly k dr.sepsaly běžné věci a hotovo.Žádné vyšetření pač jsem začala krvácet žádný věci co bude dál,nic.Prostě jen nás poslaly na Genetiku kde budeme čekat 2-3měsíce na to aby jsme se dostaly do jakýsi poradny(nevím na co! )na to aby nám vzaly krev nepotřebuji vědět jakýsi kecy!Takže tenhle cyklus budu mít za sebou aspoň HP pač 3DC mám tedy v pátek.13DC jdu na UTZ a pak se uvidí,jestli IUI nebo jen plánovaný styk.Další poradna až v květnu!Nu prostě další dva měsíce čekání než se něco dozvím.Jsem z toho naštvaná mám pěknou depku.Tohle jsem teda nečekala.Dr se mnou nic neřešil a vypakovaly nás z ordinace ani jsme se nestačily na něco zeptat.Takové chování jsem teda nečekala.Prostě na rovinu říkám že z toho nemám vůbec dobrý pocit.Možná je to tím celým průběhem dne,ale čekat další dva měsíce na to abych se dozvěděla něco no to je hrozný.Jsem myslela že po prvním pohovoru to bude rychlejší,ale tohle.No myslete si co chcete,ale mě je do breku.Mám nervy na dranc,depresi,silnou mrchu a ještě k tomu nic novýho nevim! Probrečela jsem celou noc.

Kdo nezažil, nepochopí 😔

kallimer
13. bře 2009

Milin: ....... 😔 ....... co napsat,čekala sem, že napíšeš jak to bylo fajn a že to vypadá nadějně, ......... jednání, který popisuješ je fakt příšerný !!! Nechcete zkusit ještě jiný CAR (třeba, kterej je ještě dál)..... Vim, že je to těžký, ale zkus to nevzdávat..
Hele nám třeba s manžou pomoh hrozně pejsek - od ledna máme pejska a úplně se nám změnil život a neměla sem čas se trápit (ale každýmu pomůže něco jinýho.....).

Co odjet někam na dovču a zrelaxovat se (jestli máte tu možnost...) - prohřát si někde kosti 😉 .

každopádně moc na tebe myslim a neboj jednou se karta musí obrátit a na tebe se to štěstí musí už sakra usmát !!! Jenom to čekání a přístup doktorů vidˇ 😔 ....

nevim co napsat..... prostě se z toho vybreč a zkus najít sílu!!!!!!!!

milin
14. bře 2009

Ahojky Kall
s tím druhým tedy třetím Carem opravdu nevím.Nějak nad tím přemýšlím,ale ale.Napsala jseem do toho třetí Car mail jestli už mají smlouvu s mojí pojišťovnou,tak uvidíme co mi napíšou.JJ pejska mám taky,a mám minko želví.Ale i tak je to moc těžký.Stále na to myslím.Poslední dobou je to opravdu hodně.Nikdy jsem na to tolik nemyslela jako teď.Ano dovolenou bych opravdu potřebovala jako sůl.Ale nejsou penízky ani čas.Zplácíme hypotéku,chceme rekonstruovat a to vše jaksi není zadarmo.
Ale děkuji ti že na mě myslíš,snad se brzy dočkám //

Děkuji za podporu,a tobě moc gratuluji a moc ti to přeji. 🙂

dckami
17. bře 2009

ahoj,
Hani - jemi to líto, že to zase nevyšlo 😖
Já poslední dobu na MK nechodila, musela jem ten náš neúspěch po ivf "rozdejchat". Cvičím Mojžíšku, chodím na masáže a uvidíme. Zatím jsem objednaná na kontrolní utz na 23.3. a domluvíme další ivf asi na květen. Možná mezi tím zkusíme IUI.
Našla jsem na netu bezva článek, o nás snažilkách: http://spunt.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/zdr...

milin
19. bře 2009

Ahojky holky
hm tak jak vidím už to tady upadá a nikdo tu nechodí.

Kall jak pak se máš?Doufám že se cítíš dobře,a nemáš ranní nevolnosti.Nu snad jsi v pořádku.

A co vy ostatní kde jste všechny? 🙂

Já byla v úterý na masáži a bylo to fakt super byla jsem porvé.Takže jsem si to užívala,ale večer mě bolelo všechno a ještě dnes některá místa cítím 😀

Nu holky mějte se hezky a příjemný víkend.A kdyby jste jely v sobotu do Brna na tu výstavu tak dejte vědět můžem se tam třeba sejít 🙂
Papa Míla 🙂

dckami
20. bře 2009

krásné ráno,
kdepak jste?
Konečně je pátek, mám na odpoledne naplánovaný pokec s kámoškou, má kluka po ivf, teď je mu 17 měsíců, nyní byla v lednu na 2.ivf, potvrzené těhu a ve 4tt o mimi přišla 😢 . Tak to musíme probrat a bude líp.

Zítra se chystáme na nákupy do Německa, v létě máme v rodině svatbu, žení se švára a manžel si chce koupit nový oblek. V Německu jsou levnější, tak to zkusíme, holku dáme na hlídání k babičce a hurá na to. 😀

hanik2
20. bře 2009

Ahojky holčiny,

já jsem nějaká rozhozená nevím jestli mám do mimiska jít nebo ne...jde hlavně o finance..ale necháváme tomu volný průběh..buď a nebo...moc držím palečky všem 😉

milin
20. bře 2009

Ahojky

Dckami užij si pokec s kamarádkou mě to vždy pomůže 🙂 Jo tak nákupy v Německu tak to tiše závidím.

Hanik jen to nevzdávej.Vím jak je to těžké,ale člověk musí bojovat.Jen neboj 😉 vše bude ok.

Holky já jdu zítra opět makat to má zase radost 🙂 ale odpoledne jedu do toho Brna tak budu mít aspoň výlet 🙂

Papa. 🙂

zanda81
23. bře 2009

Ahojky holky,jakpak se máme?Já jsem dnes 13DC,takže zdar snažení.Akorát jsem o víkendu nastydla a budu pít urologický čaj,takže vyhlídky nic moc.Zatím to těhotenství moc neřeším necháme to na přírodě,ale hned po svatbě kdyby ještě nic tak to začneme řešit 😉 Všem přeju sílu a hlavně at to dopadne🙂

dckami
23. bře 2009

Po dnešním utz nic moc - sliznice 5,5mm, 1 folikl 11,5mm, takže musím přijet na utz znovu ve čtvrtek a uvidíme, zda to bude na IUI.
Odpoledne jsem ještě byla na dalším vyšetření, po roce jsem musela jít ke své gyndařce na prevenci a ta mi potvrdila, že za zhruba 3-4 dny bych mohla ovulovat. Tak jsem zvědavá..... 😵

kallimer
24. bře 2009

Ahoj holky,

jdu se na Vás podívat a trošku Vám poprskat 🙂.

Milin: no moc dobře mi fakt neni a sem hrozně unavená a chodim do práce, ale všechno vydržim, jenom ať se mimčo pěkně zabydluje 😉 .

Moc Vám všem držim palečky a přeju ať se brzo dočkáte 😉 .

dckami
24. bře 2009

kallimer, gratuluji ke // 😵 , tiše závidím a chytám těhu bacílky. 😀

dckami
26. bře 2009

zdravím vás, kdepak jste???? 😕
Tak mám za sebou další kontrolní utz - folikl narostl na 16 mm, sliznice 8mm a IUI mám naplánovanou na pondělí. 😵

kallimer
27. bře 2009

dckami: v pondělí budu držet palečky 😉

A co vy ostatní?

zanda81
31. bře 2009

Ahojky holky,já byla tedka týden nemocná.Měla jsem zánět močových cest,takže snažení se odložilo.Včera jsem byla na kontrole u doktorky a nechala jsem si napsat HA.Domluvili jsme se s MP že uděláme pauzu a zkusím vybrat 3 platíčka a pak zase přestat a snažit se a třeba tím šokem se to podaří.Nějaké znamé to tak udělali a pak otěhotněli snáz🙂 Tak uvidíme.Tedka bude svatba a tak stějně budu pořád ve stresu a jetě se mi začala zhoršovat plet tak proto.Budu k Vám nakukovat a držet Vám palce a já za 3 měsíce zase začnu se snažením a pka rovnou půjdu na nějaké vyšetření at víme na čem jsme🙂
Tak se mějte moc fajn a držím pěsti 😉

hanik2
9. dub 2009

Ahojik holky jak se máte?

dckami: jak to s tebou vypadá?

U mě zatím beze změny..opět spoždění...už to nějak ani neřeším...snažení nijak extra neprobíhalo..prostě když byla chu´t sexik byl denně, obden ,ale i dvakrát denně ,došli mi nějak síly počítat a hnát se za něčím..do Gestu jsem se neobjednala a zatím neobjednám...nechám to prozatím na přírodě...máme docela finanční problémy kdo ne že...hledám práci a prostě se to nějak všechno sype..ale mám super manžela a úžasnou dcerku tak je hned líp 😉
všem držím palečky a doufám že jsem vás tím neotravovala 😉

hanik2
19. dub 2009

HOlčiny co je s váma????????????????

mě MS opět dorazila dlouho 39 DC...takže 19 měsíc...ale mám novinku našla jsem práci takže snažení bude muset nejméně tři měsíce počkat možná i déle...je to škoda ale nejde to jinak,ale chránit se také nebudeme takže kdyby náhodou 😉

tak všem moc držím palečky a budu na vás dále chodit koukat

zanda81
28. dub 2009

Ahojda,koukám že jsme se na to snažení postupně vyprdli že jo 😒 Já jsem začala brát HA jak jsem už psala a hnedka po svatbě zase vysadím a třeba se to povede rychle🙂
Tak všem držím palce a taky se ukažte🙂
pa

dckami
3. kvě 2009

ahoj kočky,
já poslední dobou MK hodně flákám, nemám na to čas a není co psát 😖 , změny žádné. IUI se npodařila, MS mě dostihla 😒 . Po kontrole v Pronatalu mám 2.IVF domlvuvené na květen, 6.5. jedu na utz a pro stimulaci bude to krátký protokol s antagonistou, Puregon a ještě něco k tomu, nevím přesně. Tak snad to vyjde. Řešila jsem s lékařem, zda zavést 2, asi to riskneme a uvidíme 😀 .

Teď jsme si užili krásný prodloužený víkend, podnikli jsem pár výletu, byli jsem se pdívat na zámku, kde jsem byli před 10 lety oddáni...i slzička ukápla. Dneska mě manžel vytáhl na kolo, mám za sebou skoro 50 km a bolí mě prdelka a stehna, auauau.
Tak tolik o nás, moc si přeji, aby se to konečně povedlo a k 10.výročí svatby jsem dala manželovi, sobě i dcerce ten nejkrásnější dáreček v podobě //. 😵

dckami
6. kvě 2009

ahoj kočky,
Dnes jsem byla v Pronatalu pro stimulaci, teď čekám na mrchu a během týdne začínáme s 2.IVF - mám krátky protokol - Puregon a Orgalutran.

hanik2
6. kvě 2009

Tak moc držímmmmmmmm palce musí to vyjít 😉

milin
6. kvě 2009

Ahoj holky to koukam že jsem jeste nekdo chodi? 🙂

dckami
8. kvě 2009

ahoj,
krásné sváteční ráno. 🙂
Já hlásím,že mě mrcha dohonila o 3 dny dříve, takže v neděli začínám se stimulací a pícháme 1.dávku puregonu (250j.), na utz pojedeme ve čtvrtek.

Dnešní den si chceme pořádně užít - máme naplánový se známými a dětmi cyklovýlet, takže musím uvařit oběd o něco dříve a vyrážíme do přírody za sportem. 😵