Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

andreasek82
17. zář 2008

urcite luciku, ale radeji se budu snazit vydrzet.. hlavne mam neustaly pocit, ze to prijde kazdou chvilku..

luckamb
17. zář 2008

tak držím palce aby ne 😉

andreasek82
17. zář 2008

dekujiii..
padim dom..
tak zitra papa..

vov
17. zář 2008

Andreasku, tak zkus testík zítra ráno, kdo ví? 😉 Třeba // Drřím palečky!!!
Martek, super přísloví 😀 S tím oparem sis tedy vytrpěla, ještěže jsi ho tak rychle vyléčila!!
Kallimer, pravda že podzim dobré náladě moc nepřidá, ale neboj i na nás se to štěstíčko musí usmát, ne? 😵
Holky, mě je dnes blbě, mám křeče v břichu, ach jo.. Asi ten pracovní stres 😠 Fakt se naštvu a budu snad hledat jinou práci..

jenniffer
17. zář 2008

Holky, tak jsem se objednala k dr. - jdu až 3.11.. Naschvál jsem to nechala až na takhle dlouho, chceme to ještě jeden měsíc zkusit "sami" a když to neklapne, tak to necháme vést doktory. 😒 Kéž bych tam šla už těhu! 🙂

Andrea: testni, jsem zvědavá, jestli budou //. Chápu tě, že nechceš testovat předčasně, najít jen jednu čárku je hrozný zklamání. Ale jestli ti mrcha chodí vždycky přesně, tak šance na // je velká, když už 1 den meškáš. 😉

makoush
17. zář 2008

ahojda devcata, tak ja hlasim ze navsteva jeste neprisla. Boli me bricho, au au a teplota se zatim docela drzi. Vcera jsem si dala k veceri sledovy kysely rybky s cibuli a hned jak jsem to dojedla tak jsem dostala chut na chleba s marmeladou, tak jsem zbufla i to 😉 muzskej se mi pekne smal... tak doufam,ze to je dobra predzvest...uf snad jo, moc bych si to prala...

makoush
17. zář 2008

jenni, to je odbra taktika, 3.11. je dlouha doba, a telo se takhle uklidni a mimous dorazi, uvidis..budu drzet palce

anderj, no,jestli meskas jeden den, tak to by mohlo vyjit,ne? tedy pokud mas jinak pravidelny cyklus... drzim ti palce i na nohach, aby to vyšlo 😉 asi to taky nevydrzim a zkusim, dokonce jsem si uz koupila dve krabky mamatestu....jsi me nakazila 😉

jenniffer
17. zář 2008

Makoush: tak to vypadá slibně. 😉 Kolik dní už meškáš?

makoush
17. zář 2008

jennifer, no prave ze by mela prijit bud dneska nebo zitra maximalne v patek..takze jeste je brzo soudit.. 😖

jenniffer
17. zář 2008

Vydrž do soboty, když MS nepřijde, tak testni. Měříš BT? Hoď sem grafík.

makoush
17. zář 2008

jen, merim, jenze tenhle mesic byl hukot, byli jsme v pyrenejich a tam jsem nemerila, jaksi to technicky neslo a pak nam v rodine umrel deda tak jsem na to taky nemela chut..takze mam za teploty za posledni tyden.. 😒

kallimer
17. zář 2008

Ahoj holky,
tak hlasim, že mrcha asi dorazila. ☹ . Při mym nepravidelným cyklu sem ji čekala, až příští tejden (nu aspoň se můžem dřív snažit). Sice je to divný - podle grafíku to vypadlo nadějně.

jeniffer: dobrá taktika - tak snad se zadaří 😉
makoush, andreasek: holky držim palce a zítra ať slyšim, že máte // =) at následujete sop a pěkně se rozrůstáme 😉

makoush
17. zář 2008

jen: moc z toho vycist nejde.. http://www.fertilityfriend.com/home/21f3f0

makoush
17. zář 2008

jeee, pardoon, on ten link zobrazuje prazdnej graf..potvoraaa

milin
17. zář 2008

Ahoj holky,chvili jsem tu nebyla.Vubec nejak nestiham.Zacala jsem chodit do prace a prace je tolik ze proste doma stoji prace a ja nevim kam driv skocit.No doufam ze se to brzy nejak ustali a ja to budu stihat.
No jinak to vysetreni dopadlo dobre to uz jsem asi psala ze jo?No ted musim cekat do dalsiho cyklu.Par kamaradek rika ze uz by se to konecne mohlo povest tak uvidime.
Je pekna zima ,ale to je asi vsude co?No zima se nam ohlasila jaksi brzo.V nedeli jsem si koupila saticky a vidim to tak ze je vytahnu asi az na jare 😀

Holky preji Vam aby to brzo vyslo.Nejak jsem Vas nestacila docist tak snad zitra to napravim.
Papa kocky 😉

lili66
17. zář 2008

S manželem se snažíme už půl roku a nic.Byla jsem na gyndě a ten mi řekl,že je vše v pořádku,žádný problém abych byla těhotná nevidí. Tak co si mám o tom myslet.Určitě si budu muset ještě počkat,ale za jakou dobu to máme začit řešit. Měla jsem 2těh.a nebyly problémy otěhotnět.

milin
17. zář 2008

Ahoj Lili, no pokud uz mas za sebou 2 tehotenstvi a ted se Vam stale nedari tak bych urco jeste nehazala flintu do zita.Jestli tak muzes jen pozadat dr. aby ti vzal hormonalni profil.Aby zjistil jestli mas ovu.A taky by si te mohl v dobe ovu pozvat do ordinace na utz.Kdy ti presne rekne jestli je ovu.Nebo ho muzes pozadat aby manzela poslal na spg.Je toho spousta,ale myslim si ze asi poznas kdy mas ovu.A tak bych jeste chvili pockala.
Nu snad jsem ti aspon trosku poradila.Vsak uvidis 🙂
Preji mnoho stesti 😉

andreasek82
18. zář 2008

holky hlasim, ze jsem testla vcera odpo a dnes rano a ani naznak carky.. no co se da delat, vyjde to priste, ms tedy cekam kazdou chvili.. jsem 30 DC..
kallimer, jsem ale v poho.. si rikam, ze je casu dost, i kdyz jsem si ty // prala, to je jasne.. 🙂

andreasek82
18. zář 2008

holky, tak ms prave dorazila.. takze dalsi snazenicko nas nemine 😉

martek
18. zář 2008

andri..... valka zacina! 😎

andreasek82
18. zář 2008

martek! valka jiz zacala!!!! 😀
supky dupky, at jsou z nas tehulky! 🙂

jenniffer
18. zář 2008

Tak koukám, že tehle cyklus tu žádná nová těhule nebude. Tak se holky koukejte snažit příště. 😀

Makoush: ten graf se fakt nezobrazuje, zkus to znova.

Andrea: škoda, ale příště už to vyjde. MUSÍ. 🙂

Milin: na jaře ty nový šatičky už nevytáhneš, protože se do nich nevejdeš- budeš totiž těhule. 😉 😀

Kallimer: všechny moje grafy vypadaly nadějně - ovšem jen do doby než přišla mrcha. 😠

kallimer
18. zář 2008

Ahoj holky,

tak mám pocit, že si ze mě moje tělo dělá srandu. Včera sem začala špinit, tak sem si myslela, že dorazila mrcha a že se to rozjede - ovšem dneska dopoledne nic a ted zase jenom trošku špinim 😕 . Stalo sem Vám to někdy? - já to vždycky dostanu a pak sem jak "průtokovej ohřívač", tak to nechápu. (jo a těhu test negativní). tak nevim, mám volat doktorce??

milin
18. zář 2008

Ahoj Kalimer,jo muzu rict ze se mi to stalo prave tenhle cyklus.Test jsem nezkousela,nechtela jsem se jeste vic stresovat.Proste jsem zacala spinit a trochu krvacet a pak dva dny nic.Ale ten druhej den se to rozjelo.No ja budu doufat ze tobe se to zadarilo.I kdyz jak pises ze test byl negativni tak i tak se to muze jeste povest. 😉

Jenniffer nestras i kdybych otehotnela tak snad nebudu kulicka na jare. 😀

jenniffer
18. zář 2008

Kallimer: já vždycky minimálně den před mrchou špiním. Takže u mě by to nebylo nic neobvyklého. Pokud máš dostat mrchu až příští týden, může to být taky třeba od uhnízďování vajíčka. 😉 Doktorce bych zatím nevolala, uvidíš, jak se to vyvine zítra.

makoush
18. zář 2008

ahojda děvčata, tak hlasím, že u mě pořád nic..no, mam možná překvápko 😉 , ale nerada bych to zakřikla, tak ťukám ťukám na dřevo, držte prosím palce...

jenniffer
18. zář 2008

Makoush: nekecej, ty máš // čárky.........??????? 😵 Okamžitě se přiznej!! Jsem jako na trní. 😀

makoush
18. zář 2008

jeni, strašně se bojím, hrozně moc moc. Přiznám se po víkendu, ju? Jsem ted na nervoznejší ještě víc než před tím. Ach jo, kéž by to vydrželo...

martek
18. zář 2008

ty voleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

makoush
18. zář 2008

néé holky fakt zatím psssst je to super tajna informace, chci vydrzet aspon tyden a poctive kontrolovat...