Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

len
19. srp 2008

No vidíš 🙂 Já i teď v tom "přísným režimu" otevřela doma lahev červenýho, ale je pravda, že už ho ve dvou pijeme týden 😀 Ovšem těsně před IVF se chystáme trochu vyčistit hlavu na jižní Moravu, no tak to teda uvidíme 😉

ducky
19. srp 2008

Vau Len, tak to bylo vycerpavajici.
Ale je to tak, vse to zacina v hlave, bohuzel 😕
Budu ti drzet palecky s IVF, ted jsem si prohlizela albicka a narazila jsem zrovna na nekolik holek uspesne tehotnych po IVF. Tak at ti to vyjde 😀

Jenniffer taky budu drzet palecky. A zamer se na neco, co te bude bavit. Delej neco jen a jen sobe pro radost.

Andreasku, moje kamoska nemela // na testu a byla ve druhem mesici. Sla na party, opila se jak doga.
Druhy den spinila, ale nastesti vse dopadlo dobre a dnes ma zdravou dvouletou dceru.
Ja jsem zase vypila v hospode litry Kofoly a jedla hermelin a nevedela jsem, ze jsem tehotna.
Moje kamaradka kourila a byla tehotna.
Timhle se nemuzes trapit a myslet na to, to by si pak nemohla delat nic. Zij normalni zivot a nestresuj se co by kdyby 😉

len
19. srp 2008

Jennifer, známé jsou stránky www.neplodnost.cz (ale radím moc nečíst, nebo tam najdete další seznam chorob, o kterých jste neměly ani tušení 😀 ) a můžu doporučit naprosto výbornou knihu od Dr. Řežábka - Léčba neplodnosti. Je to psané pro laiky takovým čtivým způsobem, není moc tlustá a měli by ji mít v každé knihovně 🙂

len
19. srp 2008

Já znám taky několik takových, co byly dva dny před nalezením // na velký pitce a všechny mají zdravý děti 🙂 Na druhou stranu - nikdo už nezjistí, že některé, co by třeba bývaly // mohly najít taky, o ně díky té velké pitce přišly... To je vlastně fajn, že to zjistíme jenom v tom pozitivním případě 🙂

Ducky, díky 🙂

vov
19. srp 2008

Len, děkuji za příspěvek. Funguje to přesně tak, jak píšeš 🙂 Mě kdysi MUDr. řekl, že mám malou dělohu, tento mi řekl, že je normální. Tak fajn, jsem na tom konečně stejně jako ostatní 😉 Měla jsem pravidelné cykly 36dni, pak jeden 28 dní, opět 36 a teď nejspíše jako důsledek těžké zátěže po vysokohorské turistice, jsem to dostala po 27dnech, i když dle ovulky to mělo být až den 31. 😒 Ale tak zle mi nebylo ani nepamatuji, měla jsem pocit na zvracení, ukrutnou bolest hlavy, že jsem nevydržela a vzala si prášek.. Nemohlo se stát, že to byl mini potrat? I když po tom asi nemá smysl už pátrat, že?
Jinak se v ničem neomezuji, mám ráda pohyb i večerní pohodu při večeři s vínkem 😉
Holky, ten spermiogram se dělá kde? Zatím koupím manžílkovi Cem M..

Len, držím palce, aby vám IVF po takové tvrdé přípravě vyšlo 🙂

Přeci se nevzdáme bez boje, ne? 😉

Holky, díky moc za všechny vaše příspěvky a zkušenosti!!!

len
19. srp 2008

Mně fyzicky náročná dovolená cyklus taky spolehlivě zkrátí 😉

ducky
19. srp 2008

Vov opravdu potom nepatrej, nema to cenu, jen by jsi trapila sama sebe.

Nam delali prvni v Pronatalu a ty dalsi pak v Iscaru, kam jsme zacali v unoru dochazet.
Jukni, kde mas v okoli nejakou kliniku zabyvajici se umelym oplodnenim, tam to budou delat urcite.
😀

len
19. srp 2008

Jo a kromě center reprodukce určitě dělají spermiogram na sexuologii, tam nás původně posílal můj dr. 🙂

vov
19. srp 2008

Ducky, Len, děkuji za kontakty 😉 Ještě se zeptám, máte zhruba přehled, kolik spermiogram stojí?

len
19. srp 2008

Vov, pokud přemluvíš dr., ať ti vypíše žádanku, tak to nebude stát nic. Pokud to chceš zkusit na vlastní triko, počítala bych s 200-500 Kč 🙂

vov
19. srp 2008

Len, děkuji 🙂

andreasek82
19. srp 2008

jennifer & ducky: diky, prece jen se clovek boji, kdyz cte o tom, jak je dulezite byt v prvnich mesicich tehu ve vsem maximalne opatrna.. 🙂

makoush
19. srp 2008

Zdravím! Jsem se o tomto tematu minuly tyden taky bavila s doktorem. Po vyšetření mi poradil pry "funkční pozice" 😉 az jsem se z toho zardela..haha..tak uvidime, jestli to pomuze.. Jinak muzu se pochlubit s měřícím výtvorem? 😝 http://www.fertilityfriend.com/home/21f3f0 .... tak cekam, co z toho bude..ach jo, ale uz klesa, takze asi nic.. ☹

vov
19. srp 2008

Makoush, třeba Ti teplota ještě stoupne, držím palce. Můžeš se s námi podělit o "funkční pozice"? 😉
Holky, až se manžílek vrátí ze služebky, bude mít doma dáreček - Cem M 😅 Vidím to tak, že bude zobat vitamínky 3 měsíce a když se nám do té doby nepodaří otěhotnět, objednal by se na spermiogram... Ha, hlavně mít nějaký plán 😉
Brou noc, kočky.

makoush
20. srp 2008

vov: pry jde o to, jak ma zena zaklonenou delohu. Nekdo ji ma dopredu, jina dozadu. No a podle toho je pry dobre zvolit onu pozici 😀

luckamb
20. srp 2008

Dobré ráno holky!

andreasek82
20. srp 2008

dobre luciku 🙂

ducky
20. srp 2008

Ahoj holky,

primo o polohach nic moc nevim, ale zeny se zaklonenou delohou by mely po sexu udelat svicku a nejakou dobu v ni vydrzet, aby se spermie dostaly na spravne misto.
Ja ji sice zaklonenou nemam, ale taky jsem to delala.
Mne to ale v nicem nepomohlo. Taky jsem hned nevstavala, spermiky nevytlacovala apod. a nic.
Teprve kdyz jsem prestala resit poceti prirozenou cestou, psychicky se uvolnila, povedlo se to a pritom jsme se tehdy uplne normalne pomilovali na gauci, ja za chvili vstala a normalne chodila po byte a bylo to.
😎

andreasek82
20. srp 2008

ducky, to je prave ono, clovek se od toho odprosti, dela veci jak obvykle a je to.. pak div nedela psi kusy a ono porad nic.. 🙂

andreasek82
20. srp 2008

no holky, tak menstruace uz prisla ☹ no co se da delat.. zacneme tedy tento mesic nanovo.. 🙂

martek
20. srp 2008

dobre rano....
ja cetla, ze kdo ma zaklonenou delohu, tak by mel provozovat sex zezadu 😵

a ta zaklonena deloha, to je najaka anomalie? nebo to je 50:50... me zajima, jestli by me to doktorka rekla, kdybych ji mela.... 😉

ducky
20. srp 2008

Andreasku to je mi lito. Uvidis ale, ze to vyjde, az to budes nejmene cekat 😉

Nasla jsem odkaz ohledne te zaklonene delohy

http://www.miminka.cz/disp_art2.php?artID=529

Docela zajimavy je, ze tam naopak svicku po sexu nedoporucuji, jen lezet na brise.
Je ale fakt, ze moje info pochazi ze starsiho data, pred nekolika lety jsem mela kolegyni, ktere bylo tehdy pres padesat a ta mela zaklonenou delohu a prisla do jineho stavu, kdyz udelala svicku.
Jak se casy meni... 😀

milin
20. srp 2008

Ahoj holky,tak jsem dnes byla v tom centru.Vse dopadlo spatne.
Jen Vam chci rict,ze pokud v sobe citite ze neni vse v poradku a vase dr. s tim nechce nic delat tak Vam radim vykaslete se na ni a bezte do centra.Tam Vam aspon reknou kde je problem.Takhle naivne doma sedite a cekate jestli jo nebo ne.
Ja se ted treba trapim ale aspon vim spoustu veci.A treba kdyz mi reknou ze nebudu mit nikdy deti,tak se padim vdat a okamzite zadam o adopci.

Asi se Vam budu zdat divna,ale sami to pochopite.
Omlouvam se pokud jsem nekoho popudila svym nazorem.Pa

andreasek82
20. srp 2008

proc divna milin, vubec ne.. at clovek vi, na cem je.. ja dnes dostala ms, jsem trochu nastvana, ale zase na druhou stranu vim na cem jsem a pristi mesic zacnem se snazilkovanim nanovo, pekne budu papkat listovku, nepit alkohol a chci, aby tom pil kotvicnik zemni 🙂

ivis
20. srp 2008

Ahoj,

koukám, že jste se tu bavili o zakloněné děloze. Také ji mám, a má ji tuším asi každá pátá žena. Já jsem se o tom dozvěděla až když jsem byla těhu, tak byl problém, páč kdyby se ta děloha nějak nenarovnala či co tak by mi ji museli nějak chirurgicky narovnat, aby měl mimoušek místo pro další vývoj.
Jinak nám se podařilo početí zcela neplánovaně po 1 a 1/4roku od dobrání poslední pilule a byl to fakt zázrak, neboť jsem skoro celou dobu od posledního platíčka do otěhotnění neměla menstruaci no a ještě tu zakl. dělohu.
Jo a martek máš pravdu poloha se doporučuje zezadu(u nás to klaplo) a zůstat ležet.
(Já jsem vždy ihned po milování letěla do koupelny a na WC)
Ať se Vám brzy zadaří, hlavně nic nehrotit 😉

andreasek82
20. srp 2008

milin a jak dlouho se snazite?

milin
20. srp 2008

Andreasku snazime se od prosince 07.jenze pred tim mam uz nejake operace za sebou a ted v breznu jsem mela dalsi.Do centra chodime od konce cervna.

andreasek82
20. srp 2008

tak snad se to brzy vse zlepsi.. drzim palecky k 😲

milin
20. srp 2008

Moc dekuji.Az budu mit lepsi naladu a to snad bude brzy tak se objevim.Nebo az mi bude smutno 😉

andreasek82
20. srp 2008

jasne.. ozvi se.. mej se hezky a hlavu vzhuru.. 🙂