Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

jenniffer
24. zář 2008

Milin: jak ti tu průchodnost zjišťovali? Laparkou nebo to jde i jinak?

Holky na zjištění ovulace i při nepravidelný MS je dobrý měření BT. Ovu testy jsou taky fajn, ale když nevíte ani přibližně, kdy může být ovu, tak to leze do peněz. 🙂

petra123
24. zář 2008

Holky ja si ten pregnyl nepíchalala sama ale sestra u mojeho obvodákala ja bych to neuměla namíchat je to ve dvou ampulkach 😀

jinak holky hoj včeara jsem měla super sex a pak to zkončilo 8 hodinama na noční ale sex stal za to 😝 😀

jenniffer
24. zář 2008

Petra123: super sex? Tak ať přinese ovoce v podobě mimi... 🙂 Ještěže nemusím na noční, to by mě asi zabilo. 😀

petra123
24. zář 2008

Mě taky ale hold nečila jsem se dobře a nemám maturitu tak dělám ve fabře 😀 😝 a taky mě to zabíjí 😠 🙄 ale sex byl dobry ale dítko už v to nevěřím že by se stal zazrak ☹ 😵

jenniffer
24. zář 2008

Zázraky se dějí... 😵 no a jestli se nezadařilo, tak jste si alespoň pořádně užili. 😀

petra123
24. zář 2008

to je fakt 😀 aspon ten zažitek byl dobry a tak to i beru 😉

milin
24. zář 2008

Ahoj holky.
Jenn tak mi zjistovaly pruchodnost myslim hydrolaparoskopie.Nebo neco podobneho.Ani nevim presne ten nazev.Jen me uspali na 20-30min a delali to spodkem takze jsem nic necitila.Vyspala jsem se v centru asi tak 2hod a jela jsem domu.Vysledky mi rekli 3den.Ted se musim dobre zahojit a pristi mesic hura na prvni IUI 😉

milin
25. zář 2008

Dobry ranko holky,
Tak mame zase hnusnej den co 😠 To je fakt desny.Nu zitra se dozvim jestli budu v praci nadale pokracovat ci ne.Hold na nalade mi to fakt neprida.
Preji vam at se Vam dnesni den pekne vydari 🙂 papa holky

jenniffer
25. zář 2008

Milin, díky za odpoveď. To by se snad dalo vydržet....Tak ať vám to IUI vyjde. 🙂

andreasek82
29. zář 2008

holky konikovky, kdepak jste? 🙂
ja bych ted mela mit plodne dny, tak se budem tulit zas o neco vic.. 🙂
co vy? nejaka nova tehulka snad?

martek
29. zář 2008

ja mam dneska ovulaci, vyvolanou pregnylem, tak uvidime, jak to dopadne 😔

andreasek82
29. zář 2008

martek no tak supky hupky na to 🙂
a snazilkovali jste se i vcera?

martek
29. zář 2008

snazilkujem od patku....dvakrat denne
dneska jeste ne
tak snad odpoledne a vecer

za chvili jdu k dr. s vysledky ze spermia, tak uvidime, co mi rekne.... ☹

andreasek82
29. zář 2008

dvakrat denne jo? juu 😀
ja zase slysela, ze je lepsi obden, ale nevim.. podle me je nejlepsi na to proste fakt nemyslet, ale nejde mi to.. ☹
no pokud do konce roku neotehotnim, tak budu fakt smutna a zklamana a v unoru uz by to byl vlastne rok.. ach jo.. ☹

martek
29. zář 2008

ja si davam taky do konce roku
pak tri mesice pauza
pak CAR ☹

andreasek82
29. zář 2008

proc potom tri mesice pauza? 😕

martek
29. zář 2008

chci si dat voraz a odletet na par dnu do USA 😉

andreasek82
29. zář 2008

jo takhle.. 🙂
to neni spatny napad.. a na praci nebo na dovcu?
ted mam hodne znamych, co tam jsou, nebo se prave vraci.. ale nejen v usa, i treba na zelandu nebo v australce.. ja byla necele dva roky jako aupairka ve walesu.. 🙂
je ale dost mozne, ze zjistis, ze ses tehulka a zadna ameeerika nebude 🙂
drzim palecky..
letim ted na obed.. dam si asi svickovou.. 🙂
zatim papa...

petra123
29. zář 2008

čaute holky tak víkend uběhl jak svina utahana jsem jak bulhar můj ma horečky a ja musím na odpolední super vyhled na další hodiny už se těším na spánek ☹

jak vy něco nového??

milin
29. zář 2008

Ahoj holky,tak u me tez nic noveho.Dnes vecer snim posledni proveru.A pak budu cekat na mrchu.Nu a pak zase budu pocitat 5Dc at muzu zobat Clostik 😀
Tak uvidime jak to na me zabere 😉

Jinak holky,uz jsem zase bez prace,to je desny. 😠

andreasek82
29. zář 2008

milin, jakto bez prace?? 😒

andreasek82
29. zář 2008

peto, na me taky neco leze, ale snazim se to podchytit teplym cajem a panadolem, snad z toho nic nebude.. 😨

milin
29. zář 2008

Andreasku ahoj,
nu tak jsem na UP.Nasla jsem si praci realitni maklerky.Jenze po 14dnech v praci,zacala mit realitka problemy a samo nam zavrely pobocku kde jsem zacinala pracovat.Takze jsem zase na UP.Proste super 😠
Uz si zase hledam praci,ale je to velmi tezke,kdyz tady v okoli nic neni 😠

andreasek82
29. zář 2008

milin no preji ti, at si brzicko praci najdes!!
to je zaklad.. ale tak snad alespon pritel nebo manzel ti muze pomoci.. neboj, ono se neco najde.. co mas vystudovane?

luckamb
29. zář 2008

Ahoj holky, tak co, už nám tu někdo otěhulel??

andreasek82
29. zář 2008

ahoj luciku 🙂
u me nic noveho ☹

ducky
29. zář 2008

Ahoj holky,

stále vás tak z povzdálí sleduju, jak se máte a tak. Nechci vám tady do toho moc zasahovat, ale teď cítím, že vás musím trochu povzbudit.
Milín, Andrejko: já jsem otěhotněla po Clostíku a nepřibrala jsem z něj. Brala jsem ho 4 měsíce a pak mi dr. řekla, že má ještě nějaký přesah. Poslední jsem slupla v prosinci a přesah fungoval ještě v únoru, kdy jsem otěhotněla.
Ty 4 měsíce jsem taky vždy dostala Pregnyl, ale jak jsem přesně věděla, že ovuluju, tak se to nepovedlo.
Takže: nemyslet na to a nejlepší je nevědět přesně den, jen zhruba 😎

Martek: můj manža měl taky špatný spermio, neměl jich teda tolik mrtvých, ale už nám v Iscaru říkali, že IUI určitě ne, jedině IVF a ještě budou muset vpravit spermie přímo do vajíček apod.
Manža bral Vitamín E, Selen a Zinek, trenky už nosí dlouho, ale doma chodil jen v nich a větral a ejhle, povedlo se to přirozeně, i když to tak nevypadalo. Takže neztrácejte naději, příroda je mocná čarodějka 😀

Jinak všem budu moc a moc držet palečky.

luckamb
29. zář 2008

andrejko: u mě taky ne, akorát tenhle měsíc slavíme roční výročí našeho snažení
ducky: ahojky, koukám že už to máš za pár, tka držímpalce ať všechno klapne tak jak má 😉

ducky
29. zář 2008

Ahoj Lucko,

jojo, už bych měla mít sbaleno do porodnice a nemám. Předěláváme 2 pokoje, takže jsem v jednom kole.
Doufám, že bude Bětka hodná a pěkně počká na 40 tt, ale ne déle 😎

jenniffer
29. zář 2008

Ahoj holky, tak koukám, že máme ovu týden. Já mám taky ovulaci někdy teď.

Luckamb: přeju ti, ať to roční snažící výročí oslavíte //. 😉

Milin: to je nepříjemné s tou prací. Snad brzo něco najdeš...

Martek: USA? Závidím, já byla v Kalifornii před lety. Jela bych hned zase. 🙂 Snažilkujete dvakrát denně, jo? Tak to jste borci, to bych fakt nedala. Jednou denně tenhle týden úplně stačí.. 😀