Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

luckamb
15. zář 2008

čus holky

martek
15. zář 2008

cau luciku! 😉

luckamb
15. zář 2008

čau martíííí

andreasek82
15. zář 2008

ahoj luciii! 🙂
martek, je to mozne.. ono vsechno je mozne.. ja uz nevim co bych, piju kontryhel + kotvicnik, zobu listovku a vitamin e, tom pije kotvicnik a zobe vitamin e + zinek.. a nic.. ☹ do nedavna jsem byla v pohode, ale uz to na me zacina dolehat.. 😒

kallimer
15. zář 2008

Ahoj holky,

martek: třeba si fakt těhu, ještě jak píšeš, že Ti neni moc dobře =) to by bylo super =) další těhule
andreasek: na mě to dolehlo o víkendu - byla sem sama doma a tak nějak mi bylo smutno =) pomáhá mi se z toho vybulet a pak je mi líp 🙂 všem sem nám to jednou povede =) jenom holt každá musí ujít jinak dlouhou cestu (tak kurňa už sme na tom čundru nějak dlouho 😀 .
luckamb: co nový doktor - sháníš, našlas ? 😉

zatim páčko

vov
15. zář 2008

Zdravím ve spolek 🙂 Martek, to by bylo super, kdyby se vám podařilo!!!! Držím palečky!! Sop, pěkně na nás ten bacil prskej a klidně častěji 😉
Andreasku, děláš pro mimčo moc a psychika je potvora, nestyď se si pobrečet, když na Tebe příjde smutek, vážně to pomáhá.
Holky, já byla špatná minulý měsíc, ani jsem se nepoznávala 😅 Tento měsíc jsme se nesnažili v příhodnou dobu, neboť manžílek byl na týden pryč.. Řeknu vám, že jsem úplně v klidu, vůbec nejsem naštvaná, že odjel "v tak nevhodnou dobu" nebo nejsem smutná, že je další měsíc pryč.. Prostě jsem se s tím nějak srovnala, jsem zvědavá, jak to bude příští měsíc 😉 Ale tělo si hraje, včera jsem měla hrozně citlivé bradavky a i dnes jsou citlivější.. Jinak grafík je
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
zatím pa

andreasek82
15. zář 2008

holky, ja padim zas chvili pracovat.. mejte se tu pekne.. papa.. 🙂

luckamb
15. zář 2008

kallimer: nový doktor už je sehnán a jdu k němu 24. 9. v 11,15 😉

andreasek82
15. zář 2008

lucko super!!!

luckamb
15. zář 2008

jj, jsem zvědavá co mi řekne. No co třeba budu už těhule. Ovu byla v pátek tak uvidíme. 😀

andreasek82
15. zář 2008

lucko, ja taky doufala, ale bricho me boli jak blazen, takze klasika, zitra prijde ms.. 😖

luckamb
15. zář 2008

no uvidíme
andrej kolikátý si DC??

andreasek82
15. zář 2008

lucko ja jsem dnes 27DC

luckamb
15. zář 2008

a ještě si testík nezkoušela??

andreasek82
15. zář 2008

jj zkousela minuly tyden, ale nic tam nebylo, mozna bylo jeste brzy, ale fakt si myslim, ze nic tento mesic.. 😢

luckamb
15. zář 2008

tak minulý týden bylo extra brzy

martek
15. zář 2008

holky, tak spinim...pani mrcha prisla na zavolani....takze dalsi kolo muze zacit 😉

luckamb
15. zář 2008

jo martek, další kolo u mě jeslti přijde mrcha tak to bude mám pocit už 12 mrcha 🙄

martek
16. zář 2008

takze hlasim fakt 2DC 😔

andreasek82
16. zář 2008

martek, mne dnes take dorazi mrcha.. ☹
ach jo..

makoush
16. zář 2008

ahojda, tak hlasim, ze me tady asi dorazi..dneska mi klesla teplota..ach jo... ☹ ☹ ☹

martek
16. zář 2008

holky....hlasim posledni kolo! dam do toho vsechno!!!!! 😎
kdo do toho jde se mnou? 😉

makoush
16. zář 2008

martek: ja ja ja se hlásím 🙂

martek
16. zář 2008

ok...musime mit plan 😎

makoush
16. zář 2008

dneska prisel sef s planovanim a do pulky rijna me neposle na zadnou sluzebku..chahcaha vypada to jako slibny mesic.. 😉 😵

martek
16. zář 2008

maky, ok..... beru na vedomi 😉

andreasek82
16. zář 2008

taky se hlasiiiim!!! 🙂
zacinam s clostillem..

makoush
16. zář 2008

plati..cim zacneme? ja obcas piju kontryhel, nekdy si vzpomenu na listovku a v supliku mam neotevrenej pytlik maliniku..

makoush
16. zář 2008

jen mi jeste navsteva nedorazila, cekam ji zitra nejpozdeji v patek.. 😠

andreasek82
16. zář 2008

makoush: malinik ani asi neotvirej, pry je dobry az pro pokrocile tehu 🙂