Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

martek
29. zář 2008

ducky: nadeje umira naposled...diky moc za povzbuzeni 😵 😵

jen: dvakrat denne to bylo dvakrat, vic ani tuk 😀 nejsme nejmladsi 😉 😅 🙄 😀 😀
do USA to bude fakt jen na par dnu, nejspis Washington nebo N.Y., jen tak na nakupy 😉

milin
29. zář 2008

Holky moc dekuji za podporu,ale doufam ze brzy nejakou praci najdu.

Byla jsem dnes na pilates super,cvici to s nama mlada holka.Rekla bych ze je jeste mladsi nez ja.Nu bolelo me cely telo 🙂 Ale uvidime zitra co me bude bolet 😀

kallimer
29. zář 2008

Ahoj holky,

tak jak se všechny máte? Koukám, že těhu jsou zatim jenom sop a makoush - tak snad nás přibude víc a doufám, že brzo.
Já sem si řekla,že to do konce roku vůbec neřešim - ale stejně mi to nedá (měřim BT - pořád se pozoruju ... a tak) - strašně lehce se říká "volný průběh" ale těžko se to dělá... začínám bejt alergická na slova "chce to čas" "nemysli na to" a "volný průběh" a další jiný fráze - jak já bych chtěla na to nemyslet, ale vždycky když přijde mrcha - tak je mi prostě smutno.

ducky: přeji ať všechno proběhne v pohodě a díky za povzbuzení - myslim, že každá z nás ho potřebuje 😉

martek
29. zář 2008

milin, ja se ted vratila taky z pilates 😉
pry je to dobry jak pro snazilky, tak pro tehulky 😵

milin
29. zář 2008

jj Martek tez jsem slysela ze je to dobry pro snazilky.Nu budu tam chodit i kdybych otehotnela.Je tam cviceni i pro tehule.Tak je to dobry.Aspon taky poznam nejaky lidi 🙂

marikap
29. zář 2008

kallimer, prozivam to podobne jako ty, uz zase merim BT, prozivam veskere mozne tehotenske priznaky a pak
malem brecim az prijde MS...
ale nechci byt nestastna a snazim se si to jeste poradne uzit nez budeme to miminko mit.
a proto jsem udelala z detskeho pokojicka fotoatelier 😉
takze jsem spokojena, uz neskucim a neotravujii pritele. ted se tesim na hromady povedenych portretu!

ale v koutu duse doufam, ze prave ted, kdyz se to "nehodi" se nejaky mrnousek uhnizdi... 🙂)))

hodne stesti vsem

makoush
30. zář 2008

Ahojda děvčata, tak ve čtvrtek se poprvé chystám k Dr., čárka tam v neděli byla už pěkná tlustice, tak snad to vydrží. Jsem šíílene nervozní, zakazala jsme si chodit na konika aby me nenapadaly zly myslenky, ale nevydrzela jsem to ☹ ach jo, doufam, ze to bude ok a ze snad uz neco bude. Podle ff bych mela ve ct byt v 5+6 tak snad neco uvidi...uuu, budu vas informovat...tak zatim papa a sup sup na to at si mam s kym vymenovat poznatky 😉

martek
30. zář 2008

maky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vsechno bude OK! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

makoush
30. zář 2008

martek, díky. No, pevně věřím že bude. Snad jo...

luckamb
30. zář 2008

jennifer: děkuji za přání, třebas to vyjde 😉

jinak dobré ráno holky

milin
30. zář 2008

Dobry ranko holky,

Makoush pekne drzim palecky a neboj vse bude ok 😉

Tak ja uz cekam marne na mrchu,nu je jasne ze se nerozjede uz dnes,ale mohla by co nejdrive!

Preji krasny den 😀 🙂

zanda81
30. zář 2008

Ahojda holky,
vezmete mě ještě mezi sebe???
Neberu prášky od 10/2007 a zatím pořád nic ☹
Doktorka povídala že jestli do jara neotěhotním že mě někam pošle.Já to nějak zatím neřeším,ze začátku jsem byla jak prdlá,ale tedka se soustředím na připravovanou svatbu a tak to třeb apřijde sama,uvidíme.Jinak nechci býtta co už každý 2den čeká na přítele v posteli že musíme dělat to mimi..Takže spolu spíme kdy máme chut a ne proto že musíme,myslím že pak by jsme z toho byli fakt zničený a dělat něco přes nechtění to se mi nechce.Nevím jaký máte na to názor,ale necháváme tomu volný průběh a třena ted když budu mít plnou hlavusvatby tak to přijde. 🙂

andreasek82
30. zář 2008

ducky diky za podporu, dam tomu memu taky prikaz, aby poradne vetral! 😀
luciku my budeme mit rok v unoru.. uz to trva nejak dlouho se mi zda..
ale jak psala ducky, priroda je mocna carodejka.. a ja tomu jeste porad verim! 🙂

andreasek82
30. zář 2008

jo a holky, ja mam ted take plodne dny, ovulku asi zitra nebo pozitr.. to je legrace 🙂

milin
30. zář 2008

Ahoj holky,
Zando jen se klidne pridej.
A je moc dobre ze to takhle beres.Ja tez spim s prítelem jen kdyz je chut.Nechtela bych zpat s nekym s donucenim.To by asi stejne neklaplo.Radsi jen tak kolem a kolem.Ale nam ted uz zacnou poradne pomahat dr. v Caru.Takze uvidime co se s toho vyklube 🙂 treba i nejaky prcek 🙂

Andreasku moc držim pěstičky aby vse vyslo 😉

jenniffer
30. zář 2008

Zanda81: vítáme tě mezi nás. Do Jičína to mám asi 20 km, jsem ráda, že je tu někdo z mého kraje.

Milin: My jsme spolu taky nejdřív spali, jen když byla chuť, ale teď to přešlo do fáze, dneska je možná ovu, tak by to chtělo...a občas se nám teda ani moc nechce. 😀 Těžko říct, jestli to pak má ten správný efekt. 😀

Andrea: s tou ovulkou jsme na tom podobně, čekám ji každým dnem, snad přijde..

Makoush: jasně, že to bude v pohodě. Budeš to mít potvrzení i od dr. Závidím. 🙂

Martek: s tou pilates vás obdivuju, já jsem po návratu z práce schopná tak akorát trošku poklidit a pak chci mít klid. Maximálně jdu něco kutit na zahradu nebo se jdeme s manželem projít.

marikap
30. zář 2008

Ahoj Zando, snazime se o dva mesice min - prasky jsem vysadila 12.2008 😉 Jinak k tomu snazeni - mame opacny problem, pred ovulaci se musime omezovat, at tam nejake spermijky zustanou 😀 jinak by to bylo byvalo casteji 😖

kallimer
30. zář 2008

Ahojky Holky,

tak teď bych taky měla mít plodné dny - dobře se nám všem rovná cyklus 😉
jinak nevim - v práci mě tak štvou, že bych nejradši dala výpoveď - jenže nevim, jestli když se snažíme o mimčo je dobrý hledat novou práci (přeci jen nastoupit a pak otěhotnět mi nepřijde moc fér). Tak vahám co a jak?
Asi začnu taky chodit cvičit - když já sem takovej lenoch - po práci už nemám sílu a dřív ráno vstávat je pro mě nad lidský síly 😉

mějte se krásně 😎

martek
1. říj 2008

ahoj holky!
tam me plodne dny pomalu konci....uf, bylo to narocny 😀

kall, zkus to piltates, tam se skoro porad lezi 😉 😵

milin
1. říj 2008

Dobry ranko holky,tady zase prsí jako blazen.Pujdu ven se psem tak to zas budem mokri 😀

Kallimer,ja vim ze je to nefer nastoupit do prace a otehotnet ci uz byt tehotna,ale hold ja to tak musim udelat.Nic jinyho mi nezbyva!Tohle rozhodnuti bude zalezet na tobe.Radsi bych to jeste chvili vydrzela a pak uvidis 😉 😉

Holky a ten pilates je fakt ze se tam furt lezi a to mi prijde dobry.Nemam rada aerobic kde poskakuji jako trdlo a pak me boli tak prsa ze bych si je radsi nechala urezat 😉 😀 Takze v tomhle vidim vyhodu.

Martek a kolikrat chodis tydne na pilates? 🙂

andreasek82
1. říj 2008

dobre ranko!!!
martek, no pokud to bylo dvakrat denne, to bych byla tedy znicena 🙂
kallimer, hodne holek si ted stezuje na praci, co ze ty to vlastne delas?
milin, jakeho mas psicka? my bolonacka, mam ho na fotce 🙂

milin
1. říj 2008

Andreasku nas pes uz ma 8 let.Je to takova mala potvurka.Jeho mama je srncí ratlik,ale on tak vubec nevypada(myslim velikostne).Je asi 4krat vetsi,ale zbarveni a povahove rysy ma po ni.Dnes snad si budu zakladat album tak jestli vystracham nejakou fotku,tak ji tam dam.Jinak ho pritel bude muset vyfotit mobilem 😀

andreasek82
1. říj 2008

milin, urcite tam fotecku dej, ale mne uz dvakrat fotku bellinky smazali!!! 😠
musi tam byt pry pejsek s nekym, ne sam.. takova blbost!

martek
1. říj 2008

milin, chodim dvakrat tydne, presne se kurz jmenuje Aktivace panevniho dna metodou Pilates 😉

andry, dvakrta denne to bylo jen dvakrat 😀 nejsme nejmladsi 🙄 😀

my mame Bigla 😎

andreasek82
1. říj 2008

martek juuu bigla ma moje teta..
ja psy milujuuuu!! 😉

zanda81
1. říj 2008

jennifer:a odkud jsi?

Já se musím přiznak že jsem zjistla že jsem si plodné dny počítala blbě,to jsem vůl že 😀 Já myslela že 10-16dní od konce menst.,ale ono to je 10-16 dní od prvního ne menstr.Takže fakt jsem tele,tak schválně jestli mi to půjde tedka 🙂

Ani nevím jeslti to má vůbec cenu počéítat doktorka povídala že ovulace může být u každého vaječníku jinak tak nevím,ale za zkoušku počítaní nic nedám 🙂

andreasek82
1. říj 2008

zando, tele rozhodne nejsi, mne zas doktor predepsal clostilbegyt a napsal mi brat 5. - 9. den, a ja ho brala 1. - 5., takze v poho 😀
ono totiz rekl - pockejte na pristi ms, ja na ni cekala jak blazen, ze jsem si prvni prasek vzala hned prvni den, takze stat se muze lecos 🙂

milin
1. říj 2008

Ahoj holky
Zando tak tele nejses 🙂 Proste kazdy v zivote neco spleteme.Ja se jednou spletla a vzala si Utrogestan o nekolik dni dřív.Nu a tak jsem mela MS driv.Hold nejsme dokonale 😀 Hlavne ze ted uz je vse ok.Nu ve snazilkovani jsem o 2 mesice pozadu.Preji ti aby to brzy vyslo.A papkas nejaky leky?

Andreasku mam to album,ale nektere fotky byli moc velke tak se tam nevlezli a ty byli lepsi nez ted cp tam jsou.Vecer pride muj a ukazemi to.Tak pak budes videt myho psa lepe 😀

luckamb
1. říj 2008

Ahoj holky, máme něco nového??!!

andreasek82
1. říj 2008

MILIN SUPER, TAK JA SE ZITRA JUKNU JU.. TED PADIM DOM A DOMU SE NAM NEJAK POROUCHAL PC.. 😖
HOLKY PAPA ZIITRA! 🙂