Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

jenniffer
23. zář 2008

Martek: dneska zkusím, ale bojím se, že to bude stejný jako posledně - nic nenajdu. 😅

milin
23. zář 2008

hm tak asi nevim jestli tohle zvladnu.Nu skusim to přiste nejak 😉

jenniffer
23. zář 2008

Milin: Nenuť se do ničeho, do čeho se ti nechce. 😉

milin
23. zář 2008

Jenn nu ja si to totiz vubec nedovedu predstavit jak to budu delat a jeste k tomu pred pritelem.Se budu stydet jako mala holka.
Nu a co kdyby to udelal pritel?

jenniffer
23. zář 2008

Milin, můj manžel u toho taky nebyl, šel si zrovna pro večeři do kuchyně... 😀

jenniffer
23. zář 2008

Holky, jsem nějaká utahaná, jdu si napustit vanu. Mějte se. 🙂

milin
23. zář 2008

jj tak ja to taky nejak vymyslim.Akorat tenhle mesic se snazit nemuzeme.Takze musim pockat do dalsiho cyklu 😠

milin
23. zář 2008

jj Jenn vanu si uzij ja se koupat taky nesmim ☹

petra123
23. zář 2008

Martinko neboj to vyjde nasadíte lečbu a cobydup jsi těhulka neboj ja čekam podobně jako ty ale jediné co nevím jesli mam vůbec vajička tedy jesli se mi tvoří,ale to nezjistím a do Olomouce to mam daleko a ještě jsem nedošla k DR no uvidím pokud nezapadnu do konce roku začnu to razantně už řešit at se to DR líbi nebo ne nechám se rovnou napsat do Olomouce a začnem se snažit jinak 😀

Nic jdu na noční jdu ještě hodit koupel tak dobrou noc všem 😔

andreasek82
24. zář 2008

dobre rano holcinky moje! 🙂
tak jsem rano volala na gyndu a doktor se smal, kdyz jsem mu rekla, ze jsem si to s tim clostikem trochu popletla a vzala ho driv, nez jsem mela.. pry ho dobirat nemam, stavit se do pristi ms u nej a napise mi novy uff.. nerikal, ze by mi to melo neco v tele udelat..
tak jsem rada..
petulko, mas toho za sebou dost, ale uz to proste vyjit musi!
jinak te obdivuji, ja bych si nedokazala sama pichnout nic! ☹

milin
24. zář 2008

Dobry ranko holky,tak u nas zase prsi! ☹
Andreasku tak jsem rada ze vse dopadlo ok a i dr. to vzal s humorem 😀 Vsak uvidis,ja myslim ze to tenhle mesic urco vyjde 😉 .No ja si hold musi jeste chvili pockat ☹

Jenn a Martek tak ja vlastne mam kazdy mesic tu folikulometrii.Vzdyt ja zapomela ze to v CAR delaji kazdy ten 10DC co tam prijdu na kontrolu.Takze vzdy vidim jestli je tam nejaky vajucho je ci ne 😀

Petko,moc bych ti prala aby se to do Vanoc podarilo 😉 A tvuj dr. si te nepozve tak 10DC do ordinace na ko UTZ?Aby ti moh rict jestli mas ovu ci ne?A kdyby se nezadarilo i kdyz ja ti to moc preji,uz jses rozhodnuta pro nejakej CAR v Olomouci?

martek
24. zář 2008

milin, kazdy emsic? to je super! a pichaji ti ten pregnyl???

milin
24. zář 2008

Ahoj Martek,delaji mi to presne tak kazdy mesic tedy ten 10dc.No zatim jsem jeste zadnou injekci nedostala.Akorat jsem ted poprve dostala Clostilbegyt.Takze ted musim jen pockat az dorazi mrcha a pak ho zacnu jist tedy az ten 5 DC. 🙂 Vubec nevim co to se mnou udela,ale doufam ze se to podarí 😉
Ty jeste nechodis do CAR vid? 🙂

martek
24. zář 2008

nechodime, ale asi nas to nemine, spermosi jsou nejaky nestandartni 😔

milin
24. zář 2008

jj to jsi psala.Je mi to lito,ale aspon ted vite kde je problem a tohle se da resit 😉
Nu bude zalezet jen na Vas,kdy se odhodlate.Hlavne to neuspechejte.Na nekoho to nepusobi dobre.
Tebe samo neznam tak nemuzu posoudit. 🙂

martek
24. zář 2008

na me to rozhodne dobre pusobit nebude.... 😔
chcem az po novym roce...asi....ale treba se rozhodnem driv....

andreasek82
24. zář 2008

martek, ale kdyz jsi psala devet z deseti vynikajici..
milin.. proc jeste musis cekat?

martek
24. zář 2008

jenze ten jeden je fakt tezce pod normou...proste 96% vsech jsou "mrzaci" ☹

milin
24. zář 2008

Andreasku,nu tenhle cyklus po MS jsem byla na tom vysetreni pruchodnosti.Nu a tak se ted do dalsi MS nesmime snazit tedy absolutni zakaz sexu 😠 Hold bohuzel,a nesmim se ani koupat,pac se musim dobre zahojit ☹

Martek jen nezoufej,vsak uvidis.Na kazdeho to dobre nepusobi,ale zase pomuzou.Hold je to jen na Vas 😉
Ale verim tomu ze se rozhodnete spravne kdy tohle vse budete chtit podstoupit. 😉

martek
24. zář 2008

milin, jsou dve cesty, bud pockat a doufat, ze se to povede prirozene, sance udajne jsou, nebo to zacit hned resit.... uvidime

milin
24. zář 2008

Martek drzim palecky at se Vam zadari 😉
Holky musim padit papa.Ukazu se pozdeji 🙂

martek
24. zář 2008

papa

andreasek82
24. zář 2008

holky, vsak se vsechny do vanoc dockame.. (DOUFAM MOC!!)

andreasek82
24. zář 2008

holky, jak si pocitate plodne dny, kdyz mate nepravidelnou ms?
ted nemyslim ty vypocty na netu..

martek
24. zář 2008

ja ani nevim, kdy mam plodny dny, melo by to byt dva tri dny pred ovuli a den po ovuli....

milin
24. zář 2008

no ja mam tedy neprav. MS. A hold to pocitam od 1DC pocitam tak 12DC.plus minus jak kdy.Ovu na sobe proste nepoznam ☹

andreasek82
24. zář 2008

martek, ja tedy myslela jakoby jak si spocitas, kdy mas ovulku.. 🙂

martek
24. zář 2008

ja taky nic nepoznam..... 😒

andreasek82
24. zář 2008

ach jo.. ☹
ani ovu testy mi extra nepomohly..

andreasek82
24. zář 2008

holky papa zitra, letim dom za chlupackem, pujdem i pres tohle pocasi ven, chce to se protahnout.. mejte se krasne! 🙂