Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

martek
21. lis 2008

milin, jdu v pondeli....a mam strach jak svina 😅

ajuskab
21. lis 2008

ahojte děvčata, jak se tu máte? já nemám jaksi vůbec čas, ale sem tam na vás nahlídnu ;) myslela jsem,že už vás bude půlka těhulek, ale jak vidím, taky to nemáte jednoduchý :( já byla včera u dr a asi se mi na jednom vaječníku dělají cysty místo aby vajca praskaly, takže je to naprd :( no nenaděláme nic, budem se snažit dál a dál, až z toho asi zmagořím, jdu si udělat ovu test, včera už byl skoro pozitivní, tak dnes by měl být ukázkovej, jenomže minulej měsíc jsme se snažili přesně při ovu a stejně nic, ach jo holky, taky vás to tak štve?? 😠

azhra
21. lis 2008

Ahojte holky, jak se tu vem dari?
ja mam 4 dny po ovu,takze ted mrtva sezona .. 😔
Ajuskab taky me to stve . Jasne,ze stve 😎
Na druhy strane si rikam,ze je mozna dobre,ze se nam mimco nedari hned [samozrejme se casem podari! 😠 ], aspon si clovek uvedomi zivotni hodnoty... aneb co ma clovek zadarmo,toho si nevazi .

ajuskab
23. lis 2008

azhra: tak to máš svatou pravdu, my se o malýho snažili tři roky a kromě těch slz a toho trpení toho nelituju ani trošičku, protože si ho milionkrát víc vážím a jsem ráda za každej okamžik co s ním můžu být
bohužel je to tu zase, ale asi to tak má být, abych si miminka zase vážila jak se patří, jen aby to mělo štastnej konec tak jako s adámkem ☹

azhra
23. lis 2008

Adamek, to je taky muj favorit na klucici jmeno. 🙂 Pro holcicku mame vymyslenou Marusku.., abysme uspokojili obe tchyne 😉

kallimer
23. lis 2008

Aho holky,

tak sem 38 DC test opět negativní (jak jinak 😒 ) a ms nikde. Ve středu jdu k Dr. a obávám se, že mě vyvolávačka nemine. Tak mi Dr. dala hormony, aby mi pomohli k miminku, ale moc to nezabírá. Takhle dlouho sem na ms čekala jen když sem vysadila antikoncepci a to bylo v únoru!!!
Mám to sice nepravidelný, ale vždycky do 35 DC sem to dostala, prostě moje tělo si dělá co chce. Do vánoc se nám mimčo asi určitě nepodaří - budu ráda, když do vánoc dostanu ms 😖 .

Ach jo, kdyby to aspoň dostala a mi se mohli snažit....

Co vy jak válčíte? A nepřibyla nějaká těhulka? Která tu smůlu prolomí?

Mějte se krásně 😎

azhra
23. lis 2008

Holky, mj. mate vy uz vymysleny nejaky jmena pro mimi? Mne se i dost libi Amalka... vila Amalka 😵 ,ale manzelovi se to nelibi.

hypo
24. lis 2008

ahojky, tak MS dorazila v patek, od vcera beru Clostik a 5.12. jdu na UTZ zda jsou folici 🙂
uz aby to bylo

martek
24. lis 2008

cau holky, dneska jsem byla v CARU... dopadla sem jak se dalo cekat.....ja jsem v poradku (ufff), ale manzel mazec.... spermosi se nehybaj a jeste sou spatny, takze rikal, ze IUI ne, ze je to stejny jak sex doma a ten je prijemnejsi, takze navrhuje zacatkem roku IVF+ISCI, takhle si vyresit prvni miminko, to nas hodi do klidu a na druhym budem pracovat prirozene a v klidu.....

milin
24. lis 2008

Ahoj holky,
no ja byla dnes tez v CAr.Mam jedno vajicko 21mm pry je to ukazkovy 😀 takze uvidime. Mam tedy za sebou 3 inseminaci. Ve stredu bych mela jit na KO jestli vajicko prasklo.Ale nevim jak to reknu v praci, ze mam jit zase k dr. Uz se tam na me divaji jak na blba co furt chodi k dr. Tak nevim co si mam uz vymyslet. 😠
Jinak nic noveho.O vikendu jsem jela za kamaradkou do porodky ma krasnou holcicku Sabinku. Narodila se ve ctvrtek. No a pak jsme jeli s mojim k moji kamaradce ta uz ma dve deti a spali jsme u nich az do nedele takze fakt super vikend.Jen se mi dnes nechtelo do prace 😠 😀

Martek je mi to lito ze tvuj manza ma spatny mrnousky, ale ty jsi v poradku to je dulezity.A pokud Vam rekli ze muzete jit na umely tak aspon mate sanci na mimi.Vim ze je to tezsi se s tim nejak srovnat, ale dulezite je ze mate moznost 😀

Hypo drzim palecky at narostou vajucha po Clostiku 😀

Kall to je mi lito, treba si to telo rozmysli do vyvolavacky.A kdyz ne tak jeden pichanec do zadku zvladnes ne 😀 😀 Vim ze to ode mne zni blbe, ale aspon MS dostanes.

Azhro tak ja mam jmeno pro holcicku Julie no a pro kluka bych chtela Tomas po priteli.Ale i tak je to moje nejoblibenejsi jmeno 😀

azhra
24. lis 2008

Holky,to je novinek.. a vesmes dobrych..nebo aspon ne vylozene spatnych.. ☹

Martek,ty mas novou fotku- aktualni zimni foto ! 😎
Ja jsem tak neschopna,ze si ji tam neumim dat, porad mi to hlasi,ze to nejde.. asi budu muset hodit dotaz na admin.
To je blby,ze manzel ma liny spermosky.. urcite se z nich ale da vybrat par kvalitnich,ne? 😉 A kdyz ty jsi Ok,tak jak MIlin psala, telo je hezky uhosti 🙂

Ty,jo 21mm folikul. To je primo podle ucebnice 😵 snad si da rict a uvolni s zavcasu.. udelej si ovu test,at ho muzes pak dat do alba pred pozitiv.tehotens.testem 😉 😉
Juuulinka 🙂

Ja mam 7dni po ovu.. stale se nic nedeje.. zakazala jsem si se chodit divat na diskusi priznaky tehotenstvi kratce po ovu.. protoze jsem si vsugerovala vsechny priznaky.. i mdlobu po ranu... spravny duvod me nevolnosti ovsem bylo to,ze jsem se nestihla nasnidat a valila jsem do prace. 😕 😠

gasha
24. lis 2008

Ahoj holky, muzu se pridat? 🙂

azhra
24. lis 2008

Jasne,ze jo 😉 😎

azhra
24. lis 2008

Neco nam o sobe pisni 🙂

martek
24. lis 2008

azhro...... doufam, ze vsechno pujde lehce.... no uvidime....

ahoj gasho!

gasha
25. lis 2008

Tak tedy neco o me. Snazime se od letosniho unora po cca 12 letech brani HA (nonstop). Moc pokusu jsme zatim nemeli, protoze mrcha spis nechodi nez chodi. Po vysazeni jsem mela dlouhe cykly - 42, 40 a 89. Po tom poslednim doktor pojal podezreni na PCO (syndrom polycystickych ovarii) a na 2 mesice zkusebne nasadil opet HA. Pry by telo mohlo naskocit samo. Takze ted po 48 dnech prisla mrcha, ovu zrejme 35DC, coz je hodne pozde. Zitra jdem do CARu na uvodni konzultaci a na spermio, abychom vyloucili problem u manzi. No a pak se uvidi.

dckami
25. lis 2008

ahoj kočky,
i my máme problém s otěhotněním. O druhé mimi se snažíme 2,5 roku ☹ , rok chodíme do Pronatalu Nord. Mám za sebou 4 inseminace a 1 pokus o IVF ( stopnutý - uzrálo pouze 1 vajíčko). ˇVčera jsem to dostala a jsem objednaná na 3.12.na utz a možná bychom zkusili poslední IUI. Při lednovém cyklu bych měla začít se stimulací na IVF. Už nechci nic odkládat, nejsem nejmladší 😀 .

milin
25. lis 2008

hoj hoj holky diky ze na me myslite.
Zitra jedu na kO do Car, v pondeli vecer byl jeste sexik tak doufam ze by to mohlo klapnout.
Zitra napisi vice papa 🙂

azhra
26. lis 2008

Doufam holky,ze vam to VSEM klapne 🙂

kallimer
26. lis 2008

Ahoj holky,

tak nemusim na injekci - mrcha po 39 dnech konečně dorazila. Příští středu jdu k Dr. na utz jak roste sliznice a folíky - tak sem zvědavá co mi řekne. Už si řikám, když to nevyjde letos tak příští rok určitě (aspoň doufám).

gasha: to sme na tom podobě, já taky vysadila v únoru HA (po 8 letech) a první ms přišla po 40 dnech a a od tý doby mám nepravidelnou ms - někdy 28, někdy 35 a teď 39 dní. Hrůza - jak se má člověk snažit při tak dlouhejch cykles 😀

dckami: 2,5 roku je fakt mazec, moc držim pěstičky ať se zadaří

martek: aspoň, že se to začalo řešit a příští rok určitě budeš těhu 😉

milin: tak co v CAR?

Holky příští rok to musí vyjít nám všem!! kéž by to některý stihli bejt těhulky ještě letos

mějte se 😎

milin
26. lis 2008

Kall tak to je dobra zprava, ze MS se uracila dorazit.A to ti dr nedala zadne hormony na upravu MS? To je divny!
Vzdyt ti nemuze nechat takhle kazdy mesic cekat.To je desny.

jinak jsem dnes byla na 4 inseminaci.Po ni jsem mela strasny bolesti.Asi tak 1.5hod pak se mi trochu ulevilo.Jen jse mi pak udelalo opet zle kdyz jsem si musela vytahnout ten kloboucek.To jsem i trochu zakrvacela pac nechtel jit ven.To mi bylo opravdu spatne.No tak musim pockat do kontroly.Jinak to samo jeste podporime sexikem a uvidime 🙂

kallimer
26. lis 2008

Milin: No právě, že tenhle měsíc sem brala hormony, abysme ten můj cyklus popostřčili - brala sem estrofem a pak duphaston a výsledek ms po 39 dnech. Sem zvědavá co mi řekne na kontrole. Asi mi to ty hormony spíš víc rozházely než aby mi to upravily. Uvidíme.
Tak to je super, kéž by Ti to už vyšlo - byl to hezkej dáreček k vánocům. Můžu se zeptat, jak ta inseminace probíhá? A jakej klobouček myslíš (sem trošku neznalec).

gasha
26. lis 2008

Kall, tak aspon v tom nejsem sama 🙂 My dneska absolvovali prvni navstevu CARu. Doktor velmi prijemny, dojem pozitivni, vzali mi hned krev na hormonalni profil a cekame na manzelovo spermio - jde pristi tyden. No a ja jsem objednana na pristi tyden na kontrolu (UTZ), tak uvidime, jestli folici rostou. Dneska jsem 4dc.

Holky a jak to resite? Berete nejake prasky nebo to zatim zkousite normalne?

martek
26. lis 2008

gasho....my zkousime normalne, ale po novym roce jdem na umely.... 😔

gasha
27. lis 2008

Martek a to umely je po delsim snazeni nebo kvuli spatnemu spermiu? Tak budu drzet palce, aby to vyslo 😉

kallimer
27. lis 2008

Ahoj holky 🙂

gasha: no já zatim chodim k normální Dr.,ale asi nás CAR taky nemine - mě už je to jedno, hlavně ať už mimčo dorazí 😎

martek
27. lis 2008

gasho, snazime se necely rok....takze to je kvuli spermiu....
a diky 😉

gasha
27. lis 2008

Kal, a u vas je jaky problem? Urcite to tu nekde je, ale nemam silu to cele cist :o)

Martek, a zkouseli jste nejake vitaminy nebo je to tak spatne.Teda pokud se muzu takhle vyptavat.

martek
27. lis 2008

gasha, v pohode....vitaminy manzel bral...zlepsilo se pouze mnozstvi...ale morfologie porad spatna...sice tedka bere profertil (udajny mega zazrak za moc penez), ale moc sance tomu nedavame

azhra
27. lis 2008

Holky, ja jsem uplne ujeta. Dnes jsem si praci objednala opravy na nejakych pristrojich za 3ooooKc.. podarilo se mi premluvit sefa.. a tak si rikam,ze je treba brzy otehotnet.. ze je to skoda takhle zahodit 😖