Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

milin
22. led 2009

Hanik email jsem odeslala.Ptala jsem se tedy jak ho zprávně užívat, tím jsem vyvětlila ty dny, pak jsem se ptala zda je možné jej sladit medem a na konec jsem se ptala zda jej můžu užívat dohromady s kontryhelovým čajem a Femigardem 🙂
Tak snad mi brzy odpoví 🙂

milin
22. led 2009

Ano, čajovou směs pijte 2x denně 1/4l bez omezení dnů a to min 8 - 12
týdnů, můžete i déle, potom cca 2 - 4 týdny pauza a znovu opět pít směs
Neplodnost. Sladit medem můžete, nevadí to ničemu. Dohromady s jinými
preparáty směs nepijte, vždy si dělejte rozestup min. 1/2 hod. mezi
jednotlivými přípravky.
S pozdravem
Bylinářství pana Jukla Polička

Holky tohle mi přišlo emailem takže tu máte přesný návod jak pít ten čajík 🙂

dckami
22. led 2009

Tak jsem včera byla na utz, mám tam pouze 5 folikulů, takže nic moc. Ještě k tomu jsou moc veliké na 7.DC, tak mi snížili simulaci na minimum a v pondělí jedeme na OPU, snad nedojde k ovulaci dříve 😕 .

milin
23. led 2009

Dckami držím palečky ať vše dobře dopadne 🙂 Na pondělí se neboj myslíme tu na tebe 😉

hanik2
25. led 2009

Ahojky holky tak MS pořád ještě nedorazila měla být 21.1....test v pátek byl tedy negativní ale zkusím ještě jeden zítra nebo v úterý..protože OVU podle grafu byla déle a BT se pořád drží nahoře...tak držte palečky 🙂

hanik2
26. led 2009

ahojky tak test negativní..a teplota klesla...takže asi MS dorazí ...po injekcích na srovnání to tedy nechápu že to má takový skoky dřív chodila 7 den po injekci..minulý měsíc po 9 dnech a teď jsem 11 den a nic...je to bordel ☹

dckami
26. led 2009

Hani, to je mi líto.

tak hlásím že i já to mám za sebou, odsáli mi 5 foliků a mám 5 vajíček. Teď budeme pouze čekat a volat, zda bude PK. Tak ležím, břicho mě trochu bolí, ale nejhorší jsou žíly - nemohly mi píchnou kapačku, protože mám špatné neviditelné žíly, tak mám rozpíchané obě ruce na zápěstí i na předloktí. Bolí to i připsaní na pc. Tak toho nechám. ztaím páááá. 😅

kallimer
26. led 2009

Ahoj holky,

hanik: chjo.... už sem si řikala, že by konečně nějaká těhulka...

dckami: moc se v tom nevyznám (ve zkratkách sem trošku neznalec) co znamená PK ? Každopádně držim palečky 😉 .

mě akorát teď končí ms a hurá na snažení. Nějak se mi objednávat k novému Dr. nechce (mám teď doktorů plný zuby), ale asi budu muset. tak mi držte palce, ať konečně najdu někoho, kdo bude aspoň trošku příjemnej a bude chtít se mnou řešit, proč se nedaří.

mějte se krásně 😎

hanik2
27. led 2009

ahoj holčiny už ničemu nerozumím ráno jsem se měřila a BT opět stoupla...takže absolutně nevím co se děje..zítra budu mít týden spoždění a ve čtvrtek budu 14 dní po injekci na vyvolání MS( Agolutinu)

DCkami:moc držím palečky,ty tě teda potrápili ☹

kall: já změnila doktora před rokem a jsem ráda protože má snahu mi pomoct...tak neváhej a jdi se objednat 😉
držím palce

dckami
27. led 2009

ahoj kočky,
před chvílí jsem si volala do Pronatalu, jak se mají naše "dětičky v mističce"- tak z 5 vajíček máme pouze 4, na ET jedeme v pátek ve 12.30 hodin. 😉 PK je prodloužená kultivace.

hanik2
27. led 2009

Držím palečky všechny co mám to by bylo aby nebylo 😉

milin
28. led 2009

ahoj holky
tak mě dorazil Femigard a ráno jsem si cvakla první lžičku 🙂 Jinak se to dá, v práci vcelku nuda.
Jinak já měla v sobotu narozky i svátek, takže jsem v neděli oslavila jen tak decentně s tchánama.Jen oběd a hurá domů.Jenže mi bylo pěkně špatně buď mi praskla cysta nebo jsem měla takovou divnou ovu.Prostě jsem celou neděli krvácela až tak do dneška.Dnes jen špiním.MS to podle mě nebyla,tak nevím zda ještě dorazí.Nebo co to mělo znamenat.Jinak čajík piji už jsem i přepitá 😀 ale chutná mi a to je důležitý.

Haník tak mrcha třeba ani nedorazí 🙂 moc ti to přeji 😉
Dckami držím palečky na pátek uvidíš že tentokrát to určo klapne 🙂
Kall k novému dr bych se asi určitě objednala doktoru si ještě užiješ pokud se objednáš do centra 😉 Ale neboj vše bude ok hlavně musíme doufat. 😉

kallimer
28. led 2009

ahojda holky,

milin: tak dodatečně všechno nejlepší a myslim, že ani nemusim psát co Ti přeju 😉

hanik: tak jak ? Držim palce 😉

Já sem se rozhodla, že k žádnýmu doktorovi tenhle cyklus nepudu, akorát mi končí ms a po příští se objednám do centra - asi u mě vyhrál Gest v Praze, tak uvidíme 😉 Tak nějak tajně doufám, že zadaří (ale to už doufám rok).

milin
28. led 2009

Kall držím palečky a neboj určitě si se dobře rozhodla.Teď už musím jít nachystat večeři 😉 pro přítele a psa.

hanik2
29. led 2009

AHojky tak MS nikde teplota se pořád drží na 36.8...ráno asi zkusím ještě test a příští týden jsem objednaná k doktorovi tak uvidime i kdyby nebyl test pozitivní potřebuju aby se mnou něco udělala jestli to tedy neni těhu..dnes jsem 37 DC...to mi přijde celkem dost....

Kall: S Gestem jsou jen dobré zkušenosti byla jsem tam i já sama než jsem čekala malou sice zbytečně protože už jsem tou dobou byla těhotná jen to ještě nebylo vidět...ale docela hodně mých znamých tam šlo a byli moc spokojení a všem pomohli 😉

milin
29. led 2009

Ahoj holky
Hanik tak já ti přeji aby jsi zítra ráno našla // 😉 moc tito přeji.
Ale pokud tam nebudou tak si myslím že by s tebou dr měla něco udělat.Tohle není jen tak a ještě k tomu po vyvolávačce 😉
Tak se zítra ozvy a myslím na tebe 😉

kallimer
29. led 2009

Ahoj holky,

Hanik: určitě k Dr. běž, jak řiká Milin - musí s tebou něco provést, ale přála bych Ti, aby si tam nemusela a byla těhulka 🙂 To si mě uklidnila s tim Gestem - to sem ráda.

Milin: A co ty? už si byla v novém centru?

zatim pa kočky a jako vždy snažení zdar 🙂

milin
29. led 2009

Kall v to nové centrum je státní.Tudíž tam jsou dlouhé čekací doby takže tam jdu na první pohovor až 18.března.Je to Fakultní nemocnice Olomouc.Nu púrostě uvidíme,ale těším se na toho dr všichni s diskuze kam chodím si ho vychvalují a všem zatím pomohl, tak třeba pomůže i nám 🙂 A třeba do tý doby budu těhule, ale to ví jen ten nahoře.

kadlecka007
29. led 2009

Ahoj holky,
tak to tady tak pročítám ...
Já jsem 7.10.2007 po deseti letech vysadila HA. Potom jsem měla neskutečnej bordel v cyklu. Taky jsem to třeba tři měsíce nedostala, pak jsem měla MS skoro 35 dní v kuse. No hrůza. Moje "bývalá" dr. (taky dost slípka 😠 ) mi na zastavení doporučila citrusy a studenou vodu. Už jsem si připadala jak zombík 😀 . Tak jsem se naštvala a změnila dr. Chodím teď k chlapovi, je strašně fajn a ihned začal situaci řešit. Dal mi nějaký injekce (protože mi našel cystu), teď jsem brala asi tři cykly nějaký prášky (jsem skleroza na názvy 🙂 ). Včera mi dorazila MS. Příští týden se mám dostavit na nějaká vyšetření.
Takže když to shrnu ... jsem nějakých 15 měsíců bez prášků a pořád nic (no ono v tom chaosu se není čemu divit). Doufám, že tenhle dr. mi pomůže, cyklus se srovná a konečně se zadaří. Bylo by taky už docela načase, letos v říjnu mi je přecijen třicet. Nejvyšší čas.
Tak zdar a sílu, a držím nám všem palce.
Daniela

milin
30. led 2009

Ahoj holky

Kadlecka nu hlavně že jsi změnila dr. a ten se ti snaží pomoci.Věřím tomu že až se tvoje dostane do postupného cyklusového stereotypu tak se konečně zadaří 😉 Zkus taky Femigard nebo jsi objednej ten čajík na neplodnost.Co jsme si tu všechny objednaly 🙂

Holky přeji krásný víkend 😉

dckami
31. led 2009

ahoj,
v rychlosti novinky - jsem po ET, mám v bříšku 1 bojovníčka, ostatní PK nevydrželi, takže bohužel žádní mrazáčci nejsou. Alespoň jsme nemuseli řešit, zda zavést 1 či 2. Snad se to povede. 😵

kallimer
31. led 2009

Ahoj holky,

kadlecka: koukám, že máš pěkne nepravidelný cyklus a zkušenosti s doktorama taky nic moc. Přeju ať ti nový Dr. pomůže a co nejdřív si těhulka 😉 .

dckami: moc držím palce ať bojovníček pořádně bojuje a ty za 9 měsíců chováš malej uzlíček v náručí 🙂

Všechny se držte a krásný zbytek víkednu 😎

milin
31. led 2009

Ahojky holky

dckami držím palečky aby se embryjko pěkně zavrtalo a ty jsi mohla býti konečně šťastná 😉

A holky my se snad tenhle rok konečně taky dočkáme 🙂

Hezkou neděli přeji 😉

kadlecka007
1. únor 2009

Ahojky všem,
přeji hezkou neděli.
milin: čajík můžu zkusit, bylinkama ještě nikdo nic nezkazil 🙂
kallimer: dík za podporu 🙂
V práci mám docela fofr (spousta lidí marodí). Navíc chystáme na srpen svatbu, takže přemýšlím nad šatama a hostinou apod. Na pořadu je tento měsíc taky stěhování mého budoucího chotě ke mě do bytu, takže jsem v jednom kole. No a říká se, že když na to nemyslíš, popř. je na mimčo nejnevhodnější okamžik tak se většinou zadaří 😀
Zatim pa
Daniela

hanik2
1. únor 2009

ahojky holky tak dneškem to vzdávám jsem dnes 40 DC test je negativní...už to nechám na doktorce ať se mnou něco udělá..teplota se pořád drží pořád na 36.9 -37.0 ...nechápu ☹

DCKAMI : moc držím palečky

hanik2
2. únor 2009

Ahojky tak už je vše vyřešeno..dnes jsem ráno dostala MS po 41 dnech to je celkem drsný...nevadí..začala jsem pít opět čajík protože jsem ho pár dní teď vynechala a uvidíme co bude holky díky za podporu 😉

zanda81
3. únor 2009

Ahojda,tak já jsem 30DC a myslím že každým dne to přijde a dorazí mrcha.Pak se hnedka pustím do pití čajíku.Ještě k tomu můj přítel je pryč a já jsem doma sama tak mám nervy že se mi stýská a tak si myslím že dorazí mrcha později,no uvidíme.
Peju aby Nám to brzy vyšlo a těm co pijete čajík aby také pomohl 🙂
dckami:držímmoc palce a dej vědět jak jste na tom 😉
hanik:věřím že tenhle měsíc se to povede musíš pít čajík poctivě a uvidíš že na konci měsíce budeš jásat,moc ti to přeju 😉
mějte se fajn,zase napíšu

kallimer
3. únor 2009

Ahojda holky,

hanik: ☹ , tak snad to už brzo vyjde, ale určitě bych zašla k Dr., aby ti nějak srovnala cyklus 🙂.

jinak u mě nic nového, ms skončila - tak se snažílkujeme (ale flakáme to, jenom když máme chuť) a bazální teplotu, taky neměřim - stejně nám to tenhle cyklus opět nevyjde a pak se jednoduše objednám do CARu a hotovo 🙂.
Jinak mě zase píchá napravo v podbřišku a fakt je mi záhadnou co to je (dle Dr. cysta praskla, slepák to taky neni, tak nevim...) kdyby se to aspoň střídalo jeden cyklus píchání napravo a další nalevo, ale ono je to pořád napravo - no snad mi v CAR pomůžou.

Mějte se krásně

dckami
3. únor 2009

holčiny,
děkuji, že na mě myslíte, odpočívám, ale už mě to nebaví. Nejsem zvyklá na nicnedělání 😖 Jdu si vzít knížku...

hanik2
3. únor 2009

Ahojky holky díky

Kall : Ona mi ho srovnává skoro rok , už to teď bylo dobré pravidelně chodila 28 -29 DC 4cykly za sebou až teď zase byla nějaká vyjímka

Držím palečky všem 😉