Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

chrobacek
26. srp 2008

ahoj gipo, supr textík jsem docela ráda, že jsem si to přečetla hlavně ten závěr, tímto jsem si to asi podělala já minulé snažení......takže ted ani rána takto to dělat a hlavně né ráno, že pak jdeš do práce (to teda půl hodky neležíme ani náhodou), protože to je u nás taky normálka......

andreasek82
26. srp 2008

holky taky po "tom" 🙂 budu lezet jak prkno! 😀

qipa
26. srp 2008

Jjjj, přesně tak. kamarádka otěhotněla až po roce snažení a říkala mi, že poslední dva měsíce pokaždé zůstala ležet na zádech, nohy přes pelest a hoďku šlofík. Jsem se tomu smála, že to není možný, aby spermie neproklouzly za každé polohy hlavně, když je pak člověk uvnitř celý zaplácaný....... no tak teď už se nesměju.

andreasek82
26. srp 2008

holky to je stejne legrace pri predstave, jak pak vsechny lezime ani se nehnem 😀

jenniffer
26. srp 2008

Ahoj holky, nechci vám kazit radost, ale já ležím minimálně tu půlhoďku (až na několik výjimek) pokaždý a stejně prd. 😀 Taky se ještě doporučuje podložit zadeček, tak kdo nezkoušel, zkuste. 😉

Manža mě přemluvil, že to zkusíme ještě měsíc "sami", takže k dr. vyrazím až v říjnu. Alespoň budu od vás nabitá informacemi, co všechno mám po dr. chtít.

makoush
26. srp 2008

Ahojda, co se tyka polezení a nehýbání se, tak ještě pozor. Zalezi taky na tom, jak mate zakloněnou dělohu. Jestli dozadu, tak se pry má lezet na břiše, nikoliv na zadech a podkladat. 😎

qipa
26. srp 2008

A vím zase prdlajs!
😠

martek
26. srp 2008

ja lezim chvili na zadeh, pak na boku, pak na brise, pak na druhym boku, pak na zadech...delam ze sebe takovy maly shaker 😀

andreasek82
27. srp 2008

holky budu to tedy stridat, protoze nevim, jakou ji mam 😀
takze trochu jako shaker martek, chvili na zadech a pak na brise 😅

jenniffer
27. srp 2008

Martek: tak shaker? 😀 😀

Jinak holky já mám dnes večer pořádnou depku. Moje poslední bezdětná kamarádka mi dneska sdělila, že je ve třetím měsíci. Mám z toho radost, ale na druhou stranu mě taky ta zpráva pěkně "srazila na kolena". Už abych taky našla ty vytoužené 2 //. ☹ Už to fakt trvá moc dlouho. 😠

Nechcete některá aktivně zpracovat nějakou naši tabulku, kde bude třeba, jak dlouho se kdo snaží apod. Ať máme o sobě přehled. 😉

martek
27. srp 2008

jenn, zrovna vecer sem si na to vzpomela...kdyz sem se tak tocila 😀

a jestli chces, tak tabulku kliido udelej 😉 😎

misule82
28. srp 2008

Ahoj holky, já už jsem se vecpala do takových témat jako duphaston, clostilbegyt, syndrom PCO a vlastně patřím i k vám, protože už se snažíme 7 měsíců a s mými problémy asi ještě dlouho budeme ( i když tajně doufám, že by se třeba do konce roku mohlo zadařit 😉

jenniffer: prožívám přesně to co ty. V mým okruhu známých už jsou všechny těhulky nebo čerstvě po porodu (teď mi porodily tři známé), do toho moje příbuzná rodí v listopadu, nejlepší kamarádka se snaží o mimčo a jelikož nemají zjevný problém, počítám, že maximálně do půl roku se jim to podaří a i holky od mě z práce mi říkaly, že se snaží... Ne že bych jim to nepřála, ale mě to hrozně deptá a narušuje to moje "dávání se do pořádku".... takhle se na to fakt nedá nemyslet, když je každý den vidím kolem sebe...
no já jen, že jestli máte nějaký tajný recept, jak se s tím vyrovnat, sem s tím 🙂

martek
28. srp 2008

ahoj misule, zadny recept neznam..... nedokazu se s tim vyrovnat...moje svagrova je tedka tehu a bylo to tzv. na jeden suk.....to sem nerozdejchala.... ☹

misule82
28. srp 2008

martek: ta moje příbuzná se ani nesnažila a je v tom.... 😠 Kolikrát mám z toho svýho neštěstí na ty holky takový vztek..... vím, že bych neměla, ale prostě si nemůžu pomoc..... v tomhle to máme hrozně těžký ☹

martek
28. srp 2008

vis co mi to dalo sily, tvarit se u tchyne, jako ze v pohode.... pak sme odjeli, zasli si na velikanskej pohar se spoustou slehacky...a bylo trochu ip
nejvic me sere, ze kdyz nam se to tedka podari, tak vsichni budou rikat, jee, vy se opicite po pavlince........ on nikdo nevi, ze se snazime uz od zacatku roku..... proste budem zavistivy opice 🙄

misule82
28. srp 2008

Tak o nás to vědí všichni, že se snažíme. Opatrně se ptají, jak jsme na tom a radši se o tom přede mnou moc nezmiňujou. Akorát s maminou to probírám pořád, protože mě to hrozně trápí a musím se z toho vždycky vykecat nebo pobrečet.
A jestli ti budou říkat, že se opičíte, tak se na to vykašli. Ono ti to stejně bude jedno, budeš těhu a budeš čekat svýho drobečka, tak už tě nic nerozhází 😉 držím palce 🙂
Na tomhle je nejhorší, když se nedaří a okolo ti těhulky ukazujou fotky z ultrazvuku, fotky svých bříšek, výbavičky pro mimčo.... z toho jsem pak celý den špatná. Minule jsme jeli k tetě a tam stál kočárek, hrozně jsem záviděla.... njn ☹ musíme být silný 😵

kallimer
28. srp 2008

Ahojky holky,
Jennifer, Misule82, Martek - taky mám kolem sebe samý těhule, který se ani skoro vůbec nemuseli snažit a já pořád nic. Nejhorší je, že se snažíte s nima radovat a zároveň Vám puká srdce, že Vám to prostě nejde. Když mi před 14 dni oznámila poslední netěhotná kamarádka, že je těhu........v tu chvíli se ve mě krve nedozeřal (byla sem na sebe naštvaná, že se nedokážu radovat s ní.... ale nešlo to..... večer sem se z toho vybulela a je to lepší)....... no aspoň jedno pozitivum to má.....už mi žádná kámoška nemůže překvapit, že je těhu... neb už všichni těhu sou 😀

luckamb
28. srp 2008

Ahoj kallimer, tak teď je řada na tobě. Jak dlouho se snažíš??

kallimer
28. srp 2008

Ahojky luckomb, brala sem 9 let antikoncepci a snažíme se od půlky února.....mám nepravidelný cyklus a do toho problémy s močákem .....a teď začínám měřit BT (mám pocit, že totiž,že neovuluju...)...... vy se snažíte od řijna viď?

andreasek82
28. srp 2008

holky, nam uz to take 7x nevyslo, ale jsem jeste v poho.. docela.. ale i tak je to zahada.. nekdo muze hned, nekdo po roce, nekdo ceka dva roky i dele.. je to nespravedlive..
8. zari jdu na gyndu, na co bych se vse mela zeptat?

kallimer
28. srp 2008

Ahojky Andreasku82,
no já se taky na podzim chystám na gyndu a chtěla bych, aby mi doktorka zjistila jestli ovuluju a podle toho bych se zařídila a asi se jí zeptám na spermiogram... tak sem zvědává co mi řekne 😉 ale sem zvědavá co mi řekne, když to neni ještě rok (některí doktoři nejsou moc vstřicný).... tak uvidime 😉

luckamb
28. srp 2008

Andrej tak to ti držím palce abys nedopadla jak já na gyndě předevčírem.
JJ, kali snažíme se od října

kallimer
28. srp 2008

Luckomb: četla sem co Ti řekla doktorka.... tak snad najdeš lepší .........to sem zvědavá na tu moji..... je taková od rány, tak uvidíme co mi řekne....pak poreferuju 😉

andreasek82
28. srp 2008

lucko nemuzu najit, co ti rekla doktorka.. ☹

andreasek82
28. srp 2008

kallimer, tak ja se zeptam na to same 🙂

luckamb
28. srp 2008

andrej, nechce se mi to přepisovat , tak to kopíruju co mi řekla

Dobré ráno holky,
tak jsem včera byla na té gyndě. Můžu vám říct, že jsem odtamtud přišla docela mimo. Doktorka mi řekla, že když se snažíme od října, tak že jsem tam brzy, že je brzy na nějaká vyšetření, na spermiogram, prostě na všechno a že mám přijít nejdříve až tak v březnu. Pak jsem jí říkala že mám rozházenou MS, tak to mi řekla, že je v pohodě, že to mám taky nechat být. No nakonec mi dělala kontrolní odběry, řekla mi že krvácím z děložního čípku a jestli nemám problémy se špiněním (nemám) nebo po sexu (taky ne) a že teda kvůli tomu cytologii nemůže nabrat, takže na tu si mám přijít v září. Konec, útrum, víc ani slovo.

luckamb
28. srp 2008

Balím to, jdu na oběd a pak domů. Mějte se krásně a pa zítra.

misule82
28. srp 2008

luckamb: být tebou, vyměnila bych doktora. Já se snažím 7 měsíců a už 4 cykly jsem na duphastonu a doktorka se mnou řeší problémy. I když jsem si pár vyšetření vyžádala sama, schválila je. Nemá cenu čekat rok, když evidentně není něco v pořádku.

kallimer
28. srp 2008

Misule82: to máš asi suprovou doktorku. Můžu se zeptat, jaký všechny vyšetření si si nechávala dělat? 🙂

verap
28. srp 2008

luckamb - ja se taky snazim od rijna, taky s rozhazenou ms a krvaceni z cipku. u doktora jsem byla uz na zacatku a tam mi rekli, ze musim proste pockat rok, ted v rijnu tam budu zpatky jak na koni 🙂 jsem v londyne a taky s takovymi problemy chodis za normalnim obvodakem ☹