Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

vov
5. zář 2008

Ahoj holčiny,
Mariko, nezoufej, oni ty výsledky se prý hodně mění.. třeba Tvá gyn zjistí mnohem pozitivnější výsledky 😉
Milin, to je fakt k zlosti, že máš takovéhle komplikace 😒 Ale je dobře, že sestřička byla milá, jde vidět, že už s tím má zkušenosti...
Martek, přeji brzké uzdravení!!!!!
Holky, já jsem ze svých cyklů zmatená jako včela na jaře, vůbec nevím, kdy mám čekat ovu ☹ Než jsem začala měřit BT, měla jsem cykly pravidelně 36 dní od vysazení HA.
V dubnu jsem měla cyklus 37 dní (ovu 22.-24.den), v květnu cyklus 28dní (ovu 14.-16.den), v červnu cyklus 34 dní (ovu 22.-24.den), v červenci cyklus 25 dní (ovu 16.-18.den a podle grafu jsem to měla dostat až 31.den),....
Prostě vůbec nevím, na čem jsem. Ovu testy jsem nezkoušela, obávám se, že to budou vyhozené peníze, když nemám tušení, kdy může přijít. Tenhle cyklus je také zmatený teploty lítají nahoru a dolů a podle grafu ještě ovu nebyla. Teď manžílek odjíždí na 9 dní pryč, takže vypadá, že tenhle cyklus prošvihneme...
Pokud možno, tak příjemný pátek všem 🙂

milin
5. zář 2008

Ahoj holky vsem preji krasny den.

Martek je mi to lito,ale jak tak sleduji jsme na to nejak stejne vid 😉 Neboj to zvladnem jsme preci silny holky 😎

Vov no cyklus mas tedy taky pekne halabala jako ja.Ovu testy si vubec nekupuji.Byli by to vyhozene penize.

Holky nebojte do Vanoc to stihnem vsechny 😀

andreasek82
5. zář 2008

milin, bylo by super, pokud bychom do vanoc byly vsechny tehulky!!! jak moc bych si to prala! 🙂

kallimer
5. zář 2008

Ahoj holky,
to by bylo super, kdyby sme byli všechny těhule 😀
Chtěla sem se zeptat - měřim si první měsíc BT a už 5 den mám pořád 36,5 (ovulka asi neproběhla, možná ještě proběhne) - stalo se Vám taky, že ste měli pořád stejnou teplotu tolik dnů za sebou? 😕
Nebo mám jako Martek rozbitý teploměr 😀

andreasek82
5. zář 2008

kallimer ja nemerim, zato jsem si tento mesic prvne koupila ovu testy, ale moc moudra z nich tedy nejsem.. carka porad takova neslana nemastna, az jeden den byla trosku silnejsi, ale ze by byla moc vyrazna, to ne.. takze se mi vubec ta moje ovulka nepotvrdila.. ☹

verap
5. zář 2008

ahojky, muzu potvrdit, je ovu testy jsou vyhozene penize, radeji merte.

mne ty ovu testy ukazali tri dny po sobe stejne silnou carku a jednou, kdyz ovu byla, tak mi to neukazalo nic.

takze ja merim, tady je muj graf (uz sedmy), jestli se chcete kouknout:

www.fertilityfriend.com/home/verap

martek
5. zář 2008

cau holky.... me se tedka teploty drzi nad 36,8...ale beru paralen 😀
dneska jsem 28DC.... testy mam, ale dala sem je manzelovi, ze budem testovat, az kdyz zitra mrcha nedorazi 😉

martek
5. zář 2008

tyyyjol, verap, ty mas teda dlouhy cyklus 😅

milin
5. zář 2008

jj holky to by byla parada,nejradsi bych si dala na Vanoce takovy pekny darecek.Tedy i vsem jak nasim tak tchanum.Myslim ze by to bylo super 😉

Jsme sice kazda jina ale do vanoc nam zbyvaji jeste 3 mesice,tak to holky musime nejak zvladnout.Hlavne hlavu vzhuru a s osmevem pujde vse lip.

martek
5. zář 2008

ja chci dat darek manzelovi k narozeninam 😅

milin
5. zář 2008

Martek tak budu drzet palecky at to vyjde 😉

martek
5. zář 2008

jenze on ma narozky ve ctvrtek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milin
5. zář 2008

to neva,ze je ma ve ctvrtek,treba mrcha nedorazi 😉
Uvidis,ale preji mnoho stesticka 😉

Me mrcha dorazila dnes,takze uvidime jak budeme pokracovat dale. 😖

martek
5. zář 2008

ja se uplne bojim jit na zachod 😅 😀

milin
5. zář 2008

neboj musis to brat tak to je,nesmis tomu podlehat,musis si verit.
Ja vim ze se to rika lehce a provadi tezce,ale jinak to nejde.

Proste jen musis verit 😉

martek
5. zář 2008

ja si verim 😎
kdyztak dam vedet 😉

andreasek82
5. zář 2008

martek, tomik ma narozeniny v rijnu, tak by to byl teda super darek pro nej, to je skvely napad, ale zjistit to driv, tak bych to asi nevydrzela.. 😀

vov
5. zář 2008

Holky, je fakt, že naděje umírá poslední 😵 Já si plánovala, že to bude překvápko na 1. výročí svatby, ale jaksi to nevyšlo 😅 Ale Vánoční překvápko zní moooc slibně.... Doufám, že zachvíli budou naše řady řídnout s tím, že na testu byly // 😉
Já jsem teď v rozhodování, zda opravdu nezměnit práci, i když na konci září mi začíná škola a přiznám se, že nevím, jak to budu zvládat. Možná proto se tomu mimi moc nechce, kdo ví..
Krásný víkend 🙂

milin
5. zář 2008

njn Vov mozna mas i pravdu,myslim ze by sis mela ujasnit prioroty v zivote.Treba nekde v tobe drime nejak pochybovatel a to bude treba ten problem.Samo nechci radit to musis ty vedet co chces. 😉

Ale neboj,vsak ono mimi vi kdy ma prijit.
Ja tez ted budu nastupovat do prace,doufam ze mi to pujde.Tuhle praci jsem jeste nikdy nedelala,tak doufam ze to bude ok.A pak se treba zadari.Jen chci mit uz to vysetreni z krku 😉

marikap
5. zář 2008

Kallimer, ahoj kdyz jsem merila BT taky se mi stavalo, ze nekolik dni po sobe jsem mela na desetinu stejnou teplotu, ale neni vyloucene, ze obe mame rozbite teplomery 😀
zkus to jeste zmerit v jinou dobu

jenniffer
5. zář 2008

Holky, ty Vánoce zní fajn, ale když to bude dřív, tak se zlobit nebudu. 😀

Kallimer: je to zcela normální, já mám taky semtam teplotku několik dnů po sobě stejnou. Hoď grafík.

Martek: budu se těšit, že zítra nahlásíš //. 🙂 Hned dej vědět. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

Verap: graf vypadá dobře, krásně jste se trefili. Přeju ať to vyjde. 😉

Mě dneska začalo bolet břicho jako na mrchu, takže tuším, že zítra teplota klesne a nejpozději do 3 dnů to dostanu. 😒 Dokud se mrcha neohlásí, tak nepřestávám věřit, že třeba.... 🙂

andreasek82
5. zář 2008

jennifer, me uz zas boli bricho jak blazen a to mam asi po ovulce a do ms daleko, presne jak minuly mesic a pak jsem ms dostala, nerozumim tomu, nikdy jsem to nemela.. a ty neprestavej verit, treba to vyjde.. 🙂

jenniffer
6. zář 2008

Andrea: s bolestí břicha ti neporadím, já to nemívám. Bolí to jen několik dní nebo až do MS?

Martek: testavalas?

Mrcha zatím nikde a teplotka nahoře, břicho bolí chvílema pořád jako na MS. Jestli mrcha nedorazí, tak asi v pondělí testnu. V úterý jedu na týden na veletr na Slovensko, tak ať vím, na čem jsem. 🙂

martek
6. zář 2008

jen, ahoj...testovala a prd...a mrcha taky nikde... 😔

jenniffer
6. zář 2008

Martek: no pokud není mrcha, tak není nic ztraceno. Někdy se // čárky ukáží až později. Víš, kdy byla ovu?

martek
6. zář 2008

joo, tak to by me taky zajimalo..... dle teplot nevim, snad 17DC.....ale fertility to vypocitalo na 2.9., coz je blbost, teplota byla ovlivnena paralenem...kdovi, jestli vubec byla 🙄

jenniffer
6. zář 2008

Když mrcha nedorazí, tak zkus testík za 3 dny zopakovat. 😉 Přeju hodně štěstí. Venku je hezky, tak si jdu užít trochu posledního letního sluníčka.

martek
6. zář 2008

jen, jasan...diky
a hezky vikend 😵

niklen
6. zář 2008

Ahoj holky, určitě jste zkušenější, než já. Nevíte náhodou jak je to s odběrem hormonálního profilu a léčbou Duphastonem? Musím ho na ten cyklus, kdy mi porádějí odběr vysadit, aby nebyly zkreslené výsledky? Děkuji za odpověď a všem přeji hodně štěstí 🙂

martek
8. zář 2008

martek hlasi 31DC. teplota 36,8 a stale / 🙄