Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

andreasek82
10. zář 2008

makoush.. ja bohuzel ne.. ja ted budu brat clostillbegyt

makoush
10. zář 2008

andreasek: clostillbegyt? copa to je? se v těch podpůrných lécích jeste tak nevyznam.. 😒

andreasek82
10. zář 2008

to je na vyvolani ovulky (i kdyz ja ji snad mam normalka) a na tvorbu vajicek, proste se to tam dole poradne rozjede 🙂

makoush
10. zář 2008

ok, nastuduju si to 🙂 a pristi mesic trebas zkusim..ted uz to nema cenu, jsme to "nej"období pěkně propásli..ach jo ☹

milin
10. zář 2008

Ahoj Martek je mi to moc lito,ale neboj mesic utece jako voda.Vim ze se mi to rika lehce,ale my se taky nesmeli mesic snazit nu a prezily jsme to.Hold jsme cely mesic nespali no!Ale potom ten nasledujici mesic no to se radsi nebudu ani zminovat.No jsme preci mladi,dospely a mame rozum 😀 .
Nebud smutna musis si rict,ze neco spatne je pro neco dobre.
Uvidis vse se zpravi.Drzim pesticky 😉

Makoush tak ja nic takoveho neberu,takze promin ale neporadim 😉

andreasek82
10. zář 2008

neboj, pristi mesic zas muzete na miminku pilne pracovat 🙂
jinak zajdi si na gyndu, pokud bys chtela ten clostillbegyt.. bere se od prvniho dne menstruace do pateho, rano a vecir 🙂

vov
10. zář 2008

Ahoj Martek, to je mi líto, že máš takové trápení. Ale neboj, vyléčí Ti všechny neřády v těle a do Vánoc se určitě budeš moci chlubit pozitivním testem 😉 Měsíc se nesnažit je ortel..
Ale říkej si, že Ty to máš na doporučení lékařů a bude Ti to ku prospěchu, já to mám proto, že manžílek odjel s kamarády na pánskou jízdu...
Makoush, já žádné léky neberu, tak bohužel neporadím. Ale až něco vyzjistíš, dej vědět, ju?
Andreasku, chtěla bych na personální (od konce září začínám se studiem Andragogiky), ale tam mají plno, prý kdyby jim někdo otěhotněl, zavolají mi.. Takže to bude závod, kdo první otěhotní?! 😀
Holky, mějte se bájo!!!

martek
10. zář 2008

holky, tak test krve byl negativni...nastesti nebo nanestesti..... kazdopadne se hodlam tenhle mesic venovat jen sama sobe...zacinam chodit na Pilates, zkusim i trochu zhubnout....a zkusim zmenit hlavne hlavu... drzte palce
rano jdu na vyvolani menses...do kdy by mela mrcha prijit???? mate s tim nektera zkusenost? nebude mi zle??? ☹

andreasek82
10. zář 2008

vov nejdes nahodou studovat na ujak? 🙂 ja jdu ted do druhaku, ale mam jiny obor..

vov
10. zář 2008

Martek, péče o sebe sama je ten nejlepší nápad!!! Určitě se budeš cítit lépe.. Já byla na provokačkách několikrát, ale už je to déle... Jestli si dobře pamatuji, dostala jsem to pak do pár dnů (asi do 3) a zle mi vůbec nebylo. Je to normální pigáro do prdele 😉 Brzy budeš fit, držím palce!!!!
Andreasku, jo, jo, UJAK. A co studuješ Ty? Znáš někoho z Andragogiky? A co profesoři? Dá se to tam? To je otázek, co? 😅 Jsem už 8 let po škole, tak z toho mám trochu vítr..
Navíc chceme stavět dřevostavbu, takže mám co dělat, co studovat, o čem přemýšlet ... Myslela jsem si, že když budu vytížená na 150%, nebudu myslet na těhu, ale to bohužel není pravda...

makoush
10. zář 2008

martek..myslim,ze v teto situaci je dobre, ze nejsi tehu. Ten blby virus je pekna mrcha a muze napachat pekne hnusny veci..takze je to dobre,jak to je.. Jinak po vyvolavacce my ms mela prijit tak do tydne, me prisla tak za dny a byla jsem docela ok, jenom psyche blbla - byla jsem dost podrazdena..

makoush
10. zář 2008

jinak clostylberyt diskuze je tady: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

makoush
10. zář 2008

martek: promin, mela jsem vypnuty numLock, ve vete me prisla tak za dny a byla jsem docela ok, jenom psyche blbla - byla jsem dost podrazdena..ma být za 4 dny 😉

kallimer
10. zář 2008

Ahojky holky

Martek: pilates je super 😉 (dřív sem cvičila... teď se nějak nemůžu dokopat). Držim palce a jestli se Ti podaří na to nemyslet... dej mi tajnej recept =) neb začínám asi totálně magořit ..... koukám pořád na nějaký webovky s postýlkama a jak bysme zařídili dětskej pokojíček a tak......=) už sem si to zakázala, akorát na mimčo víc myslim.... Když kolem sou všichni "kurňa" hned po vysazení těhotný (budiž jim to všem moc a moc přáno) =) ale já chci taky.... MI VŠECHNY CHCEME!!! takže ať máme všechny do vánoc dvě čárky!!!

sop
10. zář 2008

Ahoj holky, tak je slušnost vám oznámit, že já jsem se přestěhovala do květnovek 😵 ...po dnešní kontrole a roce snažení jsem v 6tt+2, tak snad půjde vše jak má. Jsem hodně nervozní.
A vám všem moc a moc držím palečky ať se taky již brzo zadaří a máte // a bubliny v břiše.
Nebojte, budu sem za váma občas chodit nakukovat....abych vás nakazila. Tak dobrou noc a ještě jednou držím palečky.

kallimer
10. zář 2008

No huráááááááááááááá!!!! konečně první těhule!!!!!!! Dneska sem psala, kdo to konečně prolomí 😉

Sop: To je super!! Moc moc Ti gratuluju a přeji Vám hodně štěstíčka 🙂 Průběžně nás informuj, ať nám pak můžeš radit (snad brzo) 😉 a koukej nás nakazit.

sop
10. zář 2008

🙂 Děkuji za gratulaci, ale at něco nezakřiknem 😉 ....no jasně, že budu informovat a budu na vás posílat ten těhotenský bacil 😵

kallimer
10. zář 2008

Tak ju 😉 . Až nás bude víc těhu, tak zaktualizuju tabulku a přidám sloupec termín porodu u tebe si znamenám 5/2009 😉

martek
11. zář 2008

dobre rano...
kal..ty zatim koukas, ja uz nakupuju 🙄 mam super tehu rifle, ze sekace za 140kacek...no nekup to 😅 😀 😀

andreasek82
11. zář 2008

dobre ranko holky!! 🙂
martek, take si myslim, ze je v tehle chvili lepsi, ze tehu nejsi, vylecis se a bude.. a pilates zni lakave i pro me, ale take se nejak nemuzu dokopat..
vcera na me padla nejaka smutna nalada, tak mi tom rikal, ze neni kam spechat, ze je nam 26 a mame tedy spoustu casu na miminku pracovat.. tak jsem si rikala, ze na to proste nebudu tak myslet a soustredit se take na jine veci.. ona mi zas zacne skola, takze to bude dobra vypln.. 🙂

andreasek82
11. zář 2008

vov tak to je super s tou skolou!!
ja studuji socialni a masovou komunikaci..
da se to, ale snazit se musis.. nemam rada takove ty nazory, ze zaplatis a mas to..
treba druhy semestr byl dost narocny, hlavne sociologie, psychologie a historie masove komunikace..
vy budete mit predmety samozrejme jine a i ucitele.. ale jsem tam rada.. jsem rada, ze jsem se rozhoupala..
ted ve druhaku bychom meli zacit psat bakalarku, tak jsem zvedava.. 🙂 ale tesim se..

makoush
11. zář 2008

Zdravím v novém dní 🙂 no, to jsem rada,ze nejsem jedina, kdo sili. Ja teda poslední dobou ujíždím na prohlížení kočárů a vozítek typu "jogger".. jsem si myslela,ze jsem uchyl ale koukam,ze je nas vic, tak je to asi normalni 😀

martek
11. zář 2008

makoush, jakej uchyl? my uz byli s manzelem v Baby worde a nechali sme si kompletne predvest Quinny Buzz 😎 😀

makoush
11. zář 2008

martek..hahaha 😀 tak to se mi ulevilo

martek
11. zář 2008

sme se tvarili jako ze sme v ocekavani, ja vyvalila spek a bylo to 😎

kaslu na povery, zijem v 21.stoleti a chci si vse uzit 😉

vov
11. zář 2008

Sop, GRATULUJI 😵 Držím moc palečky, ať u vás probíhá vše hladce a těhotenství zvládneš s úsměvem na rtech 🙂
Tak jsem zvědavá, jak rychle ten bacil tady chytíme 😉
Holky, já se přiznám, že si hraji na trvďačku, nekoukám na kočárky ani dětské věci, nikdo na mě nesmí poznat, že chceme mimčo... Ale uvnitř to vře 😅 Už mám koupené takové ty tričko/šaty a říkám si, že je to přeci moderní, i když vím, že to budu nosit spíše až budu těhu 😅 U nás kouká na kočárky manžílek, chce ten s brzdami, neboť mu to připomíná řízení moto 😉
Andreasku, to je fajn, že Tě škola baví, to je nejdůležitější! Máš rozumného manžílka, 26let je prima věk. Ale hormonům se poručit nedá, viď?
Holky, přeji vám všem bájo den!!

andreasek82
11. zář 2008

vov, je to zatim pritel 😉

vov
11. zář 2008

Andreasku, a nečeká u vás mimčo až bude taťka s mamkou svoji? 😉

andreasek82
11. zář 2008

to je mozne 🙂
ale mne je to nejak jedno, jestli se vezmem pred, nebo s mimcem v brisku nebo pak s malym uz 🙂

qipa
12. zář 2008

Ahoj holky, hlásím, že se mi povedlo odvést pozornost od "nedaří se". Zčásti proto, že šprtám na státnice a mám nervy v kýblu. Tento měsíc mám ukázkový "těhotenský" graf a tak čekám každým dnem menstruaci. Taky jsem zahodila za hlavu různé nablblé plánování typu - nemůžu nikam jet v lednu, co když? nemůžu změnit práci - co když? A naplánovala jsem si práci na rok dopředu - přestavba, dovolená, změna zaměstnání.

Hlodal ve mně červ, že přestanu i měřit, aby mě to nestresovalo. Nevydržela jsem 🙂 Asi jsem už závislák.
Jinak víte o tomhle - http://www.rodina.cz/clanek3050.htm ???

Něco na tom bude. Obvykle neležím jak prkno s nohama u stropu široce rozevřenýma 😀