Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

hanik2
20. črc 2009

ahojky holky omlouvám se že jsem dlouho nepsala ale nějak nebylo co...minulá MS dorazila až po 65 dnech s injekci bylo to šílený....dnes dorazila další MS opět po injekci a dokonce už po 31 dnech tak jsem ráda...v půlce sprna jedeme na dovču tak se těším jak vypustím všechny starosti...a pomalu začínám uvažovat nad nějakými prášky na OVU ...no uvidíme v září..všem držím palečky 😉

milin
24. črc 2009

Ahojky holky

Petra tak vy jdete do Polanky do Caru.NU je mi líto,ale slyšela jsem na ně jen špatné věci.Tak doufám že Vám se tam bude líbit a pomohou Vám 😉

Hanik ty jo ty máš teda cykly dlouhý.Nu hlavně si teď užij dovolenou.A zapomeň na starosti. 🙂

dckami
5. říj 2009

ahoj kočky,
vy to tady flákáte, nemohla jsem naše téma vůbec najít....

Milin, ty už jsi 22tt??? Víte, co to bude?? 😕

Já jsem již po stimulaci na poslední ivf, v pátek jsem byla na OPU máme6 vajíček, dnes jsem si volala, oplodnila se 3 a ve středu jedu na tranfer. tak mi držte palečky. 😉

milin
5. říj 2009

Ahojky Dckami

jj vím co to bude.Jsme zdravý a máme se čile k světu.Čekám holčičku, přáli jsme si chlapečka, ale to nevadí 😉

Tobě přeji ať se ti pokus zdaří na výbornou 🙂 a ty můžeš nosit broučka( y) pod svým srdcem 🙂

dckami
7. říj 2009

ahoj MIlin,
dnešní den byl jedna taková menší katastrofa ☹ - začalo to hned ráno, kdyžmě kámoška vezla na ET a cestou jsme bouraly, teda zezadu do nás narazilo jiné auto. Řidič, mladý kluk nekoukal na cestu,ale ženský na chodníku na kozy 😀 . Takže jsem volali policajty a já sháněla někoho, kdo mě odveze, jeliko auto mělo zadní nárazník v čudu a nešel zavřít kufr 😖 . Nakonec pro mě přijel můj táta a vše jsem stihli. Manžel je celý týdne na školení, tak že nemohl zasáhnout....zákon schválnosti. 😖

Jinak mám zavedeného 1 bojovníčka, bohužel žádné mrazáčky, tak musí bojovat a vydržet. 😵 😅

dckami
19. říj 2009

krásné ránko holky,
Já jsem zrovna vypravila dítko do školy, předtím jsem se stačila testnout, dnes jsem 12.den po Et a co myslíte?????
🙂 Nejkrásnější překvapení letošního roku, na testu jsou úžasné //. 😵 Na krev jedu ve středu.

hanik2
12. lis 2009

Ahojky omlouvám se že jsem dlouho nenapsala nějak nestíhám...u nás zatím beze změny...dostala jsem Utrogestan který první cyklus zabral a další opět nic..byla jsem na UZ a klasicky cysta...takže opět injekce...občas mám chuť to vzdát úplně...je to pořád dokola ...v lednu půjdeme do Caru..stále nevim kam jestli Gest nebo Gennet nebo někde v Plzni najít...bydlím kousek od Rokycan...ale spíš to vidím na tu Prahu....

Dckami moooc gratuluju doufám že je vše v pořádku

Milin to tal letí...holčičky jsou moc hodné 😉

dckami
12. lis 2009

ahoj Haniku,
děkuji za gratulaci 🙂 , dneska jsem 7+6tt, v pondělí jedu do Pronatalu na poslední utz, už by tam mělo být i srdíčko a čeká nás rozloučení a převod d mojí dr, to bude děs 😖 . Ale je mi fajn, nemám žádné problémy, nezvracím, jenom jsem unavená. Ale jsem doma na neschopence, takže odpočívám, kdy potřebuji. Pokud bude vše v pořádku, tak to v úterý oznámíme oficiálně i rodině. Máme větší oslavu, já mám v sobotu narozky, manžel za pár dní po mě, tak to bude báječné překvapení. 😵

Přeji ti šťastnou ruku při výběru CARu, já jsem v teplickém Pronatalu Nord spokojená. 😅

zuza12
12. lis 2009

Ahoj holčiny...tak snad nevadí, když se přidám k té vaší diskusi. My se snažíme od července o mimčo a zatím nic - vysadila jsem po 3letech antikoncepci a v tom, abych dostala menstruaci včas mám pěkný binec. Teď jsem "TO" měla dostat před 3 týdny a zatím nic - těh.test jsem si dělala a stále pozitivní. Manžel byl v dětství na operaci s "nesestouplými varlaty a dočetla jsem se na internetu, že by se mohlo stát, že by mohl mít muž v budoucnu problémy - ale zase byl tento týden u své obvodní doktorky, svěřil si ji se svým problémem - že z toho má strach atd a ta mu řekla, že když to měl v dětství, bylo to odoperované atd, tak by to mělo být v pořádku, pro jistotu chce zajít na spermiogram, tak uvidíme. Docela mě ale štve ten můj cyklus. A na gyndě jsem řekla sestře můj problém a ta mě objednala až na 9.12 a to se mi zdá pozdě!!!Jooo asi si budu muset počkat...Máte někdo podobnou situaci? Jak jste to prosím řešili? Děkuji a pěkný večer Zuzka

zuza12
12. lis 2009

Teda - omlouvám se TEST JE STÁLE NEGATIVNÍ _ JÁ UŽ BLBNU 😀 😀

hanik2
14. lis 2009

ahojky tak MS včera konečně skončila takže začne zase snažilkování 😉

Dckami : to jsem ráda že je vše ok určitě dej vědět jak jsi v pondělí dopadla...já mám narozeniny příští neděli tak to máme narozky hned po sobě 🙂

Zuza 12 : vítej ...já mám s cyklusem problémy už hrozně dlouho ...pokud nedostanu injekci Agolitunu nebo prášky na srovnání MS prostě nepřijde....a přesně HA mi to rozhodila úplně.. první měsíc dobrý a ten další už prostě nedorazila...takže injekce a pak prášky jenže po těch se mi dělají cysty zrovna teď opět...doufám že s MS odešla...takže budu dostávat jen injekce a pak uvidíme co v CARu..ale objednala tě na dost dlouho si myslím..zkoušela jsi horkou vanu nebo červené víno? to mě většinou pomůže 😉

dckami
16. lis 2009

hezký večer,
dnešní utz dopadl na 1*, mimi měří skoro 2cm, krásně bije srdíčko. 😵 Dle utz jsem 8+4tt, tak mě čekalo rozloučení s Pronatalem, i slzička ukápla. Byla to fakt super péče, porozumnění, ochota 😅
Domluvila jsem se s dr., že k nim ještě přijedu na 3d utz ve 12tt, také mě zajímala amniocentéza, kterou budou muset vzhledem k věku absolvovat. Byla jsem ujištěna, že to není nutné, paní dr. byla moc hodná a napsala mi doporučení do Prahy do Centra fetální medicíny, tak se mám objednat na screeninng v 1.trimestru a pokud budou výsledky v pořádku, nemusím na odběr plodové vody. 😉 Takže jsem mooooc spokojená. 😵 😵 😵

milin
16. lis 2009

Ahoj holky
omlouvám se že jsem už nějak nechodím, ale myslela jsem že tahle diskuze zanikla.

Dckami obrovská gratulace.Jsi krásně na začátku tak se hóóóóóódně opatruj.Hlavně ať je ti dobře a překleneš v pohodě ty 3měsíce. 😉

Hanik2 chudinko ty máš s tím cyklem pořád takový problém.Je mi to strašně líto.Ráda bych ti nějak poradila, ale myslím že už si vyzkoušela spoustu věcí.Utrogestan je dobrý já ho brala též a mě pomohl.Budu držet palečky aby se ti konečně cyklus upravil a ty si byla brzy těhulka 🙂

Zuza vítám tě. Myslím že tvoje tělo se vyrovnává s tím že už nejíš HA.Pokud si neměla problém před tím tak si myslím, že to bude v poho.A je moc dobře že si tvůj manžz nechá udělat SPG.Aspoň budete vědět co a jak 🙂
Jj objednávací doby u některých dr jsou blbý, ale co se dá dělat.Holt člověk musí zatnout zuby. Zkus si v lékárně koupit kontryhelový čajík a pij jej 1-14dc a 15-28 dc maliník.Je to na úpravu cyklu.Někomu to pomůže někomu ne, ale bylinky nejsou nikdy na škodu 😉

Papa holky.Já zas mrknu 😉

dckami
17. lis 2009

ahoj Milin - to to letí, už to budeš mít za chvíli,co? Máte vybrané jméno???

milin
17. lis 2009

Ahoj Dckami
Tak jmen máme asi 10.Takže se budeme muset brzy rozhodnout 🙂
Ale nechala jsem to na příteli a ten už má něco vymyšleno, ale já to mám jako překvapení tak nevím.
Snad vymyslel něco co se bude líbit i mě 🙂

Jinak jména si nechávám pro sebe ty zveřejňovat nebudu 😉

A co ty jak se cítíš?

dckami
19. lis 2009

hezké ráno,
mě je fajn, žádné problémy nemám, neblinkám, tak je to fajn. 😉 Jsme doma na neschopence, takže žádný stresík v práci, Zítra se tam zajdu podívat, ale nějak mi to nechybí 😀 .Příští týden se chystám s kámoškou na nákupy do Německa, máme to kousek, tak snad něco pokoupíme na vánoce....

vlastovka385
19. lis 2009

Dckami, ahooj, chvilku jsme byly spolu v jedné diskusi, vidím, že se zadařilo, tak obrooooovská gratulace a moc držím pěsti, ať je všechno v pořádku.

hanik2
11. led 2010

ahojky holky koukám že už tu zase dlouho nikdo nebyl...chci vám jen napsat že zítra jdeme na pohovor do caru Gest...tak na mě myslete...těch 26 měsíců snažení už je prostě mooooooc...pa pa
a písněte novinky 😉

dckami
20. led 2010

ahoj Haniku,
tak jsk jste dopadli n novém CARu? Půjdete do IVF nabo zkusíte nejdříve IUI? 😕

Já mám za sebou odběr plodové vody (vyšel mi špatně screening ve 2.tirmestu), ale první výsledky jsou v pořádku a down nebyl potvrzen. Čekáme klučinu. 😵

hanik2
29. led 2010

ahojky dopadli jsme dalo by se říct dobře..spermio i hormon.profil v pořádku..problém je v OVU což jsem čekala...dostala jsem clostylbelgit...a hlídáme OVu...vypadá to že mám prostě moc dlouhé cykly a dr mi vždy tou injekcí Agolutinu nebo prášky (Utrogestan,Duphaston)..tu OVU zničila...uvidíme co bude dál ale sám dr říkal že věří že se to povede normálně přirozeně v nejbližší době 😉

moc gratuluju k chlapečkovi a jak se cítíš?

dckami
1. únor 2010

ahoj,
je mi celkem dobře, jsem doma na neschopence, ted v týdnu čekám na konečné výsledky AMC, tak snad bude vše v pohodě. Ve čtvrtek jedu na 3D utz, tak se těším, až mimi uvidím. Beru sebou i Elinku, aby se poprvé podívala na brášku, zatím ho pouze cítí, jak mě kope 😀. Zpočátku byla zklamaná, že je to kluk, ale už si zvyká.Vymýšlíme jméno......... 😝 je to makačka. Vysvědčení přinesla krásné, měla samé 1 - šikulka. 😵

dckami
19. črc 2010

ahoj snažilky,
přišla jsem vás pozdravit a popřát vám hodně zdaru a hlavně, abyste se brzo dočkaly //.

Já už mám doma malého Šimůnka, je mu 5 týdnů, ve čtvrtek vážil 4150g a 57 cm, jsem moc šťastná. 😵

jennyska
25. dub 2013

Ahoj všem! 🙂

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušenosti maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti např. s Folikulometrií, prosím, vložte je do https://www.modrykonik.cz/folikulometrie/.

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby byly právě ve Wiki Modrého koníka pod daným tématem. 🙂

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci, radě a podržení v nelehkých chvílích.

Mějte krásný den!
Jennyska
Modrykonik.cz - Asmira team