Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

andreasek82
15. říj 2008

milin a co prace?
shanis? a co bys vlastne chtela delat? co jsi studovala?

zanda81
15. říj 2008

Milin:stres v práci nemám a vitamány-beru jenom kysel.listovou,jina fakt nic.Bráchova přítelkyně je zdravotní sestra v nemocnici tak semnou pojede do nemocnce a vezme mi krev a dáme to laboratoře a asi na žloutenku a i těhu,když už tam pojedu tak na vše. 😉

milin
15. říj 2008

Andreasku tak praci shanim porad.Vcera jsem byla domluvena s jednou pani na pohovor.Vubec nevim oc by se jednalo.Vzdy byla do tel. strucna.Ale vcera se na me vykaslala.Rekla ze nema cas a ze mi zavola.Tak si myslim ze uz nezavola.Dnes mi ma tez zavolat nejaka pani na praci tak skusim pockat do obeda a zavolam ji.
Tady je to s praci marny, nic tu neni.Ja mam jen zakladku.Studoval jsem zdravku, mam za sebou tri roky.A pak jsem musela odejit. 🙂

andreasek82
15. říj 2008

zando to mas fajn, ze mas zdravotnika v rodine 😉
sestrenice a teta toma jsou doktorky, ale bohuzel na morave, ale nekdy je dobra rada i po telefonu.. 🙂
aha.. no a nechces si zdravku dodelat? abys mela maturitu?

milin
15. říj 2008

Andreasku ne, do skoly bych se uz nikdy nevratila.Chtela bych si udelat nejaky kurz, ale bez penez to taky nejak nejde.Prace je tu mizerna.Bud jen na nocni a to tezka prace, nebo delat kratky dlouhy tyden 12 ranni a nocni.Do hospody jit nechci delat to by se memu priteli moc nelibilo takze tak jedine nejakou prodavacku coz by mi nevadilo, ale zase tu nic neni.Je to fakt na obeseni ☹ 🙂

andreasek82
15. říj 2008

hm.. ☹
a prace z domova je na prd vid?
no a sama treba neumis neco, ze bys podnikala?
ale treba nejaka kavarnicka, ne hospoda, by nemusela byt spatna, ne? 😉
a stehovat se kvuli praci asi nechcete, co?
to vis, tady v praze neni problem..
a vzdelani si take doplnuji.. jsem na vejsce ve druhaku.. ale da se to..
pracuji jako asistentka.. a je to tu docela fajn..
a co te bavi? napada me rekvalifikace.. je jich spousta.. 🙂

andreasek82
15. říj 2008

a nejsou nejak drahe..
ale mozna bych popremyslela jeste o te skolicce.. ale chapu to.. pokud uz nechces..

milin
15. říj 2008

jj ja bych brala manikuru a masaze a potom jeste solarko.Mame velky barak i kdyz na male vesnici, ale verim tomu ze by se lidi naucily chodit.Ale bohuzel vse stoji mnoho penez a ty nejak nejsou. Je to strasny byt bez prace.Ja bych pracovala, ale kdyz neni kde!
Tu skolu uz fakt nee.Ja ji nesnasela co jsem prisla do prvni tridy.Bohuzel mam k ni absolutni averzi.Nesnasim ji!Bohuzel je to tak.Rada bych se neco naucila noveho, ale z vlastni vule a to co chci a ne ze me bude nekdo nutit do neceho co mi k v zivote bude na prd. 🙂

martek
15. říj 2008

cau zeny, ja bych sla do skoly hnedka....
uz mam i vybrano...ale stoji to 300tisic 🙄 😀 😀 😀

milin
15. říj 2008

Martek tak to musi byt super skola 🙂 co jsi si vybrala ze to stoji tolik penez 🙂

zanda81
15. říj 2008

Tak mi vzali krev na tu žloutenku a dala jsem si rovnou vzít i na těhu.Těhu budu vědět dneska a žloutenku zítra a nebo po neděli-mají prý moc žloutenek a nestíhají ☹ .Tak mi držte palce at jsem raději těhu 🙂

martek
15. říj 2008

milin...to je MBA, neboli Master of Bussines Administration 😎 😎
neboli mezinarodne uznavany vysokoskolsky titul 😎
pac Ing. je mi ve svete na prd 🙄

milin
15. říj 2008

jj Martek tak ti preji mnoha stesti.A kdypak delas na tu skolu prijimacky.Nebo to uz se nedela.Nejak se v tom neorientuji 🙂

Zando myslim na tebe a drzim palecky 😉

martek
15. říj 2008

stesti treba neni, potreba jsou ty penize 😀 😀 😀 😀

andreasek82
15. říj 2008

martek ing ti urcite neni ve svete naprd si myslim..
ja studuju ujak.. to me stoji 48 rocne.. 😒

martek
15. říj 2008

andri, jenze MBA je lepsejsi 😵 😵 😵 😀
jaky studujes obor?

andreasek82
15. říj 2008

martek to jo, souhlas..
ale hodne vysek uz dnes tento titul umoznuje..
ja delam socialni a masovou komunikaci..

martek
15. říj 2008

jako misto Ing: to myslim, ze ne..... musis byt Ing., abys mohal mit MBA 😉
jeste tak sehnat tech 300litru 😔 🙄 😀

ty jo, super obor! fakt....zavidim 😉

andreasek82
15. říj 2008

ja to myslela martek tak, ze pokud studujes skolu sokromou v cr, ze snad nabizeji tituly MBA hned ne?
nebo musis udelat inga a jit az pak na MBA? ja covece nevim.. 🙂
ja jsem zatim na bakalarskym ve druhaku.. 🙂

martek
15. říj 2008

tak to teda taky nevim.....
na VUT musis mit napred Ing, pak az MBA....ale to je jedno, stejne nemam prachyyyy 😠

andreasek82
15. říj 2008

no a platit to na casti po semestru? 🙂

martek
15. říj 2008

joo, muzu na dve splatky, takze 2x150tisic 😀

vis, to je spis muj sen, nez realny plan 😉

andreasek82
15. říj 2008

jasne, chapu.. je to hodne penez.. a v dnesni dobe clovek spis clovek kouka po bydleni vid.. je to vsechno tak drahe.. 😠

martek
15. říj 2008

bydleni mame dobry....jenze na hypoteku, takze asi tak 😔

andreasek82
15. říj 2008

tak to ma dnes temer kazdy, ono to snad ani nijak nejde..
my zatim bydlime u babicky pritele v baracku nahore..

zanda81
15. říj 2008

tak těhu nejsem podle krve a to je myslím 100%-krev se snad mílit nemůže i když jsem tady četla že jí řekli že není a že nakonec byla,ale to je asi náhoda.
Takže nás čeká další snažení 🙂
A jakpak se má Jennifer?

jenniffer
15. říj 2008

Holky díky za gratulace. Koukejte se snažit, ať vám už taky můžu gratulovat. Zatím se snažím moc neradovat, uvidíme, až co řekne dr. Pak to teprve bude oficiální. 🙂

Andrea: Snažili jsme se od začátku ledna 2008, povedlo se to devátý cyklus. 😉 Asi před dvěma měsíci jsem užívala Femigard a Calibrum Baby Plan, ale teď nic. První měsíce snažení jsem po ovulce brala listovku, ale pak toho nechala, nemělo to smysl. Začala jsem ji brát zase až teď co mám //. 😉 Jinak trošku si myslím, že u mě zabralo to, že jsem na to přestala tolik myslet. Objednala jsem se k dr. a začala studovat věci o IVF apod. Asi se moje tělo leklo, co všechno by mělo absolvovat. Prostě jsem si řekla, že už jsem stejně objednaná k dr. a tak je jedno, jestli se to teď podaří nebo ne. A ono to vyšlo. 😵 Taky jsem několik měsíců měřila BT, takže jsem přesně věděla, kdy je ovulka a mohli jsme se snažit v tu správnou dobu. (Tímto děkuji koníkářce Len.)
Žloutenka je pěkná svině! Věř, že to bude v pohodě. Pokud by nedejbože nebylo a chtěla bys víc informací, mrkni do tématu Listopad 2006. Pokud si dobře pamatuju, tak manžel Ivet ji měl a dokonce myslím, že nějak v tý době otěhotněla. Určitě by ti to popsala v detailech. Věřím, že to ale bude v pohodě. 🙂

Zanda: to je mi líto. ☹ V každém případě mazej k dr. Něco za tím být musí, když je ti pořád tak zle. Moc bych ti přála, aby to bylo těhu. 😉 Už máš výsledky?

Martek: K té škole, já mám Mgr., před časem jsem taky uvažovala o MBA. Penízky by snad nebyly problém. Ale nakonec jsem do toho nešla, v mojí práci by to byl fajn prestižní titul, ale nějak už se mi nechtělo učit. Andrej: nestuduješ náhodou školu Komenského v Praze? Jestli jo, tak ségra studovala stejný obor.

Milin: teda kdybys měla kurz manikérky nebo masérky, tak se hlásím jako první zákazník. 😀 Myslím, že by to stálo za to, se po takovém kurzu poptat. Tyhle služby dneska využívá strašně moc lidí. A když to umíš a máš dobrý ceny, máš vyhráno. U nás v marketech schánějí prodavačky pořád. A to máme jen 10 tis. obyvatel. Neříkej mi, že někde v okolí nemáte nějaký Lidl, Kaufland, Billu nebo tak něco. Tam schání zaměstnance pořád. Doufám, že brzo něco najdeš. 🙂

martek
15. říj 2008

zando, takze hcg 0?????
tak supky do noveho kola 😉

jenniffer
15. říj 2008

Zando: jé než jsem to dopsala, tak mám odpověď. Holka já ti to tak přála. ☹ ☹ Už jsem se těšila, jak se spolu přesuneme do červnovek. Vážně mě to moc mrzí, bylo to u tebe tak nadějné. ☹ Hlavně nevěš hlavu, jednou se to určitě povede. 🙂 Jak dlouho se vlastně snažíte?

zanda81
15. říj 2008

Martek:hcg prý bylo mín jak 1.
jenn:no snažíme se asi rok,tak jsem si začala taky měřit teplotu a uvidíme.tedka mám každý den stejnou(měřila sis jí normálka pod paží?)No prostě se bud soustředit na svatební přípravy a uvidíme.Ráda bych se s tebou přesunula do června 🙂