Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

azhra
10. lis 2008

Milin,koukla jsem se ti do alba.. taky jsme se zacali snazit 12/2007 🙂
A koukam,ze tobe mezitim udelaly spoustu testu. Na konci listopadu mam termin v CARu. Uz se tam tesim.

petrala
10. lis 2008

AZHRA- 🙂 tak sem si zmizela...

petrala
10. lis 2008

mam proste smulu hledam kamaradku snazilku ktera by si semnou vymenila zkusenosti...a kam koli vstoupim do mistnosti vsichni znizi ☹

petrala
10. lis 2008

kontryhel...pijte jeden salek...je k dostani v lekarne stoji cca 30kc...nejlepsi je sypany.. 😎 kazdy den od prvni Ms az do ovulace...

petrala
10. lis 2008

co je to Caru??to neznam... ☹

petrala
10. lis 2008

koukam ze jsem jedina akcni na psani... 🙂

azhra
10. lis 2008

CAR - centrum asistovane reprodukce. Je jich tu v Praze nekolik. Jsou specializovani na poceti.
Petralo, je nas tu malo... uz bude temer 22h,tk proto 🙄 🙂

martek
10. lis 2008

ja tu sem!
a niko tady uz neznam 😅

petrala
10. lis 2008

a jak to caro probiha? 🙂

zanda81
11. lis 2008

Ahojky 🙂
Zdravím novou snažilku petrala ahojda.
U mě zatím nic nového.Pobodává mě v podbříšku a občas píchne někde u vaječníků,tak se mi asi blíží mrcha 😠 Sice bych si moooccc přála abych byla těhu a měla pro přítele krásný dárek k narozkám,ale zatím uvidíme🙂
No a jak vy jak se snažíte a co nového?

azhra
11. lis 2008

Ahoj Petralo , CAR je pracoviste ,kde by te meli odborne vysetrit a zacit lecit na neplodnost. Pokud se ani pres lecbu nepodari,tak provadeji i 'umela oplodneni'. V Praze jich je nekolik, treba CAR Apolinar, Podoli, Pronatal,Gennet. Koukni se na prispevky u jednotlivych diskusi pod timhle nazvem .Holky ti vic poradi a muzes si precist,co tam s nima provadi 😕 🙂

Ahoj Zando 🙂

zanda81
12. lis 2008

Dobré ranko,tak mě dneska hráblo,zdálo se mi že jsem těhotná a nějak na začátku ještě jsem neměla břicho 😀 .No já snad šílím už ale opravdu 😀
No mrcha zatím nikde.Proveru jsem měla naposledy v pondělí a pak 3-7dní a měla by dorazit tak uvidíme 🙂 Akorát mě bolí hlava a píchá v podbříšku 😖
Tak se mějte moooc hezky a at nám to výjde 😉

vladimura
12. lis 2008

Ahoj holky jsem tady nováček.Byla bych ráda jestli mi někdo poradí.Jsem z Ostravy,nevíte kde je nejbližší CAR. Sice pořádně nevím co to obnáší,ale zkusit se má všechno.Snažíme se s manželem už díl jak rok a pořád mám rozhozené hormony a na úpravu cyklu beru Orgametril od února.Navíc beru euthyrox.Už s tím chci opravdu něco dělat.Doktor mi hrozí akorát profukem vaječníků.Díky moc a hodně zdaru všem,vím že v tom nejsem sama. 🙂 🙂 🙂

kallimer
12. lis 2008

Ahoj holky,

zdravím po delší době a vítám nově přichozí 😉 . Jinak u mě nich nového.... teplota 36,5 tak čekám kdy dorazí mrcha - měla by o víkendu a pak k Dr. na UTZ tak uvidíme.

Martek: mě přeci znáš - sme tu zbyly asi samy dvě ze starejch snažilek 😉
Vladimura: bohužel nevim
zanda: tak to nám hráblo oboum - se mi zdálo, že sem těhotná a už sem byla v nemocnici, že jdu rodit a doktoři na mě koukali, jestli sem normální, že nemám ještě potvrzený těhu tak co sem lezu - ale břicho už sem měla 😀 jo když se plašej hormony, stojí to za to 😀 =) bude to asi tim, že sem si zakázala na to myslet, takže dělám přes den všechno možný, ale v noci si mě psychika holt najde =) tak snad už brzo budeme těhule 😉

kelly1983
12. lis 2008

Ahoj, tak snad nedorazí, co?? Já jsem ji měla dostat v neděli a zatím nic, ale bohužel i test je nagativní:(

milin
12. lis 2008

Ahoj holky a vsechny nove snazilky,
dnes pisi trochu pozde, ale preci:Holky nebojte ja nikam neutekla jsem tady 😎

Vladimura, car je v Ostrave nejaky Gyncentrum nebo tak nejak, ale co jsem cetla tak je to spatny car.A pak tam otevrel Fertimed pobocku.Jinak az Olomouc, tam jsou 3 centra. Ja chodim do Fertimedu a jsem tam spokojena.Sice trochu vic neco zaplatis, ale vse je hned a nemusis na nic cekat.

Jo holky tak me se uz taky zdalo o tom ze jsem tehu delala jsem si test a byl poziotivni tak jsem na to cumela jak puk.No ale realita je jina 😀

kelly ahoj ty jsi tady uplne nova vid?

Zanda MS prichazi tak kolem 4-5 dne po vysazeni provery.Ale zalezi jak jsi ji brala myslim tim kolikaty den.Ja to vzdy dostala tak kolem 30dc plus minus samo.

Nove snazilky tak nam neco napiste o sobe.Mame tady tabulku, myslim ze ji ma na starosti Kall tak nam ji treba z aktualizuje. 😉

kelly1983
12. lis 2008

Ahoj jj jsem tu nová

milin
12. lis 2008

A smim vedet jak dlouho se snazite?
podle prezdivky si myslim ze jsi 83 rocnik, takze je ti 25let vid.

azhra
12. lis 2008

Ahoj holky, tez se hlasim.
Vitam vsechny nove. 🙂
Vladimiro,koukni se na nazvy jednotlivych diskusi. Zkus kliknout treba na Gyncentrum v Ostrave,kam pisou holky,co tam chodi..nebo na diskusi holek ,co z gyncentra utekly.. vic ti poradi.Reknou podrobne info. Nebo klikni na prave strane na regiony a najdi si snazilky z Ostravy..

Martek,co jsi psala o sve gynekolozce je bohuzel dnesni realita.. ja jsem taky byla porad Ok Ok..a kde jsem.

Ja jeste taky nejsem v zadny tabulce 😢

Dnes jsem byla na biopsii cipku. Vubec jsem nevedela,ze mi nekdo neco dela. Kdyby vas na to nekdo posilal,tak se nebojte 🙂 Zitra mam 8 DC..asi se pomalu zacnem snazit..

milin
12. lis 2008

Azhro tak to je dobry, ze jsi vse zvladla v poho a ani si o tom nevedela. A kdy budes vedet nejaky vysledky? 😵

azhra
12. lis 2008

Za 14dni si mam zavolat,zda vysledky jsou. Ty mi ale do telefonu nereknou[ani dobrou ani spatnou zpravu] , musim se pak objednat na konzultaci kam me objednaji za dalsich 14 dni...
Mne je to ale vcelku jedno. Mam tam jen pry [SNAD] nevyrazne zmeny. ..tak pokud tam tedy nebude nic zavazneho,tak si urcite nenecham na cipek pred 1. tehotenstvim sahat.
V patek jsem objednana ge sve praktic.gynekolozce na pulrocni kontrolu. Nevi,ze jsem objednana do CARu. Asi bude zurit,zvlast,kdyz si reknu o doporuceni. 🙄 Kaslu na to. Je sice zrejme dobra[vsichni si ji chvali],ale desne pomala. V kvetnu jsem ji dvakrat rikala,ze se neuspesne snazime a co budeme dal delat..a ona jen,ze nemame byt nervozni..ze napred prelecime cipek a infekci v pochve.. to vse je prelecene[ za 7 mesicu !!] ..ale,jestli mam infekci ve vejecnicich[+tam mam srusty. o nch mi rekla ona sama] jeste neresila..

milin
12. lis 2008

No ja sla do CAr skoro 8 mesic snazeni, a bez doporuceni dr. A ta to do ted nevi.A ani me to nejak netrapi.A si taky myslim ze ty nejsi povina ji to rikat.Je to Vase rozhodnuti.V CAr to budou respektovat.Pokud ji to reknes a bude se na tebe zlobit, tak ji normalne rekni ze od ni odejdes, je to tvoje volba.A ona ti na to nema co rict 🙂
bohuzel dr chteji vse resit az po roce snazeni, ale to ja si myslim ze je hloupost. 🙂
A co kdyby jsi rekla at ti udela aspon zakladni vysetreni? 🙂 Nez ti jej udelaji v CAr aspon to budes mit za sebou 😀

martek
12. lis 2008

cau zenskyyyyyyyy 😵

milin
12. lis 2008

Ahoooooooooooooj Martek 🙂
Jak pak se mas?

martek
12. lis 2008

cau Milin 😉
dneska jsme byli v reprofitu....ja na HP a manza na kontrolnim spermiu, ja budu mit vysledky az za 12dnu, manzel mel hned....nic moc teda...uvidime, co na to Dr.rekne

co ty????????????

milin
12. lis 2008

No tak ja mela opet cystu dokonce dvoukomorovou a plnou krve 😠 😖
Ale nastesti pri MS praskla a odesla, tedy aspon doufam.Na kontrolu jdu ve stredu tak uvidime co mi reknou 😀 jestli budu mit ovu ci ne.Jinak bych mela mit inseminaci v patek nebo v sobotu.
A uz Vam neco navrhli v CAR?

martek
12. lis 2008

tyjo, jak ty cysty vlastne vznikaj??????

zatim nam navrhli prirozene poceti 😉 vsechno se napred musi poradne vysetrit a pak se uvidi, ja uz jsem smirena se vsim 😔

milin
12. lis 2008

Neboj urco prvni skusi inseminaci. A preci, tobe vy vadilo kdyby to slo pres umely oplodneni?

Tak tuhle cystu jsem mela ze zluteho tesliska.Tzn ze folikl praskl vajicko normalne odeslo a klidne mohlo byt oplozeno.Ale to se nestalo.No a ten obal v cem roste to vajicko proste neodeslo a zacalo se plnit proste krvi.Tenhle proces proste neznam jestli ma nejaky nazev, ale je to desny.No a mela jsem ji velkou 4x4cm takze v celku dost.Ale me narostly pred tim i do vetsich rozmeru 🙂
Ptala jsem se dr jestli nemam polycystiske vajecniky, rikal ze ne.Ale co jsou to pol. vajecniky nevim, jen jsem si myslela ze by to mohlo souviset.

Ju a kam vlastne chodis do car?

martek
12. lis 2008

vis, nejdriv me to vadilo, teda ne jako vadilo....ale...vsak vis 😔
pak sem si z toho udelala ale vyhodu, proste budu mit to nejlepsi miminko 😉 😎
a chodime do brna do reprofitu

s tou cystou to je docela husty 😕

milin
12. lis 2008

Vis me to umely ceka zrejme taky.Rekli mi ze pokud se budou cysty nadale delat tak bude jedine reseni umely.Teda pokud by se to nepodarilo pri inseminaci.Takze si rikam kdyz se to nepodari normalne tak aspon takhle, neni na tom nic spatneho.A hlavne za ten vysledek to stoji.
Mam pocit ze jsi psala ze bydlis v Praze, promin jestli se pletu.To dojizdis az do Brna?Sice to neni daleko,ale i tak.