Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

azhra
27. lis 2008

..ze je treba skoda brzy otehotnet..chvilku dyl pockat.. jsem jeta.. bojim se vysledku tehotenskyho testu.. budu si ho delat pristi pondeli..
a kdyz bude negativni,tak budu mit silenou depkua budu nerudna tyden.. a zaroven se bojim pozitivniho vysledku[jakoze pozitivni nebude z 99%]
Moje dr. mi rikala,kdyz se se mnou bavila,ze tohle je mozna muj duvod ,proc nemuzu otehotnet... mam pry ambivalentni vztah k tehotenstvi.. tzn,ze otehotnet chci,ale zaroven se bojim .. a telo pak nevi,co s tim 😕

martek
27. lis 2008

azhro, tak stejny pocity prozivam kazdy mesic.....bojim se, ze na testu nenajdu //, a zaroven se bojim, ze na testu najdu // 😔

azhra
27. lis 2008

Martek, jsem rada,ze v tom nejsem sama. 🙂
Mit dite je velka zodpovednost a velka zmena ,v nejlepsim pripade na celej zivot

gasha
28. lis 2008

Holky, ale urcite to zvladnete! Zvladly to jine pred vami, ale chapu, ze clovek ma nejakou obavu... I tak drzim palce na ty // 😉

gasha
28. lis 2008

Tak tady to dneska nejak vymrelo... ☹ Kde jste vsechny???

milin
28. lis 2008

Ahoj holky,
Azhro no myslim ze jsem na tom stejne.Strasne bych si prala mit mimi, ale zaroven proste pochybuji.Mam strach jaka budu mama.A jestli nebudu v tehu moc tlusta a jestli to pak shodim apod.

Gasha vitam te mezi nama.

Jinak tedy zatim jsme se snazily ale nevim jestli s toho neco bude.Mam strach ze to zase nevyjde ☹ Chtela jsem dat na Vanoce darek v podobe meho tehu, nu ale nevim nevim.

azhra
29. lis 2008

Premyslim,kdy si delat tehu test.. rika se,az po vynechani ovu.. ja mam ale 30denni cyklus.. ovu 13.den..tak uvazuju,ze bych testla 28Dc.. to je 15DPO.. snad uz by to melo byt znat.
Manzel odjel na 4 dny pryc.. ja si rikam,ze bych s nekym pokecala.. a on tu nikdo neni ☹

dckami
30. lis 2008

ahoj,
nojo, vánoce za dveřmi a tady nikdo 😖 . Snad také neuklízíte? Musím se pochlubit - mám hotovo, umytá okna, dnes jsem vyleštila nábytek, umyla skleničky v obyváku, dodělala výzdobu a končím. 😝 Za týden začnčme s pečením cukroví.

Azhra, jestli jsi 30DC, tak bych se testla. Třeba to bude ten nejhezčí vánoční dáreček.... 😵

milin
30. lis 2008

Ahoj holky,
Azhro tak ja bych test zkusila.Aspon budes vedet.A nebo zkus pockat jestli budes mit zpozdeni.

Dckami ja teda neuklizim.Jen normalne vysaji sestru prach zaliju kyticky umeju zachod kouplenu uvarim a hotovo.Toz nejsem otrok 😀 Hold uklidim jako normalne ne?

Jinak holky mate uz Vanocni darky?Ja snad pomali ani jeden poradte? Diky.

zanda81
30. lis 2008

Ahojda holčeny,tak zase po dlouhé odmlce Vás moc zdarvím 🙂
Já jsem 18DC,takže i po snažílkování-no tento C jsme tomu moc nedali,protože bylo hromady práce a přítel byl nemocný a zařizování svatby no nějak jsme padli do posteli naprosto bez chutě 😒 -no nevadí přestala jsem na to myslet a začala jsem si plnit hlavu svatbou a to je asi největší lék na mimi.nemyslte na to 🙂
Tak a co vyostatní jak jste na tom??
Moc všem přeju at jste brzy těhu 😉
Zase se určitě ozvu 🙂 papaapa

azhra
30. lis 2008

Ja mam zatim umyte 1 okno 😀
Az prestane alespon trosku mzit-jestli prestane 😉 , tak planuju umyt dalsi 2 a vyprat zaclony - pri tomhle pocasi se neda ani poradne vyvetrat..
Ja nastesti nemam nejake drahe okrasne sklo,takze nemusim nic lestit.. uvidim,jestli se premluvim umyt lustry..
Letos mam v planu udelat jen 3 druhy cukrovi.. jeste jsem nezacala.
V kupovani darku jsem na sebe celkem v dobrem skore 😎 Mam darky pro manzela,tatu, sebe [ taky vas manzel odmita/nevi,co kupovat sve drahe polovicce?] Pro mamu a bratra ani tuk..navic jsem zcela bez napadu ☹

azhra
30. lis 2008

Kdyz uz jsme u toho chlubeni uz mam temer hotovy adventni venec 🙂 Zapomnela jsem koupit stuhu. 😖 😠

azhra
30. lis 2008

Zkusila jsem testnout.. test je negativni ☹
Zatim to vsak nevzdavam.. jsem ve 26 DC , 13DPO .. a je vecer, dnes jsem toho vypila az az. Musim to zkusit nekdy po ranu.
Tenhle mesic jsme pro to udelali maximum, sex 2 dny pred ovu a i do 24h po ovu.. ovu byla jasne zretelna na ovu testu a i jsem ji na sobe pocitovala..
Ve stredu jdu na prvni hodinu na Mojzisovu metodu . Pak vam napisu,v jakym stavu mam stavbu tela 😕

Dckami, jak jste na to vy? Myslis,ze by IUI tentokrat mohla vyjit?

milin
30. lis 2008

Azhro tak to zavidim s tema darkama 🙂 ja nemam ani jeden a ani nejak nemam prsdstavu 😀
Jinak ja na Vanoce neuklizim kaslu na to proste udelam ty klasicke prace a nazdar bazar, nejsem otrok 😀
A Vanocni cukrovi nepecu nikdo to u nas stejne neji. 🙂

Azhro moc ti drzim palecky aby to vyslo.
Ja bych si chtela pristi cyklus koupit ovu testy, ale vubec nevim jaky a nevim jak se to dela 😀

azhra
30. lis 2008

Milin, ovu testy jsou hrozne jednoduchy. Vypadaji a i testuji se uplne stejnym zpusobem,jak tehu testy.[namocis do moce na 15s]
V baleni je presnej navod. Podle tabulky vevnitr si podle delky sveho cyklu urcis,kdy mas zacit s testovanim ,aby ses trefila a neprosustrovalas hodne testu... podle silici carky poznas,zda se ovu blizi.. kdyz je tvuj testovaci prouzek silnejsi nez jejich kontrolni,mas ovu/budes mit do 24h.. a je to tedy presne ten den,kdy byste to meli zkouset.
Ja jsem ho zkusila 13. den a mela jsem svuj testovaci prouzek opravdu silnejsi nez kontrolni... kdyz jsem to zkusila nasledujici den, byl muj testovaci prouzek uplne slaboucky.. tzn.ze ovu uz probehla[ hormon,ktery vylucuje folikul s vajickem uz nebyl produkovany,protoze uz praskl a vajicko vycestovalo z vajecniku]

Nevyhodou je,ze jsou dost drahy.. 1 stoji 50Kc.. ☹
Ale urcite se vyplati.. mas aspon nejakou predstavu o svym cyklu..

azhra
30. lis 2008

Pokud by nam to tenhle cyklus vyslo, mela bych termin porodu v den narozenin sve babicky 🙂

gasha
1. pro 2008

Azhri, budu drzet palce, aby to vyslo 🙂

azhra
1. pro 2008

uvidime,dekuju Gasho.., koupila jsem si nove testy a rano zkusim.. dnes jsem tam neco videla,ale to vidi jen me oci 🙂

kallimer
1. pro 2008

Ahoj holky,

tam ms skončila a hurá do dalšího kola. Ve středu jdu na kontrolní utz, tak sem zvědavá 😉 .

gasho: no mi zatím nevíme včem je problém, ale ze všeho nejdřív mi chce Dr. srovnat cyklus a pak asi manžel pude na spermio a pak se uvidí. snažíme se od 2/2008 ☹ .

tak holky, asi máme všechny poslední šanci nadělit si // pod stromeček, tak sem zvědavá, jestli se to někomu z nás povede 😉

Mějte se 😎

milin
1. pro 2008

Ahoj holky,
Azhro, dekuji za radu.Uvidime, zkusim se domluvit s pritelem a taky v Car pac nevim jestli na to nebude mit vliv pregnyl, ktery mi pichaji kvuli prasknuti foliklu.
Jinak ti to moc preji aby se ti konecne zadarilo.Uvidis ze rano tam bude druha carecka viditelnejsi a silnejsi 😉

Kall moc drzim palecky aby tam ve stredu byli aspon dve vajucha.Ja verim ze do Vanoc se to tu spoustuholkam podari, musime jen doufat i kdyz vim jak je to tezke 😉

Papa holky zitra. 🙂 Mila

kallimer
3. pro 2008

Ahoj holky,

tak sem dnes byla u Dr. - bohužel sliznice nízká, folíkul asi žádný - za to objevena cysta (5x4 cm) a já proč mě pořád bolí v podbřišku. Kdyby to začalo hodně bolet mám přijít nebo navštivit nemocnici. Konrola v lednu, zda cysta praskla (nechápu, proč mě rovnou nepošle na odstranění rovnou). Bohužel kvůli cystě nemůžu jíst hormony na růst sliznice 😒 . Takže fakt parádá no a sama řekla, že uvidíme v lednu, ale řikala, že nás asi pošle na IVF.

Tak uvidíme co lednu, kéž by cysta sama praskla - nemáte nějaka zkušenosti?

milin
3. pro 2008

Ahoj Kall,
ja mam cystu skoro porad.Tahle cysta vypada jako cysta zluteho teliska.Pokud bude rust a bude te to stale bolet tak radsi zajdi do nemocnice.Pokud by to samo prasklo mimo menzes tak by to nemuselo but dobre.Ale modli se at dostanes menzes.
Jo a ona ti nepichla Agolutin aby jsi dostala MS?

kallimer
3. pro 2008

Milin,

když mě ms skončila před 2 dny, sem 10 DC 😖 . Každopádně, když budu mít velký bolesti tak mám přijít, ale už vidim, jak sou ze mě mezi svátky všichni odvařený. Jinak po novym roce konrolní utz.
A na jaký cysty trpíš ty? Doktorka řikala, že prej je to normální, že se občas cysta udělá. Koukám, že to nemáme jednoduchý.

A co ostatní holčiny - jak valčíte? 😉

martek
3. pro 2008

martek vali zitra na genetiku, tak drzte palce 😉

vercidlo
3. pro 2008

Dobry vecer holky. Moc se omlouvam, ze vam vpadam do diskuse, ale chtela bych se zeptat, po jake dobe jste zacaly resit co dal, kdyz se nezadarilo? My nebereme HAK od 11/2007 a od ledna jsme to neresili, od srpna jsme do toho sli poctive. Vim, ze je jeste brzo panykarit. Ale myslite, ze kdyz se stavim za mou doktorku v breznu, tak to nebude brat, ze plasim prilis brzo. Moc dekuju.

martek
3. pro 2008

ahoj verci, manzel sel na spermiogram a ja na folikulometrii po 8 mesicich 😉

janicka88
3. pro 2008

ahojky mohu s vama pokecat?

martek
3. pro 2008

ahoj jani, jasne ze muzes 😉

gasha
4. pro 2008

Ahoj holky,tak my vcera byli v CARu, jsem 10DC, folik zadny, jen neco, co pry spis vypada jako zlute telisko z minuleho cyklu. Pry to budem sledovat. Jinak manza byl na spermiu a vysledek je dobry!!! :o) :o) :o) Tak mame velkou radost :o) Ted jeste vyresit me dlouhe cykly a hlavne aby byla ovu :o)

Kal, my jsme zacali taky ve 2/2008 :o)

Verci, ja sla ke svemu dr. uz v cervenci - tj. po 6 mesicich - po cca 60 dennim cyklu (nakonec z toho bylo 89 dni). No a v listopadu mi napsal doporuceni do CARu. Pravda, na mou zadost, ale sam rikal, ze by se k tomu dobral i sam po novem roce. Takze bych rekla, ze pokud nemas problem s cyklem a prijdes po roce snazeni, tak by to mel kazdy normalni dr. zacit resit.

dckami
5. pro 2008

ahojky,
zdravím vás v tento mukulášský den.
Tak jsem po 5.IUI, manžel byl pochválen za excelentní spg, tak třeba to tentokrát vyjde a budeme mít malého čertíka nebo čertici 😀 .........