Snažilky o mimi po samovolném potratu

oliras
23. črc 2009

ahojky holky hledám spřízněné duše co mají stejný osud. Potratila jsem v 17tt je to 15 dní ale už ted plánuju jak se budu snažit zase a co Vy

maladama
3. pro 2009

nnino, koukám, že máš zrovna navštívení a je úplněk - nevíš, jestli tam je nějaký vztah mezi měsíčními fázemi a cyklem? Já to kdesi četla, že jako jo, ale nevím, kdy by teda měly ty ženský menstruovat - jestli při úplňku nebo novu...

jinak ale máte když tak překvapení na Silvestra, jestli jsi teď na začátku cyklu, co? 🙂

maladama
3. pro 2009

marcajdo, jak starý máš neteře? A co jsi koupila?

Já musím taky vyrazit něco koupit pro tu naši - vedle práce mám nákupní centrum, a tam mají tak krásný miminkovský věci v outletu, že se asi neovládnu a něco koupím - takový malý krásný kombinézky tam mají 🙂

Dokonce jsem dneska "mimochodem" vyloudila na švagrové informaci, že Nela právě vyrostla z velikosti 56 a nosí už 62 🙂

marcajda
4. pro 2009

dobré ránko, mali to jsi se krásně rozepsala. U toho prvního psaníčka se mi nejdřív chtělo plakat , jak se ty problémy hrnou a jak je to těžké a potom smát, jak jsme ženské stejné. někdy ty naše chlapy obdivuji.ale oni to pak rychle nějakou lumpárnou smažou.

ten čípek ti srovnají, hlavně si hlídat životosprávu, protože pH v pochvě to moc ovlivňuje. pryč s cukry(vánoce..) čokoláda je na to úplný vrah a i mé oblíbené mléko mi dělá na to zle. ale hlavně cukr. a pěkně papat jogurty ve velkém. a ty výplachy tantum rosalgin jsou opravdu výborné. no a sportováním se telíčko krásně prokrví a pročistí, jenže jak se do něho ukecat..
dnes jsem ve 4 s tou Mojžíšovou tak bojovala, ale nakonec jsem se přemluvila 😀 každý den vím proč nemám čas cvičit..ale zatím jsem důsledná..prý mám slabé prsní svaly, to nechápu, když je nutím nosit čtverky 😉 , tak dělám i kliky na kolenách a teď mě ty svaly pořádně bolí..

a ty moje neteře. není to jednoduché, švagrová na mě žárlí, tak mi docela brání v kontaktu, ale občas se to povede, ale to se tak zase snaží vnutit její mama, no, takže když vlastní děti nemám, jsem z toho smutná. holky mají 12,10,6. ale snad ví, že mě někde mají, když by mě třeba potřebovaly..
tak jsem těm dvěma mladším koupila koberec s panákem. a každá dostane knihu. ty moje dárky stejně každý rok někam zmizí, tak to letos zkouším jinak..

dnes s nimi půjdu do kostela na miluláše, tak se moc těším, sice i s tou tchýní, ale to zvládnu, doufám..
tak jsem si trošku vylila srdíčko, to k tomu optimismu 😀 😀

děvčátka, ale jinak je moc fajn, po 14 dnech mi přijede přítel a o půl roce bude konečně míň práce, tak se doufám víc užijeme a největší problém co bych chtěla řešit je, jestli to milování rysknout nebo ne, protože tu ovu určitě budu mít!!!
no, snad jsem za ten měsíc v tom bříšku už něco zpevnila a asi to zkusíme! tolik bych chtěla
😵

marcajda
4. pro 2009

jejda a na ty měsíčky a měsíc jsem docela zvědava, co to ovlivňuje? to mě zajímá 😀
a mali, tlustá ošklivá ženská, to už neříkej, to určitě není pravda!!!
my to těm chlapům samy nacpeme do hlavy a pak se divíme, že nám to jednou řeknou..
já takle manžovi navykládala, že mám moc velká prsa a on mi je potom vyčítal.. a rok po rozvodu mi opilý na nich ležel a brečel, jak se mu po nich stýská 😀 tak jsem se tomu smála..

děvčata a už pečete? my se příští víkend sejdeme s mamkou a pustíme se do toho. to se těším

maladama
4. pro 2009

přeju krásný pátek!

Tak hlásím, že mrcha včera přišla, takže zase na start a v pondělí ráno na krev kvůli hormonálnímu profilu. Jediná dobrá zpráva na tom je, že teď budu zase dva týdny normální a nikoli lítostivá. Další navštívení očekáváno na Silvestra, tak doufám, že to nebude "jak na Nový rok, tak po celý rok". A vyšetření na průchodnost vejcovodů se tímto odkládá na únor, protože druhý týden v lednu, kdy bych na to měla jít, jsme na horách a rušit je kvůli tomu nebudu.

Jinak včera jsem koupila krásnou růžovobílou kombinézku pro neteř, holt když už nemůžu nakupovat pro vlastní, tak můžu aspoň rozmazlovat cizí...

Jinak co se týká mojí infekce, tam mi vyhýbání se cukrům moc nepomůže - nejsou to kvasinky, ale e.colli, a ta jaksi bydlí hned vedle a i při úzkostlivé hygieně se prostě občas přenese a já jsem na to asi háklivější ☹

Ale nežrat tolik cukroví by mi určitě prospělo, dneska jsem si brala ze skříně kostýmek, co moc často nenosím, a zjistila jsem, že si v něm nesednu. Budu s tím už vážně muset něco udělat, protože se začínám i zadýchávat na schodech, o záhulu, co je ta nadváha na kolena, ani nemluvě. A nejde o nějaké to kilo či dvě navíc - medicínky jsem na hranici obezity. Jenže vůle je slabá... a přitom vím, že ještě před rokem a půl, než jsem změnila práci, mi nedělalo problém vstát ráno a jít běhat, dvakrát týdně do fitka, plavat... ale pak se mi rozhodil rytmus, do toho jsme se stěhovali a už to jelo...

maladama
4. pro 2009

jinak marci, to je škoda, že ti švagrová nedovolí se pořádně stýkat s neteřemi, vždyť je sama proti sobě, bys holky rozmazlovala a ona by měla čas pro sebe...
jak to myslíš, že tvoje dárky zmizí? Jako že je ani nepředají? To je teda pěkná sviňárna... ale příbuzný si nevybíráme ☹

a rozhodně přeju krásný a plodný víkend - to se přává i normálně, ale já to přeju dvakrát 🙂

maladama
4. pro 2009

jinak s tím pečením, co je pečený, už mám hotovo a v krabici od minulého víkendu (pět druhů, a z toho kokosky už jsou skoro všechny sežraný - mám recept, co je hned měkký, tak dostaly zabrat) a tenhle víkend budu dělat nepečený.
Příští víkend budeme pořádat vánoční večírek, tak to tam všechno vyklopím a dám si stranou jen trochu na Štědrý den a pro tchýni na ochutnání, a pokud se zbytek sežere, aspoň to nebude na mě 🙂

Já totiž hrozně ráda peču, ale zas až tak to cukroví jíst nemusím - nebo bych neměla. Když není pokušení, tak mi nechybí...

co budete péct, marcajdo?

Jo a jinak, ex, co mu vadily moc velký prsa, je teda DOST divnej a ještě že už je ex!

marcajda
7. pro 2009

ahojky, tak jsem zase v práci, dömů mi pokrok s netem ještě nedorazil 🙂
tak mrška jedna protivná!!taky si mohla na 9 měsíců dát pokoj a pak ať si je klidně měsíc v kuse, že? teda, max. 6týdnů 😉
my jsme se snažili hodně, ale byl to moc náročný víkend, protože se stále ještě dělají dodělávky na domku a to jak přítel přijede po 14 dnech, tak toho chce hodně stihnout . no a odešel mi do nebíčka můj pes, tak jsem hooodně smutná. teď budu úplně sama..

mali, ty už máš i napečeno? šikulko!! my s mamkou plánujeme.. ve čtvrtek nakoupíme a pak se do toho pustíme. těším se, taky mě pečení baví. teda mě hodně baví to i jíst, ale naštěstí mě kila nezlobí, protože jsem docela jedlík..v podstatě myslím na jídlo vlastně pořád 😀
my pečeme malé dávky, ale hodně druhů. klasiku a pak různé bezlepkové, protože ta má "milovaná" švagrová má dietu. a ono je to cukroví moc dobré. taky děláme dost krémového, to miluji.

mali, myslíš, že máš špatné vejcovody? já byla u léčitelky a prý je jeden neprůchodný, ale doktoři mě neprohlíželi, jen do mě nalili semínka a třeba se cestička najde..v podstatě by i jeden stačit měl, tak třeba se budu za 14 dní radovat, ale nevím. asi mě ten doktor v lednu nemine. cvičit míním pečlivě, tak snad příští rok bude úspěšnější jak ten letošní.

můj přítel mi pořád tvrdí, že ženy nemají být hubené, že ty křivky jsou potřeba 😉 a myslím, že má pravdu, vlastně když se o tom s chlapama bavím, tak mají v podstatě stejný názor, jen privilegují různá místa plnosti 😀
a na baculatost lumpíci útočí, když chtějí ženě ublížit, vědí, kde je to její slabé místo. tak jak ho našel ten můj ex.. no, jsem starší, už bych se mu teď vysmála, ale tehdy..

a kam se chystáte na hory? my taky jezdíme, ale vyhodila jsem si koleno, tak mě to už nebaví, tak bych raději někam do lázní a rozmazlovat se 😉 potřebuji si po tom letošku hodně odpočinout.. postavit za rok dům je náročné a i když fyzicky jsem se účastnila až poslední 2 měsíce, tak ta organizace mi taky dala docela zabrat.ještě že to je už za mnou a už se bydlí..

teda, já se vždycky rozepíšu..

to E.coli je pěkně blbé, ale ten tantum bych stejně zkusila, pH kyselé nemá rádo ani coli..hlavně tím pořádné umýt i prdýlku 😉 no, máš starost..ještě je hodně fajn mít ty jednorázové vložky a dost je měnit, to se líp udrží čisté prostředí.máš pravdu, je to moc blízko sebe, to ta příroda mohla udělat trošku líp 😀

oliras
autor
9. pro 2009

ahojky holky tak jako zakladateka tématu Vám jdu trošičku obveselit náladu tak 5 měsíců po SP v 17tt mám na testíku // sice ještě slabé ale jsou tam a to už jsem nevěřila že by se mi povedlo těhu znovu je to zázrak 🙂

valentynkaa07
9. pro 2009

Ahoj holky, oliras, gratuluji, držím palce, at je vše jak má.
u mě nic nového, čekám do ledna až uplynou 3 měsíce a budeme moct začít nové snažení.
😉

simasara
9. pro 2009

Moc gratuluji🙂))) 😉 Já doufám, že mi pan doktor v lednu řekne, že se můžeme snažit, po kyretáži mi řekl, že můžeme už po šestinedělí, tak jsem šla na kontrolu aby nám dal permici, a on mi udělal UZ a řel, že tam ještě něco je, a že budu ještě hodně krvácet, mám brát antikoncepci a v lednu přijít......tak snad to vyjde.........ale to čekání mě asi brzy zabije....zajídám smutek a nic mě nebaví, jen koukám po těhulích a po dětech..

marcajda
9. pro 2009

ahojky, oliras, to je krásná zpráva!!! a jak se cítíš? jak si to užíváš, je velký strach, nebo už pohoda a důvěra, že to dobře dopadne? tehdy mě tvůj příběh vzal hodně za srdíčko. moc moc moc ti to přeji. povedlo se to samo? teda s pomocí manžela 😀

Valentýnko, tak už tu jsme 3 co čekáme na leden.. to bude veselo, až se nám to povede. to nám oliras dodává důvěru v budoucnost. My se o víkendu snažili, ale nic necítím, tak to asi opět nevyšlo..

Simi, je moc těžké se smířit s potratem, ale určitě to příště vyjde!! a otěhotněla jsi v pohodě? ono si tělo potřebuje taky odpočinout. raději počkat, než prožít další potrat.. a přes vánoce čas poletí a pak už to zase půjde 🙂 Tak už máš taky andělíčka v nebíčku..

mali, chystáš na večírek? bude to velké?

valentynkaa07
9. pro 2009

marci, mě ted jedna kamaradka oznamila že je těhotná, tak mi to přišlo líto....ale moc jí to přeju, snažili se dva roky 🙂 a najednou bum 😎
já nijak netlačim na pilu, že to bude v lednu, nechám tomu volný průběh a uvidíme, ale v lednu nejdřív...což uteče jako voda 😀

marcajda
10. pro 2009

ahojky, tak to věřím, že to s tebou hnulo..já už to několik let i obrečím, ale ne závistí nebo zlobou, ale jaksi mě to rozněžní a už bulím.a pěkně před nima.. nejhůř, že od doby, kdy mě to chytlo, hodiny zatikaly, už ten chlapeček chodí do třetí třídy ☹ ale pořád to těhulkám přeji a doufám..
já se po víkendu pečlivě sleduji, ale nejspíš zase nic. teda pečlivě cvičím a přidala jsem i kliky na kolenách, tak mě prsa trochu bolí, ale to to cvičení.. prý nemám žádné svaly, to mě trochu naštvalo 😀
je to náročné ráno i večer se ke cvičení přemluvit..
no a nakonec, už je vlastně půlka prosince 😀 😀 😀

simasara
10. pro 2009

Marci, moc děkuju, otěhotněla jsem tak nějak, že jsem to ani nevěděla, vysadila jsem antikoncepci v květnu poslední a v červenci jsem se hrozně osypala (mám od mala atopický ekzém) tak jsem byla i u léčitelky a ta mě dorazila a dostala jsem silný zánět kůže a v tom období jsem někdy otěhotněla.........tak mě pak v nemocnici napíchli kortikoidy a měla jsem všechny příznaky prvních 6 týdnů, nejhorší byla únava, a mohla jsem jíst jen pribiňáky......neměla jsem vůbec chuť na jídlo.Doktor kvůli mě čekal do 11 tt, stále jsem chtěla mít bojovníčka, ale nepovedlo se.....Teď piju kontryhel jak tady píšete a mám mít ještě 2x MS, a pak 15.1. k doktorovi. Včera jsem viděla známou, která otěhotněla stejně jako já, už má krásný bříško a cítí bublinky....tak mě to zase rozhodilo ☹

marcajda
10. pro 2009

to ti věřím, to zabolí až kdesi..
ale je fajn, že víš, že vám to šlo začít docela dobře, tak můžeš doufat 🙂
Asi lepší, že to tak dopadlo, protože corticoidy jsou hrozné svinstvo. Sice pomohou, ale je to dryják..
v práci to někdy používáme i u krav a když už jí nepomůže toto, tak nic jiného. to zvedne i polomrtvou, ale likviduje to obranyschopnost a tělo se dlouho čistí.
jenomže ekzémy jsou taky průšvih. já ho měla v dětství a pak když mám hodně podělané období, tak mi taky vyjede, ale už naštěstí ne moc..a co s tím.
tak se máš na co těšít, vyzkoušela sis jak ti bude zle..to je radost, to si to krásně užiješ 😀
Mě zle nebývá.jen mi přestala chtnat čokoláda, to bylo pozitivní 😀

simasara
10. pro 2009

Marci, tak to jsi měla pozitivní, že ti přestala chutnat čokoláda 😉 To bych také potřebovala 😀 A co ty????Vše jsem předtím nečetla, ale můžete se snažit???

valentynkaa07
10. pro 2009

simo, já jsem atopička taky od dětství, takže vím co to je, při prvním dítěti jsem měla ekzem všude po těle a myslím že ted to nebude lepší..... ☹

simasara
10. pro 2009

Val a co ti na to dávali?????Já jsem měla hlavně hrozné svědění 😠 Beru teď xyzal a mám mast s kortikoidy....

valentynkaa07
10. pro 2009

simo, mela jsem slabou kortikoidní mastičku a na svědění dithiaden, ale až po3. měsíci těhotenství, ale je to víc něž 10 ,let, tak nevim, jakby se mnou naložili ted. Požívám kortikoidní mastičku na ruce a na obličej ty novy mastičky Elidel nebo Protopic, ale ten je silnej, ten se v těhotenství vůbec nesmí, když jsem byla těhotná ted v zari, užívala jsem jen slabou kortiko a to jen malinko.

simasara
10. pro 2009

Já jsem byla v Praze na konzultaci kvůli tomu, proč po sedmi letech mě to takhle zlobí, a napsala mi také Protopic, jinak mi v nemocnici dávají Ambiderman s Belodermem namíchané......Ještě k tomu mám astma, takže jsem teď opět měla Prednison.A pomohli ti ty mastičky trošku?Mě pomohla totiž až injekce Dexamedu....

valentynkaa07
10. pro 2009

Mě ty mastičky celkem pomohly příští týden jdu na kožní, tak se poradím jak postupovat ten protopic je dobrej, ale pokud se chystáš otěhotnět tak se má vysadit, je to na letáku. Mě to v podstatě nikdy nezmizlo, spíš se mi to s věkem zhoršuje, mám to na více místech 😒

simasara
10. pro 2009

No já to mám také skoro všude......tak to si ho ani nebudu vyzvedávat, jelikož věřím, že mi doktor povolí se alespoň snažit.V nemocnici chodím k primáři a ten mi řekl, že v těhotenství nejsou mastičky takové zlo, že to vlastně nejde na plod.Tak jsem zvědavá, co ti poradí, to mi pak určo napiš 😉 Bude to asi boj, hlavně se bojím abych zase neměla ten zánět kůže v tom 1.trimestru....

valentynkaa07
10. pro 2009

No tak se pana primare zeptej na ten Protopic, já jsem k tomu dostala takový leták jak se má používat atd a tam je vyloženě _pokud jste těhotná, nebo se chystáte otěhotnět tak nepoužívat.

simasara
10. pro 2009

No zeptám se, ale raději na to prdím.....Mě hodně pomáhá na promazání od Biodermy tělové mléko PP, je to vyloženě po léčbě kortikoidy a nemáš pak mastné oblečení. Kdybys viděla, co jsem už vyhodila pyžam a triček a jak mám zníčená prostěradla, dávali mi i nějakou siřičitou mast, pak jsem se sloupala více než had, fakt jsem si zažila děsi, ani v dětství jsem to neměla tak moc...........A vy se už můžete snažit????

valentynkaa07
10. pro 2009

no já to znám, já zas když jsém byla mala tak dehtovou mast tou jsem zničila spoustu pyžam. My až v lednu-jdu k dr. potrat byl v říjnu, tak 3 MS vydržim určitě 😉

simasara
10. pro 2009

Tak to máme stejně, já byla taky v říjnu, a nejdříve mi řekl pan doktor, že můžeme po šestinedělí a tak jsem šla v listopadu na kontrolu a po UZ mi řekl, že tam ještě něco je v děloze, a tak mám brát antkoncepci a přijít v lednu....

maladama
10. pro 2009

Teda, tady se to rozjelo! To bude chtít víc odpovědí, pro každou aspoň jednu 🙂

maladama
10. pro 2009

Marci, to je mi moc líto s tím pejskem... jsou to sice jen němé tváře, ale vím, že je člověk má rád jak vlastní děti, zvlášť když děti nemá ☹
Ale teda závidím, že váhu nemusíš řešit, já jen projdu kolem cukrárny a má kilo nahoře. Co jste o víkendu pekly?
Na hory se chystáme do Kaprunu, s kamarádama, tak jsem zvědavá, jaké to tam bude.
Ale lázně ti schvaluju, zvlášť po té stavbě baráku, to utahá fyzicky i psychicky!

Jinak večírek, co chystáme, bude takový střední - asi 15 lidí, odhadem, ale nejspíš ještě někdo odpadne plus se možná staví někdo ze sousedů. Maximum, co jsme měli doma, bylo 25 lidí, maximum venku asi 30, ale vešlo by se i víc 😨)
Já mám radši letní večírky, kdy se griluje, ale holt na vánoce to nejde 🙂
Z nás si vůbec lidi dělají občas legraci, že každou chvilku pořádáme nějaký večírek, letos je to 4. (a kdybychom byli stihli manželovo narozeniny, tak 5.), ale co, když už máme ty prostory, tak proč toho nevyužít, že 🙂

maladama
10. pro 2009

oliras, obrovská gratulace!
Ale ono se říká, že jak se ta děloha "pohnojí", tak to jde potom o to líp... teď už jen vydržet hezky dalších 8 měsíců a chováš!
Budu držet palce, aby to ted bylo bez sebemenšího problému...