Snažilky o mimi po samovolném potratu

oliras
23. črc 2009

ahojky holky hledám spřízněné duše co mají stejný osud. Potratila jsem v 17tt je to 15 dní ale už ted plánuju jak se budu snažit zase a co Vy

simasara
16. pro 2009

Ahoj Valentýnko, dlouho si se neozvala. Já jsem dostala 3. MS od revize a zase jsem celá rudá a mám krupičku....vždy když to dostanu tak se takto osypu. Tak jsem zvědavá jestli nám to v lednu vyjde 😉 Myslíš, že do solárka můžeme???

valentynkaa07
16. pro 2009

Ahoj, no mě se před MS ten ekzem taky zhoršuje. A do solárka jako takového nechodím, toto je pouze UVA záření. Jako těhotná bych do solárka ani do tohoto nešla, ale než se začnu snažit tak myslím by to nemělo vadit, pokud se to samozřejmě nepřehání 🙂

simasara
16. pro 2009

Chjo, proč ten ekzém je takový prevít!!! 😖 😠 Já jsem měla opravdu 7 let klid, jelikož jsem rpacovala jako delegátka a byla u moře, a teď prostě po letech .Mám to zase všude....

marcajda
17. pro 2009

ahojky, tak jsem zase potkala na chvilku net 🙂 a hned letím za vámi.. příští týden mám dovču, jen na štědrý den jdu pracovat, tak vůbec nevím, jak se za vámi dostanu. to mi budete chybět!!
holky, to je počasí. za oknem jsem nadšená, ale dojíždím 42km do práce a to je děs. a mé zimní gumy už mají letní sestřih, tak mi to solidně klouzalo. a zase sněží, doufám, že zvládnu i večení návrat domů.
a ještě jdeme s kamarádkou večer na kosmetiku. ať jsem miláčkovi na svátky pěkná 😀

simi a kam jsi jako delegátka jezdila? to muselo být fajn, to bych i brala. jenomže jsem nikdy neměla odvahu a s mojí ruštinou bych taky asi moc nepochodila.

děvčata a gratuluji k MS. zatím je ještě pro radost a pak už nepřijde a budou se počítat úplně jiné dny!!! a to se k vám rychle přidám 😀
já už ji do neděle taky čekám, už mě bolí prsa, tak se už asi blíží..potvůrka, u mě už není vůbec vítaná. doufala jsem, doufala..
tak holt spočítáme další plodné dny a to znamená Nový rok..a jak na Nový rok, tak po celý.. to se skoro těším.

holky, tak na ekzém bych solárko taky neriskovala. i u zdravé kůže hodně straší rakovinou.. máte s tím co bojovat, to mi je líto.

maladama
17. pro 2009

simi, to je blbé, že ses osypala, ale zas aspoň jako ženská funguješ, tak malá útěcha... a můžete konečně začít!

maladama
17. pro 2009

marci, tak je dobře, že ses strefila s dárkem pro Julinku! Já už se taky docela těším na naši neteřinku, jak zas vyrostla - uvidíme ji na vánoce...

jak chutná ten zelený ječmen

maladama
17. pro 2009

fuj, rychleji píšu než čtu 🙂 měl tam být otazník na konci a ještě jsem tě chtěla politovat za to dojíždění, 42 kilometrů jedním směrem nebo dohromady?

I když, já mám taky co říkat, mám to 32 jedním směrem, ale ani mi to nepřijde, jak je to v Praze, tak půlku času jezdím autobusem a metrem a půlku času autem - teď teda tak poslední dva týdny jen autem, nechce se mi do mrazu...

ale to "jak na Nový rok, tak po celý rok", to jedině jestli myslíš hodně sexu. Protože plodné dny po celý rok, to zase ne, to by znamenalo žádné těhotenství 🙂

maladama
17. pro 2009

val, a kam na to ozařování budeš chodit? a budeš pak aspoň opálená? 🙂

maladama
17. pro 2009

Jinak, u nás vše při starém. Akorát jsem dneska pekelně jetá, byla jsem včera na pokec u kamarádky, odjížděla jsem o půl dvanácté, doma o půl jedné, v posteli ve dvě...
a to máme mít dneska podnikový večírek. ale já tam nejdu, bude to hnusná snobárna a ještě úplně v centru, nemám tam kde zaparkovat, všechny moje oblíbené kolegyně se vymluvily a nepůjdou, tak se omluvím taky a půjdu si otevřít víno domů s manželem.

simasara
17. pro 2009

Holky, konečně jste napsali, já vždycky koukám koukám anic.......Jinak já jsem byla v Řecku hodně ostrovy, španělsko, egypt 2 roky. Hrozně mi ta práce chybí, ale chtěla jsem miminko, a s tímto životem by to nešlo........ale je to jak droga, svoboda, moře atd..........
Zaznamenala jsem, že jak jsem pila ten kontryhel, tak nemám při této MS skoro žádné bolesti, to je docela dobré, jen doufám, že se brzy zahojím uvnitř.Už se těším na volno, jdu do práce 22.12. naposledy a pak až v lednu....dlouhé prázdniny!!!!

marcajda
17. pro 2009

mali když se rozepíše, to je radost!!
tak chuť ječmene moc nesleduji..nadechnu, vypiju a vydechnu 😝..chutná to jak usušená rozemletá tráva 😀
ale jsem čilá, necítím únavu a netrápí mě zácpa!!!ty vykřičníky, protože to mám opravdu radost 🙂 a říkám si, že kdyby nic, tak by to mělo mít spoustu kys. listové, aspoň podle barvy. je to zelené jako brčál.a v mladinké vyrostlé rostlince(prý se sklízí v 10cm) rychle usušené by toho mělo být hodně a není to uměle vyrobené. věřím tomu, tak se uvidí.

simi, tak to jsi měla krásná místa. a že se ti stýská tomu věřím. to je úplně jiný životní styl. a manžel se taky pohyboval kolem toho? nebo sis ho přivezla 😉? moc bych chtěla vidět řecko. hodně si čtu historii a tu měli úžasnou. a v mama mia jim udělali krásnou reklamu. viděla jsem to 5x

děvčata, až budu čekat mimčo, tak si pořídím spoustu knížek a aspoň měsíc v kuse pročtu 😉je to legrační, ale já se na to tak těším.. pořád tolik pracování, že to je takový můj sen..
simi, taky jsem si ten kontryhel koupila, ale já nikdy bolesti neměla. jen mě minulé měsíčky překvapily o 4dny dřív.ale tentokrát budou asi načas. je dobře, že nemáš bolesti. krvácení zvládneš a na dovču už budeš v klidu. to ti vyšlo dobře. a stihneš pěkně odpočinutá i jednu ovulaci, to je super, to se třeba zadaří!!

mali, jezdím 42 jednu cestu a je to přes dva pořádné kopce. ale je to hlavní trasa, tak se ji docela snaží udržovat. chtěla jsem dělat to co mě baví, tak jezdím a jsem ráda. má práce mě baví.
teda, vánoční večírky se u nás nevedou..on v podstatě musí být pořád někdo v práci a to se pak nesejdou včichni a je to na nic.
je škoda, že se na večírek netěšíš, ale určitě si ještě nějaký svůj uděláte a podle toho co jsi psala, tak večírky uspořádat umíte a to je super!! muselo být veselo. zbylo ti nějaké to cukroví, nebo ti všechno snědli?
a ten Nový rok, to bylo o sexu s mým miláčkem 😀 já chci MIMINKO!!! 😀

simasara
18. pro 2009

Ahoj Marci, krásně se rozepisujete 😉 Řecko je nádherné, mě se tam líbilo nejvíce a Mamma Mía jsem také viděla xkrát. Manžel bohužel není ani vůbec z oboru, ale možná lépe....a nakonec jsem vybrala čecha, i když jsem stále chtěla cizince, ale je to úplně jiná kultura a výchova atd......
Jinak já musím brát antikoncepci, doktor mi ji napsat hned po revizi na 3 měsíce, aby se mi prý zase navýšili zásoby vajíček.......takže ještě jedno platíčko, dnes jdu na něj, tak doufám, že těch 21 dní uteče jako voda a pak MS, doktor a snad snaženíčko🙂)))))Jen se bojím aby se mi to nestalo znova, já jsem hrozně citlivá a jak píšeš CHCI MIMINKO!!!!Tak s tebou úplně souhlasím, od té doby co se mi to stalo tak mě nic nebaví, vím, že bych se na to neměla upínat, ale snad mě chápete, mám pocity, že jak jsem zdobila stromeček ani jsem neměla radost, chtěla jsem už zdobit a péct s bříškem.....................Jsem úplně zničená psychicky.....

maladama
18. pro 2009

no jo, já když se dostanu k tomu napsat, tak je to vždycky na román 🙂

Tak hlásím, že včera jsme byli s MM na večeři, konečně po hrozně dlouhé době, tak jsme si povídali, jednak o tom, co pro něj znamenalo to, že jsme miminko čekali (byl rád, že já se konečně přestanu nervovat) a to, že jsme o něj přišli (bál se, jak to ponesu já, ale on sám si na to za těch pár dní, co jsme to věděli, moc nezvyknul, takže ho to moc nevzalo).
A taky mi řekl, že dostal v práci výpověď, už před pár týdny, a protože firma nemá peníze na provoz víc než do ledna, tak končí k 31.1. bez odstupného. A chtěl mi to říct až po vánocích, aby mi je nekazil.

No zakousla bych ho. Jako na jednu stranu chápu, že on ví, že já si to budu hodně brát a bude to další stres pro mě, na druhou stranu mi přijde špatný, že tohle se mnou nechce sdílet, na třetí stranu přeci já můžu taky rozjet detektivní pátrání a pomoct mu hledat (jednak u nás v práci, druhak už dvě kolegyně, co jsem jim to říkala, mi taky daly kontakty).

Finančně to snad ustojíme, rezervu máme, ale radost nemám... to budou vánoce.

maladama
18. pro 2009

simi, těch 21 dní uplyne jak voda, uvidíš... ale chápu, že ty vánoce to zkazí, když si představuješ, že to bude s bříškem, a pak je to akorát po revizi ☹

Já měla být na Štědrý den 12+1, tak jsem si to malovala, jak to do té doby přede všema utajíme a budeme dávat pod stromeček našim a tchánovcům zarámovanou fotku... a houby.

Ale tak aspoň jedna pozitivní věc na tom všem - kdybych byla těhotná a MM bez práce, tak snad lezu po zdi. Takhle si aspoň říkám, že já vydělávám a budu...

maladama
18. pro 2009

marci, a ty jsi ještě nikdy nebyla v řecku? A co kdyby sis teď řekla, že buď budeš v červnu těhotná, nebo tam pojedeš? Tak by ses měla na co těšit tak jako tak...

42 kilometrů jedním směrem, to musíš půl výplaty dát jen za benzín! Ale pokud to nejedeš zácpou přes města, tak je to i docela rychle, ne?
Já než projedu Prahu, tak mi těch mých 30 zabere přes hodinu ☹

A taky hrozně ráda čtu a i o řecké historii, bývalo to moje zamilované období, i když trochu víc Řím. Má platonická láska ve dvanácti byl Julius Caear (njn, jsem divná 🙂))))

maladama
18. pro 2009

Jo a cukroví ještě nějaké máme, ale naštěstí ho ubývá. Ještě udělám balíčky pro sousedy, jako pozornost, něco rozdám v kostele, co zbyde, na Štědrý den na stůl a pak doufejme bude všechno to pokušení pryč!

simasara
21. pro 2009

No holky, doufám, že už bude po cukroví...jinak nevím, kdo to za mě bude hubdnout........

maladama
22. pro 2009

mě by taky zajímalo, kdo to za mě bude hubnout, ale nějak už na to ani nemám chuť, včera jsem sežrala jednu kokosku a pak jsem si otevřela pytlík brambůrků (teda, ne že by brambůrky byla nějaká dobrá volba, ale zas jsem je měla místo večeře, protože muž prohlásil, že nemá hlad a sežral půl kokosovýho salámu) 🙂)))

a jinak už jsem druhý den doma a děsně se mi to líbí. Dneska douklízím barák, zabalím dárky a budu-li mít náladu, tak ušiju mužovi župan, co mu ho slibuju už šest let 🙂

marcajda
24. pro 2009

ahoj děvčata. tak jsem dnes chvíli v práci, ale už mám vše hotovo, tak se chystám domů.. za mým miláčkem co zatím chystá večeři. Pozvali jsme i mamku, tak bude fajn.
děvčátka, snad bude to smutnění po vánocích trošičku míň bolestivé, je mi moc líto, že to musíte prožívat. už aby se to povedlo a přišly úplně jiné myšlenky.!!!
tak mamka se rozjela a máme 17 druhů cukroví. ještě jsem se do něj nepustila, ale už se na dnešní večer těším, to jsme konečně doma a rozjedu to 😝
byli jsme 3 dny v Praze. máte ta náměstí moc pěkně vyzdobená, Mali.
Dostala jsem na to moje dojíždění k vánocům autíčko. to co jsem měla se už rozpadávalo.. je sice 10 let staré, ale nádherné a jsem moc šťastná.. Mali, to dojíždění je nesrovnatelné, když jsem včera koukala na ty kolony na jižní spojce, brrr.
Ta výpověď, to je radost, já ji dostala před 4roky taky pod stromek a byla to síla, ještě že na to jste dva! a přece je v Praze více možností, tady by to bylo zabité. to je má noční můra, teď hledat práci. tak ať to dobře dopadne.
a to řecko, to je krásný plán. příští rok se k nějakému moři chystáme, tak se uvidí, které vyhraje. ale mnohem raději budu doma s bříškem 😀 .

Děvčata, přeji Vám požehnané svátky vánoční a ať Vám Ježíšek splní Vaše nejtajnější srdíčková přání 🙂

maladama
28. pro 2009

ahoj děvčata, tak zdravím po svátcích a z práce!

Hlásím, že Ježíšek byl u nás štědrý, zvlášť ten od manžela, protože jsem dostala gymball (aby mě u počítače nebolely záda), puzzle s pejskama (a to vymyslel úplně sám, protože jsem se na návštěvě u kamarádů skládajících puzzle zmínila, že bych taky chtěla jedno mít), poslední díl mojí oblíbené detektivní série a ještě pěny do koupele 🙂
od našich náušnice (ségra dostala taky a hned jsme si je prohodily, protože oběma se nám víc líbily ty druhé - máma si to myslela, ale nevlastní otec trval na tom, že ta první volba je lepší - velmi klasická) a nějaké další drobnosti, a od tchýně klasicky obálky - zabavila jsem i tu manželovu a půjdu si koupit nové lyžařské boty a vázání, protože nechci jet do Alp s tím svým 15 let starým, kterýmu na jedné lyži nefunguje brzdička.

Jinak Štědrý den byl úplně v pohodě, snad nejhezší, jaký jsem kdy zažila od dob, co nevěřím na Ježíška, protože jak to bylo u nás, máti nedostala možnost být nervózní a naštvaná z příprav.

Horší ale byla teď víkendová návštěva u tchýně, tam byla švagrová s manželem a 3měsíční dcerou, a musím říct, že to jsem teda neustála. Já po tom potratu vůbec neplakala, bylo mi mizerně na duši, to samozřejmě, ale nějak jsem tu myšlenku potlačila. Akorát teď, pozorovat šest hodin, jak tchýně s tchánem se můžou doslova posrat z Nelinky, tak to jsem solidně ořvala. Ale tak, aby to nikdo neviděl, protože já jim nechci říkat, že jsem potratila... ani jsme jim nechtěli říkat, že se vůbec snažíme, ale oni se pořád ptali, tak jsme to už museli přiznat...

No ale už dobrý. Nějak bylo, nějak bude...

maladama
28. pro 2009

marci, v práci na Štědrý den, to je teda drsný, ale ono zvířátka asi ty svátky moc neuznávaj, co? 🙂

A autíčko k Vánocům, no to je super dárek! Co je to za značku? A benzín, nafta nebo plyn?
Já mám vystudovanou strojařinu (ale ekonomii, ne přímo konstrukci), takže mám všechny tyhle technické věci, a auta nejvíc, hrozně ráda 🙂

17 druhů cukroví, no teda! Ale jako chápu to, vždycky vidím ty úžasný recepty a říkám si "no to bych chtěla zkusit" 🙂

A kolony na Jižní spojce, ono to není až tak zlé, jak se zdá. Já mám v autě navigaci, a občas si ji cvičně zapnu, když najedu na začátek fakt dlouhé kolony (třeba když vím, že k mostu je ještě 5 kilometrů a už to stojí), abych viděla, kolik mi to hlásí dobu dojezdu, když do kolony dojedu, a když se to na mostě rozjede. No a většinou je to maximálně 15 minut, což není až tak zlé... a taky při těch kolonách v klidu vyřídím telefonáty, pracovní i rodině, mám v autě handsfree k oběma telefonům, tak aspoň to rychle uteče...

marcajda
29. pro 2009

ahojky děvčata!!
Mali, tak jsme v práci spolu.. já si kromě těchm vánoc užila krásný dovolenkový týden a byl moc fajn. S přítelem se málokdy vidíme tolik dní v kuse a bylo nám moc dobře. někdy se hůř sžíváme, ale tentokrát v pohodě. 🙂
představ si, že jsem do Prahy jela ještě jednou, to koupené auto se další den trochu porouchalo.. ale vyměnili mi ho a vzali jsme fiestu rok 2004, tak snad bude dobrá. zatím jsem opět nadšená..je to 1,3 benzín, základní verze, což mi stačí. hlavně ať mrška moc nepapá..
byl to můj zatím životní dárek, jiné roky to bývají spíš knihy 😅 přítel mě rozesmál, byl nešťastný, že pod stromkem nebudu nic mít..ale do garáže se mnou se stromkem jít nechtěl

Je z tebe cítit, že jsi byla taky spokojená, to je moc dobře. A s tou neteřinkou se netrap, určitě se brzy budou rozplývat nad vaším kočárkem. a to pak bude krásný pocit. holt si napřed musíme něco vytrpět abychom si to příště mohly vychutnávat plnými doušky.
já se dnes chystám na druhé uvolňování po Mojžíšové. cvičila jsem pečlivě, ale ten minulý týden teda moc ne. ale snad už trochu zpevněná budu. jsem docela zvědavá co mi poví. je to někdy tak těžké se k tomu cvičení přemluvit. ale přítel mě chválí, že jsem pevnější, tak to posiluje mé nadšení.

jinak mě už od neděle tlačí vaječníky, tak nevím co to je. dřív jsem jemně cítila, že je den, dva ovulace, ale po tech letošních návštěvách CARu a hormonech mě bolí třeba týden a to dost. netuším co by mi to udělalo po dávkách hormonů při IVF. no, snad to ani nevyzkouším. Už se mi blíží návštěva ve fakultce a bude to vycházet zrovna na 12 den po menzes, tak mi třeba doktor řekne co mě tam bolí..
mám strach z cysty..

a kde máme Simku a valentýnku, jaké měly ony vánoce? asi není čas na psaní, no, já ho doma taky nemám a v práci jen občas a chvilku, když mám odpolední 🙂 Už se na vás děvčata těšíme.

Mali, to popisování kolony se mi líbilo, já to v podstatě neznám, tak jsem se pobavila..no, zítra nás tu straší s ledovkou, tak doufám, že autíčko hned nepokřtím.. jejda, to by byl průšvih..nemám ani korunu, ani halíř v peněžence 😀

v neděli si byly neteřinky pro ježíška a i když jsem kupovala jen malé dárky, tak vypadaly moc spokojeně. bylo mi s nimi tak pěkně. přijel s nimi jen brácha, tak bylo veselo.nevím jestli se dočkám vlastních dítek, ale jsem vděčná i za ty naše tři princezny. ale už odrůstají.už se mazlíkuje jen ta šestiletá..

no, jdu se podívat na telátka, at mi to tu rychleji uteče. Jsem tu dnes i za kolegiňku a tak je to od půl šesté dost dlouhé..a mám hlad!!!to zase doma všechno vymetu pěkně před spaním 😀 😀

marcajda
1. led 2010

Přeji krásný a požehnaný nový rok!!!
At se nám splní naše společné největší přání!!!

maladama
4. led 2010

Šťastný a požehnaný rok, přeju všem!

Tak už se nám zase rozběhl pracovní týden, hezky od pondělka do pátku. Naštěstí jen týden, a v sobotu frčíme na hory, tak to snad tak dlouhé nebude, ale odpálila to šéfová hned ráno poradou, kdy dělala zmatky a vůbec... to zas bude něco.

Dneska jsem 33DC, což mě znervózňuje. Fakt nechci řešit ještě mrchu na lyžích... poslední těhu test byl bílý, že by se na něm schoval polární medvěd, takže iluze si žádné nedělám, akorát už bych to chtěla mít za sebou.

Jo a do toho jsem si asi zničila služební telefon - dostala se mi do něj voda a teď nefunguje. Tak mám služební simku v soukromém a doufám, že se přece jen vzpamatuje (je totálně vytlučená baterka a odmítá se nabíjet, tak nevím, jestli jsem odpálila baterku, celý telefon, nebo se jen z nějakého důvodu nechce nabíjet, to mi taky občas dělá)-

No týden jak víno, a to je teprve pondělí.

maladama
4. led 2010

marci, to je teda smůla s tím autem, ale to nové určitě bude fungovat jedna báseň!

A kdy máš jít do té fakultky?

maladama
4. led 2010

tak už aspoň vím, že mám na služebním telefonu jen rozbitou baterku, kolega mi půjčil svoji starou a asistentka nechá objednat novou. By mě fakt nepotěšilo dostat k úhradě celý telefon, je to MDA za asi 10 tisíc...

marcajda
4. led 2010

ahoj, to ti ten týden pěkně začíná 😀 ale aspoň nový rok pokřtěn
já nastoupila na odpolední a do toho hned výplaty a tak trošku nestíhám..

Do fakultky jdu 25. už jsem z toho nervozní teď a taky nevím, jestli se mnou má rovnou jít přítel..musím tam nějak zavolat a napřed najít někde číslo..
byla jsem na dalším odblokování, pochválila mě, že jedna strana je už dobrá, ale jen jedna.. ale je to pokrok. tak mi znovu projela tu druhou a pak žebra a zatím mě vubec nebolí záda, tak snad dobré. I ty bolesti v podbřišku přešly. jen mi vyjel výtok, br, tak mi tam asi něco uvolnila. což jsem moc ráda. hodně tomu cvičení věřím. a je po svátkách, tak začnu opět cvičit pečlivě a pravidelně 😀

mali a nechceš zkusit testík ještě jednou? nejsou úplně spolehlivé!! a nějaké příznaky na sobě nepociťuješ?
jejda, to by byla krása!!
to těšení na hory ti přeji, to si krásně odpočineš, hlavně pozor na pády!! třetí den se raději věnovat odpočinku a jiným radostem 😀
mám s tím docela špatné zkušenosti, sedla jsem si na koleno..

kdypak se k nám vrátí ostatní děvčata, diskuze trošku vázne a tak bych se ráda těšila na společné úspěchy po bohužel smutném začátku..

autíčko je super, ve středu jdu na servisku a snad tam nic nenajdou..

jejda, jdu zas pracovat, trošku se mi to tu kupí..

valentynkaa07
5. led 2010

Ahoj holky,

tak po odmlce se zase hlásím, přeji všem krásný rok 2010, hlavně samé dobré zprávy 🙂
Já jdu 22.1. k doktorovi na kontrolu a když bude vše ok, tak se můžem už v unoru snažit. Ale nijak se do toho nehrnu, nechám to na náhodě. Stejně si ta příroda udělá co chce.

marcajda
6. led 2010

ahoj Vali, tak ten čas utíka a už se to blíží!! hlavně ať je doktor spokojený, všechno je v pořádku a snaženíčko funguje a brzy si počteme,jak jsi spokojená. to by byl krásný začátek roku..
no, mohla by příroda něco vymyslet pro nás pěkného, však se snažíme dost.. a určitě se budeme k miminku starat mnohem líp než ta dívčina v televizi..
to mě vždycky naštve..

valentynkaa07
7. led 2010

Ahoj Marci, no jsem z toho nějaká otrávená, že se mi ani nechce to nějak moc probírat, myslím to snažení atd, prostě to nechávám ted být no, at to nějak dopadne 🙂 ten potrat mi dal asi dost zabrat, sice to přebolelo, ale zatím nemám potřebný elán 😔